PDA

View Full Version : Любовта...съществува само в (блудкавите) американски филми!?



make_you_mine
11-05-2008, 07:15
И не можем да я срещнем в реалността?! Всички казваме...неее,аз съм прекалено 'яка' за любов,аз съм прекалено млада,за да се обримчвам с един човек,сега ми е времето да живея,трябва да имам много гаджета,за да имам опит и т.н.,но признайте си,че поне веднъж ви се е искало да го има онзи човек,на когото да вярвате,с когото да се чувствате прекрасно,на когото да имате доверие,с когото да се смеете,да плачете,да се чувствате спокойно и СЕБЕ СИ пред него...е,да ,ама ако си помислите,че сте срещнали Човека-или ще ви излъже,или ще се окаже,че сте се заблуждавали...Къде са онези изпепеляващи чуества от американските филми..или по-точно прекалено филмирано ли ни е съзнанието ,че търсим нещо толкова 'ИСТИНСКО' както по филмите,но него просто го няма...? Ще кажете-(някои от вас)-''Аз срещнах този човек,аз съм с него,аз не знам си кво..'', е,да ,ама всичко е до време и рано или късно идва разочарованието..от изневярата,от фалшивата представа или просто от загубата на време...аз съм влюбчива натура и,странно,като че ли нехарактерно за нашите времена,съм си откровена,пряма,отркита и не играя само театри! И мисля,че заслужавам любов...и копнея за нея..признавам си го...но...къде е,къде е тя? Дали се крие само зад големите монитори...или все пак някъде там съществува ...и ни чака..за да ни обгърне с топлината си!?

bibo
11-05-2008, 07:18
За любовта не знам ама се пише блуДкав..

MmimsS
11-05-2008, 07:26
Аз не съм на това мнение, но всичко си е въпрос на вътрешна нагласа.

Cvetito53
11-05-2008, 07:30
Spored men lubovta sa6testvuva no ako si misli6 4e ti bez da q tarsi6 ei taka 6te ti doide vsi4ko na gotovo mn se laje6!!NEdei da prekarva6 vremeto si vav tova da razsajdava6 dali q ima dali q nqma i kakva bila tq ami q potarsi i se otdai na 4uvstvata si !!!! :-) :-) :-) :-) Uspeh !!
P.S. a i sa6to ne se nastroivai vav vsqka tvoq lubov tolkova skipti4no......."е,да ,ама всичко е до време и рано или късно идва разочарованието..от изневярата,от фалшивата представа или просто от загубата на време..."

angel4e777o
11-05-2008, 07:32
Аз не съм на това мнение, но всичко си е въпрос на вътрешна нагласа. +1

make_you_mine
11-05-2008, 07:35
Не сте на ТОВА мнение-на КОЕ мнение,че я има само по филмите...?! Срещали ли сте я? Ами защо тогава не разкажете?

Punisherrr
11-05-2008, 07:38
Това,че всичко е до време,че все някой те лъже... и т.н. ... За мене тва са просто случаи ;) Масата хора(или поне тийновете) не преценяват добре кой какво може да им даде,а после се чудят защо станало тва,защо онова... Ми то не става така...
НАпример имам доста познати,които просто си търсят най-вървежния натокан момък и след като го получат с 300 зора накрая им се бие шута заради следващата такава,а те идват ревливи с въпроса ''Защооо не може и мен някой да ме обиииичаааа? ''
Просто за мене всичките тия проблеми с любовта,които слушам всеки ден от някой...бих казала,че до някъде това сам си го правиш.
Аз как съм успявала винаги да преценя човека преди да се хвърлям в нещо? Как не съм бързала и не съм оставала излъгана? Как не съм се заблуждавала,че когато човека е ТАКЪВ,той просто ще си бъде ТАКЪВ и с мен и без мен...и не си възлагам великите надежди за любов.
Всичко зависи от случая и от това,което търсиш. Ама айде сега...не бъдете толкова наивни ега ти....

