PDA

View Full Version : Какво означава ако Обама победи на изборите?



lwsu
11-04-2008, 09:26
Живеем ли в свят в който етническите и расови малцинства доминират?

SiegHeil
11-04-2008, 10:30
Всяко хлапе знае че политиката на САЩ не зависи нито от президента, нито от конгреса ;)

valkanovb
11-04-2008, 10:50
Ма как си знаех че се повдигне тоя въпрос.Не ме интересува какъв е само външната му политика да ни помага.

hottie
11-04-2008, 19:58
Тук не опира до цвят на кожата : черен или бял
Опира до млад и стар. Нужен е млад, динамичен и пълен с идеи президент, какъвто е Обама в моите очи.

Vesk0u
11-04-2008, 20:14
Е какво АКО спечели Обама? Вие да не сте тук някакви расисти?!?!

SiegHeil
11-05-2008, 10:05
Е какво АКО спечели Обама? Вие да не сте тук някакви расисти?!?!
Сигурно поне 40-50% от гласовете на Обама са точно понеже е черен, недей да ми говориш са расизъм ;)

svetlidim
11-05-2008, 13:31
и аз съм за Обама (кой ли ме пита) хахха :D :D :D

Diam0nD
11-05-2008, 13:46
Ами да се надяваме ,че направиха по-добрия избор ... :)

Arista
11-05-2008, 16:36
Нещата в САЩ са малко объркани...Там вече има обратната расова дискриминация.Белите странят гледат да не се заимават и с една дума огаждат на черните, защото теа за най-малкото нещо завеждат дела за расова дискриминация.

И сега да кажа че няма абсолютно никакво значение кой ще спечели.Те са просто едни марионетки в ръцете на едни хора броящи се на пръсти, с богатсво на стойност - цифра която все още не е измислена управляващи целия свят

love_enrique
11-05-2008, 20:13
Означава,че Америка с бързи темпове усвява да се справи с расизма
че светът успя да преглътне различията
че демокрацията се налага в световната политика и това ще доведе до успешна политика и повече права на обикновения човек
че Америка е готова за положителната промяна и сбъдването на американската мечта
Означава,че сасистите,фашистите и националистите с промити мозъци стават все по-малко и гласът им не се чува
Означава,че светът върви НАПРЕД И НАГОРЕ!!!!!!!

kristo
11-06-2008, 10:01
Означава,че Америка с бързи темпове усвява да се справи с расизма
че светът успя да преглътне различията
че демокрацията се налага в световната политика и това ще доведе до успешна политика и повече права на обикновения човек
че Америка е готова за положителната промяна и сбъдването на американската мечта
Означава,че сасистите,фашистите и националистите с промити мозъци стават все по-малко и гласът им не се чува
Означава,че светът върви НАПРЕД И НАГОРЕ!!!!!!!
Мойто момиче, за пореден път се излагаш и говориш смешни неща, като слагаш наравно с национализма нацизма и расизма. Очевидно на тема национализъм си напълно неграмотна и не знам при това положение от къде на къде го коментираш?

Само ще ти кажа, че национализма съществува "малко" преди да се появи нацизма, около 2-3 века по-рано...

Това едното, другото е, че слагайки наравно национализма и нацизма(расизма), не съзнаваш как по този начин едва ли не приравняваш Левски, Ботев и Раковски с Хитлер, Гьоринг и Химлер да кажем... Защото първите трима са истинското лице на българския национализъм и нито са били расисти, нито нещо подобно.

После ми е още по-смешно, че смяташ, че в най-тоталитарната страна в света след Израел Съединените щати имало демокрация... Ма каква демокрация бе, войната в Ирак демократична ли беше? Или избитите от американските войски цивилни иракчани са до един "терористи" и "ислямисти"...

А ще ми кажеш ли защо любимият ти САЩ защитава нацистката и расистка политика на най-фашизоидната страна в света Израел спрямо палетинците? Та нима те нямат право на собствена държава както "свещените" евреи? И нима всички до един са членове на ХАМАЗ и също са терористи? Обаче ти тея неща не ги забелязваш, можеби си над тях. За теб е по-важно, че няква си Барака спечелила изборите в САЩ и това било гаранция за мир, демокрация и отстраняване на расизма...

