PDA

View Full Version : Тя се притеснява от бременност и болести



bass_mania
11-06-2008, 18:19
Здравейте.значи с приятелката ми сме от 5 месеца и половина заедно,но не сме правили секс.аз много искам да го направим.аз сам девствен и тя е девствена.нея я е страх от няколкото работи: значи данеби да имаме някви болести.вероятно ли е като несме правили секс никога.другото е тя да не забременее. ще ползваме презерватив евентуално ако решим да го напвим но нея от това я е страх най-много.моля ви дайте някакви савети как да постъпим или и аз незнам какво.БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ КОЙТО ЩЕ ПОМОГНАТ :)

Т.7
swords1010

MiSs_DioR_CheRiE
11-06-2008, 18:23
Еми след като не сте правили секс логично е да нямате венерически болести , а ако толкова я е страх от това най-простото решение е презерватива ! А колкото до бременноста пак презерватив ЗАДЪЛЖИТЕЛНО , а ако е толкова плашлива може да отиде на гинеколог да и предпше противозачатъцхни . Междудругото на колко сте години?

slun4evo
11-06-2008, 18:25
Значи, първо се отпуснете и двамата, вече сте достатъчно заедно, познавате се, знаете на кой какво му харесва. Използвайте презерватив, даже може да вземете някакъв лубрикант за всеки случай.Ти бъди много ама наистина много нежен, за да не я боли. Успех! Наслаждавайте се един на друг!

bass_mania
11-06-2008, 18:26
Еми след като не сте правили секс логично е да нямате венерически болести , а ако толкова я е страх от това най-простото решение е презерватива ! А колкото до бременноста пак презерватив ЗАДЪЛЖИТЕЛНО , а ако е толкова плашлива може да отиде на гинеколог да и предпше противозачатъцхни . Междудругото на колко сте години?

ми 1992г сме.. но аз септември направих 16 а тя февруари 2009 прави 17

Boyd
11-06-2008, 18:28
Не винаги е сигурно, че щом не сте имали полови контакти нямате венерически болести. Понякога се предават от майката на детето. Чел съм за случаи, в които спинозна майка ражда здраво дете и пак спинозна майка, но със заразено дете.

Страх я е от презервативи ?! Без тях НЕ може. Щом и двамата сте девствени предполагам, че сте на по 13-14 (поне в днешно време по-големи девствени - няма). След като сте на толкова трябва поне малко да се образовате на тая тема. При ползване на презервативи вероятността за бременност е почти никаква, както и за предаване на венерически болести.


Не мога да проумея как я е страх от презервативи !?

roltirirang
11-06-2008, 18:30
Страх я е от презервативи ?! Без тях НЕ може. Щом и двамата сте девствени предполагам, че сте на по 13-14 (поне в днешно време по-големи девствени - няма).



Ммочето каза на 16-17?! :-D

bass_mania
11-06-2008, 18:35
Не винаги е сигурно, че щом не сте имали полови контакти нямате венерически болести. Понякога се предават от майката на детето. Чел съм за случаи, в които спинозна майка ражда здраво дете и пак спинозна майка, но със заразено дете.

Страх я е от презервативи ?! Без тях НЕ може. Щом и двамата сте девствени предполагам, че сте на по 13-14 (поне в днешно време по-големи девствени - няма). След като сте на толкова трябва поне малко да се образовате на тая тема. При ползване на презервативи вероятността за бременност е почти никаква, както и за предаване на венерически болести.


Не мога да проумея как я е страх от презервативи !?

НЕ Я Е СТРАХ ОТ ПРЕЗЕРВАТИВА..СТРАХ Я Е ДА НЕ СТАНЕ НЕЩО С ПРЕЗЕРЕАТИВА.ЩОТО КОЛКОТО И ДА САМ КАРАЛ НА РЪЧНО ЩЕ МИ Е ЗА ПРЪВ ПЪТ И НЕЗНАМ КАКВО И КОГА МОЖЕ ДА СТАНЕ.И НИЕ СМЕ ОТ ТЕЗИ КОЙТО НЕ СЕ ЕБАТ ЗА ДА ВИДЯТ КАКВО Е .А ОТ ТЕЗИ КОЙТО ЧАКАТ ПОДХОДЯЩИЯ ЧОВЕК.И МИСЛЯ ЧЕ СМЕ СЕ НАМЕРИЛИ.НО ИМАМЕ И 2МАТА ПРИТЕСНЕНИЯ

morkofka
11-06-2008, 18:42
пише се сЪвет !

bass_mania
11-06-2008, 18:45
пише се сЪвет !

кво значение има как се пише.. нали ме разбират хората !

MiSs_DioR_CheRiE
11-06-2008, 18:47
Не винаги е сигурно, че щом не сте имали полови контакти нямате венерически болести. Понякога се предават от майката на детето. Чел съм за случаи, в които спинозна майка ражда здраво дете и пак спинозна майка, но със заразено дете.

