PDA

View Full Version : Оф, помогнете ми да го разбера!



stop_looking_at_me
11-06-2008, 01:39
Не мисля че нашата предистория е от някакво значение, но ще кажа обаче, че с въпросното момче се познаваме от 3 години (откакто се преместих да живея тук) и от тогава имам симпатии към него които ту се засилват ту отслабват... или направо изчезват.... но винаги се завръщат и то двойно! Той е на 18 и ходи в колеж. Аз съм в 11ти клас и съм на 17. Тва че съм още в гимназията не е проблем... така твърди той.

Направо да започвам с проблема...
Във събота имаше Българско Хелуийн Парти и аз трябваше да пея. Не очаквах да се появи... но хахаха дойде с двама негови приятели. Казаха че са дошли да ме чуят, ама щели да си тръгнат веднага след това СИГУРНО. Дойде моя ред... всички от нашата маса (неговите и моите приятели) станаха да танцуват само той не. Ем, не си тръгнаха след тва... приятелите му ми правиха комплименти бла бла... виждаше се че са ме харесали. Моята приятелка каза че са говорили с моя човек колко съм била hot или "секси" докато ме е нямало. Той по едно време ми вика... трябва да говоря на саме с тебе ама не в момента? някакви такива.... опитваше се да завърже някакъв разговор с мене на български... докато никои друг на масата не разбира кво си говорим... и беше тъпа идея. После аз и моята приятелка танцувахме с някви двама руснаци ама я оставих с тях, за да отида при него щото беше самичък на масата. Накарах го да танцуваме... което е огромно постижение. Станахме.... танцувахме там на няква чалга при което той ми се усмихваше през цялото време и ми се извиняваше че не можел да танцува и беше много сладък. Наистина не го бях виждала да танцува до сега... но заради мен стана. Песента свърши и той ми вика "ние се разбрахме само за една песен" и тръгна да излиза навън... малко след тва и аз го последвах. Веднага като излязох дойде при мен... и гледайки в земята ми вика "голям съм идиот" и от там започнахме един от тези "разговори"... докато не ни прекъснаха. Той умело смени темата набързо ахахахахах. Остави ни тоя българин дето ни прекъсна... но вече беше късно. Даде ми неговия костюм да не замръзна навън... лигавехме се, смехме се... беше весело. Абе виждаше се че има нещо между нас, че не сме си безразлични, не мога да го опиша с думи... това за да го усетиш трябва да си там. Последваха още страшно мноооого намеци от неговите приятели, че и от други българи. Определено не му беше приятно някой като ми обърнеше малко повече внимание и тн... просто го усетих. После си казахме чао... и те си тръгнаха... малко след това и ние.

На следваща сутрин ставам. Проверявам си facebook-а и какво да видя... той вече не е "свободен"????????? При което аз.... нямам думи. Не съм го търсила от тогава. И той също.

Така. Това стана много дълго... но не обичам да оставам малки детайли от историята защото винаги те са от по-голямо значение... а аз забелязвам всичко!

Няколко възможни обяснения според мен и приятели
1. има си приятелка... но защо така се държа? Ако имаше щеше да бъде по-резервиран (ако така се пише, ще прощавате) познавам го
2. иска да си го върне заради всички мъже/момчета които флиртуваха с мене.
3. мисли си че има шанс с мен... което е така, но определено не сме заедно... все още? хехе
4. иска аз да го оставя на мира... но аз не съм му досаждала. Точно обратното, все той искаше да говори с мене точно нея вечер
5. иска другите да си мислят че си има приятелка, защото отдавна пише че е сам и това няма нищо общо с мен. Но как да си обясня поведението му?

Страшно много ми трябва вашето мнение!!! Знам че няма как да знаете какво точно става... но според вас каква може да е причината да пише че не е "свободен" вече, след събота? Много ви благодаря!!!! :-)

пп: Ще ви помоля да си спестите всякакви тъпи мнения в които обиждате когото и да било. Това много често го срещам в този форум. Омраза и ненавист в момента не ми трябват. :? Благодаря! :)

Lysit0
11-06-2008, 05:56
Мисля,че или ти се сърди эа нещо или наистина си има друга.
Ако искаш се свържи с него по някъ'в начин и си изяснете отношенията.

huligankata
11-06-2008, 06:12
Де да знам може би се е почувствал тъпо, защото са те сваляли и други момчета, а него не са го сваляли момичета. Мисли си, че изглежда задръстен, и че и ти мислиш така. За това сигурно е написал това за да те издразни, а и за да не си мислиш, че няма кандидатки - нещо подобно може да е. А и в крайна сметка как ще си хване гадже за една вечер :? Пиши му уж само приятелски да видиш как ще се държи и тогава може и да прецениш сама какво става. Успех!

