PDA

View Full Version : Щастливата нещастница



VVT
11-05-2008, 22:54
...

MaLkaTa_LaDy
11-06-2008, 05:55
Напълно те разбирам. Той винаги "ще живее" в теб. Ти си имала много силни чувства към него и винаги ще остане нещо от тях дори след края. Но както казваш ти си се опитвала да бъдеш щастлива далеч от любовта, имала си всичко, но си чувствала празнина. Просто хората са създадени, че опитат ли веднъж от любовта, тя им е нужна вечно. Всички търсим тръпката и това усешане, което ни кара да се чувстваме добре, дори когато ни е тъжно и плачем за "него". Пожеливам ти по-бързо да се отърсиш от мисълта за него и да си намериш друг, с когото да бъдеш щастлива. :-)

varnen4e
11-06-2008, 06:07
Не ми се чете тема на латиница.

huligankata
11-06-2008, 06:23
Не ми се чете тема на латиница.

Момичето се е извинило, че не пише на кирилица, а щом не ти се чете просто не чети.

Мисля, че няма лошо да сте приятели стига това да не ти причинява болка, а и нищо чудно да се е появил, за да се опита да се събере с теб пак. При такова положение сама трябва да прецениш дали си струва - утре може пак да те остави после пак да се върне и така до края на света .. Може би още не можеш да го преодолееш, все пак е била дълга връзка, но имай търпение. Ще дойде някой който да го замести, когато най - малко очакваш. Е може би няма да го замести напълно, но ще дойде време, в което почти няма да се сещаш, че е съществувал. Успех!

Krasencety
11-06-2008, 06:54
Бях в същото положение до скоро.... и напълно те разбирам..... Ще го преодолееш, но трябва време... Бях с него 2 години след което той ме заряза... просто спря да ми пише и отговаря, и то изведнъж..... Много плаках за него и до сега като се сетя ми е кофти, но времето лекува всичко. Мина време аз се влюбих в друг..... Сега вече почти не се сещам за него! :) Новата ми любов е несподелена, но въпреки това ми помогна да забравя за него.. :)


Надявам се да съм помогнала! :-)

Victorya
11-06-2008, 08:08
Винаги ще има по един,който да живее в теб....Ако не е той,друг ще е.2-3 години са страшно много време,уви....Не очаквай скоро да го забравиш...Но и това ще стане.Не веднъж съм казвала,че за всяка рана трабява време.

ImmortalForever
11-06-2008, 14:41
Iskah da napisha....neshto, koeto mi se vurti v glavata ot dosta vreme!Predi kogato imah seriozna vruzka i obichah choveka do sebe si, bqh adski shtastliva...nqma spor...sled kato se razdelihme...otnachalo beshe trudno da si stupq na krakata, no uspqh!Sled kato napravih tova stanah egoist...kazah si "stiga sum gi mislila tezi muje"(po-skoro momcheta)"neka az da napravq neshto za sebe si" i pochnah da pravq neshta ,koito samo shte me pravqt shtastliva....pochnah da ucha....da se stremq da postigna neshto v jivota...sushtevremenno da se zabavlqvam ...!Imashe periodi v koito mi beshe natovareno da ucha za izpiti...shofiorski ..kandidatstudentski i ednovremenno da hodq na rabota no se spravqh i bqh mnogo dovolna ot tova ,koeto postigah ...no ...

Поста ти беше красив до тук..от там нататък се излигавяш много яко...Но това е мое мнение..

BaiToq
11-06-2008, 18:38
Щастлива нещастницо,пиши
малко по-кратко,душо :D