PDA

View Full Version : Късане



The_Devil_Girl
11-05-2008, 13:23
Нещо ме прихвана изведнъж и реших да направя тая тема въпросите ми са
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали)
2 Как?
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой
Ако има такава тема тая я заключвайте
8) Чао

Sigrina
11-05-2008, 13:27
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
Най-гадно е да изневериш, или просто да спреш да се обаждаш и съответно да не отговаряш на обажданията.

HONDA
11-05-2008, 13:33
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
Най-гадно е да изневериш, или просто да спреш да се обаждаш и съответно да не отговаряш на обажданията.
+954
Безболезнен начин няма

6o6kotooo
11-05-2008, 13:34
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали) - нямам си и представа ...
2 Как? ..
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ? да спреш да го търсиш....(да осети безразличие) , изневяра ....
4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой .... не мисля че има такъв вариант , освен ако и двамата не са на това мнение че всичко е свършило

AR147
11-05-2008, 13:37
1. на идея си нямам
2. ---||---
3. Варианти много. Въпрос на вкус
4. Когато отидеш при него/нея с мили думи да му обясниш как стоят нещата,а може би и една прощална целувка по бузката и това е...

ImmortalForever
11-05-2008, 13:43
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали) 1 път са ме късали,6-7 пъти аз..
2 Как? с мен скъсаха очи в очи..аз късам както си искам... и ми е удобно
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ? Да не си вдигаш телефона...да чукаш Рапунцел..много са..
4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой ? "Здравей, хайде да скъсаме?"

Punisherrr
11-05-2008, 14:25
1 - 1 път съм го правила аз и толкоз с късанията при мен
2 - по доста тъп начин ...с sms... (ама че бях тъпа)
3 - без да обясниш нищо..
4 - с говорене... обяснение на проблема...обсъждане... ала бала

Jumbie483
11-05-2008, 14:36
Нещо ме прихвана изведнъж и реших да направя тая тема въпросите ми са
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали)
2 Как?
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой
Ако има такава тема тая я заключвайте
8) Чао

:arrow: 1. Мен до сега никой не ме е късал, винаги аз късам. И това е било някъде 6/7 пъти.
:arrow: 2. На четири очи.
:arrow: 3. По телефона, с sms, с e-mail или просто да скъсаш с някой без да му обясниш, защо си взел това решение.
:arrow: 4. Като му обясня защо искаме да скъсаме и евентуално му посоча причините, които застават на съвместният ни път.

soul1199
11-05-2008, 15:34
Нещо ме прихвана изведнъж и реших да направя тая тема въпросите ми са
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали)
2 Как?
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой
Ако има такава тема тая я заключвайте
8) Чао
1:kusala sum 7 puti,samo 1 put mene sa me kusali :lol: :lol: :lol:
2:kazvam go napravo v o4ite i kazvam,4e iskam si ostanem fr. :lol:
3:iznevqra
4:vinata e v men,iskam da si ostanem fr.,ti si strahoten 4ovek

sasha_90
11-05-2008, 17:42
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали)

Веднъж скъсах едно момче.


2 Как?

С думи. :-D Имахме среща,бях му насъбрала много и като същия ден пак ме ядоса,го скъсах.


3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?

Да изневериш и да продължиш да правиш на глупак човека,или да спреш да го търсиш.


4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой


Не мисля,че има безболезнена раздяла,освен тази по взаимно съгласие.

MoHuTo
11-05-2008, 17:55
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали) Повече са ме късали, отколкото аз тях :)
2 Как? Е по много начини - скайпове, смс-и ..
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ? Скайп..смс.. :?
4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой? Няма безболезнен, ако този някой е влюбен в теб, но има по-безболезнен и мисля, че такива работи трябва да стават очи в очи.. :)

SpAcE_LaDy
11-06-2008, 05:04
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали)
*** Kъсали са ме 2 пъти, грешка - 3
*** аз съм късала 2 пъти
*** и едно късане по взаимно съгласие

2 Как?
*** на живо - лице в лице

3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
*** да спреш да вдигаш телефона и да звъниш - така човека отсреща известно време не знае какво става и се мъчи много, защото да си в неведение е най-гадно, предпочитам да ми го кажат в лицето.. или аз да го кажа, колкото и гадно да е.. и независимо от причината

4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой
*** ако връзката се е изчерпала и е по взаимно съгласие..
но като цяло безболезнено късане няма..

dimitar_ak
11-06-2008, 05:17
Нещо ме прихвана изведнъж и реших да направя тая тема въпросите ми са
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали)
2 Как?
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой
Ако има такава тема тая я заключвайте
8) Чао

Преди 2 семици ме скъсаха отново след 4 годишна връзка. Омръзнах й. Сега иска нова играчка.

