PDA

View Full Version : И моята изповед



DevilWish
11-06-2008, 17:51
Здравейте ,приятели =)
Винаги съм радостна ако мога да помогна на някой от вас ,но този път се нуждая аз да си излея душата.Честно казано ,не искам съвет по-точно няма какво да ме посъветвате . . но искам да го разкажа на някой ,защото ми е тежко :С :(
Та . . от половин година съм с заедно с моят приятел.Не мога даже с думи да ви обесня колко много го обичам.И той мен също ,това сме си го доказали вече.
Сигурно ще се запитате тогава какъв е проблема . . Преди време преди да се съберем сега ,направих голяма грешка.Предадах го.Бях с друг ,но нашата връзка беше на свършване това беше ясно и за двама ни.Аз харесах сегашният ми приятел и реших да пробвам с него ,но все още не се бях разделила официално с другия.Тръгнахме ,но на 3тия ден му признах, че не съм се разделила официално с приятелят си и му казах ,че днеска ще се разделим.Нормално той се разсърди намрази ме почти ,не си говорихме месец два и след това реши да ми даде още един шанс.Сега половин година всичко е прекрасно.Толкова много се промених /към хубаво/ като съм с него.Проблема е ,че той се сеща през една седмица за това минало и прави скандал.Не скандал ,обаче казва "Обичам те ,никога няма да те оставя ,защото сърцето ми не ми дава ,обаче ако трябва да слушам разума си отдавна да не съм с теб.Знам ,че сега ме обичаш ,обаче каква беше преди не мога да го забравя." аз плача като луда ,защото се чувствам виновна просто психиката ми се съсипва всеки ден да се притеснявам дали няма да ме остави ,а на него като му мини идва и ми казва - извинявай ,не мога да те направя щастлива ,все те натъжавам ,а ти си страхотна.След няколко дни пак същата работа.Никога няма да го оставя ,сама му казах даже след тея неща ,които ми говориш няма да те оставя ,защото зная ,че не ти е лесно и няма да забравиш тези неща.
И зная ,че ужасно много ме обича.
Но кажете ми какво да му кажа ,че да спре да се ядосва за тези неща в миналото!?Просто не издържам ,зная че съм виновна за преди ,но сега за момиче ,което ще го обича повече от мен може само да си мечтае.Гадно му е ,но ако знаете на мен колко ми е ужасно всеки ден да плача като луда.Ще полудея.Жертвам се за любовта ,обаче направо почвам да си мисля всякакви глупости.Вчера пак същата работа и цяла вечер съм плакала като луда.Съсипвам се.
И не ми казвайте оставете го ,защото той ме обича и ме прави ужасно щастлива ,но го е страх и продължава да мисли за това.Как да му обесня какво ми причинява?!?Как? :(

Мерси ,за всички ,които прочетоха :(

Drebs
11-06-2008, 18:11
Ти беше Ели нали? (think)

VVT
11-06-2008, 18:15
Govorete...a ako ste govorili...govorete pak...predupredi go che i ti si chovek....i t.n. Ne vijdam smisul zashto se samonaranqvash i plachesh....budi tvurda...i mu dai da razbere che si druga veche....

jghgh
11-06-2008, 18:36
Т'ва е прекалено. Как може постоянно да ти натяква?
Преди си била еди-ква-си, Окей, но не е ли по-важен крайния (или по-скоро настоящия) резултат? Говори още няколко пъти с него.
И щом толкова те обича, нека се опита да забрави всички минали и лоши неща, или поне това неговото едно наум да си го пази за себе си. Защо трябва да ти говори така, след като знае че се разстройваш... Всеки е правил грешки все пак..



Не се обиждай, ама явно тия мюсюлмани са сбъркана работа. :?

ANTIHUMAN
11-06-2008, 19:18
Т'ва е прекалено. Как може постоянно да ти натяква?
Преди си била еди-ква-си, Окей, но не е ли по-важен крайния (или по-скоро настоящия) резултат? Говори още няколко пъти с него.
И щом толкова те обича, нека се опита да забрави всички минали и лоши неща, или поне това неговото едно наум да си го пази за себе си. Защо трябва да ти говори така, след като знае че се разстройваш... Всеки е правил грешки все пак..



Не се обиждай, ама явно тия мюсюлмани са сбъркана работа. :?

+1 Съгласен съм с теб. Защо ти го натяква?Да не забравиш случилото ли се? Този човек обича само да те тормози психически, а ти си мислиш, че те обича!
Извод: Моя съвет е да го напуснеш, но тъй като ти каза: ,,Не ме карайте да го напускам, обичам го!'' плачи и се мъчи през 1-2 седмици!

