PDA

View Full Version : Вече в училище не е същото ;(



LiO_sL
11-06-2008, 10:46
Сигурно сте чели слушали за Деница Крайчева ,която почина.Момичето е само на 13 и е от моето училище.След смъррта и първия ден всички бяхме заключени в стаите , моя клас имахме час при класния и .Разбра се че е припаднала в математиката.Аз се разплаках като се сетих че миналия час тя ме поздрави.Всички реваха а момчетата ни отешаваха викаха Тя няма да умре спокойно имайте вяра.Видяхме как я изнасят с една количка беше цялата синя .Госпожата която и направи сърдечен масаж почна да плаче беше цялата бяла .На всички ни казаха че е в кома ,но час по късно се вращат учителите които бяха с нея в болницата и ни съобщиха за смъртта и .След училище всички ревахме дори и момчетата без усмивки без нищо само се прегръщаме и плачем.На следващия ден се надявах да не е така.Всички деца и учители бяхме в черно .Цял ден нито една усмивка не видях.Отново плакахме .Само с поглед си казвахме оо боже все още немога да го приема.При класа на починалата беше трагично.Единственото за което ходеха на училище е да чакат психолози.Гледаш ги как реват за саученичката им а психолозите ги правят на луди.Днес аз не бях на училище разбрах че след четвъртия час бие званеца без да спре всички слизат на форума .директорката казала неща за Деница .Минута мърчание и Сбогом деница.Цялото училище плакало .Училището вече няма да е същото :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

Angel Pixi
11-06-2008, 11:04
Колко досадно!нито е първата,нито последната умряла.казват:не мисли за мъртвите,те вече са мъртви-мисли за живите!и кво пишеш тия глупости тук,няма да я съживим.момиченце било пукнало-голяма работа!!!

BladeDancer
11-06-2008, 11:07
гадно е някой да умре // още по гадно е човека да ти е близък // не знам може много хора да кажат че не съм прав но аз така живея
живяа за това което имам не мисля за това което нямам
ако някой умре не е важно даваш почит и 1-2 седмици си омълушен ...
рано или късно всички ще умрем ( вярно е че лошото е за живите но ... )но все пак не се стягайте толкова живей за мига просто трябва да забравиш и да се развеселиш и няма да ти е тъжно // забрави - не мисли за тази ученичка просто се развесели с нещо и ще бъде отново същото в училище

май дрънкам много глупости ама то и аз съм глупост на природата така че няма значения пробвай съвета ми все пак един ден и ти ще умреш и не вярвам че ще искаш да втъжниш живота на другите за 2-3 месеца така че бъди щастлива забрави за деница тя е в миналото ти си настоящето ...

buffalo88
11-06-2008, 11:10
Колко досадно!нито е първата,нито последната умряла.казват:не мисли за мъртвите,те вече са мъртви-мисли за живите!и кво пишеш тия глупости тук,няма да я съживим.момиченце било пукнало-голяма работа!!!

Ти тъп/а ли си? Как може да говориш така?

По темата - Нека момичето почива в мир и дано сега е на по-добро място от това..

Jumbie483
11-06-2008, 11:14
И от нашето у-ще умряха доста ученици,но не сме обръщали чак такова внимание.
Миналата година едно момче забоде химикалка в слепоочието на друго ... и то точно пред нашата класна стая.. гледката беше отвратителна, но така и никой не заплака... камо ли цяло училище да запоне... :-o

TheGirlNextDoor
11-06-2008, 11:21
изумява ме тъпото отношение на хората в тези тема (не всички) :-o
'момичето пукнало,голяма работа' - ти нормален ли си,бе човек ?????? :x :-x
..как може да разсъждавате така???...питате ли ги близките и родителите на това момиче как се чувстват...за вас не е голяма работа..а за тях?...
жалкото е,че има такива хора...егоисти,които гледат те да са добре и не мислят за останалите :x ..жалко е,наистина #-o

нека момиче почива в мир!

mir4eto93
11-06-2008, 11:27
Смъртта ни заобикаля от всички страни - давам себе си за пример - за два месеца 4 човека, 4 поглебения, 4 разбити живота, но какво да се прави, никой не живее вечно, е да по-добре да си отидеш късно, но какво да се прави - съдба. Училището пак ще си е същото, ще мине време, а то лекува, в моето училище почина детето на един от преподавателите, беше тежък ден, но отшумя, пак ще има усмивки и смях, но и понякога ще си спомняте и сълзите ще се връщат ... Какво мога да кажа повече, нека почива в мир!

