PDA

View Full Version : Само на мляко



t0nit0yy
11-06-2008, 16:05
Според вас ако някой яде само кисело мляко [с цел отслабване] за колко време ще свали около 10 кг?? :-P

Sensuality
11-06-2008, 16:08
Може би за месец + стрии. :?

roksana_1
11-06-2008, 16:08
според мен нетрябва само да ядеш по малко даже нищо... трябва да спортуваш и да се храниш правилно ! да ядеш и плодове , а не само глад глад и после накрая някакво заболяване да стане или да почва да ти прилошава . когато всичко е умерено , спортуваш редовно и ядеш правилно ще свалиш килограмите с удоволствие и леснота ;]]

chuppiz
11-06-2008, 16:09
божееее...ако си само на кисело мляко ще си докараш някоя болест като анорексия примерно.. неможеш да издържиш на кисело мляко ....просто се храни здравословно и тренирай ако искаш да свалиш килограми

WaterLilly
11-06-2008, 16:10
Не знам колко килограма ще свалиш, ама със сигурност най-посещаваното ти място ще е тоалетната и няма да излезеш от там после...

pyfpaff
11-06-2008, 16:21
ami az 1 sedmica bqh na kiselo mlqko i mi beshe mn qko..mn po leko se chustvah..aa i salata si hapvah..da sum svalila..nz ne sum te teglilo ama..ne mi beshe losho

UnBelievable
11-06-2008, 16:22
Здравословно хранене + Тренировки :) Това е начина :)

foreverr
11-06-2008, 16:24
Не мисля, че това е удачно да караш само на кисело мляко!Хич не е полезно, а и то рязко отслабване е много вероятно да се появят стрии!Така, че си измисли друга по разнообразна диета и не отслабвай прекалено бързо, защото могат да се появят стрии от които няма отърване! :-o

t0nit0yy
11-06-2008, 16:28
tnx.. :) ama ve4e ot 4 dena sum samo na kiselo mlqko i plodove,vsqka ve4er ti4am i pravq po 150 koremni presi .. :)

darla
11-06-2008, 16:39
mi nz za kolko vreme 6te gi svali6,no:
1.6te UVISNE6,6te PROVISNE6,kojata ti 6te prili4a na izpolzvan prezervativ
2.6te se sdobie6 sus strii
3.za t.nar. "io-io efekt" 4uval/a li si???kato spre6 da se hrani6 samo s kis.mlqko vednaga 6te si vurne6 kilogramite...i sledovatelnop 6te se sdobie6 s o6te pove4e strii

UnBelievable
11-06-2008, 16:41
tnx.. :) ama ve4e ot 4 dena sum samo na kiselo mlqko i plodove,vsqka ve4er ti4am i pravq po 150 koremni presi .. :)
По добре потърси в гугъл информация за здравословно хранене, защото само с кисело мляко найстина ще си докараш някоя беля. :)

Александра---
11-06-2008, 16:47
Не энам эа колко време ще свалиш 10 кг.При всеки е раэлично-някой свалят по-бърэо,други по-бавно.Метаболиэъм,ала-бала :smt048
Но пък мога да ти кажа,че преди време и аэ бях само на кисело мляко и доста бърэо отслабнах.Обаче аэ исках да своля около 2-3 кг.И ги свалих эа по-малко от седмица,много бърэо :) Така че бърэо се свалят.Но не е много эдравословно да иэхвърлиш всичко останало от менюто си.А има и нещо друго-след това като эапочнеш да си връщаш някои продукти в менюто,ще си върнеш и част от килограмите,при това доста бърэо.Точно тово не е хубаво на хранителните режими,които те ограничават от всичко.После си връщаш килограмите много бърэо...не мисля,че щом искаш да свалиш 10 кг е уместно да минаваш само на кисело мляко.По-добре мини на някой по-эдравословен режим.Например раэделно хранене. :)

mil4eto_
11-06-2008, 16:52
Колкото и да свалиш,също толкова бързо и ще ги качиш. :D

