PDA

View Full Version : засилено окосмяване



bubuleche
11-06-2008, 21:05
От известно време /от както момчетата започнаха да ми обръщат внимание / , от бръсненето от долу започнаха да ми растат черни косъмчета и се разраснаха и по краката сега се бръсна по триъгълника и продължавам на долу по краката . Най - страшно е когато набода ..... какво да правя

darla
11-06-2008, 21:48
nai-veroqtno gre6kata si e tvoq,za6toto kosmite ne mogat sami da se razprostrat i nadolu.normalno e pt brusneneto da stanat grubi i 4erni,no qvno si se brusnala po-nevnimatelno i si minavala i 4astite izvun triugulnika,za tova taka se e polu4ilo!V takuv slu4ai ne se ostavqi da nabojda6!

thefreak
11-06-2008, 21:48
От известно време /от както момчетата започнаха да ми обръщат внимание / , от бръсненето от долу започнаха да ми растат черни косъмчета и се разраснаха и по краката сега се бръсна по триъгълника и продължавам на долу по краката . Най - страшно е когато набода ..... какво да правя
Добро утро! Жените цял живот си бръснат/епилират/скубят краката, ръцете, лицето, корема... Каквото се сетиш.

VhD
11-07-2008, 08:45
от бръсненето е така - тогава космите стават повече и по-тъмни..грешка си направила да се бръснеш най-добрия вариант е кола маска ;) 8-)

one
11-07-2008, 20:32
от бръсненето е така - тогава космите стават повече и по-тъмни..грешка си направила да се бръснеш най-добрия вариант е кола маска ;) 8-)

titinkaa
11-08-2008, 09:55
от бръсненето е така - тогава космите стават повече и по-тъмни..грешка си направила да се бръснеш най-добрия вариант е кола маска ;) 8-)+1 :)

QueenB
11-11-2008, 13:18
Кофти,ама не е такъв проблем,средства за махане квит се сетиш :)

sisityy
11-16-2008, 19:05
от бръсненето е така - тогава космите стават повече и по-тъмни..грешка си направила да се бръснеш най-добрия вариант е кола маска ;) 8-)