PDA

View Full Version : Някой може ли да ми помогне



p0ps
11-05-2008, 15:05
Знам, че има много такива теми, но се надявам да ми помогнете. Проблемът, е че се нуждая от превот от англиски на български.

1) Most of them are harmless, apart from streptococcus bacteria. These feed on the sugar on your teeth and produce plaque that destroy them.

2) This little guy the 'follicle mite' dines on dirt and fat in the pores on your face and your eyelashes.

3) The itchy condition called 'Athlete's Foot' doesn't just affect athletes. Anyone can get this microscopic fungus the eats old skin cells and grows in hot sweaty places like smelly socks and shoes.

sunchouz
11-05-2008, 15:12
Някой неща не са преведени,но поне можеш да добиеш представа за какво се говори.

1) Повечето от тях са безвредни, освен стрептокок бактерии. Тези фуражи на захар на зъбите и да предизвика табелка, че ги погуби.

2) това малко момче на "фоликул мит" dines на мръсотия и мазнина в порите на лицето ти и твоите мигли.

3) В сърбеж в състояние, наречено "микоза" не просто влияят атлети. Всеки може да го яде микроскопични гъбички на старите кожни клетки и нараства в гореща изпотен места като вонящи чорапи и обувки.

p0ps
11-05-2008, 15:40
Благодаря много :-)

sunchouz
11-05-2008, 16:04
Моля,пак заповядай! :)