PDA

View Full Version : лесна за правене при4еска



remember_me
11-05-2008, 12:33
Zdraveite :-) . iskam da mi predlojite nqkoi lesni za pravene pri4eski. poneje drygata sedmica imam rojden den i iskam da otida na y4ili6te s nqkoq po razli4na pri4eska. sled banq kato mi poizsahne kosata sam si q pravila na plitki i sytrinta kato q spysna q na4ypena. no tazi ideq sam q polzvala mn 4esto. da ne kaja 4e vsqka sedmica taka hodq na y4ili6te. i da parva smqna sam.nqma da imam vreme sytrinta da si napravq pri4eska. izvinqvam se ako ima takava tema. potarsih no moje i da sam izpysnala nqkoq ,taka 4e ako ima postnete linka za da vidq temata.

Len4etyYyy
11-05-2008, 12:40
Колко си голяма, какъв тип е косата ти,права предполагам ?Колко е дълга ? :?

remember_me
11-05-2008, 12:43
na 16 6te stavam. i da prava mi e kosata(ne si q izpravqm). kolko dalga.. do zakop4alkata na sytiena gore doly..xax.

Len4etyYyy
11-05-2008, 13:00
Емиии накъдри я с маша например и сложи пяна-това с плитките е за малки дечица, а ти вече си минала 10-11...Успех

Chefinkaaa
11-05-2008, 13:09
na men mi haresva su6to napravena (na4upena) s difuzer :) ne6to po razli4no ot prava kosa :)

Blab
11-05-2008, 13:10
Опашка.

roksana_1
11-05-2008, 13:14
Емиии накъдри я с маша например и сложи пяна-това с плитките е за малки дечица, а ти вече си минала 10-11...Успех
ми значи аз така си я направих с маша ама нз че трябва пияна 8-) аз съм малко зле с прическите щот аз нали си я направих с маша ама след 20 мин се развали . значи , трябва да си сложа пияна на цялата коса и тогава да я правя ? така ли ? 8-)

Len4etyYyy
11-05-2008, 13:19
Нее, след като я накъдриш с маша я намачкай с пяна! :)

roksana_1
11-05-2008, 13:21
Нее, след като я накъдриш с маша я намачкай с пяна! :)
окс миси :) :-)

remember_me
11-05-2008, 16:07
mersi za ideqta no po gore spomenah 4e sam parva smqna i nqma da imam vreme da se kapq i da si pravq kosata s ma6ata. i znam 4e e za malkite de4ica da se napravq na plitki. imah predvid 4e kato q spusna kosata sytrinta predi dsk e kadrava. edin vid 'lesna pri4eska' ne mi stryva osobeno mn ysiliq.

Goddess
11-05-2008, 16:22
mersi za ideqta no po gore spomenah 4e sam parva smqna i nqma da imam vreme da se kapq i da si pravq kosata s ma6ata. i znam 4e e za malkite de4ica da se napravq na plitki. imah predvid 4e kato q spusna kosata sytrinta predi dsk e kadrava. edin vid 'lesna pri4eska' ne mi stryva osobeno mn ysiliq.
Всяка прическа извисква някакво време.Няма как.Не можеш ли да станеш половин час по-рано поне...?Косата ти не е много дълга, ще имаш време да я накъдриш. Моята е почти до кръста, но с машата я къдря за около 20 минути. :)
Иначе, не знам кой е казал, че плитките били само за дечица...
Вярно, че и аз от втори клас не се бях правила на плитки (покрай преси, маши и др.), но днес реших да се направя...всички се скъсаха да ми пипат косата и да питат с кво съм я правила :-D ...но щом ти често се правиш така, недей.
Може и само с пяна да я направиш, което изисква не повече от 5 минути, но твоята коса е права и няма да стане хубаво...

Chefinkaaa
11-10-2008, 09:17
Нее, след като я накъдриш с маша я намачкай с пяна! :)




Mн по-добре e ако пръскаш с лак за коса...така стават перфектни.. преди да навиеш кичурчето на машата напръскаи го с лак (но не прекалено) след като накъдриш цялата коса обилно напръскване с лaка за коса.. пяната ще развали хубавата къдрица... ако искате ще ви дам снимка на една фр да видите там как е ... ама тва не е лесна прическа .. отнема около 2 часа..

