PDA

View Full Version : Foot Fetish



abcd92
11-04-2008, 19:04
Ако има момичета на 14-22 годишна възраст, които харесват този вид фетиш да драснат едно ЛС

Ето и клипче за тези, които незнаят какво е Foot Fetish-а :

http://www.youtube.com/watch?v=5cveZiZmhTc

jad3d
11-04-2008, 19:27
И кво ще ги ши**ш ли?

jghgh
11-04-2008, 19:49
На мен са ми целували краката веднъж и беше невероятно. Не знам доколко е свързано с фетиша, и дали човека беше фетишист (бившия..), но му харесваше да ми целува краката, както и на мене, супер якото беше:) Някакво леко еротично и същевременно любовно, нежничко.. и същевременно и.. деазнам.. страхотно беше чувството.. бях с чисти крака, тамън излязла от банята и преоблякла се.. в горещите жегички, с едни къси панталонки : ) Не беше в подчинителна поза момчето, бяхме един до друг, аз по-отдалечена и той ми беше хванал единия крак и го олигави бая.. пфф. много добро беше ^^
жалко че се прекъсна цялата тая работа :)
Тва за мене е първороден израз на любов (майка му ли *бах че използвах "първороден" за израз, но днес не ми пука много много кви ги пиша..)

abcd92
11-04-2008, 20:27
Едно проучване сочи че 40% от американците си падат по този вид фетиш, а си праете сметка като американците са 300млн. ...иначе много се радвам, че на тебе ти е харесало и че си му придоставила възможност..защото рядко се случва момичето да се надъха..иначе казват, че и за момичетата било много възбуждащо.. :)

miShle
11-04-2008, 20:49
На мен са ми целували краката веднъж и беше невероятно. Не знам доколко е свързано с фетиша, и дали човека беше фетишист (бившия..), но му харесваше да ми целува краката, както и на мене, супер якото беше:) Някакво леко еротично и същевременно любовно, нежничко.. и същевременно и.. деазнам.. страхотно беше чувството.. бях с чисти крака, тамън излязла от банята и преоблякла се.. в горещите жегички, с едни къси панталонки : ) Не беше в подчинителна поза момчето, бяхме един до друг, аз по-отдалечена и той ми беше хванал единия крак и го олигави бая.. пфф. много добро беше ^^
жалко че се прекъсна цялата тая работа :)
Тва за мене е първороден израз на любов (майка му ли *бах че използвах "първороден" за израз, но днес не ми пука много много кви ги пиша..)

Оле,че яко звучииииии :-k Искам и аз :D

kindergarten
11-04-2008, 21:36
и аз искам :booooomb: 8-)

fashion4etyy
11-05-2008, 00:57
аххахааха ти вместо друго да и лижеш лижеш крака :? :smt078

neocide
11-06-2008, 12:50

Snowww
11-06-2008, 21:16
Аз самата го обожавам ... обичам да краката ми да са целите в сметана, и после момчето да ме оближе цялата и нататък всички се сещате

varnen4e
11-07-2008, 05:59
ебати отвратителното

както казва една позната... секви луди : )

Не е отвратително. Не ме кефи особено, но не е кой знае какво.

roksana_1
11-07-2008, 09:05
ебати отвратителното

както казва една позната... секви луди : )

Не е отвратително. Не ме кефи особено, но не е кой знае какво.
+1

neocide
11-07-2008, 15:21

jghgh
11-07-2008, 16:09
ебати отвратителното

както казва една позната... секви луди : )

Не е отвратително. Не ме кефи особено, но не е кой знае какво.