splendour
11-06-2008, 16:57
male prosto nqmam dymi.stiga s teq t1pi dieti.ne moje6 li da qde6 vsi4ko no v opredeleni koli4estva.mlqkoto moje da ti popre4i v otslabvaneto dori.ima 1 vajno pravilo za otslabvaneto-da izrazxiodva6 pove4e kalorii otkolkoto priema6.ti pak 6te nablqga6 na niskolkalori4nite xrani,no nqma da ti povredi zdraveto,nito 6te ti pisne.tova trqbva da ti stane na4in na jivot ina4e pak 6te ka4i6.no ako misli6 4e 6te izd1rji6 cql jivot na kiselo mlqko........[to e v1Zmojno de,ti sled nqma i godina na kiselo mlqko samo 6i gitni6 t1i 4e..................]

LaPeNcEto0o
11-06-2008, 17:03
Вие освен да се правите на много умни с заучени фрази знаете ли?
Всеки чул нещо от някъде и айде нали не е на мене..Да си пробвал, да знаеш? Не? Тогава не си изказвай некомпетентното мнение.
Аз пък съм от 2 месеца на тази диета - само млечни продукти и до сега съм свалила около 15 кг.Нито кожата ми прилича на "използван презерватив", а твърдо не и на по-горе споменатите неща.Така, че ти го препоръчвам.
1000 едни и същи теми с 1000 едни и същи отговора.Не ви ли писна да повтаряте едно и също без дори да знаете дали е вярно? Аман.

nejnaDROGA
11-06-2008, 17:25
Вие освен да се правите на много умни с заучени фрази знаете ли?
Всеки чул нещо от някъде и айде нали не е на мене..Да си пробвал, да знаеш? Не? Тогава не си изказвай некомпетентното мнение.
Аз пък съм от 2 месеца на тази диета - само млечни продукти и до сега съм свалила около 15 кг.Нито кожата ми прилича на "използван презерватив", а твърдо не и на по-горе споменатите неща.Така, че ти го препоръчвам.
1000 едни и същи теми с 1000 едни и същи отговора.Не ви ли писна да повтаряте едно и също без дори да знаете дали е вярно? Аман.
А ти замисляла ли си се,колко е вредна тази "диета"?!

splendour
11-06-2008, 17:37
Вие освен да се правите на много умни с заучени фрази знаете ли?
Всеки чул нещо от някъде и айде нали не е на мене..Да си пробвал, да знаеш? Не? Тогава не си изказвай некомпетентното мнение.
Аз пък съм от 2 месеца на тази диета - само млечни продукти и до сега съм свалила около 15 кг.Нито кожата ми прилича на "използван презерватив", а твърдо не и на по-горе споменатите неща.Така, че ти го препоръчвам.
1000 едни и същи теми с 1000 едни и същи отговора.Не ви ли писна да повтаряте едно и също без дори да знаете дали е вярно? Аман.
А ти замисляла ли си се,колко е вредна тази "диета"?! misli6 li 4e i pyka za b1brecite i 4arvata i.tq se interesyva samo ot strelkata na kantara qvno.ama kato q spre6 p6te ka4i6.na mlqko moje 1 den kato raztovarva6t.ama za sedmici........

LaPeNcEto0o
11-06-2008, 19:15
Вие освен да се правите на много умни с заучени фрази знаете ли?
Всеки чул нещо от някъде и айде нали не е на мене..Да си пробвал, да знаеш? Не? Тогава не си изказвай некомпетентното мнение.
Аз пък съм от 2 месеца на тази диета - само млечни продукти и до сега съм свалила около 15 кг.Нито кожата ми прилича на "използван презерватив", а твърдо не и на по-горе споменатите неща.Така, че ти го препоръчвам.
1000 едни и същи теми с 1000 едни и същи отговора.Не ви ли писна да повтаряте едно и също без дори да знаете дали е вярно? Аман.
А ти замисляла ли си се,колко е вредна тази "диета"?! misli6 li 4e i pyka za b1brecite i 4arvata i.tq se interesyva samo ot strelkata na kantara qvno.ama kato q spre6 p6te ka4i6.na mlqko moje 1 den kato raztovarva6t.ama za sedmici........
Извинявай, ама ти четеш ли?
Пробвала ли си?
На мен лично, не ми е за първи път.От както се помня спазвам диети."Ще качиш като спреш." Като спреш и почнеш да се тъпчиш, като прасе ли? Даааа, така е.Ще качиш.Но ако се храниш здравословно, ПО МАЛКО-НЕ.
Черва и т.н.т. - напротив, това е идеално за организма пречистване.
И пиши на кирилица.

