PDA

View Full Version : Лесбийки, Гейове и др.



el11nino
11-04-2008, 15:54
zna4i ima li mom4eta deto sa pravili sex sas nqkoi drugo mom4e(toest sa bili piqni i sa praveli sex sas nqkoi mom4e bez da znaqt ko praqt),ili momi4eta deto sa pravili sex sas momi4etata (toest bili piqni i ste si gi lizali)
(bez tapi komentari !!!!!!!!!!!) :D



*Заглавие на кирилица!
» Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

monkata93
11-04-2008, 16:02
Тъпа е темата ти...тъп си и ти... :shock:

LipSoFAnAnGel
11-04-2008, 16:03
от тъпа тема какво очакваш????

xXxScreamxXx
11-04-2008, 16:06
Иии ся очакваш някой да си признае ... налии ?!?!!? :lol:

mysterious93
11-04-2008, 16:07
нищо не разбрах..

mir4eto93
11-04-2008, 16:22
(bez tapi komentari !!!!!!!!!!!) :D

На тъпа и повтаряща се тема какви коментари искаш - остри?! :-o

xXxScreamxXx
11-04-2008, 16:45
Да. аз съм се целувала с други момичета в моя клас..дори сме се опипвали :oops:

детето (автора) питаше за секс 8-)

anonimnaa
11-04-2008, 16:47
от тъпа тема какво очакваш????
+1

LipSoFAnAnGel
11-04-2008, 17:20
Да. аз съм се целувала с други момичета в моя клас..дори сме се опипвали :oops: ти обаче тука във форума си много отворена. КОй знае каква си компексирана :-x Казвам го, защото съм запозната и с други твои много "компетентни"мнения :-x

Scouse
11-04-2008, 17:34
тапа тема, 418904123890 на брой...
ебал сам и мъже(кат се сета се погнусявам от себе си ) и жени ... НЕ САМ ПЕДАЛ !!! 8-)
привлича ме жени, харесва ми с жена , аз МС МАЙКАЛ 8-)

beachy_bunny
11-04-2008, 19:10
Да. аз съм се целувала с други момичета в моя клас..дори сме се опипвали :oops:
xaxXx ама ти си голям злетак ма ... за к'фа мислиш мъЪ ... въшЛо по тъпИ коМенТ не мойШ ли пусНиш нз Дали има моМиЧе въФ гоРумА детоО да не Са е ЦелуВало със Момиче ... злетачка ... ти изобщо четеш ли Темите мъЪ пиклОо ... уруД :x

Maskata
11-04-2008, 19:14
Да. аз съм се целувала с други момичета в моя клас..дори сме се опипвали :oops:
xaxXx ама ти си голям злетак ма ... за к'фа мислиш мъЪ ... въшЛо по тъпИ коМенТ не мойШ ли пусНиш нз Дали има моМиЧе въФ гоРумА детоО да не Са е ЦелуВало със Момиче ... злетачка ... ти изобщо четеш ли Темите мъЪ пиклОо ... уруД :x

Абе я по-кротко! :-x
Върни си се на село...и говори кой е уруд и кой не!!!

Неможеш да съдиш нещо,което не си създал!!! :(

beachy_bunny
11-04-2008, 19:49
Да. аз съм се целувала с други момичета в моя клас..дори сме се опипвали :oops:
xaxXx ама ти си голям злетак ма ... за к'фа мислиш мъЪ ... въшЛо по тъпИ коМенТ не мойШ ли пусНиш нз Дали има моМиЧе въФ гоРумА детоО да не Са е ЦелуВало със Момиче ... злетачка ... ти изобщо четеш ли Темите мъЪ пиклОо ... уруД :x

Абе я по-кротко! :-x
Върни си се на село...и говори кой е уруд и кой не!!!

Неможеш да съдиш нещо,което не си създал!!! :(
хм ... 1во .. не ми казвай к'во да прая ... за да не ти кажа къде да са навреш ... На село мойш да отидиш ти ... Пък сички в тоя форум са някфи испращели ... да де почти всички ... тука са праят на много интересни пък всъщност са някфи .. ниски пъпчасали грозни пубертети ... тая ... пикла вече за нз кой път и чета коментар ... и се е много отвотена и нарежда ... и са мисли за много велика .. 12 годишно дете дето всяка вечер гледа ... "Сънчо" и си ляга с кокошките ... и са гордей с т'ва , че е хванала ... някоя дрисла като нея ... за циците и задника ... и и е плюла в устата .. пуснала и две мазни плюнки в устицата .. и вече била целувала момиче ... и к'фо мн ли си горда ... :D :D

