PDA

View Full Version : Объркано момиче нуждаещо се от съвет



roksana_1
11-06-2008, 13:44
Зравейте ! Надявам се да не ви отекча от това , което ще напиша и може да е писано много пъти , но моля ви да ми помогнете.Значи хванах си гадже от селото това лято и цялото бяхме заедно, имахме прекрасни моменти и като цяло беше едно НЕЗАБРАВИМО преживяване this summer :P Проблема е този: когато си заминах за София и след 2-3 сед ми изпрати смс , в който пише следното "Пиян съм много и целунах момиче . съжалявам много сгреших" ии от тука почнаха терзанията ми ... От както ми го написа само ми праща много те обичам , ти си единствената и се такива изтъркани и много добре познати извинения :? От както го получих този смс почнаха да ми изчезват сериозно чуствата , но нз какво да правя да го зарежа ли или да поговорим когато се видим и да му простя ... просто много съм объркана , защото един казва има много момчета , не е единствения и такива, а друг ами се видите и пак започнеш да го харесваш .... нз вече толкова много мнения и изказвания направо ми объркаха повече главата..... знам , че трябва аз да реша , но мисля , че вече нямам сили за нищоо :cry: :cry: :cry: :cry:
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

soul1199
11-06-2008, 13:48
po-dobre,kato se vidite da re6i6,na momenta da my kaje6 dali iska6 da si s nego ili ne,ne my misli tolkova

ImmortalForever
11-06-2008, 13:50
Човека е виновен и е гузен.Мазнити се.Зависи..От колко време сте заедно?Щом сериозно са започнали чувствата ти да намаляват, няма смисъл да го лъжеш.Life goes on. Все пак той е сгафил... :?

NaNa_SladuRana
11-06-2008, 13:51
явно наистина държи на теб,щом е честен,ако беше излугал ти нямаше да знаеш и всичко щеше да си е розаво,но явно пича вярва в теб и ти има доверие,че постъпката му е тупа не мога да отрека,но евалата,че си е признал

roksana_1
11-06-2008, 13:53
ми от август сме гаджета , но цялото лято бяхме заедно всъщност аз му признах , че го харесвам а той каза , че съм сладна , но не търси нищо сериозно... :-o ноо кат се върха от морето ме изненада така :-D е ама се притеснявам са кат ако например го скъсам после да не съжалявам и пак да почна да го харесвам :-o 8-) :D защото нали знаете нещо което си загубил , чак тогава осъзнаваш колко е важно за теб....

Jumbie483
11-06-2008, 14:53
ми тогава му дай втори шанс.. макар, че аз тез селските истории хич не ги обичам :lol:

Punisherrr
11-06-2008, 14:57
Тъпо ще е да правиш каквото и да било преди да говориш с момчето!

roksana_1
11-06-2008, 15:02
Тъпо ще е да правиш каквото и да било преди да говориш с момчето!
и аз така мисля , но нз дали ще издържа да чакам чак до зимната ваканция :( чак тогава отивам на село :? :o

Punisherrr
11-06-2008, 15:11
Тъпо ще е да правиш каквото и да било преди да говориш с момчето!
и аз така мисля , но нз дали ще издържа да чакам чак до зимната ваканция :( чак тогава отивам на село :? :o


йЕх,тва село бре :D големи драми развъжда...
Еми...при това положенийце...де да зная и аз... вземи го подхвани в скайп примерно,за един разговор относно вас и ще разбереш дали наистина е сериозен или само ще те мотае през цялото време ;)
Просто му кажи,че искаш да сте на ясно ...
''Ш се чакаме,,, или нема да се чакаме са? '' 8-)

;)

mimilia
11-06-2008, 15:19
вярвам му, а и все пак е решил да ти каже истината. Много лесно би могъл да я задържи за себе си, но е предпочел да знаеш всичко. мисля, че е искрен. Дай му шанс. :)

sweet4esf
11-06-2008, 15:26
вярвам му, а и все пак е решил да ти каже истината. Много лесно би могъл да я задържи за себе си, но е предпочел да знаеш всичко. мисля, че е искрен. Дай му шанс.

=D>

roksana_1
11-06-2008, 15:27
добре ще му дам а за скайп проблема е , че са се премести в друг град и нема нет 8-) :lol: ама иначе си учи в мойто село ама живее в другото село дет е до мойто :razz: :lol: абе голями сапунки големи проблеми :(

sweet4esf
11-06-2008, 15:32
добре ще му дам а за скайп проблема е , че са се премести в друг град и нема нет Cool Laughing ама иначе си учи в мойто село ама живее в другото село дет е до мойто Razz Laughing абе голями сапунки големи проблеми :(

povqrvai IMA MN PO GOLEMI SAPUNKI OT TAQ.... :-({|=

aide po spokoino i zapomni che ne SI OMUJENA ZA NEGO takache edinstveno SURCETO TI shte reshi dali da mu dadesh shans... :smt056

AIDE USPEX SLADUR :smt058

EarthShaker
11-06-2008, 16:14
тързанията ми

добре де, мамка му, защо използваш думи, които нито знаеш какво значат , нито как се пишат. Да беше написала 'мъките ми'...

Ludlamzgull
11-06-2008, 20:55
Според мен с първия смс е искал да те зареже или да те накара да ревнуваш и за да не се получи нещо на криво е пращал смси обичам те и така на татак според мен не си заслужава продължавай напред и нагоре :?

I_Know
11-06-2008, 21:03
ХяХ то момчето е целунало друга не се е е*ал с нея. Смятам че е много тъпо заради това да се карате....Една целувка не значи нищо....

thefreak
11-06-2008, 21:21
Зравейте! Надявам се да не ви отегча, с това което съм написала. Може да е писано много пъти, но ви моля да ми помогнете. Значи хванах си гадже от село(не знаем кое ти е селото, затова не е удачно да го членуваш) и цяло лято бяхме заедно, имахме прекрасни моменти. Като цяло беше едно НЕЗАБРАВИМО преживяване "this summer" :P. Проблема, е че се върнах в София и след 2-3 седмици ми изпрати "смс", в който пишеше следното:
"Пиян съм много и целунах момиче. съжалявам много сгреших".
От тук започнаха терзанията ми...
Откакто ми го написа ми изпраща само:
"много те обичам , ти си единствената".
Все такива изтъркани и много добре познати извинения. :? Откакто го получих този "смс" чувствата ми започнаха да изчезват, но не знам какво да правя. Да го зарежа ли, или да поговорим когато се видим и да му простя? Просто съм много объркана, защото един казва има много момчета, не е единствения, а друг, ами ще се видите и пак ще започнеш да го харесваш. Незнам вече, толкова много мнения и изказвания, че ми объркаха повече главата. Знам, че трябва аз да реша, но мисля, че вече нямам сили за
нищоо.
Запетаите, точките, словореда, съкращенията, цитирането: хич няма и да ги споменавам.
Слаб(2)
Искам да говоря с родител.

scoobydors
11-06-2008, 21:51
явно наистина държи на теб,щом е честен,ако беше излугал ти нямаше да знаеш и всичко щеше да си е розаво,но явно пича вярва в теб и ти има доверие,че постъпката му е тупа не мога да отрека,но евалата,че си е признал
=D> =D> =D>

roksana_1
11-07-2008, 08:45
Зравейте! Надявам се да не ви отегча, с това което съм написала. Може да е писано много пъти, но ви моля да ми помогнете. Значи хванах си гадже от село(не знаем кое ти е селото, затова не е удачно да го членуваш) и цяло лято бяхме заедно, имахме прекрасни моменти. Като цяло беше едно НЕЗАБРАВИМО преживяване "this summer" :P. Проблема, е че се върнах в София и след 2-3 седмици ми изпрати "смс", в който пишеше следното:
"Пиян съм много и целунах момиче. съжалявам много сгреших".
От тук започнаха терзанията ми...
Откакто ми го написа ми изпраща само:
"много те обичам , ти си единствената".
Все такива изтъркани и много добре познати извинения. :? Откакто го получих този "смс" чувствата ми започнаха да изчезват, но не знам какво да правя. Да го зарежа ли, или да поговорим когато се видим и да му простя? Просто съм много объркана, защото един казва има много момчета, не е единствения, а друг, ами ще се видите и пак ще започнеш да го харесваш. Незнам вече, толкова много мнения и изказвания, че ми объркаха повече главата. Знам, че трябва аз да реша, но мисля, че вече нямам сили за
нищоо.
Запетаите, точките, словореда, съкращенията, цитирането: хич няма и да ги споменавам.
Слаб(2)
Искам да говоря с родител.
съжалявам , но тук търся съвет , а не учител :cry: сега съм толкова объркана , че направо нз на кой свят съм :cry:

Мерси много за съветите :)

beb4yy
11-07-2008, 09:22
явно наистина държи на теб,щом е честен,ако беше излугал ти нямаше да знаеш и всичко щеше да си е розаво,но явно пича вярва в теб и ти има доверие,че постъпката му е тупа не мога да отрека,но евалата,че си е признал
=D> =D> =D> +1 \:D/

vikitu
11-07-2008, 16:15
С този смс както казаха е искал да те накара да скъсате, но може и да е истина за това оцени че ти е казал какво е направил..Признал е грешката си и това е в негов +. Когато се видите поговорете и реши тогава от държанието му :)

xxxSnowflakexxx
11-07-2008, 18:42
явно наистина държи на теб,щом е честен,ако беше излугал ти нямаше да знаеш и всичко щеше да си е розаво,но явно пича вярва в теб и ти има доверие,че постъпката му е тупа не мога да отрека,но евалата,че си е признал

ANTIHUMAN
11-07-2008, 19:47
Направил го е един път. Ще го направи и втори!

Направи си сама извода! :)