PDA

View Full Version : Еййй ама не го разбирам това момче беее!!!!!



slun4evo
11-07-2008, 08:07
Преди няколко дни да кажем седмици пуснах тема по моя проблем, но сега има и продължение.Така става дума за момчето от моето училище, с което пиша и излизам.Така, той е супер пич, държи се страшно мило с мене, излизаме редовно, пишем всяка вечер, абе чудно.Правим планове къдеще ходим събота и неделя, ей такива неща.Какъв е проблема ще попитате, ами проблема е, че той си има приятелка. Сега не зная какво да мисля, защо тогава прави всдичко това с мен и е ясно на всички, че иска да тръгнем.Не къса с нея, но продължава да излиза с мен, когато го попитах какви са ни отношенията, той каза приятели сме, засега.Какво значи засега, дали трябва аз да направя първата крачка?Аз наистина много хлътнах по него и се надявам, че и той е така, но какво да направя? Не зная какво да направя, объркана съм, моля помогнете ми!

scoobydors
11-07-2008, 08:26
Не го одобрявам това той да си има приятелка и ти да питаш дали да направиш първата крачка ?! :shock:
Разбирам, че го харесваш момчето, но каквото и да ти казва той е обвързан и точка по въпроса. Ако имаш поне малко достойнство ще се отдръпнеш, а не да изглеждаш като курва !
Понякога колкото и да искаме нещо, то не винаги става....
Помисли малко бе момиче :?

dimitar_ak
11-07-2008, 08:34
Забрави. Това момче сега лъже приятелката си излизайки с теб. После ще попаднеш ти в тази ситуация. Не си навличай неприятности.

Sladur_
11-07-2008, 08:55
Забрави. Това момче сега лъже приятелката си излизайки с теб. После ще попаднеш ти в тази ситуация. Не си навличай неприятности.

Съгласен съм

Wrathchild
11-07-2008, 09:00
Първо, коя си ти, че да се месиш в чужда връзка. Ако направиш първата крачка, и бой да ядеш, малко ще ти е. Второ, той сега един вид предава приятелката си, като сваля теб. Такива мъже не са достойни за уважение, нека скъса с нея първо и тогава правете каквото и да е. Освен ако не искаш и ти да попаднеш в нейната ситуация.

HONDA
11-07-2008, 09:13
Не ти ли става ясно, че щом още не е оставил неговото момиче, значи не е хлътнал изобщо по теб. Ако беше, нямаше да има търпение да я зареже и да бъде с теб. Помисли си дали си струва да се занимаваш с такъв човек.

WondeR TeddY
11-07-2008, 10:50
Дам..съгласна съм с горните мнения,мисля че ако беше хлътнал толкова нямаше да продължава да е с приятелката си, макар че я лъже по много кофти начин :? ...и не, недей да правиш никаква първа крачка, защото след време сигурно ще си на мястото на гаджето му :) :) :)

ivsan4eto
11-07-2008, 11:01
" Щом изневерява с теб, значи ще изневери и на теб "

soul1199
11-07-2008, 11:07
Забрави. Това момче сега лъже приятелката си излизайки с теб. После ще попаднеш ти в тази ситуация. Не си навличай неприятности.+1

cherygirll
11-07-2008, 12:41
трудно е да харесваш някой с когото всеки ден контактуваш ,но да не можете да бъдете повече от просто приятели.според мен трябвя да се примириш с факта ,че не е за теб ... а това че си има приятелка ще ти навлече повече проблеми на главата.по принцип човек не може да се примири с такъв факт докато не 'плати скъпо' и не бъде разочарован като резултат от цялата работа.потърси някой 'подходящ' за теб

SunShinePearl
11-07-2008, 13:01
Първо, коя си ти, че да се месиш в чужда връзка. Ако направиш първата крачка, и бой да ядеш, малко ще ти е. Второ, той сега един вид предава приятелката си, като сваля теб. Такива мъже не са достойни за уважение, нека скъса с нея първо и тогава правете каквото и да е. Освен ако не искаш и ти да попаднеш в нейната ситуация.
точно и ясно 8)

sasha_90
11-07-2008, 13:02
Не ти и трябва да правиш първата крачка!А и какво можеш да направиш?Да го разделиш с приятелката му ли?Ами ако някой постъпи с теб така?Няма да си доволна,нали?Пак ти казвам-не ти трябва такъв човек.-Уж си има приятелка,а излиза с друга.

summer_mo0n
11-07-2008, 15:21
" Щом изневерява с теб, значи ще изневери и на теб "

+1

leoparda93sl
11-07-2008, 15:24
Еми щом си иам приятелка поддуржайте само приятелски отношения със момчето,а пък като скъсат си тръгни със него. :) Успех. :P

leoparda93sl
11-07-2008, 15:25
Еми щом си има приятелка подържайте само приятелски отношения със момчето,а пък като скъсат си тръгни със него. :) Успех. :P

vikitu
11-07-2008, 15:30
Както казаха не прави ти първата крачка и щом сега прави такива номера на приятелката си някой ден ще прави и на теб.Ако той наистина много иска да е с теб и те харесва ще остави приятелката си..но той не го прави,което означава че има нещо и към нея..Ако не значи е глуав за да е с нея без да има чувства..В крайна сметка мисля че трябва да го питаш в крайна сметка до кога ще е така,за да знаеш дали да се отдръпнеш. :)

slunchiceto0
11-08-2008, 05:27
Остави ги нещата такива каквито са си!Може да има просто интерес към тем само като на приятелка,може да му е приятно да си излиза с теб да си говорите да прекарвате известно време заедно защото може би той самия има нужда от приятелка която да го изслушва и разбира ;]

beb4yy
11-08-2008, 06:32
" Щом изневерява с теб, значи ще изневери и на теб "

+1 +400 :)

scoobydors
11-08-2008, 10:36
" Щом изневерява с теб, значи ще изневери и на теб "

+1 +400 :)

Кратко, точно и ясно казано!
Подкрепям с двете ръце.

FiRe_LaDy
11-08-2008, 10:53
Не го одобрявам това той да си има приятелка и ти да питаш дали да направиш първата крачка ?! :shock:
Разбирам, че го харесваш момчето, но каквото и да ти казва той е обвързан и точка по въпроса. Ако имаш поне малко достойнство ще се отдръпнеш, а не да изглеждаш като курва !
Понякога колкото и да искаме нещо, то не винаги става....
Помисли малко бе момиче :?






+ 1
Не повзолявай да си втората колкото и да го искаш!

Difanet0
11-08-2008, 11:25
значи моето мнение е, че той те харесва и иска да е с теб обаче го е страх ако не се получат нещата между вас да остане сам затова не си зарязва приятелката иска да изчака да види как ще потръгне с теб и тогава да остави другата.

АЗ не го одобрявам, но знам че е така имам много приятели дето правят по същия начин... :S