PDA

View Full Version : Изповед



AR147
11-04-2008, 20:37
Здравейте на всички...бих искал да споделя моя мъка тъй като няма на кой друг или ще получа упреци...
...Много теми е имало относно любовта от разстояние...и моята е такава въпреки ,че си обещах ,че няма да се замесвам с момиче което не живее в града...Ех...стана белята... :( ...всичко може би щеше да е различно ако бяхме от един град , но уви ...минаха вече месеци...тя си мисли ,че вече нямам чуства към нея...сумати опити да я забравя спряхме да си пишем......никаква връзка доста време...просто не мога да я извадя от сърцето си....събрах се с бившата ми приятелка с цел да я забравя...но започна да ме гризе съвестта ,че съм с една а мисля за друга...а когато се чуем с нея ..поне сме близки споделяме си всичко и ми споделя с този какво станало с оня как спала как бил секса им :cry: незнам колко могат да си представят как се чуствам ...всяко момиче мога да забравя бързо и безполезно,но не и нея...като чели се е вселила в мен ... :-k
...Ще извинявате за поредната банална тема :(

Desir3
11-04-2008, 20:46
Никой няма право да те съди...всяка история е по своему истинска и болезнена...Твоята - не по-малко. Очевидно, както ти, така и момичето имате чувтсва един към друг, и въпреки това и двамата се опитвате да докажете на другия (а може би и на себе си?!), че можете разделени. Явно не е така обаче...така че или си изяснете всичко и се съберете, или спрете да поддържате контакт (май това само допълнително ви натоварва) и всеки да гледа собствения си живот. Надявам се нещата да се оправят.... :wink:

Jo_Ni_To
11-04-2008, 21:31
Никой няма право да те съди...всяка история е по своему истинска и болезнена...Твоята - не по-малко. Очевидно, както ти, така и момичето имате чувтсва един към друг, и въпреки това и двамата се опитвате да докажете на другия (а може би и на себе си?!), че можете разделени. Явно не е така обаче...така че или си изяснете всичко и се съберете, или спрете да поддържате контакт (май това само допълнително ви натоварва) и всеки да гледа собствения си живот. Надявам се нещата да се оправят.... :wink:

+1

Jo_Ni_To
11-04-2008, 21:31
Никой няма право да те съди...всяка история е по своему истинска и болезнена...Твоята - не по-малко. Очевидно, както ти, така и момичето имате чувтсва един към друг, и въпреки това и двамата се опитвате да докажете на другия (а може би и на себе си?!), че можете разделени. Явно не е така обаче...така че или си изяснете всичко и се съберете, или спрете да поддържате контакт (май това само допълнително ви натоварва) и всеки да гледа собствения си живот. Надявам се нещата да се оправят.... :wink:

+1 успехче :)

mir4eto93
11-05-2008, 05:37
На мен ми се случи същото и от личен опит мога да ти кажа, че бавно и болезнено ще я забравиш. нищо не е вечно на този свят, доста време ще ти е криво и т.н, но това време ще отмине, ще се сещаш все по-рядко и по-рядко за нея и накрая тя ще остане само като сянка в паметта ти ... Успех! :(

angelllll
11-05-2008, 06:21
ще я забравиш н0 трудн0 ще стане :( успеХ :)

varnen4e
11-05-2008, 06:38
Гадно е като се влюбиш, но незаменими хора няма.. Ще я забравиш.

mynichka
11-05-2008, 06:47
ще я забравиш н0 трудн0 ще стане :( успеХ :)
+1

Victorya
11-05-2008, 06:51
Даааа,някога и аз имах същата история.Но времето лекува всички рани-дори и най-дълбоките.Твоята рана също не е нелечима...Ще я забравиш дамата,но ще е трудно и бавно.Порсто бъди силен и си дай време.Опитай се да не мислиш колко те боли.Опитай се да намалиш контакта с нея....

soul1199
11-05-2008, 11:12
Даааа,някога и аз имах същата история.Но времето лекува всички рани-дори и най-дълбоките.Твоята рана също е нелечима...Ще я забравиш дамата,но ще е трудно и бавно.Порсто бъди силен и си дай време.Опитай се да не мислиш колко те боли.Опитай се да намалиш контакта с нея.... +1

ThePowerOfLove
11-05-2008, 12:41
Почти всеки си мисли, че не може без другия, но 90% от случаите е внушение ;) Така че не си повтаряй, че не можеш да я забравиш. Ако ти наистина искаш да не мислиш за нея - тогава ще успееш :) Не знам дали ме разбра, но като цяло искам да ти кажа, или да се бориш за нея (ако мислиш че има смисъл) или да си кажеш, че ще я забравиш и да го направиш :)

Fantomche
11-05-2008, 12:44
Ima dva na4ina ili da se zaedno ili vuob6te da ne se 4uvate i vijdae...a i ako momi4eto te obi4a6e i nzae6e 4e ti o6te q obia6 nqma6e da ti govori tezi ne6ta :?

HONDA
11-05-2008, 13:51
Даааа,някога и аз имах същата история.Но времето лекува всички рани-дори и най-дълбоките.Твоята рана също е нелечима...Ще я забравиш дамата,но ще е трудно и бавно.Порсто бъди силен и си дай време.Опитай се да не мислиш колко те боли.Опитай се да намалиш контакта с нея....
+954
И поздравления за аватара :grin:

Victorya
11-05-2008, 19:01
Даааа,някога и аз имах същата история.Но времето лекува всички рани-дори и най-дълбоките.Твоята рана също е нелечима...Ще я забравиш дамата,но ще е трудно и бавно.Порсто бъди силен и си дай време.Опитай се да не мислиш колко те боли.Опитай се да намалиш контакта с нея....
+954
И поздравления за аватара :grin:

Мерси,мерси за поздравленията :) Хонда и Ямаха са най-готините...и Кавазаки,и Сузики...хахахах май няма лош мотор :)

curka87
11-06-2008, 13:38
Гадно е като се влюбиш, но незаменими хора няма.. Ще я забравиш.
дааа така си е.И все пак не е нужно да нараняваш бившата си заради това че на теб ти е гадно.Ама пък от друга страна...клин клин избива.Какво пък, пробвай , може и да стане.
Айде и успех!!!!