PDA

View Full Version : Дали не свършва, защото сме правили малко пъти секс?



ninjadorf
11-03-2008, 20:37
таа... момчета и момичета..от около година ходя с моята приятелка.. преди 5-6 месеца го направихме за пръв път.. като и 2мата бяхме девствени.. от тогава до сега сме го правили около 20тина пъти поради причини за които не искам да говоря сега.. та като го правим в началото.. я боли след тва пък нищо не усеща.. смисал удоволствие.. а пък веднъж наскоро малко остана до вагинален оргазъм.. начи тва че не изпитва удоволствие дължи ли се на тва че не сме правили редовен секс.. и то не е всеки път смисал.. различно е.. а друг въпрос е.. за момичетата повече.. какво тряя да направи момчето чее да стигнете до такъв вид оргазъм.. ако има значение аз съм на 18 тя на 17 .. ии те така..


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

babytuy
11-03-2008, 21:00
Колко ти е голям и какви са причините за толкова рядкото правене на секс?! :-o

hahavteen
11-04-2008, 04:13
Може да не се отпуска достатъчно, да не се е научила още кое точно я възбужда или просто да не е узряла. Сестра ми (на 18 е) води редовен полов живот с приятеля си вече близо година а никога не е свършвала. Казва че той се старае но просто не става. Питай приятелката си дали когато (ако изобщо) се самозадоволява получава оргазъм.

varnen4e
11-04-2008, 05:34
Нормално е, щом водите отскоро полов живот. При момичетата е различно. Иска се време. Аз лично водя полов живот от доста време и още не съм изпитала оргазъм. При всеки е различно, обаче.

petervuto
11-04-2008, 05:37
Обикновено с времето удоволствието спада (нещата започват да се повтарят, налага се да се експериментира за добър резултат). Но явно и обратното правило важи - и двамата трупате опит и може да се подобри изживяването.

VhD
11-04-2008, 06:19
Може да не се отпуска достатъчно, да не се е научила още кое точно я възбужда или просто да не е узряла. Сестра ми (на 18 е) води редовен полов живот с приятеля си вече близо година а никога не е свършвала. Казва че той се старае но просто не става. Питай приятелката си дали когато (ако изобщо) се самозадоволява получава оргазъм.
+1 :)

ninjadorf
11-04-2008, 06:33
амии.. не вярвам да е от големината.. към 17-18 е .. иначе не питам точно защо не получава оргазъм.. защото тя дори удоволствие не изпитва.. аз си го обеснявам с това.. чеее.. не сме го правили често .. и когато сме го правили е било през дълъг период от време.. ии то все 1 нищо не правим..преди я болеше през целия акт.. сега само в началото но пък удоволствието ту го има.. ту го няма.. предполагам.. като го правим по често този проблем ще изчезне вие как мислите.. ? а иначе за оргазма питам за тея дет са го изпитвали.. какво точно прави момчета.. нищо специално ли.. просто издържа повечко.. и зависи от ситуацията или .. нещо друго .. ?за да ви достави този вид оргазъм

str802
11-04-2008, 06:46
Пич, а я кажи в какъв вид ти е чурката. Колко сантиметра е, дебел ли е, да не би да е крив, щото ако е прекалено голям може да я боли. В такъв случай не вкарвай целия.

TupacShakur
11-04-2008, 07:04
ами случват се и такива неща може просто тя да се е притеснила ддз
пък 20 пити за 5-6 месеца..... ние с приятелката ми за 4 месеца 103 пъти
но тва е друга тема
пробвай лека по лека да и го вкарваш а не рязко . по по лека ;)

Devil91
11-04-2008, 11:56
Моето мнение е за да не я боли да не бързаш да си бутнеш салама, а да се постараеш да я попредразположиш първо малко, да си направите една любовна игра ако се налага и тогава леко да даействаш като и това включиш в играта, пък тогава виж как ще стоят нещата, ще има положителен резултат. И ще си :grin: накрая.

pchelichka_93
11-04-2008, 12:39
Моето мнение е за да не я боли да не бързаш да си бутнеш салама, а да се постараеш да я попредразположиш първо малко, да си направите една любовна игра ако се налага и тогава леко да даействаш като и това включиш в играта, пък тогава виж как ще стоят нещата, ще има положителен резултат. И ще си :grin: накрая.

