PDA

View Full Version : MP3 Player проблем



zeleniqPriqtel
11-05-2008, 12:36
Та...купих си мп3, но колкото да си пускам музика по купончета обаче имам проблем като си го включа в компа ми изписва,че не разпознава устройството пък нямам диск за инсталиране на драйвери,който знае какво да правя да каже моля ви:)

Disrespect
11-05-2008, 12:41
потърси ги в нета..
напиши си точния модел на плеъра и трябва да излезе

zeleniqPriqtel
11-05-2008, 12:48
потърси ги в нета..
напиши си точния модел на плеъра и трябва да излезе
еми да аз това направих първо ама то ми излизат много сайтове пък в нито един няма драйверите:Д иначе забравих да спомена марката diva модела е fx 32 марката е някаква куча просто,защото ми трябваше само за купони :)

OtherDimension
11-05-2008, 13:13
по принцип дори не ти и трябват драйвери ... аз съм с дива и просто си го отчита като устройство

zeleniqPriqtel
11-05-2008, 14:40
по принцип дори не ти и трябват драйвери ... аз съм с дива и просто си го отчита като устройство
еми и аз незнам какво да правя нали като съм го включил в му компютърс не трябва ли да ми изписва както изписва диск ц диск д и диск е?

OtherDimension
11-05-2008, 15:24
с какъв windows си?

zeleniqPriqtel
11-05-2008, 16:33
с какъв windows си?
XP

zeleniqPriqtel
11-05-2008, 16:33
с какъв windows си?
XP

zeleniqPriqtel
11-05-2008, 16:35
с какъв windows си?
XP

Disrespect
11-06-2008, 06:07
по принцип дори не ти и трябват драйвери ... аз съм с дива и просто си го отчита като устройство

за някои плеъри е задължителен софтуер и драйвери, защото по друг начин не може да се качва..

ама на него даже не му го отчита като го включи...


аз за друго освен да отидеш да питаш в магазина не мога да се сетя..

OregorN
11-06-2008, 12:48
Първо пробвай без драйвери да влезнеш в mp3-ката ! Отиваш на ИСТИНСКИЯ My Computer и доло под хард дисковете трябва да има нещо като Removable.....

Ако тая работа не стане направо правиш това доло.

Вкарваш си mp3-ката в USB-то на компа --> Дясно копче на ИСТИНСКИЯ My Computer --> Properties --> Hardware --> Device Manager --> И започваш да търсиш USB-то,на което си вкарал/а мп3-ката (Попринцип името трябва да е нещо от сорта на модела на мп3-ката и ли марката) Цъкаш --> Отиваш на Driver --> Update Driver --> Yes,this time only --> Next --> Install from a list or specific location --> Next --> Избираш диска със драйвера --> Цъкаш Next --> След като изпише че всичко е готово първо вадиш mp3-ката после рестарт на комп-а --> слагаш Mp3-ката в USB мястото,където беше когато инсталираше драйверите...чакаш малко....(от доло на старт менюто трябва да има изписани вече модел,марка и тн.) Влизаш в My Computer и под хард дисковете ти трябва да има Removable Disc.... или нещо от сорта и започваш там да тъпчеш яко музика :)


HINT: Истинския My Computer можеш да го намериш като задържиш Ctrl и натиснеш E (Ctrl + E) и директно поглеждаш от ляво където пише My Computer това е то истинския ;)
Успех.

OregorN
11-06-2008, 12:55
Не бе човек аз честно ти говоря.Има Shortcut-ове,от който този номер няма да стане 8)

BqlaLiniq
11-06-2008, 13:49
Ако имаш повече USB-та просто пробвай в друга дупка ;)
Ако пак не стане отиди в магазина и попитай. За DIVA не мисля, че ти трябват драйвери...