PDA

View Full Version : тя ме кара да чакам



cesekar4eto92
11-05-2008, 07:20
Здравейте,
моята история е следната: От много време харесвам едно момиче, но все не намирам смелост да и го призная. Преди няколко дни реших ,че няма какво да губя и просто трябва да и призная какво испитвам към нея . Така и направих. Тя остана много изненадана и ми каза , че трябва да помисли. На следващия ден аз и писах един SMS ,за да разбера дали е решила нещо , но тя ми отговори , че до сега не е гледала на мен като на гадже и ,че и трябва още време да реши какво ще прави. От тогава нямам никакъв отговор от нея . Хора моля ви дайте ми някакъв съвет защото този път наистина съм влюбен и не мога да мисля за нищо друго освен за нея , а пък в същото време не знам как да приемам това време което тя поиска. Моля ви кажете ми какво да правя защото просто ще откача.

bibo
11-05-2008, 07:24
Ами май май не те харесва пич,щото ако те харесваше не виждам к'во толкова щеше да ми "мисли"..

EDTI:Пише се иЗпитвам..

Lysit0
11-05-2008, 07:30
Мисля,че не гледа на теб сериозно. :?

cesekar4eto92
11-05-2008, 07:30
а според теб да й се обадя ли поговорим и да се разберем или да я оставя да помисле още малко

Cvetito53
11-05-2008, 07:32
bibo каза:

Ами май май не те харесва пич,щото ако те харесваше не виждам к'во толкова щеше да ми "мисли"..

EDTI:Пише се иЗпитвам..
+1!!!!!

make_you_mine
11-05-2008, 07:34
Според мен,когато иде реч за чувства,едва ли би й трябвало толкова време да 'размисля'. Просто е измислила начин как да ти отстрани вниманието за момент. (Извинявай,че ти го казвам,може да те нарани,ама така смятам аз). Недей се занимава засега повече с нея. Ако я интересуваш по някакъв начин сама ще те потърси,ти вече си й казал как гледаш на нея..но ако тя не проявява същото отношение ще й е досадно постоянно да й звъниш,а тя да не те харесва все повече...по-добре с действия...когато я видиш се прави,че нищо не си й казвал и бъди мил..дръж се приятелски,пък каквото ще да става...ако е писано ще сте заедно..ако ли не..забрави я..Това е според мен. Успех,пич. ;)

sasha_90
11-05-2008, 08:02
Щом ти е казала да изчакаш,а в същото време не те търси-не очаквай да се получи между вас.

karoli_94
11-05-2008, 08:12
Ostavi q da pomisli,ne q tyrsi.Za neq tvoite dumi sa bili kato grym ot qsno nebe.Znam 4e 6te ti e trudno no iz4akai nqkolko dni,ako tolkova ne moje6 da 4aka6-zvynni i i q pomoli da se vidite no ne kazvaj ni6to za 4uvstvata si.Izlezte bydi mil s neq pokaji i kolko dyrji6 na neq i kato priqtel.Ne byrzaj mn mn s pregrydki i celuvka 6toto moje6 da q upla6i6 (kolkoto i stranno da ti zvu4i az imah sy6tiq slu4ai i se upla6ih stra6no).Pogovori s neq za tva koeto si govorite obiknoveno i posle ve4e q pitai za 4uvstvata j.Ako i tq te harsva ne6tata 6te stanat,spoko.Aide uspeh i ne byrzaj mnogo!

vilinanova
11-05-2008, 09:07
Щом не се е обадила до сега определено не гледа на теб като на "гадже"!Няма какво да му мислиш, забравяй я и давай нататък :-)
П.С. На колко си?

trayana
11-05-2008, 10:26
Според мен,когато иде реч за чувства,едва ли би й трябвало толкова време да 'размисля'. Просто е измислила начин как да ти отстрани вниманието за момент. (Извинявай,че ти го казвам,може да те нарани,ама така смятам аз). Недей се занимава засега повече с нея. Ако я интересуваш по някакъв начин сама ще те потърси,ти вече си й казал как гледаш на нея..но ако тя не проявява същото отношение ще й е досадно постоянно да й звъниш,а тя да не те харесва все повече...по-добре с действия...когато я видиш се прави,че нищо не си й казвал и бъди мил..дръж се приятелски,пък каквото ще да става...ако е писано ще сте заедно..ако ли не..забрави я..Това е според мен. Успех,пич. ;)
+1

soul1199
11-05-2008, 10:33
Според мен,когато иде реч за чувства,едва ли би й трябвало толкова време да 'размисля'. Просто е измислила начин как да ти отстрани вниманието за момент. (Извинявай,че ти го казвам,може да те нарани,ама така смятам аз). Недей се занимава засега повече с нея. Ако я интересуваш по някакъв начин сама ще те потърси,ти вече си й казал как гледаш на нея..но ако тя не проявява същото отношение ще й е досадно постоянно да й звъниш,а тя да не те харесва все повече...по-добре с действия...когато я видиш се прави,че нищо не си й казвал и бъди мил..дръж се приятелски,пък каквото ще да става...ако е писано ще сте заедно..ако ли не..забрави я..Това е според мен. Успех,пич. ;)

dimitar_ak
11-05-2008, 10:34
Не те е кръцнала директно. Забрави за нея.

