PDA

View Full Version : Имам труден избор,помогнете!



NIXAN4
11-03-2008, 13:13
Искам мнението на всеки който може да ми помогне!

Така...(играя волейбол)Двуумя се дали да се откажа от волейбола сега или по-късно (макарче ще го няправя) защото съм адски запален по фитнеса,а волейбола ми пречи много да направя хубава фигура (А ИМАМ ВЪЗМОЖНОСТ,И ТО ГОЛЯМА) на няколко пъти прекъсвам фитнеса..заради волейбола,а вече нямам желание да играя или ако имам то неможе да се види и с ТЕЛЕСКОП сравнение с това за фитнес ! А пък и несмятам да ставам волейболист,както споменах...! От утре почвам сериозно фитнеса...и мисля да спирам волейбола? Искам само няколко съвета да потвърдят моята теория?

BluePride
11-03-2008, 13:28
щом повече те влече фитнеса..

xxxSnowflakexxx
11-03-2008, 13:30
щом повече те влече фитнеса..
Мисля че е безмислено мнението на другите след като ти си решил че рано или късно ще спреш волейбола.

thefreak
11-03-2008, 13:38
Много зависи каква фигура искаш точно.

NIXAN4
11-03-2008, 13:49
Ем щом казвам,че волейбола ми пречи да я постигна :( ....значи искам нещо по-привлекателно....а пък и не ми се играе волей повече...

BluePride
11-03-2008, 13:50
ами като не ти се играе - не играй бе !? като ти се ходи на фитнес - ходи...

lcl
11-03-2008, 13:50
Много зависи каква фигура искаш точно.

Хаха, най-точно казано :D

Lqlichka1
11-03-2008, 14:03
Много зависи каква фигура искаш точно.
Нека позная - набит и заоблен 8-)

NIXAN4
11-03-2008, 14:08
привлекателнааа,за мацките 8) мускули,плочки :smt101

Andreev
11-03-2008, 14:25
ако имаш воля и чрез волейбола ще направиш мускули - разбира се ако се влагаш в тренировки...ако те мързи да дишаш и на фитнес да ходиш пак няма да има ефект

NIXAN4
11-03-2008, 14:36
Аз на фитнеса давам всичко от себеси бе човек...а на волейбола и една трета недавам от това,просто защото нямам желание!
:!: :!: :!:

p0ps
11-03-2008, 14:39
Спирай и аз го спрях преди време :D

thefreak
11-03-2008, 16:03
привлекателнааа,за мацките 8) мускули,плочки :smt101
В каква заблуда си просто, не фигурата е привлекателна за мацките, нещо друго е. Като попораснеш малко ще разбереш.

NeverBackdown
11-03-2008, 16:16
Ти сам си го каза-нямаш желание вече за волейбол,така че защо изобщо се чудиш какво да правиш :? а за фигурата-не си прав.Аз също тренирам волейбол и понеже няма достатъчно момичета тренирам с момчетата,да ти кажа не им е лоша фигурата :) но щом нямаш желание,няма смисъл да продължаваш

redbul2
11-03-2008, 16:37
За да те съветваме по-добре, трябваше да пишеш какъв опит имаш с фитнеса(месеци?над една година?) и колко време си във волейбола. Фитнеса изгражда хармонична фигура и мускулесто тяло.Но трябва търпение,не става веднага.Това са месеци и години редовни тренировки и балансирано хранене,подходящо избрана програма за тренировка. Използват се тежести и трябва да се усвои правилна техника на упражненията.За да се избегнат травми.Трябва да си търпелив и не се хвърляш веднага на много тежко.Плавно,постепенно се увеличават използваните килограми.Със същата скорост расте и мускулатурата.За момчета над 16г. фитнеса дава отлични резултати.Увеличават се личното тегло и мускулната маса,също и силата.

NIXAN4
11-04-2008, 09:54
Еми,да...мисля,че имам това постоянство...мисла да успея! А тези които мисляг че съм заблуда за мацките - това е въпрос на привличане! и другото което е,че неискам някви "лайнарчета" да се опитват да се правят на нещо повече от другите! :-x

SiegHeil
11-04-2008, 10:02
Щот не те привлича вече волея - спирай...друг е въпроса че фитнеса не си заслужава толкова сериозни тренировки но както и да е...

redbul2
11-05-2008, 20:48
Зависи какви цели си поставяш.С волейбола се постига бързина, гъвкавост,бърз растеж на височина,издръжливост.Топя т се подкожните мазнини.Имаш тяло тип манекен.От фитнеса пък се трупа мускулна маса, увеличава се много силата.От него растеш на широчина и по-бавно на ръст.Разширява се гръдния кош и оттам по-голям белодробен обем и повече кислород.Може да се направи релеф с подходящо хранене и тренировка.Изборът е твой според какво желаеш да постигнеш.

Naskyyyyyyyyyy
11-11-2008, 19:22
Лелеле братле разбирам те на 100 % Абсолютно същата дилема с футбола имах аз. И до днес не можех да я реша. Може на др да им изглежда лесно да решиш ма не е така особено като си обвързан с даден спорт и тн

SiegHeil
11-12-2008, 19:47
А защо не можеш да ходиш и на волейбол и на фитнес ?

MUFC
11-13-2008, 22:07
ако имаш воля и чрез волейбола ще направиш мускули - разбира се ако се влагаш в тренировки...ако те мързи да дишаш и на фитнес да ходиш пак няма да има ефект

Много точно го каза :)

"NIXAN4" Аз ако съм на тебе ... продължавам волея и фитнеса ... точно истината е някакъв спорт и фитнес ефекта ще е по голям отколкото само фитнес !