PDA

View Full Version : Help me . . .



godsavecocaine0
11-05-2008, 07:10
Ами мойта ситуация е супер шит:аз живея в Русия от малка,и лятото си идвам в БГ.Обаче миналата година си идвах и зимата,и беше супер яко...тая година май няма да стане тва нещо,заради билетите,щото са адски скъпи от Москва до София..ама супер много искам да си ида,щото фр ми от Лондон си идва също,и искам да видя сестра си,баба,дядо .. приятелите,ако помрънкам на тате... макар че знам че почти нямам шанс...ммм,имате ли някви предложения? просто,незнам...много искам да си ида,заради тая фр и кака...и просто щото ми е адски мъчно за БГ,обаче.... ако стане това,ще съм мн happy...ама..

Lysit0
11-05-2008, 08:46
Ами кажи му ,че искаш всички да видиш......
Кажи му,че всичките ти роднини са в България...
А защо не се върнеш да живееш в България?
Имаш роднини тук,баба,дядо...сестра...върн и се да живееш в Б-я най- добре (:

godsavecocaine0
11-05-2008, 09:04
ако беше всичко толкова лесно... :-#

Blab
11-05-2008, 09:23
Колко излиза с влак?

офф/
Люси, поздравления за пикси аватара:))))

Lysit0
11-05-2008, 09:29
Колко излиза с влак?

офф/
Люси, поздравления за пикси аватара:))))

Хей,мерси (:
И твоя е готин.

Колкото до авторката,обясни ни по-подробно какво ти е положението,и защо не можеш да се върнеш в България? :)

tItEufFf
11-05-2008, 09:50
Не виждам как можем да ти помогнем. Седни, говори сериозно с баща си. Пусни някоя сълзичка...
А за друг път да знаеш - резервирай самолетните билети по интернет 6 месеца по-рано. Излиза мноооого по-евтино!

iPurple
11-05-2008, 15:11
Ами кажи му ,че искаш всички да видиш......
Кажи му,че всичките ти роднини са в България...
А защо не се върнеш да живееш в България?
Имаш роднини тук,баба,дядо...сестра...върн и се да живееш в Б-я най- добре (: oh ti puk kvo kara6 momi4eto da se vurne... misli6 li 4e e tolkova lesno? i 6tom e tam zna4i ima nqkakva pri4ina... i osven tova ne mislq 4e tq opredelq taka 4e.. (=

godsavecocaine0
11-05-2008, 16:10
Колкото до авторката,обясни ни по-подробно какво ти е положението,и защо не можеш да се върнеш в България? :) [/quote]
ами,в Русия сме (аз,мама,тате) заради парите... то е ясно сиг тфа..
Незнам,ама що няма да си ходим (или може и да стане тва) е заради скъпите билети... и незнам кво да правя,може и да си идем...нищо не зависи от мен.Целта ми беше да ви питам,как да говоря с тате,и какво да му кажа..и т.н :-)

Metal_kids
11-06-2008, 20:21
Ами говори с вашите и незнам за да не ви излиза толкова скъпо,примерно не може ли да си дойдеш само ти???
нямам идея как да помогна.. :(

Vikitooo
11-06-2008, 23:46
Nashte sashto ne me puskat na BG tova lqto..A q si predstavi ti si v Moskva, a az chak na drugiqt krai na sveta- Chicago..Razlika v parite- ogromna! No pri men problema ne e finansov, a tova, che poradi nqkakva prichina (bashta mi specialno) si misli, che shte pravq razni gluposti v BG, che edva li ne shte propadna tam sama...Abe gluposti! :o

Macka, kazvam ti kakvo li ne sum probvala veche..Predlojih daje az da si izkaram kintite i da si platq bileta...otkazaha mi pak. I oshte na kakvi li ne usloviq mu predlojih na bashtata, no neshte i neshte! :o

Neznam i az kakvo shte pravq, mnogo iskam da si doida na BG! Ama mnogo! S moq bashta specialno na glava ne se izliza, neznam za tvoq...

Ama nqma se otkazvame! Imame oshte vreme, shte go mislim! :-)

godsavecocaine0
11-12-2008, 13:33
Ми при мен проблема е само с парите,иначе лятото три месеца - винаги в БГ.... проблема е че са много скъпи билетите,и незнам...тате ми обеща другата година ако не се преместим да живеем в България,ще си идем :P hey Vikitooo имаш ли скайп ?:)

mgxpower
11-12-2008, 17:28
Колко пари са?

SoAfraid
11-14-2008, 23:37
Da ti kupim biletite, taka shte pomognem li?! Apf ne moja li na drugo mqsto da tursish pomosht a vuv forum kadeto edva li nqkoi moje da ti pomogne aman.... :? 8)

godsavecocaine0
11-15-2008, 16:50
да съм искала помощ от теб лично? - не ... ми тогава кво мрънкаш,не разбирам :)