PDA

View Full Version : Важен ли е стила?



Duckie
11-04-2008, 12:34
Искам да попитам момчетата важно ли е как се облича едно момиче. Имам предвид не дали е с поли, които повече приличат на колан и с блузки с деколте до пъпа, ами дали е важно дали момичето си има собствен стил, дали е различно, или просто е ... ами просто се облича нормално, нищо различно..?

MaMkaMy
11-04-2008, 12:38
на всеки различно му харесва... няма да има мнозинство според мен.а и не можеш да кажеш на който и да било как да се облече :)
аз лично харесвам уникални момичета, които не имитират някого и не приличат на никой.
аз също се старая да съм уникален-това което ми харесва и ми е удобно.

dimitar_ak
11-04-2008, 12:40
За мен стила не е важен, но забелязвам стилно облечените момичета. Облекла като на магистралка или поп-фолк звезда са меко казано смешни.

Scouse
11-04-2008, 13:36
много е важно да имаш стил :) , но на тази възраст едва ли е точната дума особено за дрехи , щото мама и тати дават кинтитши

Zlobata^^f
11-04-2008, 13:40
Ами не съм момче,но искам да си дам мнението.Според мен всеки човек било то момче или момиче си има собствен стил.Било то походка или начин на обличане,дори начин на гримиране,всеки го прави различно,така както му харесва.(разбира се ако не копирва от другите) Така,че всички си имаме своя стил .

MakeMeLaugh
11-04-2008, 13:54
Еми важен е донакъде :)

На всеки човек му подхожда различен стил ;)

NaNa_SladuRana
11-04-2008, 14:45
лично мен не ме вълнува дали утре моето момче ще дойде като рапар,метал,емо,клошар и т.н.,това си е негов избор,а аз ще си го обичам точно толкова,колкото и в момента:-)

soul1199
11-04-2008, 14:48
hybavo e da ima6 sobstven stil,zavisi,vseki hodi,kakto iska i kakto my har

11-04-2008, 14:49
Дрехите не правят човека. Аз харесвам подредените момичета, такива с големи очила дето не могат да им се видят очите на светлото не ме привличат.

Andreev
11-04-2008, 14:55
мразим фешани - they're all the same :? ...
едит: трябва да си има собствен стил и да е уникална иначе няма смисъл излизаш на улицата и все едно гледаш клонинги...не че сега не е така :(

Blab
11-04-2008, 14:56
По наблюдение - ощипаните девойки на токчета, с изкуствено поруменени скули и прилепнали екипчета, проблясващи в брокатчета, се предпочитат.

На мен пък ми става смешно, когато видя движещи се заедно момиченца, изглеждащи като клонинги. Соу фъни. Никаква индивидуалност.
Лично за мен облеклото и аксесоарите са още един начин да разкриеш себе си.

snejana67
11-04-2008, 15:14
:) трябва да има стил в облеклото