PDA

View Full Version : една негова грешка уби щастието ми



slav4et0o0o
11-07-2008, 08:16
Имам си приятел с когото сме от доста време заедно и много го обичам. Той осмисля живота ми. Само мисалта аз него ме прави адцки щастлива. По неговите думи мисля че и той изпитва сащото кам мен. Караме се мн рядко и той ми удисва за всичко на акала. С една дума с много щастливи. Чак не ми се варва. Но веднаж му влязах в скайпа и видях че си е писал с други момичета. То няма нищо лошо в тва.. ама той ги беше зарибявал.. пращал им целувки.. оговаряли си срещи и т.н. Когато разбрах му дигнал голям скандал. Той мина с предтекста че те са от други градове който са мн далече от нашия и че просто се ебава с тях и ми обеща че повече няма да го прави. От тогава насам наистина повече не го е правил.. Или по точно пращал си е с някой само приятелски целувки от сорта лека нощ и целувка след него ама няма никакви зарибявки и т.н. Но мен това всичко пак ме грезе. Дразнят ме и тези малки безразлични целувки който им праща. Права ли сам да се дразня толкова много или просто наистина да забравя всичко това и да продалжа напред

jeni92_abc
11-07-2008, 08:20
права си,и аз бих се подразнила,ако гаджето ми праща целувки на разни фусти,без значение дали са познати или не...все пак не прави голям проблем от това :-o

slun4evo
11-07-2008, 08:23
1 ти защо му ровиш в скайпа, това, че сте от много време заедно, не значи, че трябва да му нарушаваш личното пространство. Скайп зарибяването е типично за всички, а и той само се гаври с тях явно, не виждам какъв ти е проблема,той е с тебе обича те, обещал ти е, че няма повече.Не си правете проблеми бе хора, какво толкова като си е писал с мацки, нали не ти изневерява.И малко извън темата, не мисля, че трябва да му ровиш по скайпа, всеки си има лично пространство, отколкото и време да сте заедно, пак трябва да има определена дистанция.

scoobydors
11-07-2008, 08:30
Като за начало се научи да пишеш грамотно ! :-x
И не мисля, че трябва да се притесняваш, въпреки че и на мен би ми било леко некомфортно, ако знам че приятеля ми се зарибява с момичета в скайпа. :?
Но щом ти е обещал, че няма да го прави, повярвай му. ;)
Предполагам ще си поправи грешката. :)

dimitar_ak
11-07-2008, 08:36
И двамата не сте прави, но ако съм на негово място ти също ще получиш голям скандал, че се ровиш в личното ми пространство. Ако нещо те съмнява питай но не се рови. Късал съм за подбни неща

slav4et0o0o
11-07-2008, 08:39
1 ти защо му ровиш в скайпа, това, че сте от много време заедно, не значи, че трябва да му нарушаваш личното пространство. Скайп зарибяването е типично за всички, а и той само се гаври с тях явно, не виждам какъв ти е проблема,той е с тебе обича те, обещал ти е, че няма повече.Не си правете проблеми бе хора, какво толкова като си е писал с мацки, нали не ти изневерява.И малко извън темата, не мисля, че трябва да му ровиш по скайпа, всеки си има лично пространство, отколкото и време да сте заедно, пак трябва да има определена дистанция.

само да уточня.. не сам влязла без негово знание.. той беше вкащи и си беше влязал в скайпа и той сам ми позволи да чета каквото си поискам.. така че не сам го карла на сила или не сам му влизала в скайпа без негово знание

zoben_pitbul
11-07-2008, 08:41
Справедливо или не аз щях да полудея от ревност ако това ми се беше случило... Не искам да те филмирам, но, как да кажа, едва ли той се чувства толкова щастлив, колкото и ти в тази връзка. Ако беше за какво би се зарибявал с други? Разбира се, винаги има извинението, че е било ебавка и т.н. и той ти е казал именно това. Лично мнение-ако искаш да си сигурна в партньора си си намери друг.

slav4et0o0o
11-07-2008, 08:46
Справедливо или не аз щях да полудея от ревност ако това ми се беше случило... Не искам да те филмирам, но, как да кажа, едва ли той се чувства толкова щастлив, колкото и ти в тази връзка. Ако беше за какво би се зарибявал с други? Разбира се, винаги има извинението, че е било ебавка и т.н. и той ти е казал именно това. Лично мнение-ако искаш да си сигурна в партньора си си намери друг.

