PDA

View Full Version : Из размътената глава на една тийнейджърка...



babity
11-06-2008, 17:59
Мина време от последната ми такава тема, но положените е същото. Нямам обект на чувствата си, не харесвам никой, не ми допада никой. От време на време изпитвам някакви сексуални влечения, но е слаба работа. Не е онова почти животинско привличане, което съм изпитвала преди. И тръпката не е същата. Дните ми минават абсолючно еднакво - сиво! Дайте ми съвет. Какво да направя? Искам пак да се вълнувам, изкам да разчупя ежедневието...

AFT
11-06-2008, 18:02
Епа, излез, запознай се с момчета и все някой ще ти хареса. :-o

candy_girl4e
11-06-2008, 18:24
няколко месеца и аз бях така ... никой не ме интересуваше по никой не се заглеждах .. имах желание но просто не се получаваше ... но ще отмине ;) ще стрещнеш някой

jghgh
11-06-2008, 18:27
Защо трябва да бягаш от това?
Според мен е доста красиво и трябва да се преживее.
И аз съм така.
Не ме грее, смятам да поседя известно време в точно такъв период.
Сигурно е изтъркано (о, то си е!), но сърцето няма как да го модерираш. ;) А то седи безучастно, отпуснато и без тръпка.
Хм, мене си ме кефи. И нямам намерение да го запалвам скоро.
Забавлявай се, но защо толкова държиш да си ангажираш пак сърцето, било то със свалка, тръпка или нам си кво?
От всичко се помъдрява...
Аз пък ще седя и ще чакам, докато тва не почне да ме дразни и измъчва. А засега си ме устройва и ще го изживея някак си.
Не бързай да надживяваш.

Jagger
11-06-2008, 18:30
Че аз съм така от няколко години на сам... нема от какво да се плашиш

BaiToq
11-06-2008, 18:33
Мина време от последната ми такава тема, но положените е същото. Нямам обект на чувствата си, не харесвам никой, не ми допада никой. От време на време изпитвам някакви сексуални влечения, но е слаба работа. Не е онова почти животинско привличане, което съм изпитвала преди. И тръпката не е същата. Дните ми минават абсолючно еднакво - сиво! Дайте ми съвет. Какво да направя? Искам пак да се вълнувам, изкам да разчупя ежедневието...
Дай снимка и може
да консумираме животинското,
другото после ще мислиш 8-)

Jagger
11-06-2008, 18:37
Че си нямам работа си нямам ама да ти кажа ти си ебати тъпанара... ако съм на твое място щях да съм се самоубил преди доста време...

crazy_style
11-06-2008, 18:38
da i az mnogo se draznih ponqkoga ot toq period... dosta vreme be6e... no 6te se opravi6.. Naslajdavai mu sE ;}

Drebs
11-06-2008, 18:49
Всеки си има такива моменти.

MP
11-06-2008, 18:50
Съветът е да чакаш.Все някога ще мине този период.

devilchet0o
11-06-2008, 19:10
ще мине спокойно или просто ще свикнеш да живееш така и няма да ти пречи.. а пък за да не ти е толкова сиво докато чакаш да се появи някой прави нещо танцувай купонясвай забавлявай се пей дивей..живей пълноценно.. :---)

babity
11-06-2008, 19:51
Четири месеца и половина е така. Обикновено капвам от умора и не ми остава време за сдухвации от този тип, ама сега изведнъж... наближават празници, аз си давам сметка, че мина още една година от живота ми, в която няма нищо, заслужаващо да бъде запомнено и ми става зле.... пффф, дори не мога и да го обясня като хората... :?

Wrathchild
11-06-2008, 19:59
Съветът ми е да се концетрираш в полезни за теб неща. Които не винаги значат една връзка. Винаги в живота на всеки човек е имало поне една връзка, след която да иска да си даде почивка за известно време и да не се занимава с никой. Явно си така. Но не значи, че няма друго, с което да запълниш времето и което си заслужава да запомниш.
Ако момче е единственото, което може да те накара да почувстваш живота си значим, то проблема е на много по-дълбоко ниво.

Escarina
11-06-2008, 20:26
Четири месеца и половина е така. Обикновено капвам от умора и не ми остава време за сдухвации от този тип, ама сега изведнъж... наближават празници, аз си давам сметка, че мина още една година от живота ми, в която няма нищо, заслужаващо да бъде запомнено и ми става зле.... пффф, дори не мога и да го обясня като хората... :?

