PDA

View Full Version : Момичета,защо...



bibo
11-05-2008, 14:06
Ей,днеска едни в кафето за пореден път ме издразниха супер много и зат'ва сега имам малко въпроси към момичетата във форума....

1.Защо се надувате постоянно?
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.

Не поставям всички под общ знаменател ама повечето момичетата,които познавам,или са ми били гаджета отговарят поне на 3 точки,а вие като момичета все пак можете да дадете по-обектвна оценка...и ся не ми казвайте,че познавам само лигли,щото момчетата могат да потвърдят казаното от мен... :-o

6o6kotooo
11-05-2008, 14:11
1.Защо се надувате постоянно?
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.

Хах аз немога да ти отговоря на тези въпроси , по простата причина че нито едно от 5 не ме определя като човека който съм ....да ти кажа и аз винаги съм се чудила ...

sextazy_baby
11-05-2008, 14:12
Да,съгласна съм с теб.Днес почти всички момичета са просто надути курви и нищо повече.Това е при мен че никога не съм била надута,завистлива и т.н.,но ти знаеш-всякакви хора има.Държа се напълно естествено и мисля че точно заради това всички мои познати ме харесват

Punisherrr
11-05-2008, 14:14
Очакваш да седнат сега точно този тип момичета и да ти изреждат причини ли?
''Ами обичам да правя скандалиии''
''Материалните неща ме влекааат''
''Оная там кат е с по-хубава чанта ше и праа живота черен''
''Надувам се,щот тряя съм най-важната иначе ше ми викат задръстенячкаа''
''Дрешките са най-важни,щото нали тряя момчетата да ме харесат?! Абе Цуци,нали момчетата тфа харесфаха най-мноуу? ''
''а да! и помнете - колкото съм по-неестствена,толко по-вървежна''

Еми ето ти окровенията,които никога няма да чуеш иначе от ТЕЗИ момичета точно ;)

sextazy_baby
11-05-2008, 14:18
Очакваш да седнат сега точно този тип момичета и да ти изреждат причини ли?
''Ами обичам да правя скандалиии''
''Материалните неща ме влекааат''
''Оная там кат е с по-хубава чанта ше и праа живота черен''
''Надувам се,щот тряя съм най-важната иначе ше ми викат задръстенячкаа''
''Дрешките са най-важни,щото нали тряя момчетата да ме харесат?! Абе Цуци,нали момчетата тфа харесфаха най-мноуу? ''
''а да! и помнете - колкото съм по-неестствена,толко по-вървежна''

Еми ето ти окровенията,които никога няма да чуеш иначе от ТЕЗИ момичета точно ;)
Не ми е ясно защо си мислиш че като се надуваш си интересна...?Напротив,вече му мина модата на това

Punisherrr
11-05-2008, 14:20
Очакваш да седнат сега точно този тип момичета и да ти изреждат причини ли?
''Ами обичам да правя скандалиии''
''Материалните неща ме влекааат''
''Оная там кат е с по-хубава чанта ше и праа живота черен''
''Надувам се,щот тряя съм най-важната иначе ше ми викат задръстенячкаа''
''Дрешките са най-важни,щото нали тряя момчетата да ме харесат?! Абе Цуци,нали момчетата тфа харесфаха най-мноуу? ''
''а да! и помнете - колкото съм по-неестствена,толко по-вървежна''

Еми ето ти окровенията,които никога няма да чуеш иначе от ТЕЗИ момичета точно ;)
Не ми е ясно защо си мислиш че като се надуваш си интересна...?Напротив,вече му мина модата на това

:D май не ме разбра правилно...
забележи кавичките,които цитират ДРУГИТЕ момичета ;)

Bellatrix
11-05-2008, 14:21
1. Еми кифлите си пазят заспалото положение ся :D
2. Аз си купувам дрехите от едно сладко магазин4е на спирката на 305, където дънките са по 15 лева максимум, а блузки има от 5 до 7 лева 8-)
А кифлите купуват скъпо,защото мислят, че изглеждат много хубави в разни маркови дрехи и защото приятелките им им завиждат, а тях това ги радва. :P
3. За пари и дрехи не говоря,камо ли за гримове. А кифлите се чувстват големи и важни.
4. Мразя драмата. Колкото ми е по-спокойно,толко по-добре. А кифлите обичат да има екшън та да се говори за тях и да са център на вниманието
5. Не си спомням да съм се държала така с някого. А кифлите се радват да принизят някой светен на тяхното ниво и се надяват, че с обиди ще стане. :) 8) 8) 8)

NaNa_SladuRana
11-05-2008, 14:25
Очакваш да седнат сега точно този тип момичета и да ти изреждат причини ли?
''Ами обичам да правя скандалиии''
''Материалните неща ме влекааат''
''Оная там кат е с по-хубава чанта ше и праа живота черен''
''Надувам се,щот тряя съм най-важната иначе ше ми викат задръстенячкаа''
''Дрешките са най-важни,щото нали тряя момчетата да ме харесат?! Абе Цуци,нали момчетата тфа харесфаха най-мноуу? ''
''а да! и помнете - колкото съм по-неестствена,толко по-вървежна''

