PDA

View Full Version : Дайте идеи



ivcho123
11-05-2008, 18:59
Значи ето го и моя проблем
Едно момиче от даскало ме харесва но аз не изпитвам същите чувства към нея тя е много хубаво,красиво момиче ,сладка,чаровна,умна мога да кажа само хубави неща за нея но просто не е мой тип чувстам само приятелски чуства към нея и нз какво да и кажа не искам в никакъв случай да я нараня знам колко е гадно да не ти отвърнат на чувствата искам да ви питам вас как да постъпя и вие как бихте постъпили не искам да питам приятели защото знам какво ще кажат "Фани я навий я да се ебете и ако не ти хареса я зарежи" или нещо от сорта а аз вече не съм такъв преди признавам си че бях такъв но тва лято много се примених защото за пръв път наистина се влюбих в едно момиче и заради накакви глупости и дребулий се разделихме така по темата Кажете как да постъпя какво да и кажа много я уважавам и не искам да я нараня мисля си да тръгна с нея и с времето да видим какво ще стане но все пак кажете вашите мнения ще са ми от полза :)

MartyParty
11-05-2008, 19:04
Или я харесваш,или не.Няма смисъл да и даваш напразни надежди.Казваш и как стоят нещата и тя сигурно ще те разбере,щом твърдиш,че е разбрана.Няма начин да не я заболи.Дори и малко да е,но ще има такъв момент.Ще те преживее..На тези години всичко си отива толкова бързо,колкото е дошло.

Ev1l
11-05-2008, 19:13
Харесва те !

Какви чувства са това ?

Как ще я нараниш ?

Кажи и ,че я харесваш, но като приятел.Тя няма къде да отиде, ще го преглътне,и ще хареса някои друг.

Ъъ..Може и да скочи от четвъртия етаж :shock:

ivcho123
11-05-2008, 19:29
Харесва те !

Какви чувства са това ?

Как ще я нараниш ?

Кажи и ,че я харесваш, но като приятел.Тя няма къде да отиде, ще го преглътне,и ще хареса някои друг.

Ъъ..Може и да скочи от четвъртия етаж :shock:
Еми ние се познаваме от 3-4 месеца и тя сега събрала смелост да ми каже и мисля че е повече от само че ме Харесва не чак любов но на там отиват нещата за нея

YourDisaster
11-05-2008, 19:34
Щом не изпитваш същите чувства към нея,както тя към теб, то тогава ще е по-добре да не и даваш надежди и да НЕ тръгвате, защото ако това стане после като се разделите ще я боли много повече, отколкото ако просто и кажеш,че искаш да сте само приятели без да е имало нищо между вас. Спокойно, ще го преглътне и то по-безболезнено :? Но пък има и друг вариант... ако тръгнете може да започнеш да я харесваш повече, но аз лично бих предпочела първия :(

xxxSnowflakexxx
11-05-2008, 19:54
Казваш и истината толкова ли е трудно????

ivcho123
11-05-2008, 20:00
Казваш и истината толкова ли е трудно????
Да!!!
Вие обаче не ме разбирате просто искам да намеря най безболезния начин и най добрия вариант за нея не ви разбирам какви сте вие въобще не ви пука за дадения човек много ми е лесно да кажа Не те харесвам не се убиждай и аре чао тя ще ме намрази и няма да ми проговори а аз не искам това да се допуска

xxxSnowflakexxx
11-05-2008, 20:01
Казваш и истината толкова ли е трудно????
Да!!!
Вие обаче не ме разбирате просто искам да намеря най безболезния начин и най добрия вариант за нея не ви разбирам какви сте вие въобще не ви пука за дадения човек много ми е лесно да кажа Не те харесвам не се убиждай и аре чао тя ще ме намрази и няма да ми проговори а аз не искам това да се допуска
Ако тя испитва нещо кам теб няма как да е безболезнен начина по който ще и го кажеш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Lysit0
11-05-2008, 20:06
Еми кажи и направо без заобикалки,защото ,ако е със эаобикалки ще е по- болезнено.

MaLkaTa_LaDy
11-05-2008, 20:07
Няма безболезнен начин в такива случаи, но възможно най-тъпото от твоя страна ще бъде да тръгнеш с нея, когато не я харесваш. Смятам, че трябва да и обясниш без да си спестяваш нищо, как стоят нещата.