varnen4e
11-06-2008, 19:28
И аз мисля тия дни да го пробвам това с млякото. Не виждам нищо лошо от време на време да се прави, за да се смъкват по 2-3 кг...
;)

MmimsS
11-06-2008, 19:48
На организма са му нужни въглехидрати, белъци, мазнини, витамини, които си набавя от разнообразната храна.Когато не ги получава става по уязвим на болести... 100 пъти по добре е да се свалят килограми здравословно и с движение, но всеки си решава как...

splendour
11-06-2008, 21:01
LaPeNcEto0o nqma p1k da pi6a na kirilica :-P mi bravo na tebe.ama tva pre4istvane ot nqkolko sednici.....................................abe seki da prai kot si iska.moito mnenie oba4e ne moje6 da go promeni6

SiegHeil
11-06-2008, 21:28
Доста бързо ще свалиш 10 кг....а и като бонус ще получиш запек + ще си ги върнеш малко след това, честито.

varnen4e
11-07-2008, 05:34
А, ако се кара 4-5 дни на кисело мляко (също и прясно) и корни.. няма ли да е по- добре? Мисля, че ще има ефект.

jeni92_abc
11-07-2008, 08:34
недей само на мляко да караш..по добре почни диета само с месо,яйца и зеленчуци..за около месец ще свалиш около 10 кг и то за по-дълго време

nejnaDROGA
11-07-2008, 08:57
Вие освен да се правите на много умни с заучени фрази знаете ли?
Всеки чул нещо от някъде и айде нали не е на мене..Да си пробвал, да знаеш? Не? Тогава не си изказвай некомпетентното мнение.
Аз пък съм от 2 месеца на тази диета - само млечни продукти и до сега съм свалила около 15 кг.Нито кожата ми прилича на "използван презерватив", а твърдо не и на по-горе споменатите неща.Така, че ти го препоръчвам.
1000 едни и същи теми с 1000 едни и същи отговора.Не ви ли писна да повтаряте едно и също без дори да знаете дали е вярно? Аман.
А ти замисляла ли си се,колко е вредна тази "диета"?! misli6 li 4e i pyka za b1brecite i 4arvata i.tq se interesyva samo ot strelkata na kantara qvno.ama kato q spre6 p6te ka4i6.na mlqko moje 1 den kato raztovarva6t.ama za sedmici........
Извинявай, ама ти четеш ли?
Пробвала ли си?
На мен лично, не ми е за първи път.От както се помня спазвам диети."Ще качиш като спреш." Като спреш и почнеш да се тъпчиш, като прасе ли? Даааа, така е.Ще качиш.Но ако се храниш здравословно, ПО МАЛКО-НЕ.
Черва и т.н.т. - напротив, това е идеално за организма пречистване.
И пиши на кирилица.
Ми за разлика от теб ние имаме акъл в главите и не сме пробвали нещо подобно,което е адски ВРЕДНО!!!
А ти вместо само да повтаряш "Пробвала ли си?!" Вземи попрочети малко литература из нета за организма и т.н.
Освен това си постоянно на диети :shock: Баах му мамата ... Толкова ли си дебела,че се подлагаш на такива тъпи диети ... :shock: А и ти ако се хранеше здравословно и по малко (както пишеш по-горе) нямаше да качваш килограми и постоянно да спазваш диети :D
А и да не забравя - какво прочистване е това?!2 месеца на млечни продукти :razz: Ти проста ли си или просто си много заблудена и наивна :razz: Освен това червата се прочистват за седмица,а не за 2 месеца :razz: ;)

akinom
11-07-2008, 11:53
Вие освен да се правите на много умни с заучени фрази знаете ли?
Всеки чул нещо от някъде и айде нали не е на мене..Да си пробвал, да знаеш? Не? Тогава не си изказвай некомпетентното мнение.
Аз пък съм от 2 месеца на тази диета - само млечни продукти и до сега съм свалила около 15 кг.Нито кожата ми прилича на "използван презерватив", а твърдо не и на по-горе споменатите неща.Така, че ти го препоръчвам.
1000 едни и същи теми с 1000 едни и същи отговора.Не ви ли писна да повтаряте едно и също без дори да знаете дали е вярно? Аман.

