PDA

View Full Version : За подобна връзка нормално ли е :\



Soy_tu_mujer
11-06-2008, 16:39
Здравейте. Първо да предопредя, че темата е леко глупава и най-вече безинтересна. За тези, които търсят обратното - излезте. :)))

Та значи аз съм на 16г., а приятеля ми този месец става на 18 ;)
Ходим от 3 г. (този месец ги правим) Ако е от значение изобщо..
и не правим често секс. Една от причините е, че не намирам много време, правим го да речем през седмица,две....Също така, колкото и странно да звучи..не изпитвам тоолкова нужда да го правя, нямам против, но се притеснявам и от нежеланите последствия..сещате се. Незнам защо така..А и не изпитвам много много удоволствие, тъй като не сме го правили кой знае колко мн. пъти.
Главно го правя заради него. Но тъй като често ми се цупи като стане така, че нямам възможност..започвам да се чувствам виновно още повече като се замисля от колко време сме заедно, въпреки, че тръгнахме мънички ;)
Въпросът ми е дали изобщо е нормално и какво мислите за цялата тази работа. :)

П.С: Благодаря за коментарите предварително, ако изобщо се намерят такива ;)

Dark_Angel_F
11-06-2008, 16:44
Съветът ми е да не го правиш заради него , защото то личен опти ти казвам че не се получава работата ... Прави го само кгаото искаш ти самата , а не просто искаш да угодиш на момчето !

Marina__
11-06-2008, 16:48
Еми нормално е според мен. Но от друга страна, разбирам и приятеля ти защо се цупи. Мисля си, че просто трябва да се отпуснеш и секса ще започне да ти харесва, а не да го правиш заради приятеля ти(последното е малко тъпо и ако приятеля ти научи няма да се почувства много готино). Между другото и аз бях същата като теб до един момент(с теб сме на едни години, да не си помислиш, че съм супер опитна какичка . :-D ). Та това от мен :) .

Carlos
11-06-2008, 17:18
Смятам също, че трябва да се отпуснеш и да пробвате нещо по-раълично, пробвайте 2-3 дни подред, цяля седмица, експериментирайте и може да останеш приятно изненадана :) Надявам се всичко да е наред!
П.П.
Съветът ми е да не го правиш заради него , защото то личен опти ти казвам че не се получава работата ... Прави го само кгаото искаш ти самата , а не просто искаш да угодиш на момчето !
Тука много грешиш! Изглежда изобщо не си навътре в нещатата. Аз също имам сравнително дълга връзка и всичко върви прекрасно! Няма омръзване, няма насита... Както в началото! Но за това са нужни КОМПРОМИСИ!!! Любо=Копромис, Разбирателство... Как, като казваш "Не го прави заради него..."

sh3_1s_7h3_0n3
11-06-2008, 17:20
Проблемът по-скоро е в това, че явно ти не се чувстваш достатъчно готова и узряла. Притесняваш се прекалено много, което всъщност е и причината да не изпитваш особено удоволствие от секса, а пък и затова постоянно си намираш оправдание да не правите секс. Не е толкова до липсата на 'възможност'. Каквото и да значи това. Защото хора, които се желаят И сексуално, винаги намират начин да усетят близостта на партньора си и да задоволят дори чисто физическите си нужди. ;)
Но когато няма желание, всеки си намира причина. ;)

Jumper
11-09-2008, 01:27
Наистина.. трябва секса да се прави само с удоволствие .. а не заради дръгия човек,че на него му се "чука" с извинение :) Аз понеже съм момче имах връзка до скоро 2 години и половина в началото като започнахме с приятелката ми да правим секс правехме по 5-6 дена на седмица по 2-3 пъти в период поне на 4-5 месеца после ги намалихме сигорно на 3 :) след 4-5 месеца пак се намалиха имаше периоди в които после не сме правили по 2-3 седмици не поради невъзможност или защото някои не иска просто не сме имали нужда... то понякога си омръзва и от това...поне при мене така се получи започнахме да го правим само когато и 2-мата сме адски превъзбудени и такива ..работи :П

sladky2009
11-09-2008, 02:06
ами НЕ е нормално! приятела ти е мн глупав едно нормално момче да те е оставило 100 пътии :?