pavkata91
11-06-2008, 11:46
Прави сте всички. Кофти е да умре някой,голям психо удар има върху човека. Колкото до психолозите те тва им е работата да те изкарват луд. Един приятел отиде да разбере какъв проблем има (просто много заекваше и супер много се стресираше) на втория-третия сеанс го изкараха луд. Повече не съм го виждал. По-добре не ходете. А иначе за оная част от келеши за които много ги боли фара че някой е пукнал... едно ще ви кажа. Ще умре ваш някой много близък за вас или... в най-лошия случай ваш родител (не ви го пожелавам дори с близък и приятел) и ние ще си кажем..епа мене кво ме е*е. Нали не го познавам. Имайте малко уважение. Дори да е циганин,дори да е къвто и да е ТО Е ЧОВЕК. В лицата сме различни в телата сме еднакви. Нека момичето почива в мир и никой да не почива млад. Но знайте.. Един удар който е причинен по тялото зараства. Но удар в душата си остава за цял живот. Няма да отшумее смъртта на момичето за тези които я познават. Остава завинаги. Колкото и да е трудно да го забравиш ти не можеш. Нека душата й да почива в мир , да лети смело и гордо в небесата.

R.I.P.

TheNewReligion
11-06-2008, 11:46
Наистина доста тъжно и нелепо, но ми се струва, че мааалко преувеличаваш. Училището ще си е същото.

TheOtherME
11-06-2008, 11:48
По-неадекватен и злобен коментар от първия не съм чела в този форум.Проявете уважение към починалото момиче, мъката на близките и, на хората, които са я познавали.... :( За да и е толкова тежко на авторката и на съучениците и, значи Деница е била добър, истински човек и засалужава да бъде почетена паметта и.

Мила, спокойно, лошите мисли ще отшумят.Съжалявам много за момичето, но, да, трябва да продължите напред, деца сте.Животът ще тръгне както преди и да, ще си спомняте за нея, но се старайте да извиквате в себе си хубавите спомени от времето, когато е била с вас.

Дано почива в мир! :-# :-#

BladeDancer
11-06-2008, 11:59
И от нашето у-ще умряха доста ученици,но не сме обръщали чак такова внимание.
Миналата година едно момче забоде химикалка в слепоочието на друго ... и то точно пред нашата класна стая.. гледката беше отвратителна, но така и никой не заплака... камо ли цяло училище да запоне... :-o
това сериозно ли // значи е умряло така ли //
а пък за коментара дето е преди мен ще кажа само - идиот
а пък като го дадът по медиите и вече станало голяма работа
не че е малка , но вече всички се превземат ( не за вас говоря )
всички викат горкото момиче много лошо как може така ама много е гадно " добре че всеки ден не се случват такива неща "
всеки ден не по 1 ми по 2 -3 човека умират от катастрофи ( само !!) а и държавата ни няма 8 милиона души... никой не е казал горкия бласнали са го умрял е просто медиите правят всичко голяма работа
пример случая с Максим ( тоя дето на леда танцува там ) - убил момче момиче в кома : стана тема за цял един народ всички тръгнаха да тагуват и да обвиняват маским ( не че не е виновен и те са прави ) , но когато някой друг умре както казват в новините на пътя .... са се блъснали две коли . Шофьора на ... кола е починал // никой не обръща внимания // аз ако почина на тротоара ейтака без да искам да падна и да се ударя ( пази боже) никой няма да каже нищо като всички тук и по телевизия няма да дават и т.н.
просто нямам нищо напротив темата просто казвам че медиите използват някои от историите за убиства смоубийства или нелепа смътрт за рейтинг
ако мечтата и е била да бъде известна сега въпреки че е мъртва е известна

малко съм ядосан за това пиша толкова грубо
мнението ми няма нищо против деница или приятелите и
просто имам против хората които се използват от това !!
И ПОЧИВАЙ В МИР

srpsko_1988
11-06-2008, 13:49
мн е тъжно да се случи точно на момиче :( ако беше момче щеше да ми е безразлично, но за момиче немога да приема :cry:

sm_95
11-06-2008, 13:58
изумява ме тъпото отношение на хората в тези тема (не всички) :-o
'момичето пукнало,голяма работа' - ти нормален ли си,бе човек ?????? :x :-x
..как може да разсъждавате така???...питате ли ги близките и родителите на това момиче как се чувстват...за вас не е голяма работа..а за тях?...
жалкото е,че има такива хора...егоисти,които гледат те да са добре и не мислят за останалите :x ..жалко е,наистина #-o