Adurna
11-04-2008, 20:31
хм ... 1во .. не ми казвай к'во да прая ... за да не ти кажа къде да са навреш ... На село мойш да отидиш ти ... Пък сички в тоя форум са някфи испращели ... да де почти всички ... тука са праят на много интересни пък всъщност са някфи .. ниски пъпчасали грозни пубертети ... тая ... пикла вече за нз кой път и чета коментар ... и се е много отвотена и нарежда ... и са мисли за много велика .. 12 годишно дете дето всяка вечер гледа ... "Сънчо" и си ляга с кокошките ... и са гордей с т'ва , че е хванала ... някоя дрисла като нея ... за циците и задника ... и и е плюла в устата .. пуснала и две мазни плюнки в устицата .. и вече била целувала момиче ... и к'фо мн ли си горда ... Very Happy Very Happy Я верно се дръж по-прилично!Ок,момичето не е прочело темата като хората.Ок,целувала се е с момиче.Ти пък каква/какво си,та да и казваш 'пикла'.Сигурно си на 13 за да имаш такова детинско и просташко поведение.Стегни се малко,тук не сме длъжни да ти четем идиотщините,дошли ти наум поради хормони. :-x

SK0RP10N
11-04-2008, 22:32
И да има такива, кой ще си признае ?

LipSoFAnAnGel
11-05-2008, 07:23
И да има такива, кой ще си признае ? е защо да не си признаят..Това е просто форум, никой не те познава, не знае какъв си, може да си измисляш.......

petet
11-05-2008, 14:32
хм ... 1во .. не ми казвай к'во да прая ... за да не ти кажа къде да са навреш ... На село мойш да отидиш ти ... Пък сички в тоя форум са някфи испращели ... да де почти всички ... тука са праят на много интересни пък всъщност са някфи .. ниски пъпчасали грозни пубертети ... тая ... пикла вече за нз кой път и чета коментар ... и се е много отвотена и нарежда ... и са мисли за много велика .. 12 годишно дете дето всяка вечер гледа ... "Сънчо" и си ляга с кокошките ... и са гордей с т'ва , че е хванала ... някоя дрисла като нея ... за циците и задника ... и и е плюла в устата .. пуснала и две мазни плюнки в устицата .. и вече била целувала момиче ... и к'фо мн ли си горда ... :D :D

Aлооо изчадието!Въри на село,виж са само как пишеш,а да не говорим за "мислИнИното".Съжалявам родителите ти,че имат такогава смешно кретенче,дето ходи и цвъка по форумите и се прави на много отворено,а ако го накарат да ти го каже в очите,ще ми заеква на "ъ"

beachy_bunny
11-05-2008, 17:59
хм ... 1во .. не ми казвай к'во да прая ... за да не ти кажа къде да са навреш ... На село мойш да отидиш ти ... Пък сички в тоя форум са някфи испращели ... да де почти всички ... тука са праят на много интересни пък всъщност са някфи .. ниски пъпчасали грозни пубертети ... тая ... пикла вече за нз кой път и чета коментар ... и се е много отвотена и нарежда ... и са мисли за много велика .. 12 годишно дете дето всяка вечер гледа ... "Сънчо" и си ляга с кокошките ... и са гордей с т'ва , че е хванала ... някоя дрисла като нея ... за циците и задника ... и и е плюла в устата .. пуснала и две мазни плюнки в устицата .. и вече била целувала момиче ... и к'фо мн ли си горда ... :D :D

Aлооо изчадието!Въри на село,виж са само как пишеш,а да не говорим за "мислИнИното".Съжалявам родителите ти,че имат такогава смешно кретенче,дето ходи и цвъка по форумите и се прави на много отворено,а ако го накарат да ти го каже в очите,ще ми заеква на "ъ"
xax чувствам се наредена ... хах на е нужно да с еправя след като съм си отворена ... а ти не си никой/коя ... , за да преценяваш каква съм и от къде идвам и какви са родителите ми ... плен спек сте ... злетаци

DevilWish
11-05-2008, 18:09
Някой каза ,че никой нямало да признае.Аз ако бях го правила бих го казала ,тъй като мен директно си ми е мечта с едно момиче да пробвам =) Обаче за сега няма да ми се случи ,защото не искам друг партньор в живота си освен приятелят ми ;) Та за жалост ,за сега не . .