за мен е отвратително, некъв проблем? : )

Всъщност не ми се струва че varnen4e има проблем, само защото те е цитирала и не е съгласна с тебе.
По-скоро ти се ръбиш и то не на място.
Спокойствие бе, хора ^^

westggirl
11-07-2008, 16:15
иам гъдел :lol:

miShle
11-07-2008, 16:16
Да,да да да да да да толкова е якооооооооооооооооооооооо о :grin: :grin: :grin: :grin: Самото чувство .. топлият му ,влажен език ,целувайки пръстчетата на крака ми .. толкова е възбуждащооо :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

tomivr
11-07-2008, 16:18
Ужас 8-) 8-)

neocide
11-07-2008, 19:23

Snowww
11-07-2008, 19:25
На 12 съм, девствена, с голям гъз, малки цици и с брадавица на челото. Помогнете миии. Много съм нещастна. Гаджето ми ме заряза, още щом ме видя. Помооощ

mi6unka
11-08-2008, 13:50
Аз самата го обожавам ... обичам да краката ми да са целите в сметана, и после момчето да ме оближе цялата и нататък всички се сещате
оо даде ми страхотна идея със това със сметаната :D иначе няям против, може да ме целува насякъде където си поиска, на мене ми е приятно :-)

BrokenInnocence
11-08-2008, 22:38
Еми... фетиш като фетиш... Всеки си ги има... А това с краката е даже някакво невинно, като се има предвид колко по- брутални съществуват.

sladky2009
11-08-2008, 23:26
аз имам друг фетиш.. като например както съм седнала да се напикая в гащите:oops: при мисълта мн се възбуждам и признавам че когато съм сама го права :-)

nejnaDROGA
11-09-2008, 06:58
аз имам друг фетиш.. като например както съм седнала да се напикая в гащите:oops: при мисълта мн се възбуждам и признавам че когато съм сама го права :-)

Ти да не си дъщеря на sladky2008 :D
Това е близначката й ;) или по-скоро някакъв неуспешен опит за по-нов модел sladky с повече акъл :D ...

Misha91
11-09-2008, 07:00
аз имам друг фетиш.. като например както съм седнала да се напикая в гащите:oops: при мисълта мн се възбуждам и признавам че когато съм сама го права :-)

Ти да не си дъщеря на sladky2008 :D
Това е близначката й ;) или по-скоро някакъв неуспешен опит за по-нов модел sladky с повече акъл :D ...

хахаха +1-SLADKY2009 -M Модифицирано с една гънка повече!!!

glamouros
11-09-2008, 07:38
Не мисля, че профила на Sladky2008 е ебавка

nejnaDROGA
11-09-2008, 07:46
По скоро някой си прави голяма ебавка с момичето от снимката :-x Я си представете ако някой познава момичето и мисли,че всичко написано е от нея :-x Подронват й репотацията и самочувствието на 110% :-x

glamouros
11-09-2008, 07:48
По скоро някой си прави голяма ебавка с момичето от снимката :-x Я си представете ако някой познава момичето и мисли,че всичко написано е от нея :-x Подронват й репотацията и самочувствието на 110% :-x
И на мен ми се струва, че е така. Обаче е тъпо. Вярно, че пише големи простотии ама мислех, че просто си е леко глупавичка :D

nejnaDROGA
11-09-2008, 07:52
По скоро някой си прави голяма ебавка с момичето от снимката :-x Я си представете ако някой познава момичето и мисли,че всичко написано е от нея :-x Подронват й репотацията и самочувствието на 110% :-x
И на мен ми се струва, че е така. Обаче е тъпо. Вярно, че пише големи простотии ама мислех, че просто си е леко глупавичка :D
Нали ти е ясно,че ако беше тя никога нямаше да сложи своя снимка,а щеше да стои инкогнито :?

glamouros
11-09-2008, 07:55
По скоро някой си прави голяма ебавка с момичето от снимката :-x Я си представете ако някой познава момичето и мисли,че всичко написано е от нея :-x Подронват й репотацията и самочувствието на 110% :-x
И на мен ми се струва, че е така. Обаче е тъпо. Вярно, че пише големи простотии ама мислех, че просто си е леко глупавичка :D
Нали ти е ясно,че ако беше тя никога нямаше да сложи своя снимка,а щеше да стои инкогнито :?
Да, наистина. И все пак ддз. Ние си писахме няколко пъти и ми се стори нормална, имам предвид че не даде вид на чак толкова заблудена както се изкарва. Затова си мислех че е по-вероятно да не е ебавка профила.