И не си ли се замисляла, че точно цветнокожите и в най-голяма степен евреите са виновни за появата на расизма изобщо? Питала ли се защо всички мразят евреите и дали именно евреите умишлено не поддържат тази омраза спрямо себе си за да са на върха на световното управление? И за да са както винаги най-богатите за сметка на такива като нас, бедните?

И защо всички мразят циганите? Можеби защото всички сме "зли расисти", които само гледаме да "мъчим" горките и добрички циганета, които видите ли, за кражбите си и престъпленията си били мразени, а не обичани... Що така? И кой е по-виновен според тебе? Ние ли, че мразим циганите заради циганиите им (знаеш какво имам в предвид под това понятие), или те, които съвсем умишлено се опитват да поддържат омразата спрямо себе си, та да се представят пред света като жертви и да черпят дивиденти от това...

Националист
11-06-2008, 10:20
Мойто момиче, за пореден път се излагаш и говориш смешни неща, като слагаш наравно с национализма нацизма и расизма. Очевидно на тема национализъм си напълно неграмотна и не знам при това положение от къде на къде го коментираш?

Само ще ти кажа, че национализма съществува "малко" преди да се появи нацизма, около 2-3 века по-рано...

Това едното, другото е, че слагайки наравно национализма и нацизма(расизма), не съзнаваш как по този начин едва ли не приравняваш Левски, Ботев и Раковски с Хитлер, Гьоринг и Химлер да кажем... Защото първите трима са истинското лице на българския национализъм и нито са били расисти, нито нещо подобно.

После ми е още по-смешно, че смяташ, че в най-тоталитарната страна в света след Израел Съединените щати имало демокрация... Ма каква демокрация бе, войната в Ирак демократична ли беше? Или избитите от американските войски цивилни иракчани са до един "терористи" и "ислямисти"...

А ще ми кажеш ли защо любимият ти САЩ защитава нацистката и расистка политика на най-фашизоидната страна в света Израел спрямо палетинците? Та нима те нямат право на собствена държава както "свещените" евреи? И нима всички до един са членове на ХАМАЗ и също са терористи? Обаче ти тея неща не ги забелязваш, можеби си над тях. За теб е по-важно, че няква си Барака спечелила изборите в САЩ и това било гаранция за мир, демокрация и отстраняване на расизма...

И не си ли се замисляла, че точно цветнокожите и в най-голяма степен евреите са виновни за появата на расизма изобщо? Питала ли се защо всички мразят евреите и дали именно евреите умишлено не поддържат тази омраза спрямо себе си за да са на върха на световното управление? И за да са както винаги най-богатите за сметка на такива като нас, бедните?

И защо всички мразят циганите? Можеби защото всички сме "зли расисти", които само гледаме да "мъчим" горките и добрички циганета, които видите ли, за кражбите си и престъпленията си били мразени, а не обичани... Що така? И кой е по-виновен според тебе? Ние ли, че мразим циганите заради циганиите им (знаеш какво имам в предвид под това понятие), или те, които съвсем умишлено се опитват да поддържат омразата спрямо себе си, та да се представят пред света като жертви и да черпят дивиденти от това...

Точно само ще си позволя да те поправя за национализма термина е измислен преди 2-3 века ,но национализма съществува откакто съществуват народите. Двете неща са неразривни имали народ има национализъм. Нямали национализъм, няма и народ.

SiegHeil
11-06-2008, 10:28
love_enrique, какво мислиш за войните в Ирак и Афганистан ? :>

love_enrique
11-06-2008, 20:04
Означава,че Америка с бързи темпове усвява да се справи с расизма
че светът успя да преглътне различията
че демокрацията се налага в световната политика и това ще доведе до успешна политика и повече права на обикновения човек
че Америка е готова за положителната промяна и сбъдването на американската мечта
Означава,че сасистите,фашистите и националистите с промити мозъци стават все по-малко и гласът им не се чува
Означава,че светът върви НАПРЕД И НАГОРЕ!!!!!!!
Мойто момиче, за пореден път се излагаш и говориш смешни неща, като слагаш наравно с национализма нацизма и расизма. Очевидно на тема национализъм си напълно неграмотна и не знам при това положение от къде на къде го коментираш?

