PDA

View Full Version : .



Titanic_baby
11-03-2008, 11:48
: :)

LiveFlower
11-03-2008, 11:49
Namaji gi s iod da zarasnat i spoko ;)

Tro4o
11-03-2008, 11:54
Така значи моите гърди са с формата на лисичи моцунки и това ме притеснява.Големи са ,но формата им не ми харесва и това ме кара да се притеснявам :oops: не ,че имам намерение да се събличам гола или нещо друго,но просто ме е срам от това.Та искам да попитам момчетата съвсем искрено да ми отговорят ,дали харесвате такива гърди :oops: ?

Моля ви без подигравки,бих искала да чуя мнението ви по въпроса.
:) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

снимай ги и дай да ги видим 8)
за да ти кажем дали стават или не :D

pupi
11-03-2008, 11:54
Абе миличка, те мъжете обичат всякакви цици.Това им е от ранна детска възраст.А дали ще харесат твоите :-o ми покажи им ги и тогава питай :D Мойте ги харесват, щото са големи лисици....цицките ми де :oops:

PUSS
11-03-2008, 11:55
dai da gi vidim az ne znam kvo predstavlqvat tip lisicha mucuna :o :(

Hasko
11-03-2008, 12:16
ha :D

XuTPaH
11-03-2008, 12:21
Мисля че се досещам за какво става въпрос, но има ли значение нали са цици :grin:

zai4eto_s_kariranite_ushi
11-03-2008, 12:26
Лисича муцунка или маймунска цицка? Я дай снимка да види зайко байко и да те посъветва както си му е реда ... то така насляпо как да ти дам мнение?

DarkKisss
11-03-2008, 12:28
на колко си ? ще се доразвият споко . :wink:

pupi
11-03-2008, 12:30
Аз докъто тренирах плуване, нямах никакви :lol: пъпкъ нъ ребро.
Но откакто спрях да тренирам, ми станаха като дини :-)

DarkKisss
11-03-2008, 12:33
Аз докъто тренирах плуване, нямах никакви :lol: пъпкъ нъ ребро.
Но откакто спрях да тренирам, ми станаха като дини :-)

а верно ли бе . та аз тренирам петобой което включва плуване и лека отлетика също и се чудех защо не растат .. бе майната им .. не съм умряла за тях 8-)

pupi
11-03-2008, 12:35
Аз докъто тренирах плуване, нямах никакви :lol: пъпкъ нъ ребро.
Но откакто спрях да тренирам, ми станаха като дини :-)

а верно ли бе . та аз тренирам петобой което включва плуване и лека отлетика също и се чудех защо не растат .. бе майната им .. не съм умряла за тях 8-)

Верно сестро верно, за няколко месеца пораснаха, а гаджето ми направо :grin: от кеф.Ама ако знаеш как тежат :shock:

Devil91
11-03-2008, 12:39
Лисичите аз ги харесвам много, ама верно пусни снимка че да видя и ще ти кажа, определено съм компетентен по този въпрос :)

DarkKisss
11-03-2008, 12:39
Аз докъто тренирах плуване, нямах никакви :lol: пъпкъ нъ ребро.
Но откакто спрях да тренирам, ми станаха като дини :-)

а верно ли бе . та аз тренирам петобой което включва плуване и лека отлетика също и се чудех защо не растат .. бе майната им .. не съм умряла за тях 8-)

Верно сестро верно, за няколко месеца пораснаха, а гаджето ми направо :grin: от кеф.Ама ако знаеш как тежат :shock:

аз съм човече плоска ама плоска от сякъде ни дупе имам ни цици нищо . та чак тренера ми се подиграва че съм дъска а мен не ме ебава въобще . мисля че така е по-яко и без тях 8-) :oops:
а пък и пия най различни хапчета стимуланти за да издържам на големи натоварвания на тренировките .. та тва си е също повод за притеснение ..

pupi
11-03-2008, 12:46
Абе да ти кажа не ти и трябва, ако ще вземат да станат като мойте :smt118 Е вярно, събирам погледи,ама имам проблем с намирането на сутиени :D
А тук как се качват снимки, да им покажа на любознателните ч"джий какво са "лисичи моцунки" :-o

pupi
11-03-2008, 12:47
Абе да ти кажа не ти и трябва, ако ще вземат да станат като мойте :smt118 Е вярно, събирам погледи,ама имам проблем с намирането на сутиени :D
А тук как се качват снимки, да им покажа на любознателните ч"джий какво са "лисичи моцунки" :-o

Titanic_baby
11-03-2008, 12:49
:)