sherry
11-09-2008, 08:24
Някои викат, че било ужасно :shock:

Кое му е отвратителното? Става дума за нежност, а не за някакви мръсотии. Това показва върховна близост между двамата(поне според мен).

sladky2009
11-09-2008, 15:26
аз имам друг фетиш.. като например както съм седнала да се напикая в гащите:oops: при мисълта мн се възбуждам и признавам че когато съм сама го права :-)

Ти да не си дъщеря на sladky2008 :D

тва ми е новия профил стария ми го баннаха :-x не ме интересува зе тези които не вярват че съм аз..и тва че харесвам да се напикавам си е мой проблем! за фетиш чувал ли си? маии не :? разкарай се..а и си отвратителноо грозен :booooomb:

TheCookie
11-10-2008, 15:51
аз имам друг фетиш.. като например както съм седнала да се напикая в гащите:oops: при мисълта мн се възбуждам и признавам че когато съм сама го права :-)

ти си адски тъпа човек :? :? :? :? :? :? ..... а

а и то си личи, че акаунта е ебавка...може ли да се възбуждаш от това, че пикаеш....боже... :? :? :? :? извратена си.... 8-) 8-) ..

sonoftruth
03-18-2009, 05:48
аз като бях малък и момичета от класа ми в училище се чудеха защо често им гледам краката... :o , което ще рече , че съм си бил такъв още от малък . :-D според мен да целуваш краката на момичето с което си е израз на любов . Също така е нещо като предсексуална игра , която действа успокойтелно и възбуждащо. Задължителна е при някои зодии за да се получи един добър и чувствен секс след това. Проблемът е явно тук малко хора разбират това . Разбира се няма да отрека , че в много случай произлиза от това , че човека обича да бъде доминиран сексуално , а не да доминира. Някои хора така са направени , повечето могат да участват и в двете роли. Много мъже и жени по света практикуват фоот фетиш, е само, че някои не си признават, все пак това е нещо напълно нормално. Дами не се притеснявайте да опитате очаква ви един твърд мъж
:-) .

PainMonopoly
03-18-2009, 07:52
аз като бях малък и момичета от класа ми в училище се чудеха защо често им гледам краката... :o , което ще рече , че съм си бил такъв още от малък . :-D според мен да целуваш краката на момичето с което си е израз на любов . Също така е нещо като предсексуална игра , която действа успокойтелно и възбуждащо. Задължителна е при някои зодии за да се получи един добър и чувствен секс след това. Проблемът е явно тук малко хора разбират това . Разбира се няма да отрека , че в много случай произлиза от това , че човека обича да бъде доминиран сексуално , а не да доминира. Някои хора така са направени , повечето могат да участват и в двете роли. Много мъже и жени по света практикуват фоот фетиш, е само, че някои не си признават, все пак това е нещо напълно нормално. Дами не се притеснявайте да опитате очаква ви един твърд мъж
:-) .Не бих казал, че произлиза от някакво желание човека да бъде доминиран. Аз не обичам да бъда доминиран. Сега вярно е, че в повечето порнаци с фуут фетиш мъжа е в подчинителна поза (foot worship), но в реалността рядко е така. :)

Иначе и аз съм така от малък. Дори от както се помня. 8-)

Момичетата, които се осмелят да го пробват, задължително ще искат пак. Няма начин да не им хареса.

stefan.kolev.359
05-25-2013, 00:46
Здравейте, момче на 16 съм от варна търся момиче от 14 до 20, на което му харесва да му целуват,масажират,ближат и миришат краката.Ако има заинтересовани да пишат на ЛС.

aleks_vd
12-17-2013, 19:11
Ако някое момиче харесва и се възбужда от това да пише на лс...