Само ще ти кажа, че национализма съществува "малко" преди да се появи нацизма, около 2-3 века по-рано...

Това едното, другото е, че слагайки наравно национализма и нацизма(расизма), не съзнаваш как по този начин едва ли не приравняваш Левски, Ботев и Раковски с Хитлер, Гьоринг и Химлер да кажем... Защото първите трима са истинското лице на българския национализъм и нито са били расисти, нито нещо подобно.

После ми е още по-смешно, че смяташ, че в най-тоталитарната страна в света след Израел Съединените щати имало демокрация... Ма каква демокрация бе, войната в Ирак демократична ли беше? Или избитите от американските войски цивилни иракчани са до един "терористи" и "ислямисти"...

А ще ми кажеш ли защо любимият ти САЩ защитава нацистката и расистка политика на най-фашизоидната страна в света Израел спрямо палетинците? Та нима те нямат право на собствена държава както "свещените" евреи? И нима всички до един са членове на ХАМАЗ и също са терористи? Обаче ти тея неща не ги забелязваш, можеби си над тях. За теб е по-важно, че няква си Барака спечелила изборите в САЩ и това било гаранция за мир, демокрация и отстраняване на расизма...

И не си ли се замисляла, че точно цветнокожите и в най-голяма степен евреите са виновни за появата на расизма изобщо? Питала ли се защо всички мразят евреите и дали именно евреите умишлено не поддържат тази омраза спрямо себе си за да са на върха на световното управление? И за да са както винаги най-богатите за сметка на такива като нас, бедните?

И защо всички мразят циганите? Можеби защото всички сме "зли расисти", които само гледаме да "мъчим" горките и добрички циганета, които видите ли, за кражбите си и престъпленията си били мразени, а не обичани... Що така? И кой е по-виновен според тебе? Ние ли, че мразим циганите заради циганиите им (знаеш какво имам в предвид под това понятие), или те, които съвсем умишлено се опитват да поддържат омразата спрямо себе си, та да се представят пред света като жертви и да черпят дивиденти от това...

1во-ако обичаш не ми изкривявай думите,това не те прави прав.Не съм оправдала циганите за простотиите които вършат,просто не съм съгласна с методите за справяне с проблема които вие предлагате-ако въобще предлагате нещо или само си мрънкате и ги плюете.И за да не правя и аз същото ето какво предлагам : да им спрем помощите и държавата да помогне да им се намери работа,така че след време да могат да си осигурят нормално жилище и да разрушим идиотските им бараки.
2-Аз не сравнявам национализма с расизма,аз опреличавам ВАШИЯ "национализъм" с расизъм.Вашите идеи са досто по близо до тези на Хитлер,и доста далече от тези на Левски.А чистия патриатизъм ,който заслужава уважиние не проповядва омраза към различните,нито изселването им от родината ни!
3 За съжаление избирането на Обама не е гаранция за мир,но е една голяма стъпка напред в борбата с расизма.
4 Демократично или не,войната беше неизбежна!И естествено че ще подкрепят Израел а не Палестина!!!Наистина ли мислиш,че трябва да оставят недоразвития арабски свят да разполага свободно с атомно оръжие???

SiegHeil
11-06-2008, 22:02
4 Демократично или не,войната беше неизбежна!И естествено че ще подкрепят Израел а не Палестина!!!Наистина ли мислиш,че трябва да оставят недоразвития арабски свят да разполага свободно с атомно оръжие???
Искам да ми покажеш доказателства че някъде(освен в Иран) има ядрено оръжие...
И ако обичаш отговори ми кво мислиш за войната в Афганистан...

ПП: Израел е в топ 10 по притежание ядрено оръжие в света ^^
ППП: Израел е създадена на палестинска територия, нещо по въпроса ?

valkanovb
11-07-2008, 04:42
4 Демократично или не,войната беше неизбежна!И естествено че ще подкрепят Израел а не Палестина!!!Наистина ли мислиш,че трябва да оставят недоразвития арабски свят да разполага свободно с атомно оръжие???
Искам да ми покажеш доказателства че някъде(освен в Иран) има ядрено оръжие...
И ако обичаш отговори ми кво мислиш за войната в Афганистан...