Еми ето ти окровенията,които никога няма да чуеш иначе от ТЕЗИ момичета точно ;)

и да не забравяме
\"аззЗз Не сЪм таКаВа,проСтууУу дРугиТе заВиЖдат\"
\"ЗащоТу саМ куЧка,нО не ТвоЯта\"

ImmortalForever
11-05-2008, 14:40
1.Защо се надувате постоянно? Защото ни е заложено в природата
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..Не сме пестили..Просто сме казали, познатото на всички изречение:"Тате, дай пари"..Всичко упира до подхода и до лафа: "тати носи, мама меси и светът спи и сънува"
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..Не е вярно, в моя аспект попадат теми от: политиката, филмите, музиката, поредия пич, който се направи на надут, Park Mall Stz rulz!! 8) и друго за какво желаеш да говорим.. За Барак Обама?
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота? епа живеем си без филми, само с музика..
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.
Не сме завистливи...Тфа е част от нашето чувство за реализъм! 8-)

kindergarten
11-05-2008, 14:43
айде сега почват форумните моми да казват,че те не са такива...ДРУГИТЕ са такива :razz: от петте въпроса само на последния мога да дам отговор...защото сме хора...всеки човек завижда :wink:

NaNa_SladuRana
11-05-2008, 14:47
айде сега почват форумните моми да казват,че те не са такива...ДРУГИТЕ са такива :razz: от петте въпроса само на последния мога да дам отговор...защото сме хора...всеки човек завижда :wink:
единственото нещо за което ревнувам и завиждам е когато човекът,който обичам спира да ми обръща достатъчно внимание

:oops: иначе вобще не ме е*е кой кво има или колко е по-добър от мен
:D

kindergarten
11-05-2008, 14:50
айде сега почват форумните моми да казват,че те не са такива...ДРУГИТЕ са такива :razz: от петте въпроса само на последния мога да дам отговор...защото сме хора...всеки човек завижда :wink:
единственото нещо за което ревнувам и завиждам е когато човекът,който обичам спира да ми обръща достатъчно внимание

:oops: иначе вобще не ме е*е кой кво има или колко е по-добър от мен
:Dайде айде всеки човек има дяволчета вътре,които го карат поне малко да завиди...то си е човещинка 8-)

NaNa_SladuRana
11-05-2008, 14:56
айде сега почват форумните моми да казват,че те не са такива...ДРУГИТЕ са такива :razz: от петте въпроса само на последния мога да дам отговор...защото сме хора...всеки човек завижда :wink:
единственото нещо за което ревнувам и завиждам е когато човекът,който обичам спира да ми обръща достатъчно внимание

:oops: иначе вобще не ме е*е кой кво има или колко е по-добър от мен
:Dайде айде всеки човек има дяволчета вътре,които го карат поне малко да завиди...то си е човещинка 8-)
попринцип не се имам за кой знае кво и тия дяволчета си спинкат спокойно докато другите се фукан.Но като човека,за които до скоро съм била център на внимание забравя да ми каже здр не дяволчета а дяволища вилнеят и ми идва да му отвинтя главата 8-)

kindergarten
11-05-2008, 15:01
Еми виждаш ли...или пък ако супер много харесваш някое момче и то има гадже и ги виждаш как се гушкат...нима няма да й завидиш :-D

Valkyrie
11-05-2008, 15:01
Ти па ше ми кажеш, че начина, по който си живея живота, не е правилен, убитак. С всеки човек можеш да се сближиш, стига да имаш желание. Можеш просто да не обръщаш внимание на хората, които те дразнят... или да спреш да ходиш по кафетата. Не всичко е такова, каквото изглежда на пръв поглед. А и сякаш окото ти хващат само тези с новите дрешки, с грима, с паричките, със самочувствието, че са звезди в няк'ъв техен си филм, та не си забелязал свестните девойки, които никак не са малко. Забележи, не казвам, че само лигли познаваш, а че само лигли ИСКАШ да познаваш.

kindergarten
11-05-2008, 15:03
Ти па ше ми кажеш, че начина, по който си живея живота, не е правилен, убитак. С всеки човек можеш да се сближиш, стига да имаш желание. Можеш просто да не обръщаш внимание на хората, които те дразнят... или да спреш да ходиш по кафетата. Не всичко е такова, каквото изглежда на пръв поглед. А и сякаш окото ти хващат само тези с новите дрешки, с грима, с паричките, със самочувствието, че са звезди в няк'ъв техен си филм, та не си забелязал свестните девойки, които никак не са малко. Забележи, не казвам, че само лигли познаваш, а че само лигли ИСКАШ да познаваш.е нали точно за това са тези прически и дрешки...да им се радват момчетата...просто повечето мъжки трудно ще забележат някое скромно девойче...после ние сме били не знам какви си :booooomb: 8-)

NaNa_SladuRana
11-05-2008, 15:03
Еми виждаш ли...или пък ако супер много харесваш някое момче и то има гадже и ги виждаш как се гушкат...нима няма да й завидиш :-D
дефектна съм,не харесвам толко момчето колкото държанието му,следователно ако не ме сваля не мога да го хареша от което следва,че няма шнс да си хареша обвързан
:-P

kindergarten
11-05-2008, 15:05
Еми виждаш ли...или пък ако супер много харесваш някое момче и то има гадже и ги виждаш как се гушкат...нима няма да й завидиш :-D
дефектна съм,не харесвам толко момчето колкото държанието му,следователно ако не ме сваля не мога да го хареша от което следва,че няма шнс да си хареша обвързан
:-Pда,нали, и аз така си помислих :razz: ми те ако всички бяха като теб горко ни на нас хората...сами щяхме да си останем :D

AR147
11-05-2008, 15:08
Ей,днеска едни в кафето за пореден път ме издразниха супер много и зат'ва сега имам малко въпроси към момичетата във форума....