Devil91
11-03-2008, 13:02
Kaто тези ми са :oops:
Ми супер са си, направо :grin:
Иначе на всяка жена си стоят по различен начин и на всяка си и отиват различни, ако са ти такива поздравления :grin: , мен ме кефят такива :grin:

roksana_1
11-03-2008, 13:04
http://bp2.blogger.com/_niqr0YuNC8c/R0U1lQVyraI/AAAAAAAABh4/KC48MG1AGzI/s1600-h/lisizi.jpg

Kaто тези ми са :oops:

и мойте са такива 8-) колкото и да са ми малки де :lol:

pupi
11-03-2008, 13:05
И мойте са такива, колкото и да са големи :lol:

zai4eto_s_kariranite_ushi
11-03-2008, 13:08
Ехеееее Titanic_baby, ае ми станеш гадже! Това са перфектните гърди бе, момиче! :oops:

Devil91
11-03-2008, 13:12
И мойте са такива, колкото и да са големи :lol:
Е че кво му е лошото, кой каквото си няма това иска, ако ти бяха малки щеше да искаш да са големи и обратно, тъй че споко :grin: радвай се :grin:

pupi
11-03-2008, 13:20
И мойте са такива, колкото и да са големи :lol:
Е че кво му е лошото, кой каквото си няма това иска, ако ти бяха малки щеше да искаш да са големи и обратно, тъй че споко :grin: радвай се :grin:

Абе ти се радваш, щото идваш, мачкаш и исчезваш, ама аз си ги влача нали :?

Devil91
11-03-2008, 13:24
И мойте са такива, колкото и да са големи :lol:
Е че кво му е лошото, кой каквото си няма това иска, ако ти бяха малки щеше да искаш да са големи и обратно, тъй че споко :grin: радвай се :grin:

Абе ти се радваш, щото идваш, мачкаш и исчезваш, ама аз си ги влача нали :?
Е що така реши, аз несам такав, дет зарязва и да е само за едното е*ане, :smt008

zai4eto_s_kariranite_ushi
11-03-2008, 13:24
Еми ти щом искаш други, яж тестени продукти и стани крава, ебаси ...

MakeMeLaugh
11-03-2008, 13:28
Ми те на доста момичета са така да не кажа повечето.

Ми мен ме кефят по-така овални и сочни :Р

И лисиците ще виснат по-бързо.


Важното е сега да са ти стегнати и качествени, пък формата е на второ място. ;)

pupi
11-03-2008, 13:32
И мойте са такива, колкото и да са големи :lol:
Е че кво му е лошото, кой каквото си няма това иска, ако ти бяха малки щеше да искаш да са големи и обратно, тъй че споко :grin: радвай се :grin:

Абе ти се радваш, щото идваш, мачкаш и исчезваш, ама аз си ги влача нали :?
Е що така реши, аз несам такав, дет зарязва и да е само за едното е*ане, :smt008

То вие всички така казвате, ама на сутринта друга песен пеете :-D
Ама на мен не ми пука, даже последния младеж го изгоних почти веднага, след като свърши :o искъпах се сипах си бяло винце, и си гледках телевизийка докъто се прибере кака, да и сподела :-D

Devil91
11-03-2008, 13:43
И мойте са такива, колкото и да са големи :lol:
Е че кво му е лошото, кой каквото си няма това иска, ако ти бяха малки щеше да искаш да са големи и обратно, тъй че споко :grin: радвай се :grin:

Абе ти се радваш, щото идваш, мачкаш и исчезваш, ама аз си ги влача нали :?
Е що така реши, аз несам такав, дет зарязва и да е само за едното е*ане, :smt008

То вие всички така казвате, ама на сутринта друга песен пеете :-D
Ама на мен не ми пука, даже последния младеж го изгоних почти веднага, след като свърши :o искъпах се сипах си бяло винце, и си гледках телевизийка докъто се прибере кака, да и сподела :-D
Ами ти си знаеш най-добре какво си търсиш, пък дали сериозно или не си е отделен въпрос, всички сме имали такива връзки, само за с*кса. :)

zai4eto_s_kariranite_ushi
11-03-2008, 13:46
Аааа ВИЕ сте имали, аз съм нямал! Я ла тука Титаник гърлче та праа моя любов ... мани ги тия грандомани ... ти за мен си си най-убава!

Titanic_baby
11-03-2008, 15:09
Аааа ВИЕ сте имали, аз съм нямал! Я ла тука Титаник гърлче та праа моя любов ... мани ги тия грандомани ... ти за мен си си най-убава!

8-) 8-) 8-) Aйде стига сте ме бодалкали 8-) 8-) 8-)

savoy
11-04-2008, 08:01
Аааа ВИЕ сте имали, аз съм нямал! Я ла тука Титаник гърлче та праа моя любов ... мани ги тия грандомани ... ти за мен си си най-убава!

