PDA

View Full Version : Момчета, защо



Snowww
11-06-2008, 07:37
В отговор на една друга тема, в която се разкриват кирливите ризи на момичетата, аз реших да направя една такава в която да се разкрият и тези на момчетата. Та момчета отговорете ми:

Защо момчетата:

1. Ежедневно пият бира. Защото ако не пиеш бира, значи не си истински мъж
2. Всеки който по един или друг начин не ви е симпатичен значи е педерас*
3. Всички си мислят, че могат за части от секундата да преценят кое момиче "става" и кое не "става"
4. Когато видите хубаво момиче веднага почвате " аууу, тая само да ми падне, кфо ще я напрааа"
5. Защо повечето само си измисляте истории с колко различни сте спали, а всъщност не сте виждали пут*а през живота си
6. Защо всички се хвалите колко са ви големи п*шките, а в същото време сте пълна скръб...
7. Всички на всяка цена трябва да имате супер мощен компютър и i-phone
8. Всички трябва да псувате през 5 секунди, щото иначе не сте мъже
9. Никой ама никога не слуша чалга, само дето на купоните всички денсите като за световно

Абе и момчетата не сте цвете за мирисане, ама айре

blood_dodo
11-06-2008, 07:39
Мога само да се изсмея на твоята некомпетентност...
Това "всички" е толкова на място, колкото и чехъл на дърво.

Drebs
11-06-2008, 07:39
Момчета защо дишате?

B3B0K
11-06-2008, 07:43
zabaraviq 4e kato pootrasnat malko i im dadat knijka se zapo4va edno darpane s drte pilemeta :-o vs tova si e izbivane na kompleksi no te iskat da go proumeqt

MixXx
11-06-2008, 07:53
най-вече заради "разскритието" ... оправи си правописа и тогава коментирай

Victorya
11-06-2008, 08:04
О боже,колко плоско,елементарно и некомпетентно.Чак ме хвана срам от момичетата като цяло след твоята тема.Колко момчета познаваш?2?3? Това,че те са такива не означава,че всички са такива....Странно аз ли съм задръстена,или просто не познавам момче,което ежедневно да пие бира....Засрами се!Това са пълни глупости!

dimitar_ak
11-06-2008, 08:07
1. Ежедневно пият бира. Защото ако не пиеш бира, значи не си истински мъж

Често пия бира, но не ежедневно. Харесва ми хубавата маркова бира, но не се наливам с нея.

2. Всеки който по един или друг начин не ви е симпатичен значи е педерас*

Не вида, а поведението прави някой да се дърви като педерас*. Такива не заслужават вниманието ми.

3. Всички си мислят, че могат за части от секундата да преценят кое момиче "става" и кое не "става"

Една жена се преценява много трудно, а е и всяка е много различна. Понякога години не стигат да я опознаеш.

4. Когато видите хубаво момиче веднага почвате " аууу, тая само да ми падне, кфо ще я напрааа"

Предпочитам да и направя комплимент.

5. Защо повечето само си измисляте истории с колко различни сте спали, а всъщност не сте виждали пут*а през живота си

Истинският мъж никога не би споменал с коя е бил или да се похвали. Това, че едно момиче му се е доверила не е повод за хвалене и изтъкване пред приятели. Така наранява достойнството на момичето.

6. Защо всички се хвалите колко са ви големи п*шките, а в същото време сте пълна скръб...

Ако сам говориш какъв герой си в леглото значи си кръгла 0. За истинските мъже говорят жените.

7. Всички на всяка цена трябва да имате супер мощен компютър и i-phone

Компютъра ми е от 90-а година и вече дори и за сърфиране не става. Телефона ми не е нищо особено.

8. Всички трябва да псувате през 5 секунди, щото иначе не сте мъже

Псувам когато съм адски изнервен. Рядко се случва.

9. Никой ама никога не слуша чалга, само дето на купоните всички денсите като за световно

Не посещавам подобни купони. Виж рок концертите са друга бира

MixXx
11-06-2008, 08:11
Можеше да се постараеш и да изтъкнеш видимите неща, а не просто да напишеш от тоя, от оня кво прави и айде на всички момчета...

Snowww
11-06-2008, 08:34
С това, нямам предвид, че всички са такива, а общоприетите норми, ако мога така да се изразя.

LiOnEL`
11-06-2008, 08:45
ти май си супер зле а... :o Първо наистина се научи да пишеш,че тогава мога да се замисля поне за малко над темата ти...Наистина те съжалявам,ако познаваш само такива момчета... :-o

scoobydors
11-06-2008, 09:05
1. Ежедневно пият бира. Защото ако не пиеш бира, значи не си истински мъж

Често пия бира, но не ежедневно. Харесва ми хубавата маркова бира, но не се наливам с нея.

2. Всеки който по един или друг начин не ви е симпатичен значи е педерас*

Не вида, а поведението прави някой да се дърви като педерас*. Такива не заслужават вниманието ми.

3. Всички си мислят, че могат за части от секундата да преценят кое момиче "става" и кое не "става"

Една жена се преценява много трудно, а е и всяка е много различна. Понякога години не стигат да я опознаеш.

