PDA

View Full Version : Няколко въпроса



mirelS
11-05-2008, 11:32
еее накарахте ме да направя нова тема :-D

Първият ми въпрос ее кой град е по-добър за пазаруване .. в смисъллл в кой има по-хубави магазини с хубави дрехи ... Плевен или В.Търново ?
Другият ми въпрос е относно бенките по лицето не са 4ак толкова много забелязват се ,но по ръцете и деколтето са доста ... ходих лятото на лекар и ми изписа лосион spf50+ каза ми 4е щяли да се скрият лека по лека до 20тата година тоест докато стана на 20 .. :shock: майка ми е мед.сестра и много се изненада.. не е 4увала такова нещо ..... ии ако някой от вас знае 4е е така или е 4увал нещо да ми каже дали наистина ще из4езнат :-o
:) :)

Sigrina
11-05-2008, 11:37
Не съм чувала бенките да изчезват. По-скоро се засилват, когато се излагаш на слънце.
Иначе във Велико Търново не съм пазарувала, но в Плевен има някои готини неща. Зависи какво и на какви цени ти трябва.

sladur4etyYy
11-05-2008, 11:46
в плевен в последно време постоянно откриват по някой нов магазин, така че има готини неща. в търново пазарувах веднъж обаче единственото, което си харесах, беше един потник. обаче общо взето, като че ли навсякъде нещата са що- годе еднакви

и все пак... идвай в плевен ( пристрастна съм все пак 8-) )

Blab
11-05-2008, 11:58
От лунички до бенки разлика има.
/Говори ти многобенчесто същество:Д/
През лятото кожата ти хваща тен(не само на плажа, където използваш + нереални фактори(и аз така, впрочем)), слабите бенки избледняват.
Та, затова.;
Ще се повторя - в тях няма нищо грозно.

За Плевен и Търново не зная:Д

mirelS
11-05-2008, 12:15
Ееех зна4и идвам в Плевеннн :grin: мерси

Пък за бенките :( не си ги харесвам щото са някак си разпльокани :? пък и са наистина навсяяякъде по ръцете и деколтето иии гърба и по лицето имам пък и не са ми единствен кусур ии ще се 4уствам страхотно без тяхх. . в интернет намерих зааа някаква шведска гор4ивка .. цветът им из4езвал от нея а аз това искам.. понеже не са релефни ... знам за млякото от жълтур4етата дори преди пробвах оба4е бенките се размекваха :-o и наистина след 4 дена изсветляха но ме беше срам да ходя омазана и спрях да се мажа :D даже едно моми4е ме питаша да не би да съм се оцапала с шоколадддд :lol: та сериозно сега .. за някакви мазила знаете ли :x

Sigrina
11-05-2008, 12:20
Шведската горчивка е мн добра. Не съм я използвала за махане на бенки, но като цяло е ефикасна и полезна за кожата, така че няма да ти навреди - опитай я :)

mirelS
11-05-2008, 13:35
Благодаря ви :))

roksana_1
11-05-2008, 13:49
много хора са ми казвали че в Пловдив има най -хубавите и готини дрехи :P нз дали са евтини , но казват , че там има мНОгОоО :) :D

JelqznaDevica
11-05-2008, 14:01
Не знам дали ще изчезнат бенките,но най-добрия начин е да отидеш при дерматолог.Там ги махат със лазер или по оперативен път - но зависи от бенките преди всичко.

roksana_1
11-05-2008, 14:04
Не знам дали ще изчезнат бенките,но най-добрия начин е да отидеш при дерматолог.Там ги махат със лазер или по оперативен път - но зависи от бенките преди всичко.
според мен , изобщо НЕ трябва да се махат , освен ако не искаш да си навлечеш повече кожни заболявания и всякакви проблеми.... :(

mirelS
11-12-2008, 14:59
Иии да не правя нова тема искам да попитам къде в Плевен има дрехи littlebig (литълбиг) ако има де :)

GIRLWITHBROKENHEART
11-12-2008, 15:13
И аз да питам за шведската горчивка откъде мога да си я купя и на каква цена горе-долу?Мс предварително :-)

harabelka
11-12-2008, 16:22
аз имам една малка кафява налицето не е релефна с какво да я мажа за да избледнее?

Escarina
11-12-2008, 18:35
ЪЪъъ що си махате бенките :?