:)

Chefinkaaa
11-10-2008, 09:21
mersi za ideqta no po gore spomenah 4e sam parva smqna i nqma da imam vreme da se kapq i da si pravq kosata s ma6ata. i znam 4e e za malkite de4ica da se napravq na plitki. imah predvid 4e kato q spusna kosata sytrinta predi dsk e kadrava. edin vid 'lesna pri4eska' ne mi stryva osobeno mn ysiliq.
Всяка прическа извисква някакво време.Няма как.Не можеш ли да станеш половин час по-рано поне...?Косата ти не е много дълга, ще имаш време да я накъдриш. Моята е почти до кръста, но с машата я къдря за около 20 минути. :)
Иначе, не знам кой е казал, че плитките били само за дечица...
Вярно, че и аз от втори клас не се бях правила на плитки (покрай преси, маши и др.), но днес реших да се направя...всички се скъсаха да ми пипат косата и да питат с кво съм я правила :-D ...но щом ти често се правиш така, недей.
Може и само с пяна да я направиш, което изисква не повече от 5 минути, но твоята коса е права и няма да стане хубаво...


и аз обичам плитчиците... после ефекта.. с пресата не ми харесва толкова .. и да с пяна на права коса няма да стане... може би... ох неснам.. премини на традиионния начин.. ако ти е чуплива изправи я да стане хубаво и после си направи обем с преса и друга приствка.. за друга по-лесна прическа, която не отнема повече от 20 мин не се сещам..

titinkaa
11-10-2008, 09:57
ако имаш преса я накъдри на най-едрото още вечерта преди да си легнеш(нищо няма да и стане до сутринта),аз миналата седмица се направих така и сутринта ми беше много добре,дори без да слагаш лак или пяна пак ще ти стои много добре и няма да ти падне 3 дена,препоръчвам ти тоя вариант щото и мойта коса е като твойта хем права хем и на мен ми е до закопчалката на сутиена,мен сички ме харесаха в даскало..успех и на теб!

Infinity
11-10-2008, 11:41
конска опашка :grin: :D

roksana_1
11-10-2008, 14:35
Нее, след като я накъдриш с маша я намачкай с пяна! :)




Mн по-добре e ако пръскаш с лак за коса...така стават перфектни.. преди да навиеш кичурчето на машата напръскаи го с лак (но не прекалено) след като накъдриш цялата коса обилно напръскване с лaка за коса.. пяната ще развали хубавата къдрица... ако искате ще ви дам снимка на една фр да видите там как е ... ама тва не е лесна прическа .. отнема около 2 часа..

:)
няма да откажа снимка :) а и знам в4ера си направих с пияна и то4но 2 4аса ми отне :oops: 8-)

Chefinkaaa
11-10-2008, 17:21
надникни тук

http://www.impulse.bg/photos/by/144470/view/7516837 :-)

roksana_1
11-10-2008, 17:34
aa много яко се е полу4илоо0о :shock: :-) ама то и моми4ето си е много красиво :oops: :) 6те пробвам мерси :-) :)

zxcvbnmasdfghjkl
11-10-2008, 19:52
Емиии накъдри я с маша например и сложи пяна-това с плитките е за малки дечица, а ти вече си минала 10-11...Успех
ми значи аз така си я направих с маша ама нз че трябва пияна 8-) аз съм малко зле с прическите щот аз нали си я направих с маша ама след 20 мин се развали . значи , трябва да си сложа пияна на цялата коса и тогава да я правя ? така ли ? 8-)
az kato hodih na frizior -sloji mi pqna,posle sus seshoara mina,posle q nakydri s masha i pak pqna i malko lak i mn qkoo stana :grin:

varnen4e
11-10-2008, 20:03
ама то и моми4ето си е много красиво

100% :razz: :razz:

Chefinkaaa
11-10-2008, 22:54
aa много яко се е полу4илоо0о :shock: :-) ама то и моми4ето си е много красиво :oops: :) 6те пробвам мерси :-) :)


Хихих даам.. мн сполучливо се получи... и тва е че като и е направих косичката... и седя до др ден.. спа и пак имаше къдрици на др ден.. цяла вечер през какво ли не мина косата и ... не се развали.. :oops: :-D

AliceSw
11-11-2008, 20:47
меки ролки...къпеш се вечерта, изсушаваш малко, слагаш пяна и навиваш на ролките, сутринта ставаш, развиваш косата и фиксираш с лак...по магазините има ролки за по 2-3-5 кинта комплекта някъде...

NaskoKaulitz
11-11-2008, 20:48
Ми аз си слагам пяна и лак за коса-лесно и приятно е

DiScOnEcTeD
11-12-2008, 16:26
аз мойта я мокря и докато е мокра слагам гел и я мачкам и става мн готин ефект :-) :-) поне на мойта коса де

boboncheto0o77
08-21-2010, 13:40
направи си бритона ''пуф''. След това вземи два кичура от косата си и я вържи с накаква шнола или с ластичка, а останалата коса я пусни... :P много яко става....!

Carmen_Kass
08-21-2010, 13:47
направи си бритона ''пуф''. След това вземи два кичура от косата си и я вържи с накаква шнола или с ластичка, а останалата коса я пусни... :P много яко става....!


Алооо,новаците...трябва да ви се наложат глоби затова че изкарвате теми на по 2,3,4 годинииииииииииииииии :-x :booooomb: