PDA

View Full Version : СПЕШНО СЕ НУЖДАЯ ОТ САВЕТ ОТНОСНО ЖИВАК!!!!!!!!!!!



sixth^sense^f
11-04-2008, 20:59
значи мн съм уплашена :shock: :shock: :smt089 преди малко маика ми счупи термометара и живака се разпръсна тя в момента го събира с прахосмокачката оабаче мн ме е страх защото съм чувала че живака е отрожен и неговите пари също :( :( :-# знам и че с сяра се събира но по това време аптеките не работят :( обяснете ми по по дробно моляви ако някои зн наистина ще съм му много благодарна

bEbKaAa~*
11-04-2008, 21:37
Наистина живакът е отровен и затова възможно най-бързо зънете на Гражданска защита.Предполагам, че ще дойдат и обезопасят ... но не знам защо майка ти е решила да го събира с прахосмукачката :?
Най-добре им звъннете веднага ... а ти не се панирай ... нали знаеш, това няма да помогне ... просто действайте рационално

Jo_Ni_To
11-04-2008, 22:20
Хахаха ОТРОВЕН...в такива количества и куче не може да отрови...ари не се излагай нищо няма щом е от термометър нищо не може да стане..(знам от личен опит :? )

thefreak
11-04-2008, 22:25
Катаклизъм...

batkodoki
11-04-2008, 23:54
значи мн съм уплашена :shock: :shock: :smt089 преди малко маика ми счупи термометара и живака се разпръсна тя в момента го събира с прахосмокачката оабаче мн ме е страх защото съм чувала че живака е отрожен и неговите пари също :( :( :-# знам и че с сяра се събира но по това време аптеките не работят :( обяснете ми по по дробно моляви ако някои зн наистина ще съм му много благодарна

дам, вярно , че е отровен Живака, но ти говориш за негова амалгама най-вероятно.
можеш да глътнеш тази амалгама (от термометър) в опит да се самоубиеш - няма да се получи :)

la4ezara
11-05-2008, 07:15
Спокойно, живакът в термометъра не е силноотровен - няма да мреш. И аз в петък счупих термометър ама нищо ми няма. Поръсете мястото със сяра на прах - купува се от аптеката - 1 левче е. Сярата обезврежда отровното действие на живака. Айде споко :-)

BlackWings
11-05-2008, 12:15
Малеее "Гражданска защита!" за счупен термометър:D
Спокойно бе. :razz: Сложете сяра , както ви казаха хората , и не ходете да се криете по бункерите и бомбоубежищата :-D Не е толко страшно.

BlueCat
11-05-2008, 13:08
Майка ми колко пъти е чупила термометъри...Няма нищо страшно :-D

mim4ety_sara
11-05-2008, 14:08
Az edin put schupih edin termometar i kak se panirah vikam sega shte umra mahnah go uj s nqkvi kurpi da ne go pipam,ama nishto ne mi stana :lol: :lol:

sixth^sense^f
11-05-2008, 17:07
амии не сме го поръсили със сяра :( ..... но все пак мн ви благодаря наистина се бях мн панирала е вече се успокоих но пак благодаря :) :) :)

QueenB
11-11-2008, 13:28
:) якоооо спеееееееек