Страх я е от презервативи ?! Без тях НЕ може. Щом и двамата сте девствени предполагам, че сте на по 13-14 (поне в днешно време по-големи девствени - няма). След като сте на толкова трябва поне малко да се образовате на тая тема. При ползване на презервативи вероятността за бременност е почти никаква, както и за предаване на венерически болести.


Не мога да проумея как я е страх от презервативи !?

НЕ Я Е СТРАХ ОТ ПРЕЗЕРВАТИВА..СТРАХ Я Е ДА НЕ СТАНЕ НЕЩО С ПРЕЗЕРЕАТИВА.ЩОТО КОЛКОТО И ДА САМ КАРАЛ НА РЪЧНО ЩЕ МИ Е ЗА ПРЪВ ПЪТ И НЕЗНАМ КАКВО И КОГА МОЖЕ ДА СТАНЕ.И НИЕ СМЕ ОТ ТЕЗИ КОЙТО НЕ СЕ ЕБАТ ЗА ДА ВИДЯТ КАКВО Е .А ОТ ТЕЗИ КОЙТО ЧАКАТ ПОДХОДЯЩИЯ ЧОВЕК.И МИСЛЯ ЧЕ СМЕ СЕ НАМЕРИЛИ.НО ИМАМЕ И 2МАТА ПРИТЕСНЕНИЯ Еми по тая логика дай да не пресичаме улиците , защото може да ни блъсне кола . Във всичко поемаш рискове , но и ако се внимава всичко може да мине без проблеми . В крайна сметка не сте малки можете да се грижите за себе си и да внимавате . Щом смятате , че сте готови направете го .

bebok
11-07-2008, 17:38
Еми след като не сте правили секс логично е да нямате венерически болести , а ако толкова я е страх от това най-простото решение е презерватива ! А колкото до бременноста пак презерватив ЗАДЪЛЖИТЕЛНО , а ако е толкова плашлива може да отиде на гинеколог да и предпше противозачатъцхни . Междудругото на колко сте години?

+1 :)

CuteBaby
11-08-2008, 01:22
Еми след като не сте правили секс логично е да нямате венерически болести , а ако толкова я е страх от това най-простото решение е презерватива ! А колкото до бременноста пак презерватив ЗАДЪЛЖИТЕЛНО , а ако е толкова плашлива може да отиде на гинеколог да и предпше противозачатъцхни . Междудругото на колко сте години?

+1 :)
+1 ;)
Ако сте поставили презерватива правилно шанса да стане нещо е минмален.Ако искаш за да сте спокойни и двамата пробвай да си поставиш презерватив преди да решите да го правите.И все пак успокойте се..иначе нищо няма да се получи !!! И като почнете да го правите отвреме на време поглеждай презерватива да не е скъсан.Айде и успех от мен ;)

Snowww
11-08-2008, 07:35
Е не, няма да се справите. Трябва поне единия от вас да го е правил поне веднъж. Приеми истината , ще умреш девствен :D

scyLLa
11-08-2008, 08:25
Има хора които са носители да кажем на спин но самите те не са болни.Ако толкова ви е страх отидете и си направете изследвания и ако сичко е ок копуваш презерватив и почваш между другото бях чел че бяха съдили няква компания за презервативи (не помня името) за това че презерватива се скъсал по време на секс (много неприятно).И отначало нея мн ще я боли дори ще и тече кръв... :(

swords1010
11-08-2008, 08:54
Щом сте нямали полови контакти преди, редно е да нямате болести предавани по полов път. Вярно е обаче, че много от болестите се предават от майка на дете. (Ами няма да е проблем да питате майките си, в случай че тази възможност ви тревожи толкова много). Колкото до бременността... Презервативът поставен правилно трудно може да се скъса. Приятелката ти може да не се притеснява.

http://www.teenproblem.net/s/1269.html - Погледи тук! :)

crazy_girl_4ever
11-08-2008, 12:24
abe slojete 2-3 i se ebete spokoino,edva li 6te se sk1sat :-D

krem4et0
11-08-2008, 12:49
ползвай презерватив и не свършвай в нея. Поне докато свикнеш.

mi6unka
11-08-2008, 13:04
Еми по тая логика дай да не пресичаме улиците , защото може да ни блъсне кола . Във всичко поемаш рискове , но и ако се внимава всичко може да мине без проблеми . В крайна сметка не сте малки можете да се грижите за себе си и да внимавате . Щом смятате , че сте готови направете го .
+15545574574479863 :) мн си права

therichbitch
11-08-2008, 20:34
пише се сЪвет !
да,поне пишете грамотно малко от малко
а по въпроса трябва да се опиташ някак си да я предразположиш

Rofl4e
11-08-2008, 20:49
Едва ли ще имате някакви болест след като сте девствени .. пък и като ползвате презерватив и внимавате как ще забременее?!
P.S. За по сигугорно да зема и противозачатачни