devil_deni
11-05-2008, 13:17
abe spored men ako te haresva6e vednaga 6te6e da ti kaje ne da uv1rta

AR147
11-05-2008, 13:20
Мисля,че не гледа на теб сериозно. :?


+1

HONDA
11-05-2008, 13:37
Няма да ви се получат нещата.

а според теб да й се обадя ли поговорим и да се разберем или да я оставя да помисле още малко
Не й тичай след задника. Ако тя реши нещо, ще ти се обади. Ако ли не... горе главата и само напред

6o6kotooo
11-05-2008, 13:39
Според мен,когато иде реч за чувства,едва ли би й трябвало толкова време да 'размисля'. Просто е измислила начин как да ти отстрани вниманието за момент. (Извинявай,че ти го казвам,може да те нарани,ама така смятам аз). Недей се занимава засега повече с нея. Ако я интересуваш по някакъв начин сама ще те потърси,ти вече си й казал как гледаш на нея..но ако тя не проявява същото отношение ще й е досадно постоянно да й звъниш,а тя да не те харесва все повече...по-добре с действия...когато я видиш се прави,че нищо не си й казвал и бъди мил..дръж се приятелски,пък каквото ще да става...ако е писано ще сте заедно..ако ли не..забрави я..Това е според мен. Успех,пич. ;)
мхм

moonlady
11-05-2008, 16:35
Според мен или е много срамежлива или до сега не е имала гаджета.Изведи я на кафенце,после я заведи на някое тихо местенце и я целуни,тя няма да ти отговори на въпроса "дали ще се получи нещо между вас" (поне тъка мисля от опит :D ). Пробвай това с целувката,е тогава вече ако се отдръпне от теб я зарежи. Успех готян :-)

FreakPk
11-05-2008, 16:39
Браво все пак че си се престрашил и си казал какво мислиш :),но това че още незнае какво да прави и не е гледала на теб като на "гадже" пич и да тръгнете надали ще излезе нещо колкото и гадно да звучи но от опит глава неболи (много) :D

gLoRiOuS_aNGeL
11-05-2008, 17:04
Просто не иска да те нарани и затова отбягва да говори за това![b]

CeLyVka
11-05-2008, 17:23
Не те е кръцнала директно. Забрави за нея.

Chess
11-05-2008, 17:31
Ами май май не те харесва пич,щото ако те харесваше не виждам к'во толкова щеше да ми "мисли"..

EDTI:Пише се иЗпитвам..


Ако тръгнеш да поправяш всички грешки...

По темата: Съвет... остави я, не те харесва...

Chess
11-05-2008, 17:32
Просто не иска да те нарани и затова отбягва да говори за това![b]


Което не е много разумно, защото както виждаме, така го наранява повече... :lol:

MoHuTo
11-05-2008, 17:47
Момичето явно не те харесва и гледа как да те размотава, като същевременно отбягва разговора между вас, по простата причина, че сигурно не знае как да те отреже или е кофти.. сори пич, ама съм реалистка, ако и тя те харесваше, нямаше да има кво да мисли толкова, а щеше да ти го каже и толкоз :?

curka87
11-06-2008, 13:44
да не бъда груба, ама направо си тее отрязала.Щом иска време да помисли, работата е ясна...не й е стискало да ти каже "Не".По-добре я забрави.

roksana_1
11-06-2008, 13:49
Според мен,когато иде реч за чувства,едва ли би й трябвало толкова време да 'размисля'. Просто е измислила начин как да ти отстрани вниманието за момент. (Извинявай,че ти го казвам,може да те нарани,ама така смятам аз). Недей се занимава засега повече с нея. Ако я интересуваш по някакъв начин сама ще те потърси,ти вече си й казал как гледаш на нея..но ако тя не проявява същото отношение ще й е досадно постоянно да й звъниш,а тя да не те харесва все повече...по-добре с действия...когато я видиш се прави,че нищо не си й казвал и бъди мил..дръж се приятелски,пък каквото ще да става...ако е писано ще сте заедно..ако ли не..забрави я..Това е според мен. Успех,пич. ;)
+1
+1