PDA

View Full Version : Харесвам момиче от махалата



bibo
11-04-2008, 21:16
Има едно момиче от махалата,дето много обичам,ама не мога да и го кажа щото ме е срам и не знам как ще реагира.Много я обичам,щото тя е любовта на живота ми и я познавам от малка.Като казвам,че я обичам много,това значи,че я обожавам,ма не толкова да и го кажа.Освен това съм деЦвен и не знам как ще реагира щото съм на 18,а тя на 14 и вече има много повече опит от мен.Моля ако някой е имал подобен проблем да ми каже какво да права - да и кажа ли , да не и кажа ли или пържода си премахна децВеността... :-o :-o

kindergarten
11-04-2008, 21:28
ела ше ти я премахна :booooomb: 8-)

Jo_Ni_To
11-04-2008, 21:50
Ми зависи..тя как се държи с тебе.....усещаш ли същите или поне отчасти същите чуства от нейна страна...Ако наистина я харесваш кажи и го,щом се познавате от много време даже и да не изпитва същото няма да те отреже ГАДНО.
Все пак ако и го признаеш поне ще спиш спокойно и ще знаеш,че си опитал! :) Нямаш какво да губиш..само може да спечелиш!

Sladyranna
11-05-2008, 01:46
Че ти сигурно си пълен олигофрен.
Накарай я да ти "махне" деЦвеността

XiPiXoPiGiRL
11-05-2008, 04:43
Дам, няма смисъл друг даа "ти махне деЦвеността" След като искаш тя да го направи... 8)

BaiToq
11-05-2008, 05:06
Има едно момиче от махалата,дето много обичам,ама не мога да и го кажа щото ме е срам и не знам как ще реагира.Много я обичам,щото тя е любовта на живота ми и я познавам от малка.Като казвам,че я обичам много,това значи,че я обожавам,ма не толкова да и го кажа.Освен това съм деЦвен и не знам как ще реагира щото съм на 18,а тя на 14 и вече има много повече опит от мен.Моля ако някой е имал подобен проблем да ми каже какво да права - да и кажа ли , да не и кажа ли или пържода си премахна децВеността... :-o :-o
Не е за тебе,остави я 8-)

gattopardo
11-05-2008, 06:31
Как може да те е срам от некво лапе дет е на 14 (ти си на 18 все пак). Просто не се притеснявай, отпусни се и й кажи каво мислиш за нея. Ако не излезе нищо недей да съжаляваш, жени колкото искаш. Това, че си мислиш, че е любовта на живота ти просто не е вярно, повярвай ми.

Victorya
11-05-2008, 06:58
Стига бе,базикаш се! :razz: :razz: :razz:
Както каза kindergarten-Ела да ти я премахнем деЦвеността :)

4Pac
11-05-2008, 07:00
начукай и го във аналната вена!

MaLkaTa_LaDy
11-05-2008, 07:07
Не смятам, че я обичаш. Ти просто си вманиячен в идеята да я харесваш и до толкова си се пристрастил, че вече и сам си вярваш. Изясни си чувствата на самия себе си. А ако е възможно и тя да те харесва и го кажи. Не се притеснявай от деЦвеността :lol: ако тя те харесва, това няма да е проблем. Ааа и още нещо - Не познавам момичето, но дано да е свястно, дано и ти да си свестен, защото тази "малка" разлика в годините ви нещо ме човърка и вярата ми, че наистина я харесваш почва малко то малко да се изпарява, но виж, може и да има наистина хубави черти. Но като за начало си изясни какво чувстваш. Със сигурност не я обичаш, а още по-сигурно е, че тя не е любовта на живота ти.

soul1199
11-05-2008, 11:09
Как може да те е срам от некво лапе дет е на 14 (ти си на 18 все пак). Просто не се притеснявай, отпусни се и й кажи каво мислиш за нея. Ако не излезе нищо недей да съжаляваш, жени колкото искаш. Това, че си мислиш, че е любовта на живота ти просто не е вярно, повярвай ми.+1

kiksinka
11-05-2008, 18:54
Abe pi4 q se stegni 6te ne si na 5 4e da te e sram.Otiva6 kazva6 i go pak tq ako te haresva super 6te stane rabotata ako li ne vdiga6 glava i tragva6 :)

Chess
11-05-2008, 18:56
Аз имах подобен проблем с моята любов на живота на любовта ми... на нея за нищо на любовния свят не и казах... казах на майка й... :shock:

MartyParty
11-05-2008, 18:56
Стига бе,базикаш се! :razz: :razz: :razz:
Както каза kindergarten-Ела да ти я премахнем деЦвеността :)
Не се бутайте,ще има за всички!

slun4ice_90
11-06-2008, 12:40
И аз мисля,че се базикаш,пък и не го очаквах от теб. :D

blackvelvet
11-06-2008, 12:50
Абе де да знам......разликата между вас.....и мен ме притеснява :? .Но иначе е по-добре да отидеш и да й кажеш какво мислиш.Пък тя да си решава за нея си......

jghgh
11-06-2008, 15:22
Много жалък опит за оригиналност.
Схващам идеята ти да се гавриш с балъците и обичайните лигави проблеми на младите, но темата ти е доста слабо измислена.

Хайде да се направим че се смеем.

roksana_1
11-06-2008, 15:37
Стига бе,базикаш се! :razz: :razz: :razz:
Както каза kindergarten-Ела да ти я премахнем деЦвеността :)
Не се бутайте,ще има за всички!
бройте и мен :lol: 8-) кат гледам на пика си сладък :P :-P

LittlePrincess
11-06-2008, 15:43
Много жалък опит за оригиналност.
Схващам идеята ти да се гавриш с балъците и обичайните лигави проблеми на младите, но темата ти е доста слабо измислена.

Хайде да се направим че се смеем.

DevilWish
11-06-2008, 15:49
Как може да те е срам от некво лапе дет е на 14 (ти си на 18 все пак). Просто не се притеснявай, отпусни се и й кажи каво мислиш за нея. Ако не излезе нищо недей да съжаляваш, жени колкото искаш. Това, че си мислиш, че е любовта на живота ти просто не е вярно, повярвай ми.
Съгласна съм ,само не ми се вярва и на мен ,че толкова я обичаш ;)

snejana67
11-06-2008, 16:01
:D ако я обичаше щеше да деистваш :D