нека момиче почива в мир!
+1

sm_95
11-06-2008, 13:58
изумява ме тъпото отношение на хората в тези тема (не всички) :-o
'момичето пукнало,голяма работа' - ти нормален ли си,бе човек ?????? :x :-x
..как може да разсъждавате така???...питате ли ги близките и родителите на това момиче как се чувстват...за вас не е голяма работа..а за тях?...
жалкото е,че има такива хора...егоисти,които гледат те да са добре и не мислят за останалите :x ..жалко е,наистина #-o

нека момиче почива в мир!
+1

Jumbie483
11-06-2008, 14:17
И от нашето у-ще умряха доста ученици,но не сме обръщали чак такова внимание.
Миналата година едно момче забоде химикалка в слепоочието на друго ... и то точно пред нашата класна стая.. гледката беше отвратителна, но така и никой не заплака... камо ли цяло училище да запоне... :-o
това сериозно ли // значи е умряло така ли //

напълно сериозна съм
момчето получило някакви кръвоизливи в черепа и от там нещо му е засегнало мозъка ... и нали знаете, като стане нещо с мозъка и край :(

stefi94
11-06-2008, 17:30
изумява ме тъпото отношение на хората в тези тема (не всички) :-o
'момичето пукнало,голяма работа' - ти нормален ли си,бе човек ?????? :x :-x
..как може да разсъждавате така???...питате ли ги близките и родителите на това момиче как се чувстват...за вас не е голяма работа..а за тях?...
жалкото е,че има такива хора...егоисти,които гледат те да са добре и не мислят за останалите :x ..жалко е,наистина #-o

нека момиче почива в мир!
+1
+1

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-06-2008, 17:40
Това е ужасно,съболезнования :( Не пожелавам на никого да загуби свой близък,приятел,роднина,род тел,а дори познат.Болката е напоносима.Дано момичето почива в мир.

пп:В темата изчетох уникално гадни коментари,не знам как може да сте толкова...безсърдечни.

Angel Pixi
11-07-2008, 07:30
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
както сами виждате е мн мн мн мн лесно да се мисли по този начин!
защо някои от вас възвишените и добросъвестни не ми отговори на въпроса-Защо да ми пука,те са мъртви?

xAddicteDx
11-07-2008, 08:58
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
както сами виждате е мн мн мн мн лесно да се мисли по този начин!
защо някои от вас възвишените и добросъвестни не ми отговори на въпроса-Защо да ми пука,те са мъртви? omg.. :shock: по-добре млъкни и като не ти пука си задръж мнението.. бахти тъпаците има :? :smt104

TheGirlNextDoor
11-07-2008, 09:38
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
както сами виждате е мн мн мн мн лесно да се мисли по този начин!
защо някои от вас възвишените и добросъвестни не ми отговори на въпроса-Защо да ми пука,те са мъртви?

ако недей си боже нещо стане с твой близак (на никой не го пожелавам) такова ли ша ти е отношението?
мисля,че по този начин не правиш себе си 'готин' ;)

AFT
11-07-2008, 18:19
Аз като бях в първи клас, един мой съученик умря. Попринцип супер малко неща ми правят впечатление, не се разчувствам толкова лесно и т.н, обаче помня ония ден с всичките му детайли - как в час по математика започна да повръща, заведоха го в болницата и на следващия ден ни съобщиха, че е умрял. Т'ва беше такъв шок за мен, дотогава не се бях сблъсквала със смъртта (ако мога така да го нарека). И още помня как изглеждаше, и некролозите (живееше в моя блок), и как майка му идваше цяла учебна година, за да му записва домашните, защото щял да изпусне много... R.I.P.
Не знам защо го разказвам това, просто се сетих като прочетох темата и реших да споделя.

Много съжалявам за момичето, не разбрах точно какво е станало все пак, как е умряла? А вие се стягайте, защото колкото и да е неприятно, нейната смърт не трябва да е причина и вие да умрете ( метафора, не че очаквам някой да се самоубие or smth ). Нека почива в мир.

Jumbie483
11-07-2008, 19:01
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
както сами виждате е мн мн мн мн лесно да се мисли по този начин!
защо някои от вас възвишените и добросъвестни не ми отговори на въпроса-Защо да ми пука,те са мъртви?

