PDA

View Full Version : Има ли смисъл вече?



mishkata94_
11-06-2008, 15:46
В новия ми клас се държат със мен като с парцал.Опитах се да се сприателя със тях,те всички си се знаят още от 1ви клас,само аз и още 1 момиче сме нови и 3 момчета.Да но това момиче се оказа зубър и при това ужасно надута.Първия ден ми се стори печена..но ето сега виждам каква е..дори днес и изхвърлих колата в коша :( защото тя ме помоли..да знам че постъпих глупаво и няма за какво да им се давам на тия..Не се чувствам на мястото си :(,аз се джижа с нея и със още момичета защото няма с кои други..те са много надути и всички са някакви побонички заничаващи се със цигани и тем подобни :(. Днес както винаги ги попитах дали мога да бъда с тях на голямото междучасие защото няма просто със кой и къде да отида :( момичето с което се запознах на 15ти(зубарката) каза :Да е мноо ясно,добре де днес за пореден път отидох с тях,но те вървят напред и няма място за мен до тях,говорят си,аз като кажа нещо чак като го повторя 3-5 пъти тогава ме чуват :( Добре се държа с тях,възпитана съм,но не разбирам къде е проблема....те направо ме хванаха на базик :( всеки ме мрази от класа,дори и учителката по английски ми намекна,че от тия суичари на метъл банди и от мешката съм приличала на човек в който има само тъмнина и разни такива глупости..трябвало да слушам хаус или чалга да се обличам като момиченце ..обличам се като момиче,цели 2 седмици няма нищо мъжко в мен,дори ми казват,че съм много хубава макар че съм леко пълничка.И аз си се харесвам,което мисля,че е най-важното.Но не разбирам какъв е проблема..има ли смисъл вече да общувам с тях?Аз ако спра да общувам със тях това ще озвачава,че вече винаги ще съм сама като някоя отрепка във училище :( понеже аз съм такъв човек :ако някой ми стане безразличен защото ме е наранил и не съм видяла смисъл да общувам със него,това е завинаги :( ако спра да общувам със тях повече никога няма да искам да имам връзка със тях :( всъщност мъчно ми е защото съм прекрасен човек,научила съм си урока одавна че не трябва да говоря за никого,със интриги и конфликти не се занимавам.Искам просто приятели,имам само 1 приятелка и Майка ми!Напук на всичко майка ми и баща ми ще се развеждат защото има друга ,и аз не издъргам психически защото майка ми страда аз страдам,родителие на приятеля ми не ме искат защото няма да имам баща,и знам че изпитва съжаление към мен приятеля ми..нямам думи,много неща се промениха в моя живот ;( не мога повече,не знам какво ще правя за напред за бога.Господи чуй ме,помогни ми всичко да се оправи във живота ми :( Охх..:(


исках да ви споделя моята история,макар и малко объркана :( това е:(
Пожелявам ви на всички да срещнете истински приятели до себе си,въобще истински хора,щастливо семейство, и да бъдете обичани много :( !

mishkata94_
11-06-2008, 16:01
Забравих и да допълня :( когато имахме Физкултура и госпожата ме викна и една от моя клас вика:Тука ее Виолетаа лижат и п*ката
и аз я изгледах едно ..нищо не можах да кажа..и всички ме гледаха а аз се бях стаписала като някое говедо :(
Може би това че съм много добра ми пречи до някаква степен? Аз ако се "надуя" не знам до къде мога да стигна..но в последно време съм ужасно озлобена ..може би е временно знам ли..няма смисъл в момента нищо от това което правя :( нямам никаква цел в живота ВЕЧЕ.Семейтвото ми се разпадна..бъдещето ми също
извинете за романа,който изписах..имам нужда да си излея душата на някого,избрах на вас защото няма на кого другиго :(

Dundy
11-06-2008, 16:07
ми според мен тия момичета просто не са като тебе и това не им харесва.Ако можеш си намери други приятели,които да са ти приятни,защото все пак това са приятелите

WaterLilly
11-06-2008, 16:26
Не се занимавай въобще с тях. По-добре да си сама, отколкото с тия. А относно оная реплика за Виолетката, трябвало е да измислиш някоя яка римичка с името на онова момиче. И се обличай както искаш, като ти каже пак оная крава, учителката ти, онова за момиченцата, й кажи да си гледа работата и че ще се обличаш както искаш. Хубаво е да имаш добри отношения с всички, ама не ги оставяй да ти се качват на главата!

Yancheto
11-07-2008, 05:54
Запознай се с хората от другите класове,все пак не сте само вашия клас в училището,нали?А ако все пак не харесаш никой и от другите класове,в което се съмнявам,може да помолиш родителите ти да те преместят в друго училище.Успех! :)

LizZz
11-07-2008, 07:32
Заеби ги. Не е задължително да си в няква компания. :Р
По думите ти ми става ясно, че си повече от тях, което прави дружбата ти с тях още повече неефективна и ненужна. ;)
А на тая дето разправя кой кво ти прави на катеричката изобщо няма да и обръщаш внимание. Под нивото ти е, щом говори такива работи и изобщо няма да се занимаваш с такива. Може да я затапиш с едно безразлично "май завиждаш, а?" и толкоз. ИГНОР!

Остави ги да си тънат в простотия и кокетничество и не се разваляй заради тях.

Angel Pixi
11-07-2008, 08:30
килограмите в повече,винаги са лошо нещо,комбинирано с метъл-картинката не е никак розова!нищо лично,но и аз не бих дружила с теб.най-вече заради добротата и другите подобни неща.ти си ученичка (в превод трябва да си готина,това включва интриги),ходи в манастир и там се прави на добрата самарянка,в училище с такова поведение ще си останеш сама и то с право!Тая работа с родителите,приятеля и родителите на приятела-прощаваи,но ми звучи страшно измислено!
свали килцата,направиси сладурска прическа,сложи едне впити и лъскави дрешки с висок ток,подбери внимателно грима и се наслаждаваи на живота!