Обикновено късам по циганската система. Агресивен съм, сипя много обиди и правя куп мръсотий. Така е по-лесно. Агресията притъпява болката. После дори няма да се поздравим ако се видим на улицата, но там където е имало страсти приятелство е немислимо. За мен варианта "да си останем приятели" е абсурден.

cherinka
11-06-2008, 05:24
Нещо ме прихвана изведнъж и реших да направя тая тема въпросите ми са
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали)
2 Как?
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой
Ако има такава тема тая я заключвайте
8) Чао

1. Не мога да броя до толкова.
2. С обиди; с игнор; с избягване; директно - не искам да съм с теб, или няма смисъл да се тормозим повече (яко в чата са ме резали).
И явно това, където са ме зарязвали по тия начини се е прехвърлило и на мене, и аз сега правя така. :(
3. Гаден няма. Има много гаден. И той е когато си до полуда влюбен в някой и той ти каже, че не иска да е с теб.
Всички други индиректни намеци за раздяла остават много повече чувства на надежда, отколкото директния начин.
4. - 3

LittlePrincess
11-06-2008, 06:05
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?


Да спреш да го/я търсиш или да кажеш,че късате с sms или по скайп.Като ще ме зарязват да ми го кажат в очите

varnen4e
11-06-2008, 06:08
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
Най-гадно е да изневериш, или просто да спреш да се обаждаш и съответно да не отговаряш на обажданията.

+1.

XiPiXoPiGiRL
11-06-2008, 06:13
1. 0
2 ...
3. Да съ прайш, че сичко е наред и да чакааш другия да скъса, за да ти не си виновния... :o
4. За мен едва ли ше е болезнено... Адиос и точка...

huligankata
11-06-2008, 06:15
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
Най-гадно е да изневериш, или просто да спреш да се обаждаш и съответно да не отговаряш на обажданията.
+954
Безболезнен начин няма

+1

dimitar_ak
11-06-2008, 06:16
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
Най-гадно е да изневериш, или просто да спреш да се обаждаш и съответно да не отговаряш на обажданията.

+1.

Не е задължително да изневериш със секс. Много повече боли да излъжат надеждите ти. В моя случай какво стана? Аз наредих всичко в живота си на база тази връзка. До няколко месеца щях да и предложа, но изведнъж чувам "охладнях към теб. няма да се получи". Тя е млада и ще намери друг. Моите шансове вече се стопяват. Аз нямам време да започвам всичко от начало. Ето това боли. Ако беше отишла да се изчука с някого, но после да се върне при мен нямаше да кажа нищо.

Drebs
11-06-2008, 06:52
Нещо ме прихвана изведнъж и реших да направя тая тема въпросите ми са
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали)
2 Как?
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой
Ако има такава тема тая я заключвайте
8) Чао

Преди 2 семици ме скъсаха отново след 4 годишна връзка. Омръзнах й. Сега иска нова играчка.

Обикновено късам по циганската система. Агресивен съм, сипя много обиди и правя куп мръсотий. Така е по-лесно. Агресията притъпява болката. После дори няма да се поздравим ако се видим на улицата, но там където е имало страсти приятелство е немислимо. За мен варианта "да си останем приятели" е абсурден.

Това за приятелството си го казал много точно. Напълно те подкрепям.

А по темата аз мисля,че всяка раздяла е една малка смърт.
Късала съм аз мн пъти,и мен са късали,но мисля,че най-гадното е да спреш да търсиш човека,без да му обясниш как стоят нещата.

curka87
11-06-2008, 09:33
1. Ами не мога да кажа точно.Може би по равно, макар че аз много мразя да късам,ама понякога се налага.
2. Ами обикновено директно в откровен разговор.Независимо дали аз късам или ме късат, аз искам всичко да е ясно и много държа всички причини да са ясни.
3. Ами поне за мен има само един, който бие всички рекорди..... да изневериш и да те хванат, а ако е с някой негов/ва приятел/ка ...тогава си е абсолютна гадост.АААААААА и разбора се..../това което на мен ми се случи/ е даскъсат с теб с думите "Майка ми не те харесва и не иска да съм с теб!!" и това от мъж на 22год.
:razz:
4. Няма такъв начин.....винаги е гадно и винаги боли.
Ако обаче някой знае безболезнен начин...моля кажете на всички , за да се научим. :P

dimitar_ak
11-06-2008, 10:39
"Майка ми не те харесва и не иска да съм с теб!!" и това от мъж на 22год.