Bellatrix
11-09-2008, 06:04
Отпусни се максимално и пробвайте различни пози. Винаги го правете с презерватив, за да си по-спокойна. Накарай го да те лиже преди това. Според мен така вече секса ще започне да ти доставя наслада и няма да е проблем. Впрочем, той знае ли, че на теб не ти харесва и само се "жертваш" заради него? Ако знае, би следвало да направи нещо, за да започне да ти харесва. Иначе е голям егоист.

titinkaa
11-09-2008, 09:29
прави го когато наистина вече почнеш да го усещаш че той иска,иначе ако го оставиш 3-4 седмици на сухо мисля че ще те разкара само заради тва че нямаш време да му пуснеш,а и е нормално да не ти е хубаво все още докато го правите все пак ти си на 16 и затова все още не може да достигнеш до оргазъм и да ти е мн по яко по време на секса

MakeMeLaugh
11-09-2008, 09:53
Мисля, че сте станали повече приятели отколкото гаджета вече.
Аз не бих продължил, не е нормално това.. щом секса не върви след вереме всичко ще сзапочне да куца едно по едно.. или някой от вас ще изневери най вероятно той..

Няма кво да се лъжем.. секса е много важен за една връзка :)

olii
11-09-2008, 11:03
Мисля, че провлема не е в това, че нямате възможност, а това е просто оправдание.Според мен всичко идва от там, че ти не си се отпуснала достатъчно и точно зареди това не изпитваш толкова голямо удоволствие.Нормално е приятеля ти да не му е приятно и да се сърди, все пак и той има нужди.Ако започнете да водите по-редовен сексуален живот с времето ще се отпуснеш максимално и удоволствието ще дойте. :)

varnen4e
11-09-2008, 11:08
Съветът ми е да не го правиш заради него , защото то личен опти ти казвам че не се получава работата ... Прави го само кгаото искаш ти самата , а не просто искаш да угодиш на момчето !

+1

hottie
11-09-2008, 11:11
Мисля, че сте станали повече приятели отколкото гаджета вече.
Аз не бих продължил, не е нормално това.. щом секса не върви след вереме всичко ще сзапочне да куца едно по едно.. или някой от вас ще изневери най вероятно той..

Няма кво да се лъжем.. секса е много важен за една връзка :)

и аз съм на това мнение

krisiiiiito
11-09-2008, 13:09
Съветът ми е да не го правиш заради него , защото то личен опти ти казвам че не се получава работата ... Прави го само кгаото искаш ти самата , а не просто искаш да угодиш на момчето !

+1

+1 :)

MakeMeLaugh
11-09-2008, 13:22
Съветът ми е да не го правиш заради него , защото то личен опти ти казвам че не се получава работата ... Прави го само кгаото искаш ти самата , а не просто искаш да угодиш на момчето !

+1

+1 :)
Госпожички, тук въпроса не е дали да му угажда или не.. приказвате си ей така все 1 той я насилва пък тя неще. Къде сте години годинииии :lol:

6o6kotooo
11-09-2008, 13:26
Съветът ми е да не го правиш заради него , защото то личен опти ти казвам че не се получава работата ... Прави го само кгаото искаш ти самата , а не просто искаш да угодиш на момчето !

+1

+1 :)
+1

LadyDy
11-09-2008, 14:55
Говори с него по този въпрос. А щом се сърди точно за това...хубаво, 3 години сте заедно, ама той да не е с теб само заради секс, егати...

ImmortalForever
11-09-2008, 18:14
Значи вие сте най-добри приятели, които понякога се "чибучкат" (както казва една приятелка)..Еми.. :?

sextazy_baby
11-09-2008, 19:07
Мисля, че сте станали повече приятели отколкото гаджета вече.
Аз не бих продължил, не е нормално това.. щом секса не върви след вереме всичко ще сзапочне да куца едно по едно.. или някой от вас ще изневери най вероятно той..

Няма кво да се лъжем.. секса е много важен за една връзка :)
И според мен е така

WhenTheLoveIsGone
11-13-2008, 16:37
ами НЕ е нормално! приятела ти е мн глупав едно нормално момче да те е оставило 100 пътии :?