Е не мисля че е чак толкова сериозно.. все пак от както ми е обещал не го е правел.. Пак и съм сигурна в това че ме обича тайкато ми го е доказвал няколко пати вече.. Но мисалта за това което е направил ме измачва страшно много...

lipstik
11-07-2008, 08:49
Мн. добре си направила.Аз ако бях на твое място жестоко щях да му се разсърдя и повече нямаше да му вярвам.Аз мн се дразн от такива неща и мисля,че щом го обичаш и държиш на него е напълно нормално да се дразниш.Пък и него за какво му трябва да се ебава за такива нещо...нз

slav4et0o0o
11-07-2008, 08:50
Като за начало се научи да пишеш грамотно ! :-x


Аз мога да си пиша грамотно просто не сам свикнала да пиша на кирилица и за тва прая бая грешки

dimitar_ak
11-07-2008, 08:52
Мн. добре си направила.Аз ако бях на твое място жестоко щях да му се разсърдя и повече нямаше да му вярвам.Аз мн се дразн от такива неща и мисля,че щом го обичаш и държиш на него е напълно нормално да се дразниш.Пък и него за какво му трябва да се ебава за такива нещо...нз

Загуби ли се доверието в една връзка, скоро няма и да са заедно.

slav4et0o0o
11-07-2008, 08:55
Мн. добре си направила.Аз ако бях на твое място жестоко щях да му се разсърдя и повече нямаше да му вярвам.Аз мн се дразн от такива неща и мисля,че щом го обичаш и държиш на него е напълно нормално да се дразниш.Пък и него за какво му трябва да се ебава за такива нещо...нз

Загуби ли се доверието в една връзка, скоро няма и да са заедно.

Вапроса е там че аз все още си му имам доверие

dimitar_ak
11-07-2008, 08:58
Щом е така не рови в личната му кореспонденция. Питай го за нещата, които те притесняват.

Drebs
11-07-2008, 09:00
Зарибявай се и ти. :grin:

slav4et0o0o
11-07-2008, 09:02
Зарибявай се и ти. :grin:

Ми и аз това смяртах да направя.. Ама като му го казах и той ми обеща повече да не го прави

Drebs
11-07-2008, 09:05
Зарибявай се и ти. :grin:

Ми и аз това смяртах да направя.. Ама като му го казах и той ми обеща повече да не го прави

Значи наистина съжалява. Но все пак наистина е доста тъпа постъпката му. :o
Засега остави нещата така и се опитай да не мислиш за това,но винаги си имай 1 на ум.
А ако го изхващаш пак в нещо подобно супер демонстративно направи същото,когато ви се разменят местата доста ще си промени начина на мислене и ще обмисля лапешките си постъпки.
Успех :))

Nam3less3
11-07-2008, 09:11
Имам си приятел с когото сме от доста време заедно и много го обичам. Той осмисля живота ми. Само мисалта аз него ме прави адцки щастлива. По неговите думи мисля че и той изпитва сащото кам мен. Караме се мн рядко и той ми удисва за всичко на акала. С една дума с много щастливи. Чак не ми се варва. Но веднаж му влязах в скайпа и видях че си е писал с други момичета. То няма нищо лошо в тва.. ама той ги беше зарибявал.. пращал им целувки.. оговаряли си срещи и т.н. Когато разбрах му дигнал голям скандал. Той мина с предтекста че те са от други градове който са мн далече от нашия и че просто се ебава с тях и ми обеща че повече няма да го прави. От тогава насам наистина повече не го е правил.. Или по точно пращал си е с някой само приятелски целувки от сорта лека нощ и целувка след него ама няма никакви зарибявки и т.н. Но мен това всичко пак ме грезе. Дразнят ме и тези малки безразлични целувки който им праща. Права ли сам да се дразня толкова много или просто наистина да забравя всичко това и да продалжа напредНякой мъже са такива. Може хем много да те обича, хен да зарибява момичета по скайп. Виждал съм и по-сериозни подобни зарибявания по скайп, но момчето пак си обичаше момичето, и просто това му беше в характера. Малко странно, но е факт.

nejnaDROGA
11-07-2008, 09:19
Като за начало се научи да пишеш грамотно ! :-x


Аз мога да си пиша грамотно просто не сам свикнала да пиша на кирилица и за тва прая бая грешки
Че какво общо има това,че пишеш на кирилица?!Най-много да бъркаш а-ъ,ж-в,ъ-у ама ти бъркаш букви като а-е и т.н. :-x