Eddie
11-06-2008, 21:06
Следващия път като ти каже така и ти се нацупи, разсърди му се и ти, че се държи така с тебе, и не му говори докато не ти се извини. Ако държи на теб ще се върне ако не значи е глупак и не те заслужава. Дръж се малко по твърдо иначе той ще продължи да те мачка.

sladur4etyYy
11-06-2008, 21:21
абе к'ъв е пък тоя, че ще ти натяква непрекъснато грешките от миналото?! той да не би да е безгрешен?! няма за какво да плачеш и да се тормозиш, а този твоя за мене е или адски несъобразителен и не разбира колко ти е гадно, като ти говори така, или просто иска да те кара да се чувстваш зле. не знам, говори с него сериозно, само не започвай да му се извиняваш и разни такива, няма за какво. пак ти казвам- миналото си е минало.

hottie
11-07-2008, 12:33
Кажи му : Ако можех да се върна назад и да променя миналото бих го направила, но не мога колкото и да искам.

То си е така. Аз виждам колко съжаляваш, но не можеш да се върнеш назад. Кажи му да избере веднъж за винаги - ще преглътне ли ситуацията или не. Защото иначе няма смисъл.

Отделно е , че според мен грешката ти не е фатална при положение, че не си го лугала и си приключила с другия още в самото начало. А от тогава подобно грешки не са се случвали.

blackvelvet
11-07-2008, 14:17
Според мен наистина не трябва да ти натяква каква си била преди и как си постъпила.Важното е сега....двамата да се обичате,да се чувствате добре заедно...това е важното.

Neon Black
11-07-2008, 15:22
Пичът просто се опитва да създаде напрежение.

Не си била приключила предишната си връзка ЦЕЕЕЕЕЕЕЕЛИ 3 дни след като си започнала настоящата. Аре стига глупости, следващият път като почне да се гнетяви нещо, му набий един шамар и му кажи да се държи като мъж, а не като разлигавено лайно.

Или приема случилото се (което е съвсем невинно и съвсем типично за отношенията на вашата възраст) и не го споменава, или не го приема и се разкарва.

Иначе според мен не се дразни истински, а просто търси начин да те държи "изкъсо" като изтъква твои минали "провинения" и ти насажда чувството, че може и да те остави (да бе, да). Всъщност, това със сигурност е така, въпросът е дали го прави съзнателно или не.

sasha_90
11-07-2008, 15:42
Просто живей и го дарявай с повече и повече любов.Вярно,че няма да забрави за преди,но като му доказваш колко е важен за теб,ще ти има огромно доверие.

vikitu
11-07-2008, 16:45
Кажи му че трябва да забрави какво е било преди и да не съсипвате връзката ви с такива подробности защото не си избирала ти да стане така.Предполагам че ако си знаела че ще се получи така щеше да го избегнеш.Кажи му че си сгрешила защото и ти си човек,че си осъзнала грешката си и трябва да се отдадете сега един на друг а не на миналото :) Поне аз мисля така :) Айде дано да се оправят нещатата :P

DevilWish
11-07-2008, 17:16
Кажи му : Ако можех да се върна назад и да променя миналото бих го направила, но не мога колкото и да искам.

Милион пъти му го казах и той казва - зная ,сега не правиш нито една грешка ,знам ,че ме обичаш ,ама гордостта ми не ми позволява това да го забравя.Вчера вечерта беше пак такава ситуация колко плаках не мога с думи да опиша и накрая му казах - Виж какво ако ще си по-щастлив без мен ,оставям те още сега ,не мисли какво ще ми е на мен ,просто ми казваш и повече няма да чуеш ,че съществувам даже.Той написа /смс/ аз до сега пробвах да го забравя и да вървя напред сега вече съм на кръстопът и трябва да избера или да слушам сърцето си и да остана с теб или някак си да изтърпя болката ,но да си тръгна и да си запазя гордостта.Аз му написах - мисли си какво искаш да правиш ако избереш да ме оставиш пожелавам ти успех за напред.Чакам по-късно да пишеш ,аз си лягам. . . след час ми писа смс - Е** майката на мойта гордост ,не мога да съм без теб ,обичам те ,вече си част от мен ,надявам се ,че мога да те направя щастлива ,извинявай ,че така те нарянавам ,но ми е тежко.Оставам с теб и знам ,че това е добър избор.

Надявам се ,че това беше последната такава сцена ,защото ме наранява много.
Иначе мерси на всички за коментарите ;)
Ps Drebs - Да, Ели съм ;)

jghgh
11-07-2008, 17:22
И мен такава гордост би ме наранявала много. :?

Иначе поздравления, дано това е края на всички свади и натяквания и оттам нататъка само хубави моменти.