Препоръчително ли е да се яде месо в тази диета?

_mimi7y_
11-07-2008, 12:33
И аз мисля тия дни да го пробвам това с млякото. Не виждам нищо лошо от време на време да се прави, за да се смъкват по 2-3 кг...
;)
по 2-3 да ама 15 кг.. тва е направо безумно;но всеки да прави каквото си иска...само не ми е ясно защо момичето пусна тази тема щом никой не послуша :-o

GaBiIi__
11-07-2008, 12:48
mi nz za kolko vreme 6te gi svali6,no:
1.6te UVISNE6,6te PROVISNE6,kojata ti 6te prili4a na izpolzvan prezervativ
2.6te se sdobie6 sus strii
3.za t.nar. "io-io efekt" 4uval/a li si???kato spre6 da se hrani6 samo s kis.mlqko vednaga 6te si vurne6 kilogramite...i sledovatelnop 6te se sdobie6 s o6te pove4e strii+ 1

Reed
11-07-2008, 13:06
ае па аз,ако ям цел ден кислео мялко ще ми писне на 2рия ден..

Bianca
11-07-2008, 13:11
Вие освен да се правите на много умни с заучени фрази знаете ли?
Всеки чул нещо от някъде и айде нали не е на мене..Да си пробвал, да знаеш? Не? Тогава не си изказвай некомпетентното мнение.
Аз пък съм от 2 месеца на тази диета - само млечни продукти и до сега съм свалила около 15 кг.Нито кожата ми прилича на "използван презерватив", а твърдо не и на по-горе споменатите неща.Така, че ти го препоръчвам.
1000 едни и същи теми с 1000 едни и същи отговора.Не ви ли писна да повтаряте едно и също без дори да знаете дали е вярно? Аман.
А ти замисляла ли си се,колко е вредна тази "диета"?! misli6 li 4e i pyka za b1brecite i 4arvata i.tq se interesyva samo ot strelkata na kantara qvno.ama kato q spre6 p6te ka4i6.na mlqko moje 1 den kato raztovarva6t.ama za sedmici........
Извинявай, ама ти четеш ли?
Пробвала ли си?
На мен лично, не ми е за първи път.От както се помня спазвам диети."Ще качиш като спреш." Като спреш и почнеш да се тъпчиш, като прасе ли? Даааа, така е.Ще качиш.Но ако се храниш здравословно, ПО МАЛКО-НЕ.
Черва и т.н.т. - напротив, това е идеално за организма пречистване.
И пиши на кирилица.
Айде, айде, разбирачката се обади. Откакто се помнела била на диети. Точно това показва колко си ограничена. Цел живот на диети, цел живот на село, шалялялял.

akinom
11-07-2008, 13:11
ае па аз,ако ям цел ден кислео мялко ще ми писне на 2рия ден..
ДА.. и Аз Съм ТакА , но някои издържат :neutral:

LaPeNcEto0o
11-07-2008, 17:42
Не,не.Няма какво да кажа.Тъпотията си е тъпотия. :razz:

Bianca
11-07-2008, 17:50
Не,не.Няма какво да кажа.Тъпотията си е тъпотия. :razz:
Е, как така ще ни викаш тъпи, бе, момиче? Ти съзнаваш ли колко много увреждаш организма си с непрекъснатите диети? Не говоря само за тази диета с млякото, а като цяло. Цял живот на диети? Хм.