По темата:Ти пък,от къде си сигурна,че не си е писал пак с тези момичета?!Адски е лесно да изтрие само текущата дискусия от хронологията и ХОП! - нищо не е станало!!!А и как ще си уговаря срещи с момичета,които живеят МНОГО ДАЛЕЧ от вашия град :-o
Освен това,с какъв акъл си му казала,че си решила и ти да се зарибяваш с момчета от скайп :shock:


П.П.На колко години си :-o 13-14 поне имаш ли?! :-o (питам сериозно!!!)

slav4et0o0o
11-07-2008, 09:41
Като за начало се научи да пишеш грамотно ! :-x


Аз мога да си пиша грамотно просто не сам свикнала да пиша на кирилица и за тва прая бая грешки
Че какво общо има това,че пишеш на кирилица?!Най-много да бъркаш а-ъ,ж-в,ъ-у ама ти бъркаш букви като а-е и т.н. :-x


По темата:Ти пък,от къде си сигурна,че не си е писал пак с тези момичета?!Адски е лесно да изтрие само текущата дискусия от хронологията и ХОП! - нищо не е станало!!!А и как ще си уговаря срещи с момичета,които живеят МНОГО ДАЛЕЧ от вашия град :-o
Освен това,с какъв акъл си му казала,че си решила и ти да се зарибяваш с момчета от скайп :shock:


П.П.На колко години си :-o 13-14 поне имаш ли?! :-o (питам сериозно!!!)

да имам..аз съм на 17.. неможе да изстрие хорнологията щото незнае от каде (казвам го савсем сериозно.. той нищо не хваща от компютри 8-) ) А колкото до момичетата те наистина са далече...

zai4eto_s_kariranite_ushi
11-07-2008, 09:46
Скок подскок, ааа такаааа! Я сега да чуя, кое е момичето, което възприема приятеля си като личен предмет и го лишава от тъй ценния за него въздух, помагащ му да си изгради мъжката личност?


Мн. добре си направила.Аз ако бях на твое място жестоко щях да му се разсърдя и повече нямаше да му вярвам.Аз мн се дразн от такива неща и мисля,че щом го обичаш и държиш на него е напълно нормално да се дразниш.Пък и него за какво му трябва да се ебава за такива нещо...нз

Малииии миче, я кажи сега ти защо ни възприемаш като кукли - както ни сложиш, така трябва да седим!? Какво сега - момчето което е с теб, трябва ли да се лиши от всякакви контакти с момичета, за да не изгуби вярата ти! Ах тази мегаломания, ах това чувство за собственост, ах!


А ако го изхващаш пак в нещо подобно супер демонстративно направи същото,когато ви се разменят местата доста ще си промени начина на мислене и ще обмисля лапешките си постъпки.


Оууу коте, не винаги е така! Момчето, ако е умно прасенце, ще търпи да бъде наранено само веднъж, след което вече няма да му дреме и познай какво ... Славчето ще загуби! Може да сме свинЬе, ма не сме прости свинЬе!


Някой мъже са такива. Може хем много да те обича, хен да зарибява момичета по скайп. Виждал съм и по-сериозни подобни зарибявания по скайп, но момчето пак си обичаше момичето, и просто това му беше в характера. Малко странно, но е факт.

Аз съм такъв характер... толкова години с едно момиче, а междудругото в скайп зарибявам още. Но! Има едно НО! Аз не ги зарибявам, за да се възползвам от тях сексуално ... целта ми е да се възползвам ментално. Меря си границите и си доказвам някои неща, след което загубвам интерес и продължавам напред. Това не се дължи на избиване на комплекси, а на търсене на нещо много специфично в другите хора, но за съжаление повечето са много простоскроени и те така ... живота продължава и си седя с ДЗВЕРО! :D

zai4eto_s_kariranite_ushi
11-07-2008, 10:41
В другата й тема пише, че е паднало ... пууу Славке, не пожела да ме направиш Дедо, засрами се! :x

slav4et0o0o
11-07-2008, 11:12
В другата й тема пише, че е паднало ... пууу Славке, не пожела да ме направиш Дедо, засрами се! :x

ко да се прай.. такав е живота :( :( :( :(

soul1199
11-07-2008, 11:15
Като за начало се научи да пишеш грамотно ! :-x
И не мисля, че трябва да се притесняваш, въпреки че и на мен би ми било леко некомфортно, ако знам че приятеля ми се зарибява с момичета в скайпа. :?
Но щом ти е обещал, че няма да го прави, повярвай му. ;)
Предполагам ще си поправи грешката. :)+1

