PDA

View Full Version : любовен триъгълник....



sofito_93
11-06-2008, 21:01
здравейте,за пръв път пиша тука.... ситуацията в която се намирам е мн глупава но все пак... бих помилила за 1 с1вет :-D
аз съм на 14,имам най-добра приятелка,от 1 клас сме и мн ама мн си я обичам и мн държа на нея
таааа всичко започна на 1 р.д. .Запознахме се с 1 момче.Аз след това започнах да си пиша с него и колкото повече си пишехме,толкова той ми ставаше все по-близък и по-близък-споделяше ми неща,които не беше споделил с никого.Постепенно осъзнах че започвам да го харесвам.... ние продължаваме да си пишем,но ето го и проблема-той започна да си пише и с най-добрата ми приятелка.Тя знаеше че си падам по него и ме уверяваше че нищо няма да стане... но веднъж реших да я питам и тя си призна.... понеже ги гледах как си говорят като излизахме и.... така тя ме пита дали и се сърдя.. не можех да и се сърдя тъй като ми е най-добрата приятелка и все пак не ми беше мн приятно.Разбрахме се че ако м/у някой от нас нещо се получи никоя няма да се сърди..само че на мен ми е наистина гадно и адски мн ревнувам щото... тва може да прозвучи супер клиширано но наистина го чувствам-той е различен-не е някакъв фешън,дето мисли само за външния си вид.... а е наистина строхотно и мило момче....само че напоследък са му се случили мн кофти неща които са го накарали да изгуби вяра във всичко.... включително любовта -а тя сама си пизнава че не го харесва колкото мене и че и омръзват мн бързо така че ще му разбие сърцето.Но той я харесва и си го признава а аз усещам че съм лудо влюбена и просто не издържам-никога не съм изпитвала такива чувства към момче(дори към момчетата с които съм ходила).А той на няколко пъти ми каза че съм му мн добра приятелка....
Та тва е накратко-кажете си мнението плс :)

Sweet__Dream
11-07-2008, 05:33
След като харесва приятелката ти,ти какво можеш да промениш?Както и постъпиш той няма да ти обърне внимание.Остани му приятелка и се примири със ситуацията.Ако е писано нещата ще се променят.Късмет и горе главата. :wink: :) Светът не се свършва с един човек.Нормално е сега да разсъждаваш така,че той ще бъде последният,но това никак не е вярно.След време ще разбереш.. :)

Lysit0
11-07-2008, 06:19
Явно не те харесва по начина, по който ти искаш.
Не ти остава друго, освен да се примириш със ситуацията и да му останеш приятелка.

6o6kotooo
11-07-2008, 06:26
Явно не те харесва по начина, по който ти искаш.
Не ти остава друго, освен да се примириш със ситуацията и да му останеш приятелка.
+1

curka87
11-07-2008, 06:40
След като харесва приятелката ти,ти какво можеш да промениш?Както и постъпиш той няма да ти обърне внимание.Остани му приятелка и се примири със ситуацията.Ако е писано нещата ще се променят.Късмет и горе главата. :wink: :) Светът не се свършва с един човек.Нормално е сега да разсъждаваш така,че той ще бъде последният,но това никак не е вярно.След време ще разбереш.. :)

+1

beb4yy
11-07-2008, 07:08
мхммм кат гледам какво са писали другите така е а и не си кой знае колко голяма живота е пред теб ще срещнеш още много :wink:

scoobydors
11-07-2008, 07:22
След като харесва приятелката ти,ти какво можеш да промениш?Както и постъпиш той няма да ти обърне внимание.Остани му приятелка и се примири със ситуацията.Ако е писано нещата ще се променят.Късмет и горе главата. :wink: :) Светът не се свършва с един човек.Нормално е сега да разсъждаваш така,че той ще бъде последният,но това никак не е вярно.След време ще разбереш.. :)

+1
:smt109

slun4evo
11-07-2008, 07:58
В любовните триъгълници винаги един от тримата остава прецакан и сам. Ако те двамата се харесват, но ти не можеш да го понесеш, помоли я да не тръгва с него.Другия вариант е да се оттеглиш и да ги оставиш.Това между вас двете е голямо препядствие, сега ще ти докаже дали ти е истинска приятелка или не.Не знам какво друго да те посъветвам, освен бори се до последно.Успех!

zelenooko_kote
11-07-2008, 08:34
Ami vij kakvo ako te sega tragnat,no mejdu tqh ne se polu4i toi 6te se seti za teb i 6te osaznae 4e ti si tazi,koqto e bila do nego vinagi,no problema e 4e moje bi 6te badi tvarde kasno i osven tova vse pak togava tvoqta priqtelka te se razsardi,za6toto ve4e naistina se polu4ava gadno,plus tova ti edva li 6te se 4uvstva6 dobre,za6toto dori i da si s nego 6te si ne6to kato ,,rezervata" koqto toi ne e izbral o6te ot samoto na4alo.No vse pak mislq 4e ako ostane6 do nego toi 6te se osaznae za6toto ot dalgoto priqtelstvo vinagi se rajda lubovta,makar 4e ot edna strana ne si struva da 4aka6 i moje bi e po-dobre da potarsi6 nqkoi drug.Kakto preceni6.Uspeh :-)

HONDA
11-07-2008, 09:31
Няма какво да си казваме мненията. Нещата се повече от очевидни. Той иска да е с приятелката ти. Ти няма какво да направиш. Предопреди го, че тя може да го нарани, но не му го казвай в прав текс, за да не се получи кофти, ако действително той й омръзне бързо. Друго не можеш да направиш.

HeDa
11-07-2008, 10:25
0o0 аз такива добри приятелки ги знам..пък и съм съгласна с другите каквото и да направиш неможеш нищо да промениш- той харесва нея .. дори и м/у тях да не се получи нищо и той да дойде при теб не му отвръщай със същото. А тя не е трябвало изобщо да започва каквото и да е било. Имай си едно на ум за нея.
И в този свят може и сестра ти да те прецака!! - Това даже съм го виждала със собствените си очи..

soul1199
11-07-2008, 10:52
Явно не те харесва по начина, по който ти искаш.
Не ти остава друго, освен да се примириш със ситуацията и да му останеш приятелка.

sasha_90
11-07-2008, 12:53
Нищо не можеш да направиш-той харесва нея.

sofito_93
11-07-2008, 15:21
мерси за съветите, и аз тва реших да напрая ама да се поправя-не съм на 14 а на 15(ся ще си кажете голямата разлика ама все пак ) :):):)

vikitu
11-07-2008, 15:26
Емии мила както казаха другите той харесва нея.А колкото до това дето сте си казали че ако стане нещо няма да се сърдите не е правилно..щом тя ти е най-добра приятелка трябва да й казваш всичко-дори когато те наранява..така че ако мислиш че няма да го преживееш това че примерно тя ще е с него кажи й.. :)