PDA

View Full Version : моля съвет !



heyyoo
11-05-2008, 16:12
Здравите, от 2 седмици ходя с едно момиче, говорихме по темата и решихме да го направим... но има 2 проблема , първият е: тя е девствена... ииии вторият проблем е... и аз така... моля за няква помощ, съветчета работи, с квото можете помогнете... Мерси предварително хора...

kindergarten
11-05-2008, 16:13
човек в статиите на сайта има такава тема :)

Lysit0
11-05-2008, 16:13
Какво като е девствена :?::?:
Эа сичко си има първи път...
Бъди нежен ,щом и е за сефте. :)

Bellatrix
11-05-2008, 16:16
Ходите само от 2 седмици и тя ще ти пусне :shock: :shock: :shock:
Миии... бъди нежен, купи лубрикант за всеки случай и ползвайте презервативи...

glamouros
11-05-2008, 16:24
Ами моя съвет е да изчакате... не много. Поне да стане 1-2 месеца. Така ще се чувствате по-сигурни по мое мнение. И ако све пак вече сте го решили опитай се да доставиш удоволствие на момичето. Предразположи я. :) :)

GabisiTa
11-05-2008, 16:42
2 седмици? И тя е девствена? Сигурен ли си, че тя наистина го иска, а не си я притиснал по някакъв начин? Това е доста важно за момичетата.. Може би трябва да изчакате още малко, но все пак.. както си решите :)
Иначе за съвет...вземи лубрикант и бъди максимално нежен :)

lollipop37
11-06-2008, 13:55
и първо я отвори с пръст,че иначе много боли

angel000
11-06-2008, 14:02
2 седмици? И тя е девствена? Сигурен ли си, че тя наистина го иска, а не си я притиснал по някакъв начин? Това е доста важно за момичетата.. Може би трябва да изчакате още малко, но все пак.. както си решите :)
Иначе за съвет...вземи лубрикант и бъди максимално нежен :)

първо я отвори с пръст,че иначе много боли

DevilWish
11-06-2008, 15:40
Най-важното е да сте максимално отпуснати.Щом и двамата сте готови /макар че в 2 седмици връзка не намирам основание за такава важна стъпка ,но вие си знаете/ би трябвало да е хубаво и романтично.Запомни ,че това ви остава спомен за цял живот. Не прави грешка ;)
Ако все пак спиш с нея ,не гледай собственият си кеф особено ,поне първият път.Важно е да не я боли /ако държиш на нея/ . . бъди нежен ,това е най-важното ;)

ANTIHUMAN
11-06-2008, 15:46
Най-важното е да сте максимално отпуснати.Щом и двамата сте готови /макар че в 2 седмици връзка не намирам основание за такава важна стъпка ,но вие си знаете/ би трябвало да е хубаво и романтично.Запомни ,че това ви остава спомен за цял живот. Не прави грешка ;)
Ако все пак спиш с нея ,не гледай собственият си кеф особено ,поне първият път.Важно е да не я боли /ако държиш на нея/ . . бъди нежен ,това е най-важното ;)

+1 :) Напълно съгласен!

Dark_Angel_F
11-06-2008, 16:47
Според мен е МНОГО РАНО... все пак ходите само то 2 седмици и не вярвам да се пзоанвате одстатъчно добре камоли да се обичате истински... Прибързвате прекалено много и си мисля ,че накрая ще съжалявате. Изчакайте поне месец-два преди да направите тази огромна стъпка . А относно частта с "отварянето" има много такива теми порови се малко и ще намериш достатъчно информация.

Wrathchild
11-06-2008, 17:47
и първо я отвори с пръст,че иначе много болиЗа сефте чувам, че с пръст можеш да разкъсаш девствена ципа. Пък и болката не идва от самото разкъсване, а от разширяването на тазовите кости.

mArMaLaDkA
11-06-2008, 17:52
Абе не искам да звуча като тъпа моралистка,ама 2 седмици...ако наистина беше девствена,щеше поне 1-2 месеца да изчака преди да се реши на тая стъпка.Вие сигурно още не знаете кой в кой квартал живее,а пък се решавате на такава стъпка...Потресена съм..

Victorya
11-06-2008, 17:57
За 2 семици ще ти пусне?! :shock: И тя е девствена?! :shock: Звучи нереално....Но по темата-бъди нежен и мил с нея,опитай се да й покажеш,че я хересваш,пусни фантазията си в действие...Но първо обмислете хубаво дали наистина го искате...Първият път,не е като другите-трябва да има чувства,романтика-не е просто секс,а любов.Иначе и за двама ви ще бъде неприятен спомен...Другите пъти можете да го правите просто от нимфомания,от каприз,от любопитство,но не прецаквайте първия път...Според мен,правите грешка...

Mun4o
11-06-2008, 18:06
проблем?... да ви имам проблемите...ако не знаете как кога и къде да го направите ПО-добре не го правете,защото последствията ще ти викат тате

ubuntu
11-06-2008, 18:12
Продай си бъбрека ....

xxxSnowflakexxx
11-07-2008, 18:34
човек в статиите на сайта има такава тема :)
Oooooo и то не само една много са.Потърси 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

mi6unka
11-08-2008, 13:38
еееей да ви имам проблема.... нали се някога трябва да имате първи път..не може да почнете направо от втория.Отпуснете се, купете си презерватив, бъдете внимателни, бъди по нежен с нея щом и е за първи път, опитай се да я предразположиш добре и действайте.Не е чак толко сложно.Само да се чувствате и двамата готови и да си имате доверие.А да не го прайте само за да се фукате после че не сте девствени :D