Patladjancho
02-25-2014, 13:00
ойй и аз искам да си намеря някоя господарка на която да и ги лижа

VintageMorphine
02-25-2014, 13:39
Аз не знам като момиче до колко мога да бъда адекватна по темата...Но и аз обичам женски крака. 8-)
Мънички, нежнички, поддържани. И не мога да го възприема като фетиш или роля на подчинен (а обичам тази роля, просто не и с момиче). Мисля, че момичето така се чувства много желано и успява да свали много от границите й към други удоволствия. Повечето го намират по-скоро за сладко и мило, отколкото перверзно, и мръснишко. Прекрасна част от любовната игра - тръгваш от малкото пръстче на кракът нагоре и я побъркваш...
Нали идеята ми е да й доставя максимално удоволствие, да водя и да й създавам емоции...Какъв по-добър начин от това да й поцелуваш краченцето като на принцеса? 8-)

RapExotic
02-25-2014, 16:38
Ако момичето има хубави крачета това е в състояние да ме възбуди. Винаги го практикувам в любовната игра преди секса ..

Mani_87
12-29-2014, 12:39
Има ли момичета, които искат да го пробваме ? Това ми е много любимо с крачетата, стига да са чистички и добре поддържани :P Мога да предложа и заплащане за това :) Ако има заинтересовани пишете ми => mani_087@abv.bg :)

boroto
05-15-2015, 16:40
imam edna priqtelka koqto ima mnogo hubavi kra4eta glezen4etata bqha na niiivo kato cqlo po4ti perfektna ni6to ne izleze noo vurhu neq si mi be6e izjivqvaneto s fetishizma mibkum jenski kra4eta na men mi haresva6e oba4e i na neq i dostavq6e ogromno udovolstvie za6toto tq znae6eb4ensled kra4etata sledva .... :-) nooo sled tova po4nah da zaglejdam i vijdam 4e jenskoto kra4e e krasivo i v razli4ni obuvki no uvi ni6to ne izleze i ne feti6a be6e problema taka 4e ako nqkoq devoika iska da izpita udovolstvieto ot tova da i se pogrijat za kra4etatab6te sum mnogo 6tastliv da pi6ete :-)

slave4sex
05-21-2015, 12:25
Ако има дама от София, която обича и иска да и целуват и масажират крачетата да пише на личен :)

evadark
05-23-2015, 07:50
Би ми било интересно да опитам, защо не :)

boroto
05-28-2015, 15:50
come ooon

Foot fetish
09-22-2015, 11:22
Az obicham mnogo da blija krakata na nqkoi momiche ako ima momiche ot burgas koeto ima takav fetish da mi pishe obicham praschetata i abloliotno vsi4ko

The mega one
09-22-2015, 15:05
Mnogo iskam da blija krakata na nqkoi momiche taiche ako nqkoi e ot burgas da pishe

gimli
09-22-2015, 16:04
Звучи ми интересно бих опитал с някоя кака. :D

boroto
09-23-2015, 15:24
Ili ot sofiq nqkoq ako iska da pishe

sladura89
10-02-2015, 02:05
Да фоотфетиша, а също така и турската чекия смятам, че са доста възбуждащи, но не съм ги пробвал за съжаление! :)

alex_weed
10-03-2015, 17:35
Бахти жалките хора! Търсите в тийн форум да лижете крака! Сигурно се някакви а-социални тролове, чийто единствени контакти с жена са тези с майка си! :D P.S.- да, имам го този фетиш

Larj
08-08-2016, 13:11
I az si tarsq takova momiche ot 14 na gore

lordofsilence
08-14-2017, 18:33
и аз искам :booooomb: 8-)

Мога да ти го предложа ;р