1.Защо се надувате постоянно?
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.

Не поставям всички под общ знаменател ама повечето момичетата,които познавам,или са ми били гаджета отговарят поне на 3 точки,а вие като момичета все пак можете да дадете по-обектвна оценка...и ся не ми казвайте,че познавам само лигли,щото момчетата могат да потвърдят казаното от мен... :-o

Брато...нервиш се за глупости...к'фо ти пука за тях бе нека да са си надути и т.н. ...помисли един ден ти какво ще бъдеш ,и какво ще стане от тях...нека цял живот да живеят в филми да се филмират да се надуват...нищо няма да постигнат освен упреци и омраза... гледай себе си и се радвай ,че имаш акъла да не си като тях... :)

Jumbie483
11-05-2008, 15:21
Ей,днеска едни в кафето за пореден път ме издразниха супер много и зат'ва сега имам малко въпроси към момичетата във форума....

1.Защо се надувате постоянно? - не всички се надуват постоянно, но иначе надуФките се мислят за важни като се нацупят и врътнат късата поличка на лято на дясно
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея.. - тук не съм съгласна..няма да отговоря 8-)
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи.. - защото сме момичета (жени) (а на вас момчетата защо в разговорите преобладаващите теми са коли, футбол и момичета?)
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота? - не всички гледат да се филмират...моето лично мнение, че това филмиране се среща най-много при разглезените..хм..тъпо е да вдигаш скандал например, че гаджето ти не е купило онези сладки дънки :?
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н. - хмм това е рядност, но пак го има 8-) ами защото едно момиче да речем в своята групичка е супер популярна и всички я харесват...и може би и страха, че някоя друга ще я измести я кара да обижда всички..с което пък се издига в очите на другите от групичката и....

Не поставям всички под общ знаменател ама повечето момичетата,които познавам,или са ми били гаджета отговарят поне на 3 точки,а вие като момичета все пак можете да дадете по-обектвна оценка...и ся не ми казвайте,че познавам само лигли,щото момчетата могат да потвърдят казаното от мен... :-o

soul1199
11-05-2008, 15:30
Ей,днеска едни в кафето за пореден път ме издразниха супер много и зат'ва сега имам малко въпроси към момичетата във форума....

1.Защо се надувате постоянно?
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.

Не поставям всички под общ знаменател ама повечето момичетата,които познавам,или са ми били гаджета отговарят поне на 3 точки,а вие като момичета все пак можете да дадете по-обектвна оценка...и ся не ми казвайте,че познавам само лигли,щото момчетата могат да потвърдят казаното от мен... :-o1:za6oto se nadqvame nqkoi da ni oburne vnimanie :lol:
2:za6oto dre6kata e qka i iskame drygite da ni zavijdat
3:tyk ne sum suglasna s teb,ne e taka
4:za6oto sme mn romanti4ni
5:za6oto iskame tova,koeto nqmame,a gi obijdame,za6oto ponqkoga sa takiva 8)

glamouros
11-05-2008, 15:37
1.Защо се надувате постоянно? Аз лично не се надувам. Това което имам или правя си е моя работа и за да радва мен, другите какво ги интересува, но по принцип не само момичетата се надуват. Много е относително
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея.. - Ми просто е готинко да си имаш нещо ново, пък и момичето ако е секси (и в дрешката и извън нея) не виждам причина да не се кефи, а като е пестила е даже по-голям кефа
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи.. - Не на вс, аз примерно обичам да говоря за китарата ми или колелото, или музика, но то пак е много относително
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота? - Как да си го живеем, тр да има малко екшън, тр да е интересно
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н. - Тук определяш момичетата като повърхностни и резервирани (поне така си задал въпроса) но не е винаги така, всеки човек - не само момичетата имат различни стандарти и понякога няма нищо лошо да си кажем мнението, и не е редно да критикуваш момичетата за това. Много често според нашите стандарти нещо не пасва както трябва или пък изобщо. Момчетата също го правят.

aHeJlua
11-05-2008, 16:55
Ей,днеска едни в кафето за пореден път ме издразниха супер много и зат'ва сега имам малко въпроси към момичетата във форума....

1.Защо се надувате постоянно?
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.

