PDA

View Full Version : Сексуално привличане



Александра---
11-05-2008, 19:27
3драсти на всички. :)
Направо към проблема ми.Всъщност не е проблем,но е нещо,което напоследък ме тормоэи.Става дума эа едно момче.Поэнаваме се от сравнително скоро време.Пасваме си много.Имаме много общи теми,прекарваме си добре и т.н.Той не веднъж ми е покаэвал,че освен приятелски чувства,го привличам и сексуално.Само че,когато той ми правеше какви ли не намеци на тема секс,аэ се правех на ударена,эащото нямах никакво желание.Обаче последните няколко дни эапочна много да ме привлича сексуално.Наистина много силно.Но като че ли той е помислил,че няма шанс и че ми досажда и вече не поема инициативата.А мен много много не ме бива в инициаторската работа в теэи неща 8-) Приэнавам си :) Та,дайте някакви съвети как да му намекна?Или направо да му кажа?Въпреки че второто не ми се нрави много.Дали иэобщо да правя нещо? 8-)
Благодаря ви предварително эа отговорите. :)

s3xy
11-05-2008, 19:51
давай! аз бих казала на някой негов фр да продължа да го насърчава да те сваля и ти вече да почнеш да му намерваш че го харесваш ;] щом имате мн общи теми, яко си изкарвате и си пасвате кфо повече? :) успех

OneInThisWorld
11-05-2008, 19:52
Ами не е нужно да му го намекваш с думи. Той със сигурност има същото желание, само че е решил да не го показва явно, и да намали темпото. За това просто като настъпи подходящия момент, го натисни едно хубаво и страстно :D и така, мисля че ще ти разбере намека и всичко ще се получи както трябва. Успех! :)

detekt
11-05-2008, 19:52
Ако си го привличала толкова сексуално 1-2 подхвърления/намеци към него биха свършили чудесна работа.

FeelMe
11-05-2008, 20:04
sledva6tiq put gokato se zagovorite,opitai se da izmesti6 leko temata i mu napravih nqkakuv lek namek.toi vednaga 6te shvane i pak 6te poeme iniciativata ;) .

chokolate_girl
11-05-2008, 20:09
На колко си?
Според мен му се предлагаш по този начин,тва е пълно унижение... :? :? :? я не се излагай!
дори той да ти предложи ,пак трябва да откажеш,ако всеки вземе да ти предлага и тръгнеш да спиш с него какво после,курва ли ще ставаШ?
пази си достойнството бе момиче,то е най-важно на нашите годинки,да се запазиме чисти,това е . :)

Александра---
11-05-2008, 20:17
На колко си?
Според мен му се предлагаш по този начин,тва е пълно унижение... :? :? :? я не се излагай!
дори той да ти предложи ,пак трябва да откажеш,ако всеки вземе да ти предлага и тръгнеш да спиш с него какво после,курва ли ще ставаШ?
пази си достойнството бе момиче,то е най-важно на нашите годинки,да се запазиме чисти,това е . :)
Да спя с всеки ли ?
Какво общо има това с моята тема?
Къде каэах,че ще спя с всеки,който ми предложи?
Просто конкретно тоэи човек ме привлича сексуално.И не виждам нищо лошо.Нормално е.Достойнство имам.Иэкаэала си се всеедно че съм написала "Как да мина всички мъжки от квартала?" 8-)
И да ти отговоря.На 18 съм. :)

FeelMe
11-05-2008, 20:19
На колко си?
Според мен му се предлагаш по този начин,тва е пълно унижение... :? :? :? я не се излагай!
дори той да ти предложи ,пак трябва да откажеш,ако всеки вземе да ти предлага и тръгнеш да спиш с него какво после,курва ли ще ставаШ?
пази си достойнството бе момиче,то е най-важно на нашите годинки,да се запазиме чисти,това е . :)
ne sum mn suglasna s teb.est 4e trqbva da se pazim i da ne se predlagame (tvurdo zastavam zad tezi dumi) ,no tova 4e tq e haresala tova mom4e i 4e to q privli4a ,ne mislq 4e q pravi kurva.ako mi kaje6 4e ti nikoga ne si haresvala nqkoe mom4e naistina mnogo i to ne te e privli4alo seksualno...prosto 6te smetna ,4e ili si lezbiika (nqmam ni6to protiv tqh,durja da otbeleja ,za da ne me napadat izli6no) ili 4e prosto luje6. :)