Въй момичеее (момче или там нещу си .. ) супер мн ма тваришшш напрал ти каамм ку те разбера кой/коя си ... ще ти натроша главичката :-x :-x :-x свеня убита..

DevilWish
11-13-2008, 16:57
Съветът ми е да не го правиш заради него , защото то личен опти ти казвам че не се получава работата ... Прави го само кгаото искаш ти самата , а не просто искаш да угодиш на момчето !
Съгласна съм, ама от друга страна това са 3 години, което ще рече сериозна връзка . . и все пак права е, ако не искаш не трябва да го правиш на сила ;)

mimsssssss
11-13-2008, 17:24
божеее ми незнам какво да кажа.ако не изпитваш сексуално удоволствие не си длъжна просто да го правиш заради някой друг.говори с приятеля си.може би той е неопитен и незнае как да ти достави удоволствие или ти незнаеш как да го изпиташ.потурси различни методи,разнообразявай,и все пак никой не е казал че трябва да о правите постоянно,но целта е да ви харесва и на двамата.

Virgin
11-13-2008, 17:33
Не искам да те плаша, но повечето мъже не могат без секс, а гаджетата като не им пускат или им пускат рядко, то те си търсят това, което им липсва, на друго място... Т.е. вероятността да ти изневерява е твърде голяма.. :/

sisityy
11-13-2008, 18:33
ami po dobre go pravi zaradi nego,ako naistina go haresva6 de ...

krem4et0
11-14-2008, 16:09
тва ако не изпитваш удоволствие от секса на тая възраст,кога ще изпитваш? на 50 ли?

смени партньора,ако верно не изпитваш удоволствие,освен ако не си фригидна 8-)

Жената е в сексуален пик около 30. Тогава сексът е най-задоволителен, възбуждащ, а оргазмите - най-много и силни. Някои жени преди 20 не могат да изпитат НИКАКВО удоволствие от секса. Близо половината жени в света не са изпитвали никога оргазъм през живота си.

Скъпа, не трябва да правиш компромис в това отношение. Аз имам връзка над 4 години, но никога не съм правила секс, само защото той иска. Ако не съм имала желание(за щастие е ставало броени пъти), или не съм срещала такова от партньора(също няколко пъти), то до секс не се е стигало.
Просто трябва да поговориш с него. Да кажеш, че не ти носи наслада, че не изпитваш нищо( даже както четох и в другата ти тема-болка). След като сте заедно 3 години, значи може да си поговорите откровено. Ако той е мъж на място, ще се опита да открие тайните ти кътчета, които ще те хвърлят в облаците. И все пак имай предвид, че все още се развиваш и върховното удоволствие може да не те споходи веднага!

OCINKO
11-15-2008, 13:31
ами НЕ е нормално! приятела ти е мн глупав едно нормално момче да те е оставило 100 пътии :?
ma ti smo t1pi komentari pi6e6 mai p1rvo si na 16 i si prailseks s edno mom4e posle p1k si super osvedomena i se izkarva6 se edno si preebala sveta kakato i a e tva be6e uto4nenie po temata z li4no s16to ne pravq seks mn 4esto no mi haresva 6tom nqma6 jelanie zna4i problema e na psihi4eska usnova pogovorete kak da izpita6 pove4e udovolstvie malko raznoobrazie mojebi vie si znaete !!! Nqma vinovni nito ti nito toi no ne e 4esno k1m teb kolkoto i 4esto da go pravite ti da ne se 4ustva6 udovletvorena !!!!

jjjjjj6363
11-15-2008, 13:57
produljavai se taka

BurningDesire
11-15-2008, 19:10
Не съм сигурна, ама май не е много нормално, все пак на тази възраст по принцип хората имат силни сексуални желания. Може би просто твоите са по-слаби или пък трябва още малко да пораснеш и тогава ще ги изпиташ.

Forever_love_
11-15-2008, 19:18
Съветът ми е да не го правиш заради него , защото то личен опти ти казвам че не се получава работата ... Прави го само кгаото искаш ти самата , а не просто искаш да угодиш на момчето !
+1