8-) 8-) 8-) Aйде стига сте ме бодалкали 8-) 8-) 8-)

И аз това викам! К'фо се ебавате с момичето! Цицките и стърчат и какво от това ?! :P :D

zai4eto_s_kariranite_ushi
11-04-2008, 08:03
Абе ти лежи и разчитай на тая, че я ебаваме :) аз и предложих, тя ме отбичи ... добре, че приемам нещата много външно, че ...

BlackRevenger
11-04-2008, 09:11
аве не те будалкаме ве много са си добри гърдите та ти как мислиш ? че всеки има перфектни цици ?

zai4eto_s_kariranite_ushi
11-04-2008, 09:16
Впрочем я да те попитам ти на колко годинки-малинки си, че да си направя сметка какво гадженце искам да имам - дали да го водя на сладкарница или да му се наслаждавам на циценцата ... чакам!

Wrathchild
11-04-2008, 09:56
И мойте са такива, колкото и да са големи :lol:Мацка, извинявай ама колкото и да разправяш как не са удобни си личи как се самоизтъкваш с големите си гърди. Чак се чудя дали просто не си измисляш :razz:

fewtcher
11-04-2008, 10:33
Намерила си за какво да се притесняваш :D
Ако човека е пич(т.е. държи на теб) какво ще ти гледа гърдите как изглеждат :D
А и най-вероятно няма мъж, дето би казал "Не ми харесват гърдите ти." :)

buldog0
11-04-2008, 11:16
Намерила си за какво да се притесняваш :D
Ако човека е пич(т.е. държи на теб) какво ще ти гледа гърдите как изглеждат :D
А и най-вероятно няма мъж, дето би казал "Не ми харесват гърдите ти." :)
+

assd
11-04-2008, 11:19
що е цица се е яко 8-)

nz_kfo_e_lubov
11-04-2008, 11:49
хахха те па циците си хвалят :lol: :lol:

zai4eto_s_kariranite_ushi
11-04-2008, 11:53
Ето ти една наша песен - гарантирано циценцата ще ти пораснат, ако чуеш какво се пее ... http://www.youtube.com/watch?v=TBTxnxcAu-k

roksana_1
11-04-2008, 12:10
Ето ти една наша песен - гарантирано циценцата ще ти пораснат, ако чуеш какво се пее ... http://www.youtube.com/watch?v=TBTxnxcAu-k
:razz: :razz: :razz: :lol:

sexita
11-04-2008, 12:49
http://smeshen.com/files/images/tzitzite.preview.jpg

TPAKTOPUCTA
11-04-2008, 12:59
Така значи моите гърди са с формата на лисичи моцунки и това ме притеснява.Големи са ,но формата им не ми харесва и това ме кара да се притеснявам :oops: не ,че имам намерение да се събличам гола или нещо друго,но просто ме е срам от това.Та искам да попитам момчетата съвсем искрено да ми отговорят ,дали харесвате такива гърди :oops: ?

Моля ви без подигравки,бих искала да чуя мнението ви по въпроса.
:) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

:) всичко зависи от това до колко са ти пропорционални на тялото, иначе според мен "лисичите муцунки" са супер секси

pupi
11-04-2008, 13:04
И мойте са такива, колкото и да са големи :lol:Мацка, извинявай ама колкото и да разправяш как не са удобни си личи как се самоизтъкваш с големите си гърди. Чак се чудя дали просто не си измисляш :razz:
Муцка, хич не се самоистъквам :? просто исках да обесня нещо съвсем различно,ама кой ли ме разбира :) Мило и драго давам да си ми станат като преди, даже хич да ги няма :oops:

Mecheto
11-04-2008, 14:30
http://bp2.blogger.com/_niqr0YuNC8c/R0U1lQVyraI/AAAAAAAABh4/KC48MG1AGzI/s1600-h/lisizi.jpg

Kaто тези ми са :oops:

ma t0 i moiTe sa takiwa,sam0 kade sa p0-g0Lemi ... i p0 iztuknaLi naprede :) :)

taNcheto93
11-04-2008, 14:43
Ето ти една наша песен - гарантирано циценцата ще ти пораснат, ако чуеш какво се пее ... http://www.youtube.com/watch?v=TBTxnxcAu-k
:D :D :D :lol: :lol: :razz: :razz:

jambo_bs
11-04-2008, 14:52
Харесвам всякакви цици само да има,а не асансьорни копчета. :D

Carlos
11-04-2008, 15:22
Абе всякакви гърди са хубави, стига да не висят и да не са силиконови!!!!!! Включае и мъжките не са лоши, ама да са яко мускул :-P

BringYourOwnBeer
11-04-2008, 16:44
spoko dokat ne ti povliqe gravitaciqta nqma za kvo da se pritesnqvash