Това си е само моето мнение по мои наблюдения де... Защото просто знам,че винаги има човек,с който можеш да имаш всичко това - ти просто не го виждаш!
За мен нещата са така....Днешно време доста неща хората не ги виждат..поради ред причини...поради модата ако щеш ;)

И накрая въпкреки,че авторката спомена как сега някой ще каже ''да ама аз съм си намерила''
Еми...след като изредих причините (според мен) за цялата тая драма любовна ще кажа,че аз много пъти съм мислила за тия неща и рано си дадох сметка как стоят и сега имам най-прекрасната любов с човек,който споделя всичките ми чувства :)
А дали и колко е временна тази любов... това ще видим..

(а възможно е и тия неща да са си моя заблуда,защото съм намерила бързо,това което търся...ноо кой знае... )

Cvetito53
11-05-2008, 07:39
Naistna do nqkade tova si e i vatre6na naglasa!Az moga da kaja 4e q ima za6toto az ve4e za 2-ri pat sre6tam takava izpepelqva6ta lubov!!!(govorq zza sebe si )

make_you_mine
11-05-2008, 07:46
Това,че всичко е до време,че все някой те лъже... и т.н. ... За мене тва са просто случаи ;) Масата хора(или поне тийновете) не преценяват добре кой какво може да им даде,а после се чудят защо станало тва,защо онова... Ми то не става така...
НАпример имам доста познати,които просто си търсят най-вървежния натокан момък и след като го получат с 300 зора накрая им се бие шута заради следващата такава,а те идват ревливи с въпроса ''Защооо не може и мен някой да ме обиииичаааа? ''
Просто за мене всичките тия проблеми с любовта,които слушам всеки ден от някой...бих казала,че до някъде това сам си го правиш.
Аз как съм успявала винаги да преценя човека преди да се хвърлям в нещо? Как не съм бързала и не съм оставала излъгана? Как не съм се заблуждавала,че когато човека е ТАКЪВ,той просто ще си бъде ТАКЪВ и с мен и без мен...и не си възлагам великите надежди за любов.
Всичко зависи от случая и от това,което търсиш. Ама айде сега...не бъдете толкова наивни ега ти....

Това си е само моето мнение по мои наблюдения де... Защото просто знам,че винаги има човек,с който можеш да имаш всичко това - ти просто не го виждаш!
За мен нещата са така....Днешно време доста неща хората не ги виждат..поради ред причини...поради модата ако щеш ;)

И накрая въпкреки,че авторката спомена как сега някой ще каже ''да ама аз съм си намерила''
Еми...след като изредих причините (според мен) за цялата тая драма любовна ще кажа,че аз много пъти съм мислила за тия неща и рано си дадох сметка как стоят и сега имам най-прекрасната любов с човек,който споделя всичките ми чувства :)
А дали и колко е временна тази любов... това ще видим..

(а възможно е и тия неща да са си моя заблуда,защото съм намерила бързо,това което търся...ноо кой знае... )
Може би си права донякъде...но виж....нали любовта е замъгляване на съзнанието...аз лично,когато си падам по някого....сякаш губя малко възможността да разсъждавам напълно обективно..и...не че влагам толкова вяра в този човек,но поне се надявам,че ще се получи нещо свястно..но нали знаеш..сърцето не избира в кого да се влюби! Ти гледаш по-практично на чувствата си..но аз не мога да заповядвам на сърцето си...когато изпитам увлечение към някого,не питам толкова разума...може и там да греша...но това съм си аз..

mir4eto93
11-05-2008, 08:33
И аз съм на мнение, че толкова извънземно силна любов може да има само в приаказките и филмите... Това, което ние наричаме голяма любов, всъщност е просто едно привиличане, което ако имаме късмет може да се задържи във вреето, но това е все по-рядко явление :(

dimitar_ak
11-05-2008, 08:42
Любовта винаги идва сама. Не трябва да я търсите специално.

Lysit0
11-05-2008, 08:43
Има я и в реалността.
Поне с мен се случи щастието да я срещна....вече 2 години сме заедно ;)

trayana
11-05-2008, 10:31
Мила изразяваш се доста поетично,но определено си доста песимистично настроена!Според мен не си права!Не би трябвало да си толкова отчаяна,не мислиш ли?!По-добре да вярваш и да очакваш отколкото да си толкова обезверена! :?