ПП: Израел е в топ 10 по притежание ядрено оръжие в света ^^
ППП: Израел е създадена на палестинска територия, нещо по въпроса ?
Първо доколкото си спомням даже няма десет държави с ОМПта а ти ми говориш че била в топ десет.Второ не е построена на Палестинска а на Британска територия. До тогава даже е нямало палестини.

Националист
11-07-2008, 08:59
Кретен! Палестина е била британска колония и както е реда би тлябвало след оттеглянето на британците да си направят своя държава,а палестинците като народ съществуват от много отдавнал. За филистимяни чувал ли си?
След като евреите се разселват из света до 1894 година в Палестина почти не е имало евреи. Оттогава започват масово да се заселват.
Каква е вината на палестинците ,че германците са държали евреите в лагери?

SiegHeil
11-07-2008, 09:42
Второ не е построена на Палестинска а на Британска територия. До тогава даже е нямало палестини.
:lol: :lol: :lol:
Мда, то и Македония е създадена на сръбска и гръцка територия 8-)

kristo
11-07-2008, 11:09
Означава,че Америка с бързи темпове усвява да се справи с расизма
че светът успя да преглътне различията
че демокрацията се налага в световната политика и това ще доведе до успешна политика и повече права на обикновения човек
че Америка е готова за положителната промяна и сбъдването на американската мечта
Означава,че сасистите,фашистите и националистите с промити мозъци стават все по-малко и гласът им не се чува
Означава,че светът върви НАПРЕД И НАГОРЕ!!!!!!!
Мойто момиче, за пореден път се излагаш и говориш смешни неща, като слагаш наравно с национализма нацизма и расизма. Очевидно на тема национализъм си напълно неграмотна и не знам при това положение от къде на къде го коментираш?

Само ще ти кажа, че национализма съществува "малко" преди да се появи нацизма, около 2-3 века по-рано...

Това едното, другото е, че слагайки наравно национализма и нацизма(расизма), не съзнаваш как по този начин едва ли не приравняваш Левски, Ботев и Раковски с Хитлер, Гьоринг и Химлер да кажем... Защото първите трима са истинското лице на българския национализъм и нито са били расисти, нито нещо подобно.

После ми е още по-смешно, че смяташ, че в най-тоталитарната страна в света след Израел Съединените щати имало демокрация... Ма каква демокрация бе, войната в Ирак демократична ли беше? Или избитите от американските войски цивилни иракчани са до един "терористи" и "ислямисти"...

А ще ми кажеш ли защо любимият ти САЩ защитава нацистката и расистка политика на най-фашизоидната страна в света Израел спрямо палетинците? Та нима те нямат право на собствена държава както "свещените" евреи? И нима всички до един са членове на ХАМАЗ и също са терористи? Обаче ти тея неща не ги забелязваш, можеби си над тях. За теб е по-важно, че няква си Барака спечелила изборите в САЩ и това било гаранция за мир, демокрация и отстраняване на расизма...

И не си ли се замисляла, че точно цветнокожите и в най-голяма степен евреите са виновни за появата на расизма изобщо? Питала ли се защо всички мразят евреите и дали именно евреите умишлено не поддържат тази омраза спрямо себе си за да са на върха на световното управление? И за да са както винаги най-богатите за сметка на такива като нас, бедните?

И защо всички мразят циганите? Можеби защото всички сме "зли расисти", които само гледаме да "мъчим" горките и добрички циганета, които видите ли, за кражбите си и престъпленията си били мразени, а не обичани... Що така? И кой е по-виновен според тебе? Ние ли, че мразим циганите заради циганиите им (знаеш какво имам в предвид под това понятие), или те, които съвсем умишлено се опитват да поддържат омразата спрямо себе си, та да се представят пред света като жертви и да черпят дивиденти от това...