LaPeNcEto0o
11-07-2008, 18:05
Не,не.Няма какво да кажа.Тъпотията си е тъпотия. :razz:
Е, как така ще ни викаш тъпи, бе, момиче? Ти съзнаваш ли колко много увреждаш организма си с непрекъснатите диети? Не говоря само за тази диета с млякото, а като цяло. Цял живот на диети? Хм.
Абе ти да не си някакъв диетолог тука,бе?
Овреждала съм си организма, да не би простотии от рода на Мак Донълдс, Ка Еф Си и така нататък да са по-здравословни?
Или всякакви такива измислени боклуци, където 90% от тинейджърите се нагъват с тях?
Не казвам, да ядете само мляко, но пък да 2 месеца са си добре.По нататък нещо друго, не може все едно и също, организма свиква и виждаш, че спираш да сваляш.
Ебаси.На 1000 мнения по тема диети 950 са, че било вредно.Нещо друго?

nejnaDROGA
11-07-2008, 21:04
Не,не.Няма какво да кажа.Тъпотията си е тъпотия. :razz:
Е, как така ще ни викаш тъпи, бе, момиче? Ти съзнаваш ли колко много увреждаш организма си с непрекъснатите диети? Не говоря само за тази диета с млякото, а като цяло. Цял живот на диети? Хм.
Абе ти да не си някакъв диетолог тука,бе?
Овреждала съм си организма, да не би простотии от рода на Мак Донълдс, Ка Еф Си и така нататък да са по-здравословни?
Или всякакви такива измислени боклуци, където 90% от тинейджърите се нагъват с тях?
Не казвам, да ядете само мляко, но пък да 2 месеца са си добре.По нататък нещо друго, не може все едно и също, организма свиква и виждаш, че спираш да сваляш.
Ебаси.На 1000 мнения по тема диети 950 са, че било вредно.Нещо друго?
Ама миличко тъпичко ;) Ти сама си противоречиш :P
Първо казваш,че постоянно си на диети,а после,че след диетите хапваш здравословно (но щом постоянно си на диети - ясно,колко здравословно се храниш след тях)
Второ - когато приемаш само един вид храна (само протеини,само въглехидрати и т.н.) си вредиш на организма (най-вече ако си тийн)
Трето - не копирай другите съфорумнички ;) (говоря за ... цитирам:"Не,не.Няма какво да кажа.Тъпотията си е тъпотия. :razz:" Точно тези думи редовно се използват от няколко други момичета :D
Четвърто - я отиди при диетолог,че явно имаш нужда и вместо да се посъветваш със специалист,раздаваш некомпетентно мнение из форума
Пето - айде със здраве,че ми пропадна в очите :P

Pliok0019
11-07-2008, 21:26
А ако пия само вода след колко време ще умра

darla
11-07-2008, 21:58
Не,не.Няма какво да кажа.Тъпотията си е тъпотия. :razz:
Е, как така ще ни викаш тъпи, бе, момиче? Ти съзнаваш ли колко много увреждаш организма си с непрекъснатите диети? Не говоря само за тази диета с млякото, а като цяло. Цял живот на диети? Хм.
^nqma smisul,neka pravi kakvoto si znae,qvno i ideq si nqma 4e tova ne e zdravoslovno pro4istvane na org.(da poseti dietolog ne e i se6tala),a s tezi drasti4ni dieto efekta e kratkotraen,vposledstviesi vru6ta6 kilata do poslednoto!a za da ne si gi vurne6 trqbva da produlji6 da mre6 ot glad.za tva eonq laf "cql jivot debeli i gladni" ,imenno za spazva6tite ludi dieti bez efekt.e kak da ima efekt kato organizma ti e na 4orba!!!! :lol:

merilin1
11-07-2008, 22:43
ми майка ми беше 3 дни на мляко и свали 3 кг... но при нея беше много рязко свалянето, защото тя принципно много яде и изведнъж и казаха преди изследванията на диета.... Та 10 кг незнам за колко време ще ги свалиш, защото при всяка диета си има период на рязко сваляне и на застой след това, а и е от значение колко килограма си... Предполагам, че 5 кг ще свалиш за 1 седмица...после ще има 1 застой и след това още 5... ама нз...според мен недей рискува, че като помня преди ква маниачка бях и как една диета беше ядеш единия ден мляко, другия газирана вода... припадането ми беше ежедневие, ставах и продължавах да гладувам... и след всичките тези мъки около Коледа и Нова година ядене, пиене и всичко качих :D .... гладуването е безкраен кръг...