Не звучи по-добре от "Баща ми не те харесва" при 22 годишна жена. Това го има в моя случай.

Pliok0019
11-06-2008, 12:22
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали)?
Много са...
2 Как?
Аз винаги късам по скайп, по телефона или с безразличие...
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
Всички. Най-гадния, с който са ме късали е след купона за рождения ми ден с бележка.
4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой?
Няма такъв вариант.

Ludlamzgull
11-06-2008, 21:04
Аз лично много мразя да ми предлагат или да ме късат по скайп но за сега само 1 път са ме късали по скайп голяма тъпня даже не разбрах точно какво се случи но от тогава момиче много трудно ме впечатлява изобщо чуствата са ми много по бледи ако изпитам същото към друга доживот с нея но като цяло. Това е отвратителен начин да скъсаш с някой :?

crazy_style
11-07-2008, 10:42
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали) 2 Как?
___ az sum kusala okolo 3 puti mislq... po skype... ;D .. men sa se opitvali da me zarejat, prosto na mene do takava stepen mi e bezrazli4no 4e ne go smqtam za zarqzvane... mojebi az sum go predizvikala s bezrazli4ie.

3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
ami da ne kusa6 s nego, no izob6to da ne ti puka ... ili s SMS ili ne6to takova...

4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой
Kogato na drugiq ne mu puka ... ili s razgovor ....

Valkyrie
11-07-2008, 12:06
Нещо ме прихвана изведнъж и реших да направя тая тема въпросите ми са
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали)
2 Как?
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой
Ако има такава тема тая я заключвайте
8) Чао
1. Не са много, по-често аз съм била "късаната", защото преди време можех без колебание и притеснение да кажа "Искам да си легна с теб" или "Харесваш ми, искам да има нещо между нас", но не можех да кажа "Смятам, че трябва да се разделим" на човек, който е привързан силно към мен.
2. Веднъж беше с смс, веднъж просто спря да ме търси, докато бях на почивка с приятели, останалите пъти е било очи в очи.
3. Най-гадният и ужасен начин е да искаш да "скъсаш" някого, но да не го направиш, а да се държиш така, че да го накараш той да "скъса" с теб. Да направиш връзката един малък ад за него.
4. Най-лесно съм преглъщала агресивните раздели. Когато човекът отсреща ми крещи, обижда ме и дори ми посегне. Когато се представи за боклук, с когото е нямало смисъл да продължа връзката си. Но пък имам приятелки, които най-много страдат от такъв тип раздели. Едва ли има по-малко болезнен начин да разкараш някого, който е влюбен в теб и въобще не очаква такова нещо.

jghgh
11-07-2008, 12:14
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
Най-гадно е да изневериш, или просто да спреш да се обаждаш и съответно да не отговаряш на обажданията.
+954
Безболезнен начин няма
+3654785641 и за двата цитата!

А сега да отговоря на въпросника...

1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали) - 2 пъти аз, 2 пъти мене :)
2. Как? Късала съм със СМС (тъпо!) и разговор. А мене с разговор.
3.Кой мислите че е най-гадния начин да скъсаш някой? Да спреш да му обръщаш внимание определено! Да не му вдигаш, да се измъкнеш като пръдня общо взето...
4. Как най-безболезнено можете да скъсате някой? Няма такива положения, винаги боли, но може би с разговор е най-приемливо.

sasha_90
11-07-2008, 12:39
"Майка ми не те харесва и не иска да съм с теб!!" и това от мъж на 22год.
На това му се вика мамино синче.Аман от такива.

vikitu
11-07-2008, 16:03
Аз съм късала 2 пъти поради факта че не е така както аз искам и не се чувствам добре.Безболезнен начин на раздяла няма тъй като когато обичаш винаги те боли когато се разделиш с дадения човед.Най-гадния начин мисля че е да спреш всякакви връзки с този човек без да му дадеш обяснение че това е края
8)

slunchiceto0
11-08-2008, 05:24
1. Колко пъти сте късали ( или са ви късали)
2 Как?
3.Кой мислите че е най гадния начин да скъсаш някой ?
4. Как най - безболезнено можете да скъсате някой


1.Късала съм може би 5-6 пъти..останалото мен са късали:D щото всички момчета са неосъзнати лиглиовци..дет не знаят кфо искат и с коя!
2.По всевъзможни тъп начини са ме късали,смси,скайп..."праща ли са си приятелче" бе пълните детски историйки :-x
3.Да му изневериш може би,или просто да му кажеш че никога нищо не е означавал за теб,че всичко е било една игра и заблуда..и че през цялото време си си имал др приятелка...;s
4.Ем...не мисля че има такъв начин;] малко или много..си има болка...