Не поставям всички под общ знаменател ама повечето момичетата,които познавам,или са ми били гаджета отговарят поне на 3 точки,а вие като момичета все пак можете да дадете по-обектвна оценка...и ся не ми казвайте,че познавам само лигли,щото момчетата могат да потвърдят казаното от мен... :-o

абе на тва точен отговор не може да се даде.. а за филмите.. за да не ни е скучно как ние ше си живеем спокойно без някой да ни мрази моля ти се.. върховни сме в това отошение.. не знам аз каква съм .. другите преценят .. :)

MaLkaTa_LaDy
11-05-2008, 18:13
1.Защо се надувате постоянно?
Не го правим постоянно. Просто избиване на комплекси.
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..
Не мога да ти отговоря. Аз това не го правя, но предполагам, че е по същото причина - избиване на комплекси.
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..
Много се лъжеш. Поне в моите разговори преобладава темата за любовта. Иначе просто момичетата (жените) са създадени да съблазняват и преластяват мъжа, за това трябва да изглеждат добре, което включва не само дрехи, но и много други неща.
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?
Филми, интриги... Живота не е интересен без тръпката, а когато тръпката от страна на любовта я няма, тогава я търсиш под друга форма - интригите.
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.
Тук вече много обърка. Повечето момичета не са такива, напротив - дори най-голямата патка и супер яко момиче и ест трябва всички да са в адски близки отношения с всяка яка мацка... :x

.. DeViL mAy CrY ..
11-05-2008, 19:51
1.Защо се надувате постоянно?
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.

Лично аз не се надувам постоянно,не се надувам изобщо.Е тук вече излъгах надувам се поняког,просто защото така искам,не за да бъда по забелязвана и пр.
С нова дреха се чуствам по добре,не само аз всички.Това че някой прекаляват,това вече е друг въпрос.С маркова или някй китайски боклук какво е значението,важното е да се харесваш и да ти е удобно.Все още мама и тате ми купуват дрехи,на 15 не мога и да си спрестя от джобните ии да ходя на кафеета и да си купувам нещо за ядене.На тази възраст разчитам на родителите за да ми купят дрехи,и не гладувам.
Не са свързани само с товва.Да това е обсъждана тема,но в границата на нормалното.Има толкова много другои теми,а и момичетата от който съм аз не спадам към групата,който се интересуват само от пари...
На теб интересно ли ти е всичко да е еднообразно и скучно-на повечето не им е ,не само момичера но и на момчеата
Не сме толкова зависливи колкото го описа,просто понякога има някаква злоба или завиждане .. това е :-D

xxxSnowflakexxx
11-05-2008, 20:05
Ей,днеска едни в кафето за пореден път ме издразниха супер много и зат'ва сега имам малко въпроси към момичетата във форума....

1.Защо се надувате постоянно?
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.

Не поставям всички под общ знаменател ама повечето момичетата,които познавам,или са ми били гаджета отговарят поне на 3 точки,а вие като момичета все пак можете да дадете по-обектвна оценка...и ся не ми казвайте,че познавам само лигли,щото момчетата могат да потвърдят казаното от мен... :-o
Има много такива момичета но не всички са такива.Според мен тези момичета искат да изглеждат много интересни да привлекат вниманието на повече хора кам тях а не осъзнават,че са смешни.Просто всичко което правят е с цел да са най-готини и най-интересни не виждам друг вариант но може и да греша!!!!

mArMaLaDkA
11-05-2008, 20:17
1.Защо се надувате постоянно?
-При мен поне..не е постоянно.В последните дни вирвах носа,понеже ми писна от отношението на един момък.Повечето се надуват,защото се правят на недостъпни,не искат да изглеждат лесни,а някои просто са си тъпи и си мислят,че струват милиони.

2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..
-Просто човек си купува нещо ново,нещо което си е харесал отдавна..нормално е да му се вдигне самочувствието.Още повече като е момиче.
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..
-Защото някои момичета са материалистки.Не са живели много охолно като деца и сега искат да наваксат.Или просто са прекалили със сериалите за Дулсе и Алехандро... 8-) ..Когато разговора клони само към тея две неща,момичето е материалистка,както казах по-горе..или просто е хубава,но адски тъпа и не може на друга тема да се говори с нея.На мен не са ми интересни темите пари,коли,дрехи и бицепси..
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?
-Да беше уточнил..(!!?!).Различните момичета в различни филми се вкарват.Аз сега се сещам само за онея момиченца,които искат да се бориш за тях,едва ли не да ги ревнуваш от най-малката прашинка,да се биеш с всеки за тях...ако това имаш впредвид,май някъде бях чела че беше някакво психично разстройство...или нещо такова.Аз лично гледам да избягвам да се вкарвам във филми,да се въвличам във едни такива ситуации,дето и най-умелите сценаристи на латино сапунки не могат да напишат,ала уви..това,от което бягаш,те настига!..всеки път.
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.
-Защото всеки си има изисквания и тея от "групичката" му ги препокриват.Има хора извън моя обхват,в които съм забелязала нещо(примерно,че човека има приятна външност,готин характер и т.н)-казвам си го,не отричам.Как да кажеш на черното бяло?Когато едно момиче,види друго момиче-хубаво,нагласено,на което се обръща внимание-то се чувства застрашено и затова го обижда по най-различни начини.Но наистина има хора,които не се вписват в ничии стандарти за нормален вид..тогава вече...