Ее мацка... аз съм така втора година... Всеки има такива периоди и аз съм ярък пример, че понякога продължават доста дълго. Факта че хората са ти безинтересни обаче, не означава, че трябва да се затваряш в себе си :) Намери си нещо което ти доставя удоволствие (няма начин абослютно нищо да не те интересува) и покрай него ще срещнеш нови хора и ще разнообразиш. А и.. понякога не е толкова лошо да не си много активна ;)

sexy_baby_originale
11-06-2008, 20:29
Общувай!

blood_dodo
11-06-2008, 20:42
Ако момче е единственото, което може да те накара да почувстваш живота си значим, то проблема е на много по-дълбоко ниво.Това е много вярно.

Моят съвет - намери си отнякъде конска доза синтетичен адреналин и си я бий в сърцето.
(или се занимавай с някой екстремен спорт, ако горното не ти допада :D )

angel_spirit
11-11-2008, 07:15
ммда мисля че всеки си е имал такива моменти .. или поне ще има! ;-) Имам чувството,че моя беше в резултат на предишната ми връзка и аз сама се отдръпнах от свят и всичко щотоо супер много страдах :-s .. ще ти мине спокс :-) аз даже мисля че още съм в този период.. :x

scyLLa
11-11-2008, 07:25
Купи си възбуждаща захар от някои sex shop и да видиш колко бързо ще започнеш да общуваш с хората, че дори и по полов път .... 8-)

slivaka
11-11-2008, 14:57
абе бате и аз бях така - тийновете сме тъпи ,ма ся пък се влюбих пак и нз кво да прая :D .Споко точно в най-неучаквания човек ше се влюбиш 8-)

ImmortalForever
11-11-2008, 14:59
Защо трябва да бягаш от това?
Според мен е доста красиво и трябва да се преживее.
И аз съм така.
Не ме грее, смятам да поседя известно време в точно такъв период.
Сигурно е изтъркано (о, то си е!), но сърцето няма как да го модерираш. ;) А то седи безучастно, отпуснато и без тръпка.
Хм, мене си ме кефи. И нямам намерение да го запалвам скоро.
Забавлявай се, но защо толкова държиш да си ангажираш пак сърцето, било то със свалка, тръпка или нам си кво?
От всичко се помъдрява...
Аз пък ще седя и ще чакам, докато тва не почне да ме дразни и измъчва. А засега си ме устройва и ще го изживея някак си.
Не бързай да надживяваш.

jghgh Президент! напълно подкрепям и аз съм така и си ми е харно..

BebSiNKa
11-11-2008, 15:32
няколко месеца и аз бях така ... никой не ме интересуваше по никой не се заглеждах .. имах желание но просто не се получаваше ... но ще отмине ;) ще стрещнеш някой +1

nicolepcd
11-11-2008, 16:02
Еми колкото повече мислиш за това, толкова по-зле. Просто я игнорирай тая мисъл и ще видиш, че след време всичко ще си е както ти искаш да бъде ;)

Claustrophobia
11-11-2008, 16:21
И какво сега?В депресия си,щото не харесваш никой? Ама че работа..

taffy
11-11-2008, 17:35
Даа, и аз бях така по едно време... Само, че ми беше добре.. Не ми пукаше за нищо.. И не ми беше самотно, нито тъжно.. Накрая от една песен се разревах и така 2 седмици сиг.. И са.. ми е нормално.. Уж.. Не се притеснавай, точно когато най-малко го очакваш, ще дойде.. Сигурна съм. ;]

sisityy
11-11-2008, 17:57
Hmm... i na mene mi se e sly4valo vsi4ko i vsi4ki da sa mi bezrazli4ni,se pak vsi4ki ponqkoga isakt da sa sami i da se zamislqt nad sly4va6toty se ...spored men i ti sled vreme 6te nameri6 horata s koito 6te si 6tastliva ... :P yspeh

dqvolski_angel
11-11-2008, 19:00
Ооо, не се притеснявай! И аз бях така - месец след месец скучаех и се молех да ми се случи нещо, каквото и да е, но да разнообрази положението. И после толкова неща се случиха, че не ми оставаше време да помързелувам. Не можех да повярвам, че се случва на мен. Стана ТОЛКОВА неочаквано. Интересното е, че когато живота ми пое в напълно различна посока(и продължава), датата беше 08.08.2008г. Не съм суеверна, ама признавам, има нещо заинтригуващо в цялата тая работа. 8-)
Забавлявай се както си знаеш, а каквото има да се случва, ще се случи!