тъпак :-x

neocide
11-07-2008, 19:37

Angel Pixi
11-07-2008, 19:43
Колко досадно!нито е първата,нито последната умряла.казват:не мисли за мъртвите,те вече са мъртви-мисли за живите!и кво пишеш тия глупости тук,няма да я съживим.момиченце било пукнало-голяма работа!!!

надявам се не възнамеряваш да имаш деца, урод хормонясал


Само това ли можеш-да кажеш една смехотворна обида?От далеч си личи,че все още сте деца!Като поотраснете малко ще разберете,че мъртви не се мислят.още повече,такива които дори непознаваш!!!

chocoleptic
11-07-2008, 19:50
Повечето от вас са ИЗРОДИ. Не мога да повярвам, че чета коментари от рода на "голяма работа, че е пукнало момиче" и т.н.

Вие изобщо хора ли сте? Има ли нещо човешко у вас? :(

neocide
11-07-2008, 19:51

BladeDancer
11-07-2008, 20:02
Колко досадно!нито е първата,нито последната умряла.казват:не мисли за мъртвите,те вече са мъртви-мисли за живите!и кво пишеш тия глупости тук,няма да я съживим.момиченце било пукнало-голяма работа!!!

надявам се не възнамеряваш да имаш деца, урод хормонясал


Само това ли можеш-да кажеш една смехотворна обида?От далеч си личи,че все още сте деца!Като поотраснете малко ще разберете,че мъртви не се мислят.още повече,такива които дори непознаваш!!!
Ми идиот си само това мога да кажа за теб ... то сичко се връща запомни най-малко за това не трябва да говориш така за мъртвите !
а знаеш ли какво ще стане ако от гъза от който си излезал умре ще ревеш и ще ревеш нали // или ще я псуваш и ще викаш " ти кфо ся кфо искаш тъпа си и т.н. "

LizZz
11-07-2008, 23:26
Аз като бях в първи клас, един мой съученик умря. Попринцип супер малко неща ми правят впечатление, не се разчувствам толкова лесно и т.н, обаче помня ония ден с всичките му детайли - как в час по математика започна да повръща, заведоха го в болницата и на следващия ден ни съобщиха, че е умрял. Т'ва беше такъв шок за мен, дотогава не се бях сблъсквала със смъртта (ако мога така да го нарека). И още помня как изглеждаше, и некролозите (живееше в моя блок), и как майка му идваше цяла учебна година, за да му записва домашните, защото щял да изпусне много... R.I.P.
Не знам защо го разказвам това, просто се сетих като прочетох темата и реших да споделя.

Много съжалявам за момичето, не разбрах точно какво е станало все пак, как е умряла? А вие се стягайте, защото колкото и да е неприятно, нейната смърт не трябва да е причина и вие да умрете ( метафора, не че очаквам някой да се самоубие or smth ). Нека почива в мир.
леле..жената не може да го проумее.. тръпки ме побиват.. НА НИКОЙ НЕ ГО ПОЖЕЛАВАМ ТВА! а и не знам кво да кажа.. просто е ужасно..
и е жалко, че съществуват такива хора, като оня ангел някъв си... :/

heavenGRd
11-08-2008, 01:45
Колко досадно!нито е първата,нито последната умряла.казват:не мисли за мъртвите,те вече са мъртви-мисли за живите!и кво пишеш тия глупости тук,няма да я съживим.момиченце било пукнало-голяма работа!!!

Ти маи си поредният селянин (: Поне се преструваи че ти пука

:(

BePoHuKa
11-08-2008, 03:29
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
както сами виждате е мн мн мн мн лесно да се мисли по този начин!
защо някои от вас възвишените и добросъвестни не ми отговори на въпроса-Защо да ми пука,те са мъртви?Много е тъжно,че има твари като теб.Никой не те кара да тъжиш!(въпреки,че е нормална ЧОВЕШКА реакция някой да не е едва ли не на 7-то небе,че някой е умрял :-x )Но с тези коментари,ти просто се подиграваш със смъртта на едно дете.Или си безчувствен или имаш някакви психологични отклонения..всичко се връща!
А за момичето.. R.I.P.
За нещастие много деца умират всеки ден .По-лошото е,че в много от случаите можем да го предотвратим. :( :-x

got2b
11-08-2008, 03:32
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
както сами виждате е мн мн мн мн лесно да се мисли по този начин!
защо някои от вас възвишените и добросъвестни не ми отговори на въпроса-Защо да ми пука,те са мъртви?

