PDA

View Full Version : Kаква ми е изобщо...



.. DeViL mAy CrY ..
11-03-2008, 18:37
Здравейте на всички,реших и аз да си излея мъките...ако така може да им се каже :-D
Значи проблемът е в това,че имам 'приятелка' която може би е една предателка.
Познаваме се от много отдавна,до средата на 8 клаас т.е миналата година бяхме неразделни мн близки най-добрите приятелки.Карахме се какво ли не става.Винаги когато искам да си излея болката на някой,тя започва с нейните проблеми и много малко време отделя тя да ме изслуша.Винаги се поставя на първо място и гледа нейните интереси.Когато скъсах с приятеля ми и исках подкрепа тя ми отдели точнто 15 минути.Отвртатителен човек е.Хората който не я познават много добре я мислят за печена а мен за надута и гадна и това е причината тя да има повече приятели и хора с който да излиза.Аз съм си самичка с нея и още няколко човека,но най-много мога да разчитам на нея,въпреки че няма защо.Иска ми се да се отдръпна от нея да не сме вече приятелки толкова близки,но поради факта че мислят че съм надута и лоша нямам толква приятели от квартала.Понякога е супер човек но иначе е отвратителна.Кажете ми какво да правя,защото ми е много тежко в такива моменти :( :( :( :( :(

ThePowerOfLove
11-03-2008, 18:46
Ами следващия път като стане пак така тя да почва с нейните проблеми направо й кажи, че ти е писнало и т.н... А иначе едва ли имаш само нея ;) Горе главата
:)

gabi_94
11-03-2008, 18:51
еми опитай да поговориш с нея - кажи и как се чувстваш, че имаш нужда от подкрепа и истинско приятелство. Ако наистина държиш на нея, най-добре поговорете, ако ли пък не - ще си намериш нови приятели. Все има някой друг на когото да разчиташ поне за разходка из центъра.

CenCe
11-03-2008, 19:25
Аз смятам,че проблема няма да се реши само с един разговор...щом до сега се е държала по този начин... нито въпрос от типа "Защо не ме изслушваш?"нито други думи биха я променили :? щом тя не показва, че си важна за нея, едва ли ще и пукне и сега :-o Просто се опитай да се отдръпнеш..колкото и да ти е тежко и самотна да се чувстваш! Сигурна съм, че ще намериш много по-добри приятели от нея.И по-малко да ти пука какво мислят другите за теб! Бъди такава каквато си, за да си намериш по лесно нови приятели, които заслужават внимнието ти :) Успех :-)

ArTanDra
11-04-2008, 07:15
Явно е малко по - голям егоист... това не значи, че не ти е приятелка ;). Твоите проблеми ги смята за маловажни, покажи й че значат нещо за теб и не е нещо просто ей така казано. Ако тя разбере това, според мен ще те изслушва.

Sintya
11-04-2008, 08:39
Явно ти си зависима от нея, поне така личи от мнението ти.
Покажи й, че можеш и без нея да се оправиш.
Ако не се държи добре с теб, поговори с нея спокойно, кажи й как се чувстваш и тн. ;)

Rofl4e
11-04-2008, 11:02
Ми отдели се от нея .. и когато започне да ти обяснява за проблемите и и кажи че ти е писнало ве да слушаш неините болешки а твоите да няма с кои да споделиш..апък може да излизаш и с някои от класа ти.. защо пъквсе на неината трябва да е!?

krisence
11-04-2008, 11:56
И аз имах такава приятелка, но просто и изясних как се чуства и че искам да ме изслушва малко повече. При мен това помогна и сега сме много добри фр. Надявам се и при теб да помогне :-) . Успех :-)