1во-ако обичаш не ми изкривявай думите,това не те прави прав.Не съм оправдала циганите за простотиите които вършат,просто не съм съгласна с методите за справяне с проблема които вие предлагате-ако въобще предлагате нещо или само си мрънкате и ги плюете.И за да не правя и аз същото ето какво предлагам : да им спрем помощите и държавата да помогне да им се намери работа,така че след време да могат да си осигурят нормално жилище и да разрушим идиотските им бараки.
2-Аз не сравнявам национализма с расизма,аз опреличавам ВАШИЯ "национализъм" с расизъм.Вашите идеи са досто по близо до тези на Хитлер,и доста далече от тези на Левски.А чистия патриатизъм ,който заслужава уважиние не проповядва омраза към различните,нито изселването им от родината ни!
3 За съжаление избирането на Обама не е гаранция за мир,но е една голяма стъпка напред в борбата с расизма.
4 Демократично или не,войната беше неизбежна!И естествено че ще подкрепят Израел а не Палестина!!!Наистина ли мислиш,че трябва да оставят недоразвития арабски свят да разполага свободно с атомно оръжие???
Да им спрем помощите! Та нали точно това предлагаме и ние, гадните "расисти" и "нацисти" както ни наричаш? И аз точно така мисля, а иначе за работата - ти колко процента от циганите смяташ, че работят? Защото аз това което съм забелязал ме навява на мисълта, че са не повече от 10%. На тях не им се работи и им е по-лесно да карат точно на помощи, това би трябвало да си го разбрала. А това за бараките им - та колко пъти им строиха с НАШИ пари жилища и какво - превърнаха ги в кочини както си подобава за цигани, е, ние ли сме им криви затова питам аз?! Щом те искат да живеят свински, ние да се опитваме да ги направим бели хора ми изглежда повече от ненормално. Но при това положение няма как да се съжителства нормално с хора като тях...

След това многократно съм декларирал, че не приемам методите на националсоциализма и расизма и че не съм привърженик на Хитлер, колко пъти трябва да го повтарям? Това, че си казвам свободно мнението за циганите, повечето турци и евреи не означава, че съм расист, така че ако обичаш не ме обиждай наричайки ме расист. И много пъти съм декларирал, че не приемам насилствени методи срещу когото и да било и не смятам че има по-високо или по-ниско качество хора. Просто има по-развити хора, като нас, белите хора и такива, които са изостанали в развитието си с векове назад, като циганите, но това е заради манталитета им, не заради расата им. Същото се отнася и за негрите, от които обаче голяма част, както тези в Америка се интегрираха и станаха примерни граждани. За евреите проблема им е с религиозния фанатизъм и именно той е причината за антиеврейските настроения, а не пак заради расата им. При турците - заради ДПС. Сега станах ли ясен най-накрая какво имам в предвид като критикувам циганите, евреите, турците и че не е заради расова омраза срещу тях, а заради съвсем други причини, в които няма омраза?

За войната в Ирак, била неизбежна,а? То си беше чиста петролна война, замаскирана с някаква си борба за демокрация.

Не виждам и защо подкрепяш Израел, държавата най-виновна за нестихващия конфликт в Близкия изток, а смяташ, че палестинците едва ли не са някакви изроди, които нямат право на своя собствена държава? Ако не забелязваш между другото доста евреи започнаха открито да се противопоставят на агресивната политика на Израел спрямо палестинците, защото виждат, че политиката на Израел е изцяло неприемлива и тоталитарна.

Valkyrie
11-07-2008, 11:36
От всичкото, избълвано от love_enrique, си правя извода, че ако изберем Хасан циганчето за президент или поне за министър-председател България ще направи огромна крачка напред.
kristo, к'во се занимаваш да обясняваш, очевидно тя въобще няма идея за какво говори. Особено пък за Израел.

Националист
11-07-2008, 11:53
Love_enrique това стихотворение знаеш ли го?

Жидов гроб
/еврейски гроб/

Иван Вазов

Издайство, измяна позорна
пропусна врага в крепостта
и Царевец як след упорна
отбрана потъна в кръвта

Бранители храбри паднаха
под турския кръвнишки нож,
палатите царски пламнаха,
огряха зловещата нощ.

На утрешний ден пред пашата
евреин се мръсен яви
целуна му робски полата
и с вид горделив заяви:

Преславний войводо, сполучих
услуга да сторя на вас.
Аз портата таз нощ отключих
и Царевец в твоя е власт

Паша милостиви: награда,
А, ти ли бе хитрия жид?
Велика награда се пада
на подвига твой бележит.

