PDA

View Full Version : Има ли смисъл да продължавам?



hanovete
11-05-2008, 07:08
С най-добрата ми приятелка се скарах сериозно...и то не за 1ви път,а за 2ри-1вия път ми прости ,но сега неще и да чуе за прощаване...говори ми че изгуби ли доверието няма връщане и може само да се преструва ,но няма да е както преди...наистина аз съм виновен за загубеното и доверие в мен ,но според вас има ли начин да го върна ?

-лично моето мнение е че според мене тя се самонавива и никога няма да ми прости,но на мен ми е адски кофти затова :(

BlackaTBW
11-05-2008, 07:47
След като сте се скарали сериозно ще седнете и ще си поговорите още по-сериозно.

hanovete
11-05-2008, 07:50
След като сте се скарали сериозно ще седнете и ще си поговорите още по-сериозно.

ами по-скоро аз и предадох доверието към мен на 2 пъти и снощи 3 часа разговаряхме но освен да ми набива че съм и променил погледа над нещата и че вече не може да "предаде" себе си и да ми прости друго не каза...

BlackaTBW
11-05-2008, 07:53
Оплескал си нещата. Опитай се отново да говориш с нея и ако отново ти го каже - остави я. Ако е държала достатъчно много на теб ще те потърси и сама след време.

hanovete
11-05-2008, 08:06
въпроса е как да я накарам да си върне доверието в мен,коесто с право го загуби :?

BlackaTBW
11-05-2008, 08:15
Абе човече, освен да поговиш с нея и да се опитате да си решите проблемите, какво друго очакваш да ти кажа? Да не мислиш, че форума е посещаван от Добрата Фея, която ще махне с вълшебната си пръчица и всичко ще се нареди?
Ти знаеш за какво сте се скарали - оправи го, ако можеш. И след като си е изгубила доверието с пълно право - не мисля, че ще й мине за 1-2 дни. Може би трябва да й дадеш малко време.

qka^pichka_Vn
11-05-2008, 09:10
С най-добрата ми приятелка се скарах сериозно...и то не за 1ви път,а за 2ри-1вия път ми прости ,но сега неще и да чуе за прощаване...говори ми че изгуби ли доверието няма връщане и може само да се преструва ,но няма да е както преди...наистина аз съм виновен за загубеното и доверие в мен ,но според вас има ли начин да го върна ?

-лично моето мнение е че според мене тя се самонавива и никога няма да ми прости,но на мен ми е адски кофти затова :(
Какво толкова си направил? Сподели. И ще мога да ти дам адекватен съвет.

sunchouz
11-05-2008, 15:27
Миии...пропускаш нещо.Ако си сгафил яко е нормално вече да ти няма доверие.Незнам,говорете,а ти не прави повече глупости.Само така ще си върнеш доверието й. :(

hanovete
11-05-2008, 15:50
въпроса е в това че я съсипах психически на 2 пъти защото тя е много чувствителна на тема приятелство,един път от кофти настроение,от нерви припадна за 2 часа(аз нз до снощи когато споедели какво съм и причинил)а тя чак сега ми споделя колко мн съм я наранил и че нямам никакъв шанс...и сега няма доверие на никои освен на 2те си приятелки...

снощи 3 часа и се обяснявах колко мн съм сгафил и колко мн съжалявам...но колкото и да и се обяснявам направих го 1 път прости ми,но 2ри път няма просто как да ми повярва на думите ,които и ги казах снощи...това ми обясни

-затова се чудя как да я накрам да си върне доверието в мен защото с думи няма да може?Ако имате някви идеи ще се радвам да ги споделите :)

BladeDancer
11-05-2008, 17:18
абе човек явно си сгафил здравата ...
покажи и че просто това което си направил не си го направил нарочно
ако знаехме какво си направил може да ти помогнем по-добре , но просто и докажи или и кажи прсто е много държиш на нея и че тя много означава за тебе // сигурно сте прекарали много хубави мигове - примомни и ги // ( може да е изтаркано но ще подейства )
НАЙ-ВАЖНОТО КАЖИ И ЧЕ Я ОБИЧАШ !!

hanovete
11-05-2008, 17:21
въпроса е че като и го кажа тя не ми вярва изобщо...имах възможността да видя един чат с един мои приятел,в който тя му казва :тои никога не ме е обичал ....и нз как да я обедя

WaterLilly
11-05-2008, 17:36
И с право не ти се доверява. Няма начин да се сдобрите, приеми го. Не стига, че си я наранил много жестоко явно, ами сега и очакваш да се сдобрите. Първо се мисли, преди да правиш нещо, за да не загубиш доверието на любимите хора!

slivaka
11-05-2008, 18:35
еми бате мисля че само ти си знаеш как да си върне довериото в тебе ,за да ти помогнем по някъв начин трябва цялата история да разкажеш с всички подробноси :booooomb: