PDA

View Full Version : Много Много спешно !!!



balon4eee
11-05-2008, 16:45
Значи тренирам плуване и тази събота и неделя имам състезание което не мога да пропусна по никакъв повод . Пробела ми е че днес ми дойде цикъла и силно се съмнявам да свърши до събота , а вариянт да пропусна състезанието няма . Някакви идеи ?

BeYourSelf
11-05-2008, 17:13
миии нз,тампон?

balon4eee
11-05-2008, 17:23
Ама много ми е гадно с тампон , а трябва да плувам на всичкото отгоре . Ужасно ми е с тампон порсто

lcl
11-05-2008, 17:35
Хах, горкичката.

Задължително с тампон. Слагаш си го 5-10 мин преди да плуваш. Най-добре попитай някоя плувкиня или жена-треньор. Те най-добре ще ти обяснят. Мъж-треньор по-трудно :)

До колкото съм запознат има няколко вида тампона според големината им. По-тънките са по подходящи. Ти трябва да си избереш спрямо това кой ти е най-удобен. Въпреки това ще изпитваш дискомфорт, но ще отмине постепенно. Знам че и топлия душ е подходящ, но не съм питал дали преди загрявка се прави или след. Ако нямаш кого да питаш - плувкиня или жена-треньор, отиди в някоя аптека и гледай да те обслужи жена :)

Добре, че не ме е срам да питам като ми е любопитно и приятелките ми плувкини са ми обяснявали. Макар и накратко :)

Успех на състезанията.

balon4eee
11-05-2008, 17:55
Ей мерси много за съветите . Благодаряя :)

lcl
11-05-2008, 19:04
Няма проблем. А ти за какъв клуб се състезаваш и каква възраст. Честно казано не знаех, че толкова скоро започват някакви състезания.

balon4eee
11-06-2008, 19:16
Аме Левски София на 14 юноши май се водим , но плуваме с по-големи разбирасе :)

darla
11-06-2008, 19:57
^mila,edinstveniq ti variant e tampon,6tom ti e tolkova nekomfortno s tampon(predpolagam normalen razmer),togava moje da pie6 utre i v subota(ako togava e sustezanieto)3 puti na den po 3 vit.C,za da namali6 kruvote4enieto i suotvetno da si sloji6 tampon MINI,za6otto po4ti ne se use6tat i 6te ti e po-udobno.Uspeh na sustezanieto