LizZz
11-07-2008, 09:14
килограмите в повече,винаги са лошо нещо,комбинирано с метъл-картинката не е никак розова!нищо лично,но и аз не бих дружила с теб.най-вече заради добротата и другите подобни неща.ти си ученичка (в превод трябва да си готина,това включва интриги),ходи в манастир и там се прави на добрата самарянка,в училище с такова поведение ще си останеш сама и то с право!Тая работа с родителите,приятеля и родителите на приятела-прощаваи,но ми звучи страшно измислено!
свали килцата,направиси сладурска прическа,сложи едне впити и лъскави дрешки с висок ток,подбери внимателно грима и се наслаждаваи на живота!
Остави нормалния човек да е нормален, а?
Тя ще си е такава, каквато иска, ане такава, каквато ще се хареса на всички.
Да се прави на маймуна само за да я харесат някви пикли-идиотчета : Не, благодаря!

Angel Pixi
11-07-2008, 10:30
Заради такива съвети момичето ще си остане само,но хей продължаваите да й казвате да си стои дебела и смотана.горкото момиче-ц ц ц

GotTheLife
11-07-2008, 12:23
всъщност мъчно ми е защото съм прекрасен човек,научила съм си урока одавна че не трябва да говоря за никого,със интриги и конфликти не се занимавам.
Много добре правиш, но не се озлобявай и не се впрягай толкова много покажи им че не ти пука.Ако някой се заяжда с тебе или говори по твой адрес не казвай нищо просто му се изсмей нагло в лицето...при мене помага :D :D :-)

alex4ii
11-07-2008, 12:56
килограмите в повече,винаги са лошо нещо,комбинирано с метъл-картинката не е никак розова!нищо лично,но и аз не бих дружила с теб.най-вече заради добротата и другите подобни неща.ти си ученичка (в превод трябва да си готина,това включва интриги),ходи в манастир и там се прави на добрата самарянка,в училище с такова поведение ще си останеш сама и то с право!Тая работа с родителите,приятеля и родителите на приятела-прощаваи,но ми звучи страшно измислено!
свали килцата,направиси сладурска прическа,сложи едне впити и лъскави дрешки с висок ток,подбери внимателно грима и се наслаждаваи на живота! абе я стига не всички трябва да сме прости к*р*и Знаеш ли защо живота е интересен?-Защото всички сме различни.Така че стига с тези забравени разбирания.Като си слаб не значи а че си красив.Момичето може да е адски симпатично и без да е "Мис куха лейка" :P

astralized
11-07-2008, 13:35
Остави ги да си тънат в простотия и кокетничество и не се разваляй заради тях.


звучи добре като идея, ама няма да проработи
връщай им по някакъв начин ... не бъди мекотело.
и не го примемай толко навътре, отпусни се ... има толкова по-важни неща в живота.

LizZz
11-07-2008, 18:39
Остави ги да си тънат в простотия и кокетничество и не се разваляй заради тях.


звучи добре като идея, ама няма да проработи
връщай им по някакъв начин ... не бъди мекотело.
и не го примемай толко навътре, отпусни се ... има толкова по-важни неща в живота.
Мисля, че им се връща достатъчно като им сложи един игнор и не им обръща внимание.

Slave4You
11-08-2008, 07:51
Това е мн кофти, наистина е гадно да си нов ученик в класа.. Мога да ти кажа, че правят това, защото както ти каза те са си заедно отдавна, опознали са се, свикнали са си заедно. И изведнъж идва някой, когото не познават и може би това е като защитна реакция или нз. Не съм чула нов ученик да се приспособи идеално към класа още първите 1-2 месеца. Това, което най-много ми хареса, е че казваш каква си наистина и че това ти харесва! Повярвай ми, едва ли си виновна ти за нещо.. просто не се отказвай. Според мен не трябва веднага да си търсиш голяма компания в класа. Спри се на един-двама човека, с които си допадате и постепенно ще се сприятелиш с останалата част. Примерно покани някое момиче във вас да правите нещо, или да излезете или каквото ви е яко да правите там. Успех!

venitywe
11-08-2008, 08:13
аз съм в подобна ситуация, с разликата че вече за втора година съм с този клас. наговориха се едни много гадни лъжи по мой адрес, но се правя че не им обръщам внимание и винаги гледам да съм весела. дори и някои хора от другите класове започнаха да ме мразят...защото ми завиждат за външния вид и характера.. но винаги мога да намеря нещо с което да ги затапя и ето как лекетата на даскалото вече не се занимават с мен ;) намерих си 1-2 истински приятелки, с които си се движа постоянно и ми е супер.
та, имах предвид, че най-вероятно ти завиждат, защото те са просто едни клонинги, а ти си различна от тях. всеки от твоите съученици със сигурност като се прибере става "на мама и тати детенцето" и започва да се чуди какво не харесва в теб. и със сигурност не може да си даде точен отговор. съветвам те да запомниш кой как те обижда, или по какъв начин те поставя в неудобни ситуации, и предварително измисли начин как да ги затапваш ;) при мен определено подейства, защото миналата година (бях за първа година в новото даскало) всички ме мислеха за "задръстена" , "смотана" или както искате го наречете. просто трябва да се държиш възможно най-естествено и да се научиш да се защитаваш от подобни нападки.
успех! :) знам, че не е лесно да се докажеш пред толкова много нови хора, но можеш да го направиш :)

Anarion
11-08-2008, 08:25
Остави ги тия, всичките са надути, не си струват главоболията, по-добре си намери приятели от другите класове ;)