И все пак..в тоя форум има толкова много момичета,толкова много характери и всяка ще ти отговори различно.Някои даже могат да излъжат на половината въпроси..Нямат значение отговорите тук,а когато видиш един човек,да успееш да го прецениш само по погледа.Нема се плашиш,с времето се развива и това умение. 8-)

Snowww
11-05-2008, 20:36
Абе хора, за кифлите ми е ясно. Но аз пък се чудя защо момчетата:

1. Ежедневно пият бира. Защото ако не пиеш бира, значи не си истински мъж
2. Всеки който по един или друг начин не ви е симпатичен значи е педерас*
3. Всички си мислят, че могат за части от секундата да преценят кое момиче "става" и кое не "става"
4. Когато видите хубаво момиче веднага почвате " аууу, тая само да ми падне, кфо ще я напрааа"
5. Защо повечето само си измисляте истории с колко различни сте спали, а всъщност не сте виждали пут*а през живота си
6. Защо всички се хвалите колко са ви големи п*шките, а в същото време сте пълна скръб...
7. Всички на всяка цена трябва да имате супер мощен компютър и i-phone
8. Всички трябва да псувате през 5 секунди, щото иначе не сте мъже
9. Никой ама никога не слуша чалга, само дето на купоните всички денсите като за световно

Абе и момчетата не сте цвете за мирисане, ама айре

Valkyrie
11-05-2008, 21:28
Ти па ше ми кажеш, че начина, по който си живея живота, не е правилен, убитак. С всеки човек можеш да се сближиш, стига да имаш желание. Можеш просто да не обръщаш внимание на хората, които те дразнят... или да спреш да ходиш по кафетата. Не всичко е такова, каквото изглежда на пръв поглед. А и сякаш окото ти хващат само тези с новите дрешки, с грима, с паричките, със самочувствието, че са звезди в няк'ъв техен си филм, та не си забелязал свестните девойки, които никак не са малко. Забележи, не казвам, че само лигли познаваш, а че само лигли ИСКАШ да познаваш.е нали точно за това са тези прически и дрешки...да им се радват момчетата...просто повечето мъжки трудно ще забележат някое скромно девойче...после ние сме били не знам какви си :booooomb: 8-)
Всъщност не знам колко са момичетата, които си правят прически, гримират се и си купуват секси дрешки, за да ги забелязват момчетата, но не са кой знае колко. Има и някаква част, дето го правят, за да им завиждат другите мацки заради това, че те са по-хубави и се радват на по-голямо внимание от страна на момчетата. Но истинските момичета, мисля, го правят заради себе си. Такива са всичките мацки, с които излизаме да се размажем "по женски" - гримирани, накурвени, наясно с това, че тая вечер няма дори да помиришат мъж, щото сме си излезли "по женски". Де да знам, явно така се чувстват добре, харесва им, правят го за себе си. Според мен мъжете трябва да уважават тия жени, а не да се чудят 'що ли ония са вечно във филма. Ама де да знам, то и аз съм си във филма, само дето в моя ги няма спиралата, сенките, късите поли и токчетата (щото не мога да ходя на токчета, много ме е яд). На мен си ми харесва да съм във филма, моят филм е много хубав.
П.П. Не са виновни мъжете, сами са си виновни хората, които не са истински. Много е тъпо да обвиняваш цялата мъжка или женска половина на човечеството за това, че един мъж или една жена са ти разстроили съня за 2-3 дни.

тъжен веселяк
11-05-2008, 21:39
Абе хора, за кифлите ми е ясно. Но аз пък се чудя защо момчетата:

1. Ежедневно пият бира. Защото ако не пиеш бира, значи не си истински мъж-"Който пие бира не умира""
2. Всеки който по един или друг начин не ви е симпатичен значи е педерас*-"Който ми се прави на педерас-ше го еба в гъза""
3. Всички си мислят, че могат за части от секундата да преценят кое момиче "става" и кое не "става"-"Не чукам хипопотами,сеш ли се?""
4. Когато видите хубаво момиче веднага почвате " аууу, тая само да ми падне, кфо ще я напрааа"-"Пу,да е жива и здрава,като кооперативна крава."
5. Защо повечето само си измисляте истории с колко различни сте спали, а всъщност не сте виждали пут*а през живота си-"Снощи се забих с една,после дойде нейната аверка,братле,и ги качих на ге класата и ги закарах в Обеля и там м разкъртих дупарите от ебане,супер яко беше.""
6. Защо всички се хвалите колко са ви големи п*шките, а в същото време сте пълна скръб..."Маце,имам Имам 20 санта кур,вервай ми!Ако не-ела у кенефа ти покажа""
7. Всички на всяка цена трябва да имате супер мощен компютър и i-phone -"Имам Asus P5Q Premium Core2Duo 8400 2x2GB Corsair 1066MHz Radeon 4850 и крайзиса хвърчи лети сичко на макс,братле,напрао немоа да повярвам""
8. Всички трябва да псувате през 5 секунди, щото иначе не сте мъже-"Мълчи бе,дагоеба""
9. Никой ама никога не слуша чалга, само дето на купоните всички денсите като за световно-"А сега искам да еба всички фенки,а когато съм във Варна всичките студентки"

Абе и момчетата не сте цвете за мирисане, ама айре
Доволна ли си?

bibo
11-06-2008, 03:56
1. Ежедневно пият бира. Защото ако не пиеш бира, значи не си истински мъж - Че к'во и е лошото на бирата...

