PDA

View Full Version : Анкета: Семейство и приятели



DimovB
11-06-2008, 18:19
Моля, всеки от вас, който има желание да помогне за проекта ми по немски език, да даде своето мнение по въпроса: "Каква роля играят семейството и приятелите за младежите в България?"

Моля да сте сериозни в отговорите си, защото на база на данните от тази анкета трябва да изготвя графика, която да представя на немски следваща седмица.

kPuCkA
11-06-2008, 18:24
А къде е анкетата?

angelkata_dqvolkata
11-06-2008, 18:59
А къде е анкетата?

+1

DimovB
11-06-2008, 19:10
оф, объркал съм се... просто отговорете нещо

hardball
11-06-2008, 19:17
Der Sonnenbank Flavour, Solarium Flow
Zur Hilfe hast du deine Kameraden geholt
Jungs schaut mir in die Kerbe
sagt mir jetzt wer ist straighter? (straighter)
Das ist der Sonnenbank Flavour

BeYourSelf
11-06-2008, 19:23
Според мен главната роля на семейството е първите 7 години/макар, че на някои индивиди им липсват не първите 7 ,ами 14/.Тогава е времето да създадеш и изградиш дадени навици у един човек.След това вече на преден план излизат приятелите.С какъвто се събереш ,такъв ставаш.Компанията променя човек в една или друга степен,било то добра или лоша,като цяло човек е зависим от приятелите си./.макар ,че всеки има право на избор с кого да се събира/.

dani_kaulitz
11-06-2008, 19:43
оф, объркал съм се... просто отговорете нещонещо xD
Леле колко си ми остроумен :lol: :lol: :lol:

DimovB
11-06-2008, 19:47
Според мен главната роля на семейството е първите 7 години/макар, че на някои индивиди им липсват не първите 7 ,ами 14/.Тогава е времето да създадеш и изградиш дадени навици у един човек.След това вече на преден план излизат приятелите.С какъвто се събереш ,такъв ставаш.Компанията променя човек в една или друга степен,било то добра или лоша,като цяло човек е зависим от приятелите си./.макар ,че всеки има право на избор с кого да се събира/.
благодаря, искам още такива отговори