PDA

View Full Version : Въпрос към пушачите



Insatiable
11-05-2008, 19:31
Чудих се къде да пусна темата и дано да съм оцелила 8-) Та въпроса ми е... от колко време пушите и имате ли някакви проблеми със здравето вследствие от цигарите?

Sigrina
11-05-2008, 19:42
Пушех активно 4 години, като през това време кръвното ми налягане се повишаваше всеки ден, после получих сърдечна криза и разбира се хронична кашлица и ги отказах :)

remember_me
11-05-2008, 20:01
ka6lica i zadahvane otvreme na vreme. pu6a ot 2-3 godini.

Scouse
11-05-2008, 20:44
пуша само за кеф.. не сам пристрастен...
най вече наргиле , :) пурички ... тревица :lol: :P

QueenB
11-11-2008, 12:27
Пуша от хмм 6-7 години,нямам проблеми освен бруталното задъхване и по бързото изморяване след тичане,секс или къвто и да било физически труд :)

lcl
11-11-2008, 12:48
Пуша от хмм 6-7 години,нямам проблеми освен бруталното задъхване и по бързото изморяване след тичане,секс или къвто и да било физически труд :)

Значи имаш :D

sladky2009
11-11-2008, 23:01
Пуша от вчера :grin: мн се радвам :) имам тема в кофата даже :-)

EarthShaker
11-12-2008, 05:33
мн се расвала... прочети по-горните мнения и ако имаш мозък в главата остави тези лайна още от сега...

shanty9
11-15-2008, 18:27
кво се радват че пушат ... баси пропадналите :lol: :lol: :lol:

roadrunner
11-16-2008, 19:04
Пуша от две години и засега проблеми нямам. Но например като се изкачвам по стълби,тичам или по тежък физически труд почти няма въздух и почвам да се задушавам.Сутрин много ме боли гърлото и смучам хапчетаа(нече помагат) ии се задавям от кашлица..Кашлям по 10/15 минути.Това с въздуха обаче ме притеснява,защото преди издъжрах много :-o

darla
11-17-2008, 08:44
ami sega sum na 19,pu6a ot 2godini.nqmam zdravoslovni problemi katoka6lica,burzo izmorqvanei t.n,no mi se struva,4e glasut mi e stanal leko po-drezgav-taka mi haresva de,no ne se gordeq s tova,4e pu6a.

UFOs
11-17-2008, 12:14
Пуша от 1 година и не изпитвам нужда от цигарите,но ги пуша.Нямам проблеми от тях.

bubuleche
11-19-2008, 08:59
Активен пушач съм вече 4-та година . Разбира се , че цигарите оказват влияние върху човешкия организъм . За това , когато усетя , че започвам да прекалявам , ги спирам за две - три седмици .

HaCkO
11-19-2008, 10:42
Пуша от вчера :grin: мн се радвам :) имам тема в кофата даже :-)
Мн си тъпа ма пушила от вчера и са кефи такааа ама ейй земи са стегни и утре да каиш че не пушиш от вчера при мен се появиха мн злобна кашлица задахване,преумора..
и ся като сам в някаф такаф процес на спиране шибания никотинов глад ми са струва като някво японско психическо мачение без край... айляка е да имаш нещо в устата да дафчиш да смучиш ядеш пиеш ауе квото и да е във всеки момент в кото си помислиш за цигара и нямаш възможност да ядеш налапай 1 дъвака и .... най-сигурния метод които и е най-разпространен до колкото гледам по мед сайтове е да сменяш постоянно марките на цигарите поради простата причина че накрая цигарите ставали отврат и самия мозак които е главния виновник за неспособноста за отказване сам отхварля тоя шибан навик!! :-o 8)
Успех на всички и гледайте да се помъчите да спрете цигарите по-навреме
П.П. Пуша вече 3 години.... :? :?

HaCkO
11-19-2008, 10:45
мн се расвала... прочети по-горните мнения и ако имаш мозък в главата остави тези лайна още от сега...
Като я гледам на аватара е някфа малка пикла дето ги е пропушила да са исфука пред каките вижте ме коя съм аз пуша гнусни цигари и сам по-голяма от вас просто и да са оптваш моито моиче нито ща напраат по-добра нит по красива а още повече и по-пораснала... :-x :-x

mickelangelo
11-21-2008, 08:23
Задъхване и закашляне .. от време на време .. и все пак трябва да ги откажа ..

6o6kotooo
11-21-2008, 10:29
аз пуша от 3 години ии за сега нямам проблеми със здравето вследствие от цигарите

Viche
11-28-2008, 12:04
Пуша от две години и само се задъхвам повечко като се затичам само това е,във фитнеса нямам проблеми и в друг физически труд..изкачването на стълби вече го свикнах и не се задъхвам :D 8)

aqweR
11-28-2008, 21:39
Кръвно налягане и пулса се променят

Тялото не приема нормалното количество кислород

Намаля ефективността на Вкуса и Мириса

Пръстите пожълтяват

Кожата ти и косата ти миришат специфично.. неприятно...

Набръчква кожата и я прави леко сивкава

Увеличава възможността за сърдечен удар с 50%

Увеличава възможността за рак на белия дроб с 50%

.....


пуша... нещатата, които забелязвам са... не се умарям, но оставам без дъх при тежк физически труд/спорт и т.н.... ако предпочетеш да продължиш въпреки, че си задъхан ти се замайва главата... иска ти се да повърнеш... вероятност да припаднеш от липсата на кислород...

не знам колко струва една кутия в БГ в момента...

но тук давам по 4.50 евро на ден за цигари... това са приблизително 1643 евро на година за цигари...

пуша от 2 години...

зависими сме от толкова много неща в този живот... нека не се поддаваме сами на още едно нещо, от което да сме зависими...

казвайки това паля цигара...

InSoMniA_F
12-02-2008, 22:45
миии почти 6 години вече пуша ... кофтито ми е само,че имам зъбен камак от цигарите ... и не мога да ги спра,защото нямам воля .. :(