2. Всеки който по един или друг начин не ви е симпатичен значи е педерас* - Ми такъв е лафа..Ама всички го разбират,нали

3. Всички си мислят, че могат за части от секундата да преценят кое момиче "става" и кое не "става" - Т.Е. преценяме дали се вписва в нашите стандарти за крадота...пък и т'ва и вие го правите

4. Когато видите хубаво момиче веднага почвате " аууу, тая само да ми падне, кфо ще я напрааа" - т'ва само селяците го правят

5. Защо повечето само си измисляте истории с колко различни сте спали, а всъщност не сте виждали пут*а през живота си - избиване на комплекси,макар че се усеща кога един човек лъже,щот не може да е спал с 1001,пък никой да не го е виждал с момиче..

6. Защо всички се хвалите колко са ви големи п*шките, а в същото време сте пълна скръб... - Т'ва са глупости,къде си го чула...Т'ва е все едно момичета да си мерят циците

7. Всички на всяка цена трябва да имате супер мощен компютър и i-phone - Само тези които са запалени по IT продъктите

8. Всички трябва да псувате през 5 секунди, щото иначе не сте мъже - Ми ако има закво,що да не

9. Никой ама никога не слуша чалга, само дето на купоните всички денсите като за световно - Тука вече съм съгласен на 100%...Виждал съм го десетки пъти



:D :D :D :D 8-)

cherinka
11-06-2008, 05:09
Ей,днеска едни в кафето за пореден път ме издразниха супер много и зат'ва сега имам малко въпроси към момичетата във форума....

1.Защо се надувате постоянно?
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.

Не поставям всички под общ знаменател ама повечето момичетата,които познавам,или са ми били гаджета отговарят поне на 3 точки,а вие като момичета все пак можете да дадете по-обектвна оценка...и ся не ми казвайте,че познавам само лигли,щото момчетата могат да потвърдят казаното от мен... :-o
СМЕХ.
:lol: :lol:

Кво се възмущаваш и ти.
Не разбра ли, че всичко е за момента.
Например аз не мога постоянно да говоря за филми, политика, образование, новини, метеорологични условия, репликация на ДНК и тем подобни.
Естествено, че понякога трябва да 'изпростеем' малко.

Естествено, че като си купя нещо целия свят трябва да ме разбере.
Естествено, че когато си направя някаква прическа ТРЯБВА всички да ме видят.
Естествено, че ако не ми харесва нещо в някое момиче (било то и момче) трябва да го споделя с приятелките си.
Естествено, че от време на време трябва да се надуя малко и да покажа самочувствие.

Все пак кафенето, заведението (било то нощно, дневно..) е за развлечение.

Нима когато се съберете 15 маймуни (мъже) на едно място и не говорите простотии, не изпростявате, не обсъждате елементарни ежедневни неща? Нима си говорите за това жените колко прекрасни и мили същества са? И колко много ги обичате? И колко много ги уважавате? И как сте доволни от държанието и поведението на повечето жени?

Ае, стегни се и недей говори глупости.

Не може всеки ден, всяка минутка, всеки час човек да се държи като високоинтелигентен човек и прочие.

И не забравяй, че има един лаф ... - "Хората НЕ обичат умни хора". :) :) :) :) :)

:D

И кво, подяволите, те бърка някакви си кифли за какво си говорят, какво правят, как се държат и т.н?
Нима ти винаги си се държал като непростак? .. молятса..

huligankata
11-06-2008, 06:32
[b]
1.Защо се надувате постоянно? - Щото доста от тия момичета са патици..
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея.. - Е най - големите е силно казано. Почти всички момичета обичат да си купуват нови дрехи - прави ги щастливи за момента чувстват се по - добре, по - хубави от обикновенно и т.н. Все едно да питам що мъжете са най големите като си направат нещо на колата ..
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи.. - Пак щото са патици и поколението днес е такова, няма ценности, само тва ги влече - не всички, някои от тях.
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота? - И момчетата не всички живеят спокойно ;) Както казах такова е времето, така си по гъзар като си във филма.
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н. - отг на въпрос 1 ..

Alderis
11-06-2008, 08:15
Ей,днеска едни в кафето за пореден път ме издразниха супер много и зат'ва сега имам малко въпроси към момичетата във форума....

1.Защо се надувате постоянно?
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.

Не поставям всички под общ знаменател ама повечето момичетата,които познавам,или са ми били гаджета отговарят поне на 3 точки,а вие като момичета все пак можете да дадете по-обектвна оценка...и ся не ми казвайте,че познавам само лигли,щото момчетата могат да потвърдят казаното от мен... :-o
Абе момче съм ама и аз ще се включа с отговор...погледни снимката отдолу:
http://www.ogoniok.ru/common/hash/0/5/05881ccd-2c5d-ccaf-9e88-bdfe5d306a67.jpg
...ся изясни ли ти се защо?? Видяла жабката, че подковават коня и тя си вдигнала крачето...