ANTIHUMAN
11-05-2008, 22:02
Правил съм секс със момче и то не бях пиян.
Бисексуален съм край на темата.
Видяхте ли, че някой си призна! :wink:

darla
11-05-2008, 22:06
az sum jena i sum go pravila s jena-ne bqhme piqni-nito tq,nito az,spomena e priqten,no nito se gordeq ot tozi fakt,nito puk se sramuvam!

srpsko_1988
11-06-2008, 02:13
Правил съм секс със момче и то не бях пиян.
Бисексуален съм край на темата.
Видяхте ли, че някой си призна! :wink:

педал :-x :evil:

Wrathchild
11-06-2008, 07:19
Правил съм секс със момче и то не бях пиян.
Бисексуален съм край на темата.
Видяхте ли, че някой си призна! :wink:

педал :-x :evil:Я ти се погледни, бе.

petet
11-06-2008, 08:55
Правил съм секс със момче и то не бях пиян.
Бисексуален съм край на темата.
Видяхте ли, че някой си призна! :wink:

педал :-x :evil:

Клишеееееееееееее

glamouros
11-06-2008, 09:44
Да. аз съм се целувала с други момичета в моя клас..дори сме се опипвали :oops:
xaxXx ама ти си голям злетак ма ... за к'фа мислиш мъЪ ... въшЛо по тъпИ коМенТ не мойШ ли пусНиш нз Дали има моМиЧе въФ гоРумА детоО да не Са е ЦелуВало със Момиче ... злетачка ... ти изобщо четеш ли Темите мъЪ пиклОо ... уруД :x

Абе я по-кротко! :-x
Върни си се на село...и говори кой е уруд и кой не!!!

Неможеш да съдиш нещо,което не си създал!!! :(
хм ... 1во .. не ми казвай к'во да прая ... за да не ти кажа къде да са навреш ... На село мойш да отидиш ти ... Пък сички в тоя форум са някфи испращели ... да де почти всички ... тука са праят на много интересни пък всъщност са някфи .. ниски пъпчасали грозни пубертети ... тая ... пикла вече за нз кой път и чета коментар ... и се е много отвотена и нарежда ... и са мисли за много велика .. 12 годишно дете дето всяка вечер гледа ... "Сънчо" и си ляга с кокошките ... и са гордей с т'ва , че е хванала ... някоя дрисла като нея ... за циците и задника ... и и е плюла в устата .. пуснала и две мазни плюнки в устицата .. и вече била целувала момиче ... и к'фо мн ли си горда ... :D :D

Държиш се адски вулгарно. Успокой се малко. Май единствената изтрещяла тука си ти миличка. Само да не си даваме квалификации. :-)

tedkb
11-27-2008, 18:58
da predstavi si ima...ama nqma koi da si priznae :) :)

supersex
11-27-2008, 19:25
Kуцо, кьораво, сакато - с дупка ли е - злато! 8-)

beb4yy
11-27-2008, 19:42
http://teenproblem.bg/f/viewtopic.php?t=207251 :-x а ти къв си тъп ли си или да :lol:

JustOneBoy
11-27-2008, 20:53
от тъпа тема какво очакваш????

+1 :-x

ruffles777
11-29-2008, 12:28
i kak po-to4no momi4e moje da pravi sex sas momi4e :D

jeni92_abc
11-29-2008, 14:42
i kak po-to4no momi4e moje da pravi sex sas momi4e :D

с желание всичко става :D айде и аз си признавам,правила съм мърсотии с други момичета

meropu
11-29-2008, 18:48
хм ... 1во .. не ми казвай к'во да прая ... за да не ти кажа къде да са навреш ... На село мойш да отидиш ти ... Пък сички в тоя форум са някфи испращели ... да де почти всички ... тука са праят на много интересни пък всъщност са някфи .. ниски пъпчасали грозни пубертети ... тая ... пикла вече за нз кой път и чета коментар ... и се е много отвотена и нарежда ... и са мисли за много велика .. 12 годишно дете дето всяка вечер гледа ... "Сънчо" и си ляга с кокошките ... и са гордей с т'ва , че е хванала ... някоя дрисла като нея ... за циците и задника ... и и е плюла в устата .. пуснала и две мазни плюнки в устицата .. и вече била целувала момиче ... и к'фо мн ли си горда ... :D :D

Aлооо изчадието!Въри на село,виж са само как пишеш,а да не говорим за "мислИнИното".Съжалявам родителите ти,че имат такогава смешно кретенче,дето ходи и цвъка по форумите и се прави на много отворено,а ако го накарат да ти го каже в очите,ще ми заеква на "ъ"
xax чувствам се наредена ... хах на е нужно да с еправя след като съм си отворена ... а ти не си никой/коя ... , за да преценяваш каква съм и от къде идвам и какви са родителите ми ... плен спек сте ... злетаци

beachy_bunny миличка .... научи се на чист български ,не на селски o.O .... Келеш :lol:

nejnaDROGA
11-29-2008, 18:56
1.Лизането НЕ Е секс!!!
2.Нали се сещаш,че момчетата трябва да са били мъртво пияни,че да са се ебали?!(а ако са толкова пияни няма да са в състояние да правят секс)
3.Изчакай да станеш поне на 14 год. и тогава пускай теми (надявам се тогава да са по-умни)