XiPiXoPiGiRL
11-06-2008, 06:22
Ооо боже... То и аз в импулса си пиша, че съм заета, ама де да беше така... Просто поговорете... И го питай какво значи това... Сигурно едва ли те касае насериозно... Или пък напротив, касае те, но за хубаво... 8)

mir4eto93
11-06-2008, 06:57
Де да знам може би се е почувствал тъпо, защото са те сваляли и други момчета, а него не са го сваляли момичета. Мисли си, че изглежда задръстен, и че и ти мислиш така. За това сигурно е написал това за да те издразни, а и за да не си мислиш, че няма кандидатки - нещо подобно може да е. А и в крайна сметка как ще си хване гадже за една вечер :? Пиши му уж само приятелски да видиш как ще се държи и тогава може и да прецениш сама какво става. Успех!
+1

angelkata_dqvolkata
11-06-2008, 09:30
az mislq che te haresva i zatova e napisal che ne e svoboden :) nadqvam se da e taka ! k1smet :-) :-) :-)

Ludlamzgull
11-06-2008, 21:30
За историята (6). Вариант 2-ри е с доста голям шанс ако приятелите са му били по добри от него в танците и тия работи и той може би си мисли че какво аз ще правя с този човек аз мога други работи но няма как да и го покажа и е бил доста ревнив аз ако бях на негово място и това бях написал на facebook значи е от ревност каквото и да казва не го пускай! Той си е твоя човек :-) :-D

Sweet__Dream
11-07-2008, 05:25
Може би те харесва и ако е разбрал,че и ти не си безразлична към него,просто да иска да те накара да го ревнуваш.Едва ли ще си има приятелка след като казва,че е сам и после изведнъж се оказва друго.. :wink:

stop_looking_at_me
11-09-2008, 05:32
Благодаря за мненията ви! :) Ще ви помоля да прочетете продължението и да изразите мнение.... още по-объркано става и ми трябва обективна оценка на ситуацията! Благодаря :-)

Е, днес се разбра че си няма приятелка. :grin:
Най-добрата ми приятелка (която беше на това Българско парти с мен) ми се обади тази сутрин и вика: "Снощи бях поканена на едно парти от една моя съученичка на което бил той." Та, тази нейна съученичка видяла снимките от това Бг парти на facebook и казала на моята приятелка че познава моето момче и приятелите му. И я разпитвала как се познават и тн... и за това поканила моята приятелка на това парти защото се познавали с тези момчета ахахах... е тя не отишла, но това момиче и се обадило да и докладва. Казала и как тя и моето момче си говорили през цялото време, че постоянно били заедно нея вечер. Че си говорили за моята приятелка??? (защо? мн странно ми се струва) Как той уж флиртувал с нея как я бил прегръщал и и държал ръката. Бил я питал дали си има приятел и тн... което нищо не означава според мен. Обаче, всички си мислели че са гаджета според това момиче???? И тя май го харесвала??? Целувки и такива неща не е имало... до колкото аз знам

Това разбира се го разбрах от моята НАЙ-добра приятелка и 100% и вярвам, но не знам дали да вярвам на това момиче което и е казало всички тези неща? И вече съм още по-объркана и просто не зная вече. Дори не ми е до рев... нищо просто :-o

Държа да вмъкна че тя е еврейка... няма лошо... но пък е и определено по-грозна от мен, с този голям нос. Не че аз съм първа хубост... ахахаха, но си се харесвам повече от нея.

Не знам какво да правя. Не обичам да го търся. Преди беше друго с него, постоянно го търсех и той мен също... и с времето той спря. Аз започнах да се чувствам супер тъпо като му пишех онлайн примерно, въпреки че той винаги ми отговаряше. И след това реших да спра да се "унижавам." е той намери друг начин да ме "закача" ахаахха.... но това е наша твърде сложна за обяснение игра.

Пак се получи дълго и се надявам някой да го е прочел и да ми помогне. Мерси :-)