MiMcHeToOo
11-07-2008, 11:54
Ти си глупава и неграмотна. Суровата истина.

jghgh
11-07-2008, 12:06
еми описа го перфектен, удисвал ти на акъла, нам си кво.. за кво ще го махаш.. спри да му правиш проблеми на момчето ! :shock:

айде сега за едно сайтче ще го убиеш
и аз бих се издразнила, като се знам ква съм.. ама да го режеш и да се правиш на велика страдалка не е много готино o.0
"убил ти щастието".. че се рови в нетО... не преигравай, айде моля ти се...
голяма работа, преглътни го, ако за всяко нещо ще се сърдиш и трудно ще прощаваш то отиде коня..
пък и нали ти е казал че няма да прави вече така и си е удържал на думата...

стига го мъчи и трОви... прекаляваш според мене с дразненията си.. не стига че е спрял и си останала доволна, ами и съвсем да спре да праща целувки...
знаеш че не си му 1вата, имал е и други момичета, не мисли тебе за най-красивата нито те е поставил на пиедестал... вместо да го караш да се лишава от някви съвсем обикновени и незначителни неща само да се почувстваш "номер1 и единствена", което никога няма да е така, по-добре се пребори със себе си и някои твои капризи... знаеш, че те обича, знаеш че е послушен, ама и това не ти ли стига? бас държа че ако си говорите за бивши гаджета ще полудееш...

поставям се на твое място като УЖАСНО ревнива, скандалжийска и с чувство за собственост девойка, ама осъзнавам че ми е голям минус и се боря с това... моделирам характера си ;) доста по-лесно е да съм добро и нормално момиче с малки претенции, отколкото да се опитвам да съм "г-жица единствена и номер1" в сърцето на някой мъж...
айде преборвай се и ти с тия капризи и лайна, дето си ги измисляш..
не стига че ти е угодил, ами и още.. малко ли прави за тебе, малко ли те обича че за такова нещо ще му очерниш живота? я си помисли обективно имаш ли правото... :-o

зайчето с карираните ушички, +1, умен пич излизаш :)


пп. И не си била права дда му се ровиш в скайпа. Ако не беше разбирала всичко щеше да си върви като по вода и гаранция че е нямало да ти изневери, просто мъже, кво да ги правим, искат да се закачат и с други, но вероятно е щял да има мярка.. така че, айде отпусни се и му отпусни въжето около врата!

slav4et0o0o
11-07-2008, 12:23
еми описа го перфектен, удисвал ти на акъла, нам си кво.. за кво ще го махаш.. спри да му правиш проблеми на момчето ! :shock:

айде сега за едно сайтче ще го убиеш
и аз бих се издразнила, като се знам ква съм.. ама да го режеш и да се правиш на велика страдалка не е много готино o.0
"убил ти щастието".. че се рови в нетО... не преигравай, айде моля ти се...
голяма работа, преглътни го, ако за всяко нещо ще се сърдиш и трудно ще прощаваш то отиде коня..
пък и нали ти е казал че няма да прави вече така и си е удържал на думата...

стига го мъчи и трОви... прекаляваш според мене с дразненията си.. не стига че е спрял и си останала доволна, ами и съвсем да спре да праща целувки...
знаеш че не си му 1вата, имал е и други момичета, не мисли тебе за най-красивата нито те е поставил на пиедестал... вместо да го караш да се лишава от някви съвсем обикновени и незначителни неща само да се почувстваш "номер1 и единствена", което никога няма да е така, по-добре се пребори със себе си и някои твои капризи... знаеш, че те обича, знаеш че е послушен, ама и това не ти ли стига? бас държа че ако си говорите за бивши гаджета ще полудееш...

поставям се на твое място като УЖАСНО ревнива, скандалжийска и с чувство за собственост девойка, ама осъзнавам че ми е голям минус и се боря с това... моделирам характера си ;) доста по-лесно е да съм добро и нормално момиче с малки претенции, отколкото да се опитвам да съм "г-жица единствена и номер1" в сърцето на някой мъж...
айде преборвай се и ти с тия капризи и лайна, дето си ги измисляш..
не стига че ти е угодил, ами и още.. малко ли прави за тебе, малко ли те обича че за такова нещо ще му очерниш живота? я си помисли обективно имаш ли правото... :-o

зайчето с карираните ушички, +1, умен пич излизаш :)


пп. И не си била права дда му се ровиш в