PDA

View Full Version : Чистка на форума?



BqlaLiniq
11-06-2008, 12:29
Мисля, че ще е полезно когато една тема се заключи след срок от 14 дена (за да може всеки, който го вълнува темата и защо е заключена да види причината) да се мести в раздел "Кошче", защото има адски много заключени теми, които са супер безсмислени и когато търсиш нещо ти пречат да го намериш, а и самият форум ще бъде по подреден ;)
Модераторите са бая така, че не виждам да е проблем :)
Е как мислите? :)

Lucho
11-06-2008, 12:30
Мисля че си нов,че не знаеш да ползваш търсачката,защото темата за кофата е точно под твоята ! И пак не си прав ! ИМа си тема за кофата - там се обсъжат такива въпроси... :x

BqlaLiniq
11-06-2008, 12:42
Офф...прочети ми пак мнението и тогава се изказвай..Не съм никак новА!
В момента не обсъждам кофата, а Нов раздел с име Кошче, в който да се сложат всички стари и заключени теми от преди 1-2 години да речем. Тоест старите теми, които са заключени да отиват в този раздел, модераторите да ги местят, вместо да седят в раздела...Например ква ползва има от една заключена тема в раздел Игри да речем? -Никаква..тоест темата е излишна и няма място там--> отива в новия раздел "Кошче" дано сега да си схванал.. ;)

PiruBloodz
11-06-2008, 12:47
Повечето от старите теми не са заключени.. а й заключените теми са най-накрая щото все има хора дето "копаят" старите теми..

А и за къв чеп е "Кошче" след като си има "Кофа"

BqlaLiniq
11-06-2008, 12:52
По принцип във ВСИЧКИ форуми има един такъв раздел..ето в датата например този раздел се казва "Рецикле Бин".
А "Кофата" е нещо като говорилня..тоест тъпо е там да се слагат всички заключени теми. А може раздела да се казва и "Архив" както в другите форуми ;)
Ето във форума на импулса да речем:
Архиви
(всички заключени или безсмислени теми са тук)

TheNewReligion
11-06-2008, 12:53
Идеята ти далеч не ми допада. Старите теми се заключват и ди остават в раздела в, който са пуснати. Като използваш търсачката пишеш ключова дума и раздела в, който предполагаш, че има такава тема. Ако, има "Кошче" ще избереш този раздел и ще ти излязат два милиона теми, половината на които, заглавието не съответства. А като прибавим това, че информацията в тези стари теми няма да е особено актуална...

Lucho
11-06-2008, 13:04
Да ти кажа како,това с раздел архив го предложих преди 5 месеца...да,нова си ! Регистрирана си завчера а даваш вече щедри съвети за форума...просто си твърде "млада" във форума за подобни изказвания...

Lysit0
11-06-2008, 13:34
Оффф Lucho.....а ти за администратор на този сайт или за Бог се вземаш подяволите??????
И новобранците не могат ли да изразят мнение?
Не че ти си от многоооооооо време в този форум де...както и аз не съм ,но поне си го признавам.
Престани да се заяждаш и да създаваш интриги.
ТИКИВА КАТО ТЕБ НАЙ - ГИ МРАЗЯ
:!: :!: :!:
Пък и ти си бил новобранец 100 на 100,когато си създал темата си...

Lucho
11-06-2008, 13:54
Първата тема която създадох беше в раздел кофата...в този форум /Новини и съобщения/ пиша от 500-то си мнение на горе...
Изразявам мнение,защото ако незнаеш,аз съддаох такваз тема много отдавна и никой не ми обърна внимание...виж сега,като ще се заяждаме то поне да не разваляме всяка тема,пиши на ЛС поне ако се псуваме да не ни гледат сеира хората...искаш ли,Lysit0 ?

Lysit0
11-06-2008, 13:58
Мен целта не ми е да се псуваме и заяждаме,а ме дразни,че се заяждаш с всички.

Lucho
11-06-2008, 14:02
Мен целта не ми е да се псуваме и заяждаме,а ме дразни,че се заяждаш с всички.
Не се заяждам,просто исказвам мнение...това че то не ти се нрави и друг въпрос...ако ще си говорим нещо - давайго на ЛС,повече тук по тоя конфликт с тебе няма да обсъждаме тука,темата е за разчистване на форума...по темата ! :)

BqlaLiniq
11-06-2008, 14:42
Абе Lucho дося те търпях ма ся няма как да се стърпя... Много съм те гледала кво си пускал и кво не си пускал..Просто предположих нещо, което го има във всички форуми..И ако си мислиш, че съм нова жестоко се лъжеш...тук съм от година/две някъде...но с друг акаунт, който помолих да бъде изтрит...
Пък не си ли си мислил, че твойта тема не са я взели насериозно заради ей такива идиотчета като теб, които само флуудят в другите теми?
Като не ти харесва нещо - Окей сподели мнение, но го кажи веднъж, а не по 100 пъти ;)
Евала на Lysit0, че си отвори устата...мислех да си трая ама и аз не издържах...

Lucho
11-06-2008, 15:36
Ама и ти не си добре... :lol: дреме ми на мене за такива като тебе,като lysito.. немога да се разбирам със всички,немога да се правя на луд и на всеки да правя евала ! Има си търсачка,ползвай я и ще намериш куп други такива теми...това му е хубавото на форума - НЕ Е КАТО ДРУГИТЕ ФОРУМИ !
Само за сведение: Брат ми ония ден му махнаха администраторските права,защото няма време момчето...сега е 4-ти клас и учи усилено по БЕЛ и Математика за матурите в края на годината... 8)

BqlaLiniq
01-01-2009, 22:06
Да а на прапрадядо ми завчера му махнаха ROOT правата...
Администратор 4-ти клас и на всичкото отгоре учи усилено Български за матура 8-)