+

не си ли чувал за стимулация на клитора и други там работи.
само не питай какво е т'ва клитор и къде се намира, щото ако не знаеш, ясна е работата що не й доставя удоволствие на мацката...

GerYy
11-04-2008, 12:45
Моето мнение е за да не я боли да не бързаш да си бутнеш салама, а да се постараеш да я попредразположиш първо малко, да си направите една любовна игра ако се налага и тогава леко да даействаш като и това включиш в играта, пък тогава виж как ще стоят нещата, ще има положителен резултат. И ще си :grin: накрая.

+

не си ли чувал за стимулация на клитора и други там работи.
само не питай какво е т'ва клитор и къде се намира, щото ако не знаеш, ясна е работата що не й доставя удоволствие на мацката...

+1

Alderis
11-04-2008, 12:57
Да, имах подобен случай! В началото боли, после не усеща нищо (колкото и да се опитва да ме лъже) и накрая не свършва. Баце, попаднал си при много трудна жена - тук трябва да си майстор за да успееш да я задоволиш. Аз чак на 6-тата година след като тръгнахме успях .. и знаеш ли как? В деня на акта маструбираш яко - 2 или 3 пъти за да не се изложиш вследствие. Намираш ерогенните зони, стимулираш ги много яко, караш я да те иска, но не и даваш и изведнъж ЯЯЯ ЛААА БАБА ДА ТЕ БАЦНЕ, МУШ МУШ и започваш историята на Комунистическия труженик Гриве - недей дочаква ти зори, върви ОРИИИ ОРИИИ ОРИИИИ - ореш колкото се може повече време! Ако свършиш, отиваш, миеш се и пак! Гарантирам ти успех, но и ти трябва да гарантираш на себе си, че ще издържиш и че ще я възбудиш много силно в предсексуалните игри!

Айде дерзай, пък после кажи какво е станало с това сатанинско изчадие! :D
В последствие реших, че съм по-съгласен с долното мнение. Някак ми се стори по-обосновано :D

zai4eto_s_kariranite_ushi
11-04-2008, 13:16
Да, имах подобен случай! В началото боли, после не усеща нищо (колкото и да се опитва да ме лъже) и накрая не свършва. Баце, попаднал си при много трудна жена - тук трябва да си майстор за да успееш да я задоволиш. Аз чак на 6-тата година след като тръгнахме успях .. и знаеш ли как? В деня на акта маструбираш яко - 2 или 3 пъти за да не се изложиш вследствие. Намираш ерогенните зони, стимулираш ги много яко, караш я да те иска, но не и даваш и изведнъж ЯЯЯ ЛААА БАБА ДА ТЕ БАЦНЕ, МУШ МУШ и започваш историята на Комунистическия труженик Гриве - недей дочаква ти зори, върви ОРИИИ ОРИИИ ОРИИИИ - ореш колкото се може повече време! Ако свършиш, отиваш, миеш се и пак! Гарантирам ти успех, но и ти трябва да гарантираш на себе си, че ще издържиш и че ще я възбудиш много силно в предсексуалните игри!

Айде дерзай, пък после кажи какво е станало с това сатанинско изчадие! :D

Quasar
11-04-2008, 14:57
най вероятно мисли за друго, не се възбужда от което следва че не се навлажнява следователно има триене боли и няма кеф

ninjadorf
11-04-2008, 15:48
начи слушайте сега.. нашия секс с нея като цяло трае доста дълго и то защото и 2мата си падаме по любовната игра доста.. таа всеки път и докарвам оргазъм клиторен.. адски ама адски много я възбуждам.. ии не се притеснява от това че някои може да си доиде или че може да забременее и т.н... казвам че веднъж на скоро.. малко и остана и до вагинален.. ВЪПРОСЪТ МИ Е.. дали това че понякога я боли.. понякога не.. ПОНЯКОГА изпитва удоволствие и почти свършва ..тогава не свърши щото аз не издържах.. та това може ли да се дължи на това че не сме го правели редовноо..

deathproof
11-04-2008, 17:47
Това колко често правите секс, няма нищо общо с нейната възбуда и с болката. Правя редовен секс и въпреки това почти всеки път ме наболява в началото просто защото се отпускам по- трудно. Нямаш никакви проблеми и въобще не го мисли това. сигурна съм, че приятелката ти е доволна от теб :)