PDA

View Full Version : Волейбол

Ramouren
11-04-2008, 20:20
Искам да попитам на каква възраст е най добре да се започне волейбол? Защото аз сум вече почти на 17 и се чудя дали да се запиша или ми е късно вече? :lol:

MiLeNcHeToO
11-04-2008, 20:43
Късно ти е вече, почва се около 13-14.Може да се запишеш на плуване, мисля че там вече няма да от такова значение на колко си. :)

raichEbaichE
11-05-2008, 08:28
е що пък да е късно...ако не иска кариера на волейболист,а просто да разцъква няма проблем...аз съм така,само че съм на 16 и тренирам в цска,просто защото обичам да играя и си запълвам времето с нещо...

MiLeNcHeToO
11-05-2008, 12:34
Разбира се, ако не иска да кариера може и да се пробва, но все пак това е колективен спорт и ще и бъде доста трудно да тренира с момичета, които вече са тренирали около 2 години а тя тепърва започва.Аз до скоро тренирах в цска и мога да кажа, че на тази възраст са много добри, дори повечето са влезли в спортно у-ще и се занимават сериозно със волейбол.

raichEbaichE
11-05-2008, 19:27
мисля,че автора е момче :D а иначе няма да тренира с тези на неговата възраст,защото са мн напреднали...с хората,с които тренирам сме некъв сбирщок общо взето 8-) с нас са и момичета и момчета,които се водят подготве,набор 94,та всички сме на едно ниво горе-долу...ама той си преценява,ако ще започва съвсем от начало,тогава наистина няма смисъл...

Scrat
11-20-2008, 16:24
И аз съм на 17. Едва ли ще си намериш някъде да тренираш (ние дори зала не можем да намерим). Но пък се събрахме с френдовете и си купихме мрежа. Ако сте 5-6 човека може и така да направите ;).

molika
11-20-2008, 17:46
Аз съм на 14 и запо4нах да тренирам преди 3 години(това е без зна4ение но просто казвам).Мога да ти кажа че ако мислиш 4е си поне малко талантлив/а се опитай може и да ти провърви. :)