Избягаха гадове смрадни,
остана издайника сам.
Затрупан с камъни хладни,
с храчки,проклятия и срам.

love_enrique
11-08-2008, 08:42
ОК,за тая тема имам един конкретен въпрос-с какво точно цвета на кожата преви Барак Обама по-лош президент?!

mitternacht
11-08-2008, 12:25
ОК,за тая тема имам един конкретен въпрос-с какво точно цвета на кожата преви Барак Обама по-лош президент?!

А с какво го прави по-добър?Половината свят се е накефил, че са избрали негър за президент.
(Хъм, дори самите те (в песните си) се наричат "негра".Колко некултурно само... а реват срещу дискриминацията)

Тука човек да чете и да се смее.Неизбежна война?Що?Някой навлязъл в териториите на Х'америката и е завладял част от тях?А стига бе!
Вярно, имаше случей, една тъпа х'американка чакаше руски танкове да минат из Джордия, ноо....

И друго, какъв е смисъла незапознати изобщо с политиката на Райха, идеите на НС и прочие да пищят, че нацизма по дефулт е лош.
С нищо по-лош от политиката на Америка, Британия и прочие и прочие държави по онова време.Дори да не говорим за възхода на Германия след инфлацията.
Но това е друга тема.

Diam0nD
11-08-2008, 13:22
По-добре млад негър целящ мир /поне така да казва де/ ,от колкото дърт изкуфял БЯЛ желаещ война !

SiegHeil
11-08-2008, 20:35
ОК,за тая тема имам един конкретен въпрос-с какво точно цвета на кожата преви Барак Обама по-лош президент?!
Фани първо ми отговори на моя въпрос ?

Diam0nD
11-08-2008, 20:53
аз ще ти кажа ... той е различен ... не е стериотип,колкото и да е мисли малко по различно . Цял живот 100% е имало хора ,които са го презирали заради цвета на кожата му и се предполага ,че не навижда такива хора и уважава различните ! Работата е там ,че различните е ВЪЗМОЖНО ,не задължително ,да внесат РАЗЛИЧИЕ ! До сега политиката на сащ е война ! Надяваме се ,че различният президент ,ще въведе нещо различно и мирно !! Това му е хубавото ,защото ако беше другия ,100% се продължава по стария отъпкан път от времето на студената война !

SiegHeil
11-08-2008, 21:01
Въпросът ми беше за Афганистан но все пак мерси 8-)

Diam0nD
11-08-2008, 21:45
Въпросът ми беше за Афганистан но все пак мерси 8-)ааааа еми авганистан ... тя тая държава освен за мак ,за друго създадена ли е !? Иначе и аз не съм за инвазията на америка там ... :D но нека се наркоманизират войниците им на щатите :D

Scrat
11-08-2008, 21:49
Сега чакаме долара да се качи 8)

kristo
11-08-2008, 22:50
ОК,за тая тема имам един конкретен въпрос-с какво точно цвета на кожата преви Барак Обама по-лош президент?!
Не го прави по-лош, но по същата логика не го прави и по-добър...

Иначе нямам нищо против Обама ако се окаже човек на място, както дава индикации да е, в смисъл да прекрати войната в Ирак и да изтегли американския контингент и изобщо да прекрати американската завоевателна политика в света.

Ако го направи, евала, изобщо няма да ме интересува дали е бял или черен...

Но от друга страна е изцяло погрешно мисленето, че Обама задължително трябва да е американски президент само защото е негър и това било "гаранция" за преборването с расизма...

Всмисъл че не е нормално някой да бъде подкрепян само защото е негър примерно. А и нали си наясно, че не може да се даде ясна индикация, че Обама няма да толерира негрите пред белокожите жители на САЩ...

Е не може според мене, ама ще изчакаме, ще видим какво ще стане. Във всеки случай въпроса е доста спорен и крайните заключения "за" или "против" само защото е негър или не е такъв (щото пък наполовина не е негър) не са правилни.

InitialD
11-09-2008, 00:13
Всяко хлапе знае че политиката на САЩ не зависи нито от президента, нито от конгреса ;)

... а от военно промишленият комплекс!

valkanovb
11-09-2008, 11:32
Всяко хлапе знае че политиката на САЩ не зависи нито от президента, нито от конгреса ;)

... а от военно промишленият комплекс! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Diam0nD
11-09-2008, 16:33
Всяко хлапе знае че политиката на САЩ не зависи нито от президента, нито от конгреса ;)

... а от военно промишленият комплекс!напълно правилно !