splendour
11-08-2008, 19:11
.....
Абе ти да не си някакъв диетолог тука,бе?.......
trqbva li da si dietolog 4e da znae6 4e organizna ti se myjdae ot belt1ci,v1glexidrati,vitamini,fibri............. v ejednevieto si 4ovek e zalqt ot informaciq.19000000000000000 saita o6te tolkova spisaniq bivat posveteni na temata za otslabvaneto i zdravoslovnoto xranene.i za nebezizvesniq na xorata io io efekt.prosto trq si syper t1pa za da ne znae6 osnovnite ne6ta.ne vsi4ko ama pone za nai vajnoto se obrazovai

LaPeNcEto0o
11-08-2008, 19:20
Вижте какво, нямам намерение да се обяснявам с хора, които си нямат и понятие от това.Ще кажа само едно - от ТЕЛЕВИЗИЯ, СПИСАНИЯ, ВЕСТНИЦИ И КЛЮКИ - няма да отслабнете.Главно се отнася за по-горния пост, а и всички останали чули-недочули.

evi_vd
11-08-2008, 20:03
ще се разболееш :? сега в това студено време ти трябва повече енергия, комбинирай повече видове храни, които не са толкова калорични и ще свалиш.. 2 кг за седмица, обаче не се лишавай от важни храни като хляба (черен ) например, яж лимони, пий повече вода и не яж ФаФли, кроасани, шоколади, чипсове, снаксове, солети и тн .. и ефекта няма да закъснее

lcl
11-08-2008, 21:15
Мале толкова глупости.. изляти на 1 място. И масажистката и тя в групата...

Пиша го за не знам си кой път - диетите се правят или с лечебна цел, или прочистваща, или с профилактична. За хора, който нямат опит с диетите, най-добре да почнат с такива от 1 до 3 дена. Преди да се започне - се прави 1 ден подготвителен. След диетата се прави постепенно захранване, като се внимава да не се консумират много киселонообразуващи храни (трябва да бъдат 1:5 в отношение към алкало-образуващите). Не трябва да се товари стомаха. Постоянно по време и след диетата трябва да се пият много течности. Не се ли приемат достатъчно - вообще не си ебавайте тялото с идеи да ги правите, тъй като може да навреди.

Диети целящи да се смъкнат много килограми не са препоръчителни. Това е постепенен процес. По-добре да се прави накъсано през интервали от няколко дена (примерно през 15-тина дена)... Повече трябва да се набляга на движението. А по време на диета, в никакъв случай не трябва да се прекалява с натоварванията. Идеята е да има пречистващ ефект. Прекалено тежка диета и неправилното захранване и хранене след нея, прекаленото физическо натоварване могат да изтощят и разболеят организма, а също и да се стигне до обратен ефект.

Не знам къде сте изпали тази диета с киселото мляко и плодовете. Аз съм я чел за нея само в 1 форма с кисело мляко и тя е 3-дневна. Като се консумира само кисело мляко (обезмаслено или 0.1%) и никаква друга храна. Също трябва да се пият и много течности. Това с плодовете е някаква нова "модерна" измишльотина.

В този вариант с плодовете, наподобява разтоварващи дни. Не бих я причислил към някакви диети. Не че няма ефект. Има, но даже и на 1% няма ефекта на тази само с кисело мляко.

При диети с по-голяма продължителност се правят повече от 1 подготвителени дни, разбира се и захранването е по-продължително.

Понеже много младежи пишат тук и като видят някоя тема за диети и се мятат да правят веднага. Голяма част от диетите, който са в интернет и други информационни източници нямат ефект. Може на 1 да свършат работа, а друг да му увреди тялото. Аз такова нещо като диета за сваляне на килограми не мога да си го обясня. Пълна промивка на мозъци е това. Само се замислете... Как точно действа тази диета? Какво прави с тялото, че се губят излишните килограми? Никой не обяснява... "Диета за сваляне на килограми"...

Първо се научете да се храните нормално, после мислете за диетите. При 1 постоянен и подходящ хранителен режим (постоянен), нито ще имате проблеми с килограмите, нито със здравето. Оставете диетите за други цели.[/b]

AlcF
11-09-2008, 15:45
не