PDA

View Full Version : въпрос към кандидат-студентите



minimouse
11-06-2008, 09:08
здравейте на всички.въпросът ми е избрахте ли вече къде ще кандидатсвате?и ако да,споделете.ходите ли на уроци?по какво ще държите втора матура?

bEbsI
11-06-2008, 09:31
С литература ще кандидатствам където и каквото може.Преценила съм че с този предмет най-добре ще се справя.Иначе 11 клас съм уроците съм ги почнала преди 1 месец.Ще се пробвам във В.Търново (икономика,маркетинг..бла бла),ако не вляза журналистика. 8-)

LovelyGirl
11-06-2008, 10:37
С литература ще кандидатствам където и каквото може.Преценила съм че с този предмет най-добре ще се справя.Иначе 11 клас съм уроците съм ги почнала преди 1 месец.Ще се пробвам във В.Търново (икономика,маркетинг..бла бла),ако не вляза журналистика. 8-)

А маркетинг в Търново не се ли влиза с тест по български :-o
Аз също мисля там да кандитатствам маркетинг,но мисля,че беше с изпит по български или английски,което си избереш.

ImmortalForever
11-06-2008, 14:13
С Литература и Български.Психология в Търново или Благоевград също и УНСС в София.. Почнах уроци преди 2-3 месеца.11 клас съм..Втората ми матура ще е по философия.. Пожелавам си УСпех 8-)

amazonkata90
11-06-2008, 15:00
Ще кандидатствам с история и английски (евентуално и с БЕЛ) в Софийския и УНСС. Втората ми матура ще е по английски.

Loshotia
11-07-2008, 05:27
История и литература, а може и английски. Основно СУ- Политология, ще ходя и в НБУ, там също има политически науки. Това най- го искам

bEbsI
11-07-2008, 06:39
С литература ще кандидатствам където и каквото може.Преценила съм че с този предмет най-добре ще се справя.Иначе 11 клас съм уроците съм ги почнала преди 1 месец.Ще се пробвам във В.Търново (икономика,маркетинг..бла бла),ако не вляза журналистика. 8-)

А маркетинг в Търново не се ли влиза с тест по български :-o
Аз също мисля там да кандитатствам маркетинг,но мисля,че беше с изпит по български или английски,което си избереш.

Със тест по български ИЛИ с още много други неща включително български език и литература.Туризма е с такъв изпит/или друг от тези който си избереш/ + задължителен изпит по чужд език.