Victorya
11-06-2008, 08:20
1.Защо се надувате постоянно?Не бих казала,че се надуваме постоянно,а само когато ситуацията го изисква...Всъщност какъв смисъл влагаш в думата "надувате"?
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..И тук не съм съгласна.Всяка жена обича хубавите дрехи,хубавите обукви,хубавите аксесоари.Това,че сме щастливи,че притежаваме нещо ново,свежо,модерно и красиво,не означава,че сме най-големите.Просто покупките ни действат ободряващо,повдигат настроението ни...Дори и да остана с 5лв в джоба за цяла седмица,покупката ме прави щастлива и ме радва,поне докато не понося дрешката 5-6 дена...Природа :)
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..Тук може да си прав,но ще се изненадаш за колко още други неща можем да си говорим,в това число и за футбол,жени,секс,коли и т.н.Но разговора за пари и дрехи е необременяващ,ненатоварвя ...подходящ за ежедневието.Ако седнем да си разискваме проблемите,трябва съвсем да се сдухаме.Все пак с моите приятелки рядко говорим на темата "дрехи и колко струват",освен в случаите,когато говорим за бала.
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?На този въпрос нямам отговор.
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.Природа :)

Junona
11-06-2008, 11:00
по дяволите последният ти върпос ми хареса .... ??????

gLoRiOuS_aNGeL
11-06-2008, 18:12
Не можеш да сложиш трима човека под общ знаменател,камо ли пък всички хора от един пол...Аз пък нямам намерение да ти отговарям,да се обяснявам или да се оправдавам!

vikitu
11-07-2008, 16:44
И аз съм съгласна с тебе.. и мен много ме нервят такива надуфки..някви пикли и се мислят за най-големите..Ама няма как и такива трябва да ги има

Gnidi4ka
11-07-2008, 17:15
emi momi4etata sa takiva izprosteli kofi 6oto vie mom4etata ne haresvate drugi
vajnoto e da si s grudna obikolka nad 100
ina4e nikoi ne gleda 4e bez 1 tubi4ka fondioten ne mogat da te poznaqt i va6te
vajno e da e -10 gradusa i da ti se vijda pra6kata det ti sedi na guza ot minaliq ponedelnik
vajno e da si napravi6 pri4eska izob6to da ne ti otiva i zaradi neq da ne si mie6 kosata 4 dena
vie ste si vinovni kogato si promenite kriteriite togava 6e se opravqt momi4etata
:(

AFT
11-07-2008, 17:35
Ей,днеска едни в кафето за пореден път ме издразниха супер много и зат'ва сега имам малко въпроси към момичетата във форума....

1.Защо се надувате постоянно? щот като гледам само момичетата го правят,пък момчетата са скромни, та се късат по шевовете от скромност
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея.. епа, кой нормален ще е на фотосинтеза цял месец и накрая няа да се радва на новата придобивка, която го е карала да спестява. ти тъп ли си или кво?
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи.. аз говоря за храна, не знам за другите ;д
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота? нямам време за филми
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н. логиката ме води до заключението, че ако тоя, който не е курва/зубър/прост щеше да е във въпросната групичка, а не извън нея =О ама знам ли,аз не членувам в разни такива неща, не разбирам ;/

Не поставям всички под общ знаменател ама повечето момичетата,които познавам,или са ми били гаджета отговарят поне на 3 точки,а вие като момичета все пак можете да дадете по-обектвна оценка...и ся не ми казвайте,че познавам само лигли,щото момчетата могат да потвърдят казаното от мен... :-o

странно, аз не правя нито едно от тея пет нещица, сигурно нещо ми има ;/ много благодаря, скапа ми настроението!


Попълва ми се лексикон, трети клас ми липсва. ;/

glezan4e
11-07-2008, 19:51
за да бъда честна.. аз също съм с високо самочувствие, но не вървя с вирнат нос, топирана коса... и бла бла... според мен това е криво разбраната от българските девойченца нова мода... нямам думи просто... мен също ме дразнят тези "каки" .. но какво да се прави..

Snowww
11-07-2008, 20:00
1.Защо се надувате постоянно?

- Ми щото съм кифла, и ме кефи да се надувам, проблееем?

2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..

- Имам си гадже с мерцедес и той ми купува всичко което си поискам... тъй, че имам пари и за цигарки, и за кафенце, а дрехите, бижутата
фризьора, козметичката и всичко друго той ми плаща. Нека Въ е ят

3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..

- Ми за какво друго да си говорим? Това ме интересува, това говоря

4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?

- Щото е по- интересно като има филми. Ако няма филми само в нас, в кафето, в нас, в кафето, в гаджето, после пак в нас ... всеки ден така става тъпо.

5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.

- Ми щото искам да съм номер 1, а като карам другите да се чувстват зле, аз се чувствам по- добре 8)

bibo
11-08-2008, 04:07
Днес почти всички момичета са просто надути курви и нищо повече.


