PDA

View Full Version : Глупава ситуация



glamouros
11-06-2008, 19:20
Проблема ми е следния : стария ми приятел се държеше ужасно с мен когато бяхме заедно затова и скъсахме. В продължение на 3 месеца не се бвхме виждали, но когато се върнах като че ли вс беше забравено. Той се беше променил много. Сега се виждаме мн често и сме страшни приятели - винаги сме били повече фрс, но проблема не е в него. Неговия най-добър приятел ми каза че иска да се видим да поговорим за него и аз разбира се отидох, но той започна да ми обяснява как стария не ме заслужава, колко ужасен човек е...как той бил по-подходящ за мен и бил влюбен в мен одавна. Много се стреснах и избягах без да му кажа нищо... Но искам обективно мнение. Мислите ли че бившия го накарал да си направи тъп базик или говори истината? На мен ми се стори посленото... и също така как мога най-тактично да му намекна че не съм аз човека с който ще се ебава?
Ако имате желание дайте ми съвет... Мерси предварително! :-) :) :-)

Lysander
11-06-2008, 19:43
Мхм наистина подозирам, че бившия е в дъното на всичко. Внимавай много скоро може и най-добрата ти приятелка да дойде, подучена от бившия и да ти каже, че е влюбена в теб.

glamouros
11-06-2008, 19:45
:lol:

gree_girl
11-06-2008, 20:37
Не мисля, че бившия ти е замесен.
Според мен неговия приятел те харесва или просто не му е приятел и иска най-подло да те отнеме. Но от типа "Той не е за теб, аз съм по-добър." Много мразя. Ами начин да му откажеш е, когато не приемаш срещите или просто си му го кажи в очите. Но ако искаш да разбереш дали приятеля ти има нещо общо в това, му кажи че разчиташ на него като приятел и искаш да ти помогне, като обесни на френда му, да те остави, защото няма да се занимаваш с него и ... така поне ще се оттървеш от нахалния.