PDA

View Full Version : Блясък за скули



girl91
11-03-2008, 21:30
Търся някой продукт, който да придава блясък на скулите.
Изпозлвали ли сте такъв продукт и от кой сте доволни?
В един друг форум бях чела за стик на Макс Фактор. Ако някой го е изпозлвал да каже мнението си.

Sensuality
11-04-2008, 03:36
Руж,перли ? :-o

girl91
11-04-2008, 05:29
Руж,перли ? :-o

Не постигам желания ефект с перлите.

kapinka
11-04-2008, 05:59
Вземи си хубава бронзираща пудра .. имах една която се водеше ''САФАРИ'' една приятелка ми я подари каза, че си я е взела от подлеза на НДК, но вече го няма този магазин :( .. Иначе е в безцветна кутийка и е на черти(като зебра) обаче с мн тъмно кафяво,бежаво и тн.. супер яка е !

girl91
11-05-2008, 19:34
А някой изпозлвал ли е този стика на Макс Фактор?

kapinka
11-05-2008, 20:21
Аз ползвах стик(в синя опаковка) на Макс Фактор мн добър фдт, ако говориш за него

girl91
11-05-2008, 20:27
Аз ползвах стик(в синя опаковка) на Макс Фактор мн добър фдт, ако говориш за него

Ами до колкото разбрах е стик и е точно за блясък, не е фдт.

preichetoy
11-05-2008, 22:12
Ооо, аз си купих един молив от Ейвън. Води се три в едно - за скули, устни и клепачи, но аз го използвам като руж и сенки, защото не ми отива цветът като червило. Та струва около 8-9 лева и е огромен, попитай някой дистрибутор на Ейвън за него. :) Много съм доволна.

girl91
11-06-2008, 13:55
Ооо, аз си купих един молив от Ейвън. Води се три в едно - за скули, устни и клепачи, но аз го използвам като руж и сенки, защото не ми отива цветът като червило. Та струва около 8-9 лева и е огромен, попитай някой дистрибутор на Ейвън за него. :) Много съм доволна.

Аз съм представител на Ейвън, но не бях се замисляла за този молив :) Твоят какъв цвят е?

girl91
11-06-2008, 14:23
Сега като гледам този молив е за псоледен път в брошурата, но не ми се дават 11,90 за него. :(

Isabelle
11-06-2008, 15:17
v oriflame sledva6tiq katalog ima takyv

girl91
11-06-2008, 18:02
v oriflame sledva6tiq katalog ima takyv

На Вижънс ли? Мислех да си го поръчвам :) Някой има ли го и доволен ли е от него?
Преди имаше нещо подобно от Ейвън, но отдавна го няма.

Isabelle
11-06-2008, 19:08
v oriflame sledva6tiq katalog ima takyv

На Вижънс ли? Мислех да си го поръчвам :) Някой има ли го и доволен ли е от него?
Преди имаше нещо подобно от Ейвън, но отдавна го няма.
Аз имах в предвид на Giordani gold той сега ще е нов и го няма в старите каталози, но иначе аз го имам на Вижънс и блясъка е по лек със лека консистенция и пак е хубав

girl91
11-06-2008, 19:30
v oriflame sledva6tiq katalog ima takyv

На Вижънс ли? Мислех да си го поръчвам :) Някой има ли го и доволен ли е от него?
Преди имаше нещо подобно от Ейвън, но отдавна го няма.
Аз имах в предвид на Giordani gold той сега ще е нов и го няма в старите каталози, но иначе аз го имам на Вижънс и блясъка е по лек със лека консистенция и пак е хубав

Ще си взема на Вижънс :)

preichetoy
11-06-2008, 20:35
Ооо, аз си купих един молив от Ейвън. Води се три в едно - за скули, устни и клепачи, но аз го използвам като руж и сенки, защото не ми отива цветът като червило. Та струва около 8-9 лева и е огромен, попитай някой дистрибутор на Ейвън за него. :) Много съм доволна.

Аз съм представител на Ейвън, но не бях се замисляла за този молив :) Твоят какъв цвят е? Моят е пийч. И аз съм дистрибутор и знаеш как е с нещата ''за последен път в каталога'' :D След 2-3 кампании ще го пуснат пак.

girl91
11-06-2008, 20:53
Ооо, аз си купих един молив от Ейвън. Води се три в едно - за скули, устни и клепачи, но аз го използвам като руж и сенки, защото не ми отива цветът като червило. Та струва около 8-9 лева и е огромен, попитай някой дистрибутор на Ейвън за него. :) Много съм доволна.

Аз съм представител на Ейвън, но не бях се замисляла за този молив :) Твоят какъв цвят е? Моят е пийч. И аз съм дистрибутор и знаеш как е с нещата ''за последен път в каталога'' :D След 2-3 кампании ще го пуснат пак.

Може по-нататък да го има в някоя оферта, дори по-ефтин :D

preichetoy
11-07-2008, 08:04
Ооо, аз си купих един молив от Ейвън. Води се три в едно - за скули, устни и клепачи, но аз го използвам като руж и сенки, защото не ми отива цветът като червило. Та струва около 8-9 лева и е огромен, попитай някой дистрибутор на Ейвън за него. :) Много съм доволна.

Аз съм представител на Ейвън, но не бях се замисляла за този молив :) Твоят какъв цвят е? Моят е пийч. И аз съм дистрибутор и знаеш как е с нещата ''за последен път в каталога'' :D След 2-3 кампании ще го пуснат пак.

Може по-нататък да го има в някоя оферта, дори по-ефтин :D

Да, именно. :D

kapinka
11-07-2008, 08:26
В Мола има "BEAUTY ЦЕНТЪР" питах една от консултантките и ми показа мн хубав фон дю тен на CHANEL от лятната им колекция супер як като бронзант и каза, че мн хубаво ставало има пудри пак на CHANEL от лятната колекция слагат се на цялото лице... много хубаво и сладко седи тя ми сложи на скулите малко..