SiegHeil
11-09-2008, 17:39
Всяко хлапе знае че политиката на САЩ не зависи нито от президента, нито от конгреса ;)

... а от военно промишленият комплекс!напълно правилно !
Нацист, демократ и комунист да са на едно и също мнение...извратено :-o :>

mitternacht
11-09-2008, 19:07
Всяко хлапе знае че политиката на САЩ не зависи нито от президента, нито от конгреса ;)

... а от военно промишленият комплекс!напълно правилно !
Нацист, демократ и комунист да са на едно и също мнение...извратено :-o :>

Хъм, всъщност, и аз щях да кажа че е точно затова.Нали трябва да се вливат кинти в оръжия... Те идват от резерва... и т.н.

love_enrique
11-09-2008, 20:20
Никой не казва,че това че е негър го прави по-добър.Казвам,че не го прави по-лош.А иначе политиката която обещава да води ще е много по-успешна от програмата на Макейн,това е причината да са го избрали,а не цвета на кожата му!

SiegHeil
11-09-2008, 20:25
Никой не казва,че това че е негър го прави по-добър.Казвам,че не го прави по-лош.

Означава,че Америка с бързи темпове усвява да се справи с расизма
че светът успя да преглътне различията
Означава,че светът върви НАПРЕД И НАГОРЕ!!!!!!!
Дали ?

love_enrique
11-09-2008, 21:07
Никой не казва,че това че е негър го прави по-добър.Казвам,че не го прави по-лош.

Означава,че Америка с бързи темпове усвява да се справи с расизма
че светът успя да преглътне различията
Означава,че светът върви НАПРЕД И НАГОРЕ!!!!!!!
Дали ?

Да,това,че Америка го оцени и му гласува доверие ВЪПРЕКИ това,че е негър,говори,че човешката психика започва да заличава расистските внушения втълпявани векове наред!

love_enrique
11-09-2008, 21:07
Никой не казва,че това че е негър го прави по-добър.Казвам,че не го прави по-лош.

Означава,че Америка с бързи темпове усвява да се справи с расизма
че светът успя да преглътне различията
Означава,че светът върви НАПРЕД И НАГОРЕ!!!!!!!
Дали ?

Да,това,че Америка го оцени и му гласува доверие ВЪПРЕКИ това,че е негър,говори,че човешката психика започва да заличава расистските внушения втълпявани векове наред!

love_enrique
11-09-2008, 21:07
Никой не казва,че това че е негър го прави по-добър.Казвам,че не го прави по-лош.

Означава,че Америка с бързи темпове усвява да се справи с расизма
че светът успя да преглътне различията
Означава,че светът върви НАПРЕД И НАГОРЕ!!!!!!!
Дали ?

Да,това,че Америка го оцени и му гласува доверие ВЪПРЕКИ това,че е негър,говори,че човешката психика започва да заличава расистските внушения втълпявани векове наред!

kristo
11-10-2008, 13:06
Никой не казва,че това че е негър го прави по-добър.Казвам,че не го прави по-лош.

Означава,че Америка с бързи темпове усвява да се справи с расизма
че светът успя да преглътне различията
Означава,че светът върви НАПРЕД И НАГОРЕ!!!!!!!
Дали ?

Да,това,че Америка го оцени и му гласува доверие ВЪПРЕКИ това,че е негър,говори,че човешката психика започва да заличава расистските внушения втълпявани векове наред!
Надали негрите са гласували за него "въпреки" че е негър, но за мен както казах е важна политиката му, надявам се, че добрите индикации, които идват за неговото управление ще се потвърдят, не наблягам на това че е негър, интересува ме политиката му в крайна сметка :wink:

Jigi
11-10-2008, 22:55
Означава , че американците си падат по негра .

Diam0nD
11-11-2008, 07:55
О.о
Jigi след всеки твой пост гледам точно така ! :shock: :shock:

ldldld
11-23-2008, 16:48
Няма значение кой ще е президент на САЩ.Нищо няма да се промени.