chokolate_girl
11-05-2008, 20:23
На колко си?
Според мен му се предлагаш по този начин,тва е пълно унижение... :? :? :? я не се излагай!
дори той да ти предложи ,пак трябва да откажеш,ако всеки вземе да ти предлага и тръгнеш да спиш с него какво после,курва ли ще ставаШ?
пази си достойнството бе момиче,то е най-важно на нашите годинки,да се запазиме чисти,това е . :)
Да спя с всеки ли ?
Какво общо има това с моята тема?
Къде каэах,че ще спя с всеки,който ми предложи?
Просто конкретно тоэи човек ме привлича сексуално.И не виждам нищо лошо.Нормално е.Достойнство имам.Иэкаэала си се всеедно че съм написала "Как да мина всички мъжки от квартала?" 8-)
И да ти отговоря.На 18 съм. :)

Извинявай ако съм те обидила :wink: аз говорех общо взето на нещата.
ако конкретизирам твоя случай ,да няма нищо лошо,понеже възрастта ти е подходяща сама да вземаш решения и да си носиш птговорност за тях :) колкото точно до темата: той по държанието ще се усети сам :wink: между другото имаш ли връзка с тоВА момче?заедно ли сте или май не?

Maskata
11-05-2008, 20:34
Понякога момичетата ме Очудвате страшно много...но в случай като този ме ИЗУМЯВАТЕ!!! :shock:

Толкова ли е трудно просто да му го кажеш в очите!!!Ако е мъж нищо няма да загубиш повярвай ми!!!А ако се спече...ще загубиш малко време... МАКС,ако е загуба това изобщо! :lol:

Кво толко му мислите...намеци па незнам си кво...па трето,пето!!!

Право куме в очи! :P

Александра---
11-05-2008, 21:07
Понякога момичетата ме Очудвате страшно много...но в случай като този ме ИЗУМЯВАТЕ!!! :shock:

Толкова ли е трудно просто да му го кажеш в очите!!!Ако е мъж нищо няма да загубиш повярвай ми!!!А ако се спече...ще загубиш малко време... МАКС,ако е загуба това изобщо! :lol:

Кво толко му мислите...намеци па незнам си кво...па трето,пето!!!

Право куме в очи! :P
Пич,ясно е,че няма да эагубя нищо.
И като че ли си най-прав.Няма какво да се овърта и да се правят намеци,като може направо да се действа и да не се губи време 8-)
НО...естествено,че има НО. 8-) Имам проблеми с егото си.Самата аэ си се хиля на себе си.Искам нещо,но това пусто его ми пречи да си го поискам както си трябва.Дори и да энам,че ще го получа,пак това смотано его ми пречи.Отивам и му каэвам "Искам да спя с теб".Че ще се шокира първоначално ми е ясно.Не энам какви мисли ще му минат преэ главата.Но после ще ми е едно смотано...егото ми ще ме напсува 8-) Раэбра ме.Иначе энам,че си прав. :)

Maskata
11-05-2008, 21:20
Помисли кой е по-силен...Ти или егото!Колкото и гадно да ти е после...няма значение,защото ще ти е хубаво малко по-късно :)

Titanic_baby
11-05-2008, 21:26
Помисли кой е по-силен...Ти или егото!Колкото и гадно да ти е после...няма значение,защото ще ти е хубаво малко по-късно :)

напротив! точно обратното е.
НЕ трябва да се мисли само за момента (тоест за удоволствието)
помислете малко за после?
помисли и ти самата какво ще изгубиш после и дали си заслужава :wink:

Maskata
11-05-2008, 21:39
Айде живейте в страх....пише сексуално привличане...такаче мисля,че момента е само 1!!!А после повярвай ще са много повече!!!! :grin:

Quasar
11-06-2008, 08:59
с намеци няма да стане работата веднъж се е отчаял че няма да го бъде хич няма да се осети..фани го за кайсиите друг вариант няма (пък и ние сме глупави животни и по принцип намеците не помагат) :-o

scoobydors
11-06-2008, 09:23
давай! аз бих казала на някой негов фр да продължа да го насърчава да те сваля и ти вече да почнеш да му намерваш че го харесваш ;] щом имате мн общи теми, яко си изкарвате и си пасвате кфо повече? :) успех

zai4eto_s_kariranite_ushi
11-06-2008, 10:33
Ами това момченце е глупавичко, но ти неможеш да го виниш заради този факт. Малките прасенца са глупави, поради факта, че нивото на житейския им опит е незначително.
Той ти се е бутал, а ти за момент си го отблъснала и той бил спрял да те търси за чревна употреба. Ако беше играч, нямаше изобщо да се интересува от теб и никога нямаше да покаже желанията си, та дори точно обратното - щеше да те отблъсква ... и понеже малките момиченца не обичате да неможете да притежавате нещо, което желаете, ти щеше да се амбицираш и да го подгониш... ма от къде толкоз акъл, Сашке, от къде?!
Ти си на 18, сега реши, че путчицата може да се употребява и за други цели, освен за месечна клоака и пишкане и дай сега да търсим ую ... и тръгнала си по неравния път и крещиш "КЪДЕЕЕ СИ УЮЮЮЮ, КЪДЕЕЕ СИИ!?", а УЮ умира в некоя локва заради простотата си ... а Сашенце дано следващия път да постъпиш умно и да се научиш да си гледаш интереченцата! Щом искаш секс, ходи при него, съблечи се и ако е истински мъж, такъв ще ти го натресе ... ма не е това въпроса! Въпроса е да съумееш да изградиш нещо стабилно ... или пък не, още си малка за този момент!

Bellatrix
11-06-2008, 13:26
Леле, зайо, това беше злобно :shock: :D :D :D А за стабилността съм съгласна. Наистина, авторке, не търси само секс,такива връзки са нестабилни и не носят щастие. :)

sh3_1s_7h3_0n3
11-06-2008, 13:43
'фащаш го за дупето и с еротична нотка му прошепваш 'ти гониш' 8-)

DevilWish
11-06-2008, 15:44
Ако си го привличала толкова сексуално 1-2 подхвърления/намеци към него биха свършили чудесна работа.
Съгласна съм.Но не забравяй ,че ще има злобни коментари и намеци от някои ,че си курва и не знам си каква щом спиш с някой без да ходите ;) (един път го изпитах)

Александра---
11-06-2008, 17:00
Благодаря на всички,които са писали до момента. :)

scoobydors
11-06-2008, 17:34
На колко си?
Според мен му се предлагаш по този начин,тва е пълно унижение... :? :? :? я не се излагай!
дори той да ти предложи ,пак трябва да откажеш,ако всеки вземе да ти предлага и тръгнеш да спиш с него какво после,курва ли ще ставаШ?
пази си достойнството бе момиче,то е най-важно на нашите годинки,да се запазиме чисти,това е . :)


тъпа си! :lol:

Защо да е тъпа ?! :-o
Всеки си има принципи и ценности и ти на никой сметка няма да държиш, още повече да обиждаш.

WithLove
11-06-2008, 19:16
Толкова ли е трудно просто да му го кажеш в очите!!!Ако е мъж нищо няма да загубиш повярвай ми!!!А ако се спече...ще загубиш малко време... МАКС,ако е загуба това изобщо! :lol:

Кво толко му мислите...намеци па незнам си кво...па трето,пето!!!

Право куме в очи! :P

SK0RP10N
11-06-2008, 20:22
Просто му кажи, че го харесваш.Защо е нужно все момчетата да поемаме инициативата ?

slun4evo
11-07-2008, 08:13
давай! аз бих казала на някой негов фр да продължа да го насърчава да те сваля и ти вече да почнеш да му намерваш че го харесваш ;] щом имате мн общи теми, яко си изкарвате и си пасвате кфо повече? :) успех

+1 Неговото желание към теб със сигурност не се е изпарило.Тай, че давай, ако нещо се обърка, карай направо, няма от какво да се притесняваш.

Sladur_
11-07-2008, 08:48
щом те превлича сексуално начеши си крастата :) демек направето го веднъж и виж дали тръпката е преминала ако не е повтори стъпка едно

Soichiro
11-07-2008, 10:38
Abe hora! Zashto pravite neshtata tolkova slojni, kogato nie mujete sme tolkova elementarni i pravolineini. Toq sigurno te sanuva vsqka nosht, mnogokratno si te e prestavql kak si otgore mu, kak mu pravish svirki i kakvo li oshte ne. Dostatuchno e edin put samo da go cunkash po buzata ili da go griznesh po ushenceto i shte mu se raztreperqt krakata.
Ili puk mije az neshto da sum sburkan, ako tova ne e taka :)
Uspeh