А бе ти нормален/на ли си?!?!?!?!?! Тук става въпрос за ДЕЦА!!! Не за някой баби или дядовци вапреки че пак е трагично но се възприема много по лесно. Защо ти пука ли? Ми защото когато и ти си имаш деца ще ти пука! Защото това е най-голямото нещастие за един родител. Ти продължавай да говориш по този начин но когато си имаш твое собственно дете и НЕДАЙ СИ БОЖЕ ти се случи нещо подбно ще ти пука и то много, даже няма да можеш да го преживееш! За това!

Просто нямам думи...

по темата:

Нека момичето да пичива в мир и се надявам нещата във вашето училище да се подобрят поне малко. :-# :-#

LizZz
11-08-2008, 06:42
Като цяло наистина няма особен смисъл да седим и да ги оплакваме.
По-добре е да се замислим защо става така и дали с нещо можем да помогнем за предотвратяването на подобни неща.

Diggity
11-08-2008, 12:14
голяма работа, че е умряла... и в нащо даскало почина един пич - неговия клас си продължават с простеенето.... колко още ще умират..

lenito_sf
11-08-2008, 13:16
Колко досадно!нито е първата,нито последната умряла.казват:не мисли за мъртвите,те вече са мъртви-мисли за живите!и кво пишеш тия глупости тук,няма да я съживим.момиченце било пукнало-голяма работа!!!


това ме потресе "момиченце било пукнало-голяма рябота" ако това беше твоя / твой приятел/ка или роднина дали щеше да говориш така не съм си и мислила че има такива хора...егоисти..мислят само за себе си не се ли помисл са семейството на това дете бе човек :?:?:? това е отвратително дори и да не го мислиш..само да кажеш а колкото до теб..знам какво ти е в смисал преживяла съм нещо подобно и знам какво ти е не мога да ти кажа нищо друго освен дръж се !!! :( :( :( :(
както пееше 2pac : "nothing but peace ..love ..rest in peace :smt085 :smt087 :smt056 :smt056 :smt056 не забравяй това момиче ..то ще живее в сърцето ти ..а сега продължи напред с дигната глава :)

verdjitO
11-23-2008, 17:52
И аз съм от това даскало, мн беше тъжно, цялото училище плакахме :-# :-# :-# Особено, когато ни събраха във форума за последно Сбогом :-# :-# :-#

Schneeflocke
11-24-2008, 17:34
Ти маи си поредният селянин (: Поне се преструваи че ти пука

:(

Защо трябва да се преструва, че му пука? И защо изобщо трябва да му пука? Не казвам, че се изрази правилно, но е прав/а. И всички вие, съчувстващи душици, не сте нищо повече от лицемери. На колко от вас наистина ви е мъчно за това момиче? Изключвам тези, които са й близки. Преигравате. Хората сме егоисти и в това няма нищо лошо. Всеки ден умират хиляди. Много от тях са добри хора. Но не може да страдаме за всички. Би било глупаво.


не знам кви деца сме, но доста от нас пишат по-грамотно от теб (;

Не визираш себе си, нали?

ПП: Хайде, скачайте.

BrokenInnocence
11-25-2008, 16:59
Само не разбирам какъв е смисъла на темата... Да може всеки да напише "почивай в мир" или какво... или може би авторката да се похвали, че била от същото училище? Абсолютно съм съгласна със Schneeflocke... аман от преиграна емоционалност.

b00m
11-25-2008, 18:29
Колко досадно!нито е първата,нито последната умряла.казват:не мисли за мъртвите,те вече са мъртви-мисли за живите!и кво пишеш тия глупости тук,няма да я съживим.момиченце било пукнало-голяма работа!!!

м/у другото има нещо вярно в това !
по темата :
не е хубаво да умирът млади хора но ТАКЪВ Е ЖИВОТЪТ !

jeni92_abc
11-26-2008, 06:41
Повечето от вас са ИЗРОДИ. Не мога да повярвам, че чета коментари от рода на "голяма работа, че е пукнало момиче" и т.н.

Вие изобщо хора ли сте? Има ли нещо човешко у вас? :(

Pliok0019
11-26-2008, 13:11
Мойте съболезнования, но да упрекваш някой, че е умрял и е променим обстановката в училище е абсурдно. Поне на мен, отстрани, така ми изглежда...

TellMeYourName
11-26-2008, 13:18
Съчувствам ти :) на мен ми се случи същото тая година, да не говорим, че ми беше много близка, но се оттърсих от това...времето лекува, отначалото е някакво гадно затова близо седмица не ходих на даскало, но живота продължава :)