4. Когато видите хубаво момиче веднага почвате " аууу, тая само да ми падне, кфо ще я напрааа"

Предпочитам да и направя комплимент.

5. Защо повечето само си измисляте истории с колко различни сте спали, а всъщност не сте виждали пут*а през живота си

Истинският мъж никога не би споменал с коя е бил или да се похвали. Това, че едно момиче му се е доверила не е повод за хвалене и изтъкване пред приятели. Така наранява достойнството на момичето.

6. Защо всички се хвалите колко са ви големи п*шките, а в същото време сте пълна скръб...

Ако сам говориш какъв герой си в леглото значи си кръгла 0. За истинските мъже говорят жените.

7. Всички на всяка цена трябва да имате супер мощен компютър и i-phone

Компютъра ми е от 90-а година и вече дори и за сърфиране не става. Телефона ми не е нищо особено.

8. Всички трябва да псувате през 5 секунди, щото иначе не сте мъже

Псувам когато съм адски изнервен. Рядко се случва.

9. Никой ама никога не слуша чалга, само дето на купоните всички денсите като за световно

Не посещавам подобни купони. Виж рок концертите са друга бира

Евала :-)

curka87
11-06-2008, 09:05
Абе има ги и такива мъже, но не всички са такива. Явно момчетата с които дружи Snowww са такива.
Но че всички мъже рано или късно почват да си избиват някакви комплекси и да се правят на много велики пред приятелите си....е така си е!! :P Но всички го правят по различен начин.
Snowww намери си по-свястни приятели..... и ако може да не са алкохолици :D Защото както разбирам от първото правило..... те се наливат постоянно с бира, което не говори добре за тях.

Snowww
11-06-2008, 09:16
Колко пъти трябва да ви обяснявам, че под "всички" нямам предвид, че наистина всички са такива, а просто общоприетите норми към които, за съжаление повечето се стремят.

xxxSnowflakexxx
11-06-2008, 09:32
Мога само да се изсмея на твоята некомпетентност...
Това "всички" е толкова на място, колкото и чехъл на дърво.

Nam3less3
11-06-2008, 09:38
Мнозинството са такива, за жалост. Но все пак това са нормалните мъжки приказки :D

schranz
11-06-2008, 10:40
Само не разбрах какво лошо има човек да пие бира...Момиче съм и има периоди ,когато всеки ден гълтам по 2-3-5...било то в къщи или в компания....Има и такива периоди ,когато по 1-2 седмици изобщо не ми се пие...

_FaShIoN_
11-06-2008, 10:51
Ти май доста мразиш мъжете :D ...както момчетата,така и момичетата си имат своите положителни и отрицателни черти...може да има и някои такива,от тези,които ти описа,но е тъпо да слагаш всички под един знаменател... :)

Jumbie483
11-06-2008, 10:52
Хм..да наистина ти колко момчета познаваш ?
смешни са твоите твърдения за тях ... такива са само някои, и то много малка част от момчетата... апф..запознай се с повече и тогава ги слагай под общ знаменател :x

MakeMeLaugh
11-06-2008, 10:59
Защото още не си пораснала и не са ти ясни някои неща.
И не си се научила да не гледаш само в чуждите панички, ами и в своята, щото, ако ние момчетата имаме 10 странни неща, вашите са 1000 и все ние трябва да се нагаждаме към вас в повечето случаи.

. . . . .

thefreak
11-06-2008, 11:01
1. Всеки ден!.
2. Тоя е педал=тоя ми е неприятен.
3. Става за какво?
4. Само да ми падне яла да гледаш.
5. Виждал съм на снимка!
6. 28 санта е кълна се!
7. Най-големия.
8. Деба въпроса...
9. Руси или черни, тънки и дебели, малки и големи аз харесвам всичките жениии..

Нека позная, поредната отрината от някакъв пич, пуснала тема как всички сме еднакво зли, некултурни,простаци и т.н.?
Може и да бъркам. Мисли каквото искаш.

RullzZz
11-06-2008, 11:25
В отговор на една друга тема, в която се разкриват кирливите ризи на момичетата, аз реших да направя една такава в която да се разкрият и тези на момчетата. Та момчета отговорете ми:

Защо момчетата:

1. Ежедневно пият бира. Защото ако не пиеш бира, значи не си истински мъж
2. Всеки който по един или друг начин не ви е симпатичен значи е педерас*
3. Всички си мислят, че могат за части от секундата да преценят кое момиче "става" и кое не "става"
4. Когато видите хубаво момиче веднага почвате " аууу, тая само да ми падне, кфо ще я напрааа"
5. Защо повечето само си измисляте истории с колко различни сте спали, а всъщност не сте виждали пут*а през живота си
6. Защо всички се хвалите колко са ви големи п*шките, а в същото време сте пълна скръб...
7. Всички на всяка цена трябва да имате супер мощен компютър и i-phone
8. Всички трябва да псувате през 5 секунди, щото иначе не сте мъже
9. Никой ама никога не слуша чалга, само дето на купоните всички денсите като за световно

Абе и момчетата не сте цвете за мирисане, ама айре

я най-добре земи се скрий некъде че ми прайш смех :razz: :razz: :razz:
баси чвора си честно

crazyhair
11-06-2008, 12:13
da ti kaja takiva mom4eta ima okolo tebe 4e ne e istina ne si pravi ravnosmetka 4e svi4ki sa takiva laje6 se!!!!

Lekov
11-06-2008, 12:30
В отговор на една друга тема, в която се разкриват кирливите ризи на момичетата, аз реших да направя една такава в която да се разкрият и тези на момчетата. Та момчета отговорете ми:

Защо момчетата:

1. Ежедневно пият бира. Защото ако не пиеш бира, значи не си истински мъж
2. Всеки който по един или друг начин не ви е симпатичен значи е педерас*
3. Всички си мислят, че могат за части от секундата да преценят кое момиче "става" и кое не "става"
4. Когато видите хубаво момиче веднага почвате " аууу, тая само да ми падне, кфо ще я напрааа"
5. Защо повечето само си измисляте истории с колко различни сте спали, а всъщност не сте виждали пут*а през живота си
6. Защо всички се хвалите колко са ви големи п*шките, а в същото време сте пълна скръб...
7. Всички на всяка цена трябва да имате супер мощен компютър и i-phone
8. Всички трябва да псувате през 5 секунди, щото иначе не сте мъже
9. Никой ама никога не слуша чалга, само дето на купоните всички денсите като за световно

Абе и момчетата не сте цвете за мирисане, ама айре
Аз отговарям за мене си:
1. Пия бира само през горещото време за да се поразхладя не да се правя на мъж.
2.когато кажем педерас значи има защо а пак го казваме и на базик а и не всички го казват
3.Защото когато кажем става ние не я преценяваме а показваме че ни харесва визията на дадено момиче
4.Ем не всички го казват но явно хубавите момичета заслужават само наи доброто така че ние ви мислиме само доброто
5.Не сам си измислял историй
6.Не се хваля а си замълчавам кат другите се хвалят,нали на момичето което и трябва не го е изхвърлила другите не ги интересува колко е голям
7.Ем да ти кажа компютара си е компютър но не всички ги интересуват компютрите
8.Когато се псуваме то е помежду нас си в мъжката компания аз поне досега момиче не сам напсувал или пак да са псувал в женска компания...
9.Слущам чалга и ми харесва

gLoRiOuS_aNGeL
11-06-2008, 18:10
Не виждам смисъл да се обяснявате на човик,който задава тъпи въпроси! :)

buffalo88
11-06-2008, 18:12
Не слагай всички под общ знаменател

tuzaro
11-06-2008, 18:28
Защо момчетата:

1. Ежедневно пият бира. Защото ако не пиеш бира, значи не си истински мъж
2. Всеки който по един или друг начин не ви е симпатичен значи е педерас*
3. Всички си мислят, че могат за части от секундата да преценят кое момиче "става" и кое не "става"
4. Когато видите хубаво момиче веднага почвате " аууу, тая само да ми падне, кфо ще я напрааа"
5. Защо повечето само си измисляте истории с колко различни сте спали, а всъщност не сте виждали пут*а през живота си
6. Защо всички се хвалите колко са ви големи п*шките, а в същото време сте пълна скръб...
7. Всички на всяка цена трябва да имате супер мощен компютър и i-phone
8. Всички трябва да псувате през 5 секунди, щото иначе не сте мъже
9. Никой ама никога не слуша чалга, само дето на купоните всички денсите като за световно

Абе и момчетата не сте цвете за мирисане, ама айре
до авторката яко си тъпа, ама харабийската :lol:
1.Аз пия бира рядко, само когато ми се налага да правя след тва нещо което се изисква да ми работи мозъка поне на 70%, иначе предпочитам нещо твърдо.
2.С тея дълги коси и фешаняшки бритони всички са пендели иначе ако момчето ми хареса нема да кажа че е педал, ма то си личи.
3.Естествено че може да преценим, както вие го правите такива сме и ние, ако е хубаво момичето начи става ако не е чакаш другото.
4.Като видя хубаво момиче, нема ти се верва кво ше и направа :lol:
5.То май и ти не си виждала уй, ама пишеш умни теми...
6. Кво лошо има да си мерим атрибутите?? Вие как се фалите коя има по големи цици??
7.Щото скайпа много накъсва на слаби компютри и не мога да правя секс през монитора...
8.Псуването е част от мъжете, който не псува е педал!
9.много си аресвам чалгата, и сръбско и гръцко много уважавам.
айРе със здраве мойто дете 8-)

Lyubeto
11-06-2008, 18:34
Za povecheto neshta koito e napisala avtorkata ne sym syglasna daje izobshto , ama tova s hvaleneto na povecheto si vi e redovna praktika . I to dori i da ne e pred mnogo hora , to pone pred nai - dobrite si priqteli . Tochno za tova bqhme govorili s edin priqtel i toi mi kaza che kato se syberat myjka kompaniq bilo poveche ot normalno koito iska da si razkaje za lubovnite prejivqvaniq ako moga taka da gi nareka otkakto ne sa se vijdali , tva bilo vse edno momichetata kato sme si govorili za grimove... :razz: