PDA

View Full Version : Дневен грим



chuppiz
11-06-2008, 15:12
Какъв грим използвате в ежедневието?
например: (спирала, гланц или червило, сенки за очи, какви цветове всичко което ползвате) :)

nejnaDROGA
11-06-2008, 15:13
Има 100 такива теми :-x Ясно е,че си нова и искаш бързи да се "прочуеш" из форума и бързо да наваксаш с мненията ама не е нужно да пускаш 1000 тъпи и повтарящи се теми :-x

TheGirlNextDoor
11-06-2008, 15:15
Има 100 такива теми :-x Ясно е,че си нова и искаш бързи да се "прочуеш" из форума и бързо да наваксаш с мненията ама не е нужно да пускаш 1000 тъпи и повтарящи се теми :-x


101 + нейната 2ра такава тема 8-)

chuppiz
11-06-2008, 15:15
Има 100 такива теми :-x Ясно е,че си нова и искаш бързи да се "прочуеш" из форума и бързо да наваксаш с мненията ама не е нужно да пускаш 1000 тъпи и повтарящи се теми :-x

абе ти само се заяждаш бе, аз си се интересувам не искам да се прочувам из някакъв си форум...като те дразни не пиши просто!

LiloTa
11-06-2008, 15:16
ако слагам,защото понякога (много често) ме мързи слагам гланц (задължително),спирала,моли в и понякога сенки..Не използвам фдт нито пудра,обичам естественото :-D Като цветове...хмм ами гланца е прозрачен в повечето случаи,спирала-черна,молива-кафяв,като очите ми или черен,а сенките(ако ги има) са кафяво на клепачите и с цвета на тена ми под веждите.


п.п Данно ме разбра,че не ме бива в обясненията

nejnaDROGA
11-06-2008, 15:17
Има 100 такива теми :-x Ясно е,че си нова и искаш бързи да се "прочуеш" из форума и бързо да наваксаш с мненията ама не е нужно да пускаш 1000 тъпи и повтарящи се теми :-x

абе ти само се заяждаш бе, аз си се интересувам не искам да се прочувам из някакъв си форум...като те дразни не пиши просто!
Ти,защо не седнеш да прочетеш правилата,а?!
И не се заяждам,а ти казвам колко си ПРОСТА!!! :-x
(както направиха и още доста други хора в една друга твоя тема :P )

chuppiz
11-06-2008, 15:25
Има 100 такива теми :-x Ясно е,че си нова и искаш бързи да се "прочуеш" из форума и бързо да наваксаш с мненията ама не е нужно да пускаш 1000 тъпи и повтарящи се теми :-x

абе ти само се заяждаш бе, аз си се интересувам не искам да се прочувам из някакъв си форум...като те дразни не пиши просто!
Ти,защо не седнеш да прочетеш правилата,а?!
И не се заяждам,а ти казвам колко си ПРОСТА!!! :-x
(както направиха и още доста други хора в една друга твоя тема :P )

хахаха ти на колко години си а...явно имаш доста свободно време затова ти е кеф да се заяждаш с хората. като гледам какви коментари си писала по други теми ...нямам думи...затова си запази мнението !

BlueCat
11-06-2008, 15:30
Просто ни писна всеки ден да четем едни и същи въпроси и теми.

nejnaDROGA
11-06-2008, 15:31
Има 100 такива теми :-x Ясно е,че си нова и искаш бързи да се "прочуеш" из форума и бързо да наваксаш с мненията ама не е нужно да пускаш 1000 тъпи и повтарящи се теми :-x

абе ти само се заяждаш бе, аз си се интересувам не искам да се прочувам из някакъв си форум...като те дразни не пиши просто!
Ти,защо не седнеш да прочетеш правилата,а?!
И не се заяждам,а ти казвам колко си ПРОСТА!!! :-x
(както направиха и още доста други хора в една друга твоя тема :P )

хахаха ти на колко години си а...явно имаш доста свободно време затова ти е кеф да се заяждаш с хората. като гледам какви коментари си писала по други теми ...нямам думи...затова си запази мнението !
Хах аз не се заяждам,а изразявам мнение ;) Що се отнася до коментарите ми по темата за изкуствената коса - ми тези коси са ми противни,а Елиту ми е антипатична ;) С нисък умствен капацитет и голямо самочувствие без покритие,т.е.нормално е да я тровя :-D
А що се отнася до теб - май ти имаш много свободно време щом го губиш в пускане на ПОВТАРЯЩИ СЕ и ТЪПИ теми (някои,от които пускаш по 2 пъти)
Освен това,това на колко години съм не определя свободното ми време ;)

chuppiz
11-06-2008, 15:37
Има 100 такива теми :-x Ясно е,че си нова и искаш бързи да се "прочуеш" из форума и бързо да наваксаш с мненията ама не е нужно да пускаш 1000 тъпи и повтарящи се теми :-x

абе ти само се заяждаш бе, аз си се интересувам не искам да се прочувам из някакъв си форум...като те дразни не пиши просто!
Ти,защо не седнеш да прочетеш правилата,а?!
И не се заяждам,а ти казвам колко си ПРОСТА!!! :-x
(както направиха и още доста други хора в една друга твоя тема :P )

хахаха ти на колко години си а...явно имаш доста свободно време затова ти е кеф да се заяждаш с хората. като гледам какви коментари си писала по други теми ...нямам думи...затова си запази мнението !
Хах аз не се заяждам,а изразявам мнение ;) Що се отнася до коментарите ми по темата за изкуствената коса - ми тези коси са ми противни,а Елиту ми е антипатична ;) С нисък умствен капацитет и голямо самочувствие без покритие,т.е.нормално е да я тровя :-D
А що се отнася до теб - май ти имаш много свободно време щом го губиш в пускане на ПОВТАРЯЩИ СЕ и ТЪПИ теми (някои,от които пускаш по 2 пъти)
Освен това,това на колко години съм не определя свободното ми време ;)

не съм искала да пусна една и съща тема два пъти просто грешка...ако темата ти се струва тъпа...много е лесно- ПРОСТО НЕ ПИШИ...израси си мнението по някоя тема, която ти е много интересна...и готово, или си създай тема която не се повтаря, че да си доволна! малка...да не казвам !!!

WaterLilly
11-06-2008, 15:42
Сигурно има около един милион теми като тази! И какво се разправяш, като знаеш, че не си права? Просто ти казаха директно истината, а ти се опитваш да се измъкнеш с дрънканици от типа "Като не ти харесва не влизай". :o

chuppiz
11-06-2008, 15:46
Сигурно има около един милион теми като тази! И какво се разправяш, като знаеш, че не си права? Просто ти казаха директно истината, а ти се опитваш да се измъкнеш с дрънканици от типа "Като не ти харесва не влизай". :o

Emii hubavo ...nqkoi da mi iztrie temata togava ...golqqqqm problem ...ne se izmykvam taziii He}|{Ha_Dpo|`a da ne kazva koi e prost, da gleda sebe si ....

nejnaDROGA
11-06-2008, 16:07
Сигурно има около един милион теми като тази! И какво се разправяш, като знаеш, че не си права? Просто ти казаха директно истината, а ти се опитваш да се измъкнеш с дрънканици от типа "Като не ти харесва не влизай". :o

Emii hubavo ...nqkoi da mi iztrie temata togava ...golqqqqm problem ...ne se izmykvam taziii He}|{Ha_Dpo|`a da ne kazva koi e prost, da gleda sebe si ....
Малка...какво?! :-o Я се доизкажи или не ти стиска нещо :D
Не стига,че не си права в случая (за спора говоря),а и си невъзпитана :D
Аз себе си,си се гледам,но за разлика от теб виждам по-далеч от носа си и гледам и останалите ;)
Айде спри да спориш,защото само се излагаш така :?
П.П.Пиши на БЪЛГАРСИ!!!Все пак си БЪЛГАРКА!!! :x

masal
11-06-2008, 16:27
Ей авторката:ТЪПА СИ И НЕ СЕ СЪРДИ КОГАТО ТИ КАЗВАТ ИСТИНАТА!!!ТЪПА СИ И ТО МНОГО!!!!! :-x :smt097

Александра---
11-06-2008, 16:51
Понякога си слагам малко черен молив и евентуално спирала.
Но много много не обичам да се гримирам преэ деня :) Само като иэлиэам някъде вечерта ми идва муэата 8-) А и тогава мога да си се раэвихря и да си сложа по-тежък грим. :)

mihichkaaa
11-06-2008, 18:03
малко пудра,черен молив,спирала и гланц... :-D

xxxSnowflakexxx
11-06-2008, 18:08
Има 100 такива теми :-x Ясно е,че си нова и искаш бързи да се "прочуеш" из форума и бързо да наваксаш с мненията ама не е нужно да пускаш 1000 тъпи и повтарящи се теми :-x


101 + нейната 2ра такава тема 8-)