''Ами обичам да правя скандалиии''
''Материалните неща ме влекааат''
''Оная там кат е с по-хубава чанта ше и праа живота черен''
''Надувам се,щот тряя съм най-важната иначе ше ми викат задръстенячкаа''
''Дрешките са най-важни,щото нали тряя момчетата да ме харесат?! Абе Цуци,нали момчетата тфа харесфаха най-мноуу? ''
''а да! и помнете - колкото съм по-неестствена,толко по-вървежна''


Просто сме казали, познатото на всички изречение:"Тате, дай пари"..Всичко упира до подхода и до лафа: "тати носи, мама меси и светът спи и сънува"


2:za6oto dre6kata e qka i iskame drygite da ni zavijdat


-Защото някои момичета са материалистки


Естествено, че като си купя нещо целия свят трябва да ме разбере.
Естествено, че когато си направя някаква прическа ТРЯБВА всички да ме видят.


Хората НЕ обичат умни хора


епа, кой нормален ще е на фотосинтеза цял месец и накрая няа да се радва на новата придобивка, която го е карала да спестява. ти тъп ли си или кво?


- Ми щото съм кифла, и ме кефи да се надувам, проблееем?


- Имам си гадже с мерцедес и той ми купува всичко което си поискам... тъй, че имам пари и за цигарки, и за кафенце, а дрехите, бижутата
фризьора, козметичката и всичко друго той ми плаща. Нека Въ е ят


- Щото е по- интересно като има филми. Ако няма филми само в нас, в кафето, в нас, в кафето, в гаджето, после пак в нас ... всеки ден така става тъпо.


Ми щото искам да съм номер 1, а като карам другите да се чувстват зле, аз се чувствам по- добре Cool


Е т'ва е ... КОгато фактите говорят и боговете мълчат... Вижте се колко струвате ... Мен лично не ми пука много,много ...
Правете каквото искате,радвайте се на живота докато можете....
Но не забравяйте,че един ден ще навлезете в истинския живот...
...дали тогава ще бъдете готови,като досега не сте си мръднали и пръста за нищо!?...

BTW,момичетата - паднахте ми още повече в очите :( :( :(

slunchiceto0
11-08-2008, 04:51
принципно си абсолютно прав и аз съм на същото мнение за 90% от днешните момичета,които се интересуват само и единствено от това как изглеждат,коя маркова дрешка са си купили,намъкнали се в токчетата на мама и се мислят за голяма работа,парадират само с пари(които дори нямат) зашото няма с какво др да изтъкнат понеже са достатъчно прости и комплексирани:)
и все пак наистина не ни слагай под общ знаменател,защото аз не се включвам в тази групичка..коренно различна съм;] и все пак ще отговоря на въпросите да изкажа моето мнение,за тези лиглички;]


1.Защо се надувате постоянно? Защото се мислят за най велики и че всички останали сме им подчинени;]

2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея.. Защото няма с какво др да изтъкнат освен с някоя готина дрешка,кояот сигурно няма да свалят и ще се фукат с нея докато не се скъса;d

3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи.. Защото не оценяват истинските и стойностните неща в живота ;]

4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота? Защото обичат интригите и са лицемерки..и винаги са начело на всеки спор...обичат да всеяват спор и каръници;]

5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н. Защото са тъпи комплексирани лигли,живеят си в един собствен свят,в който само те са яки..а всички останали сме грешници....

Е това в общи линий е моето мнение :)

Victorya
11-08-2008, 11:15
Тук е момента да се зарадвам,че нямаше цитирана моя реплика...поне аз май не открих :-o :D :D :D

BePoHuKa
11-09-2008, 06:29
Мерси за описанието!Сега ми остава само да се хвърля от балкона.. :shock: :shock:

BePoHuKa
11-09-2008, 06:44
1.Защо се надувате постоянно?
-Не се надувам постоянно.
2.Защо като си купите нова дрешка сте най-големите,при положение,че сте пестили за нея цял месец и сте останали с 5 лева в джоба за цяла седмица,заради нея..
-Никога не ми се е случвало.Това е доста глупаво според мен.
3.Защо в разговорите ви преобладаващите теми са само свързани с пари и дрехи..
-Пък то-НИЩО ОБЩО!С моите приятелки най-често си говорим за нещата,които са ни се случили скоро.Споделяме проблеми ,говорим си за момчета.Пари и дрехи са последната тема която бихме обсъждали ;)
4.Защо гледате винаги да има филми,не може ли просто да си живеете спокойно живота?
-Ми ако няма филм какво има?Какво въобще имаш предвид под "филми"?В "филмите" ,роли имат както момичета така и момчета!"Филмите" са част от живота..
5.И защо сте толкова завистливи и никое друго момиче/момче,извън вашите "групички" не се вписва във стандартите ви за нормален човек,ами винаги е задръстеняк,зубър,курва,се янка и т.н.
-Не съм завиждала на никой.Чувствам се достатъчно добре в мойта си групичка и не се занимавам със завистливите хора..Плюс това моята групичка се състои от най-добрите ми приятели,но аз не се размотавам САМО с тях!Аз съм си фр и с тези извън групичката ми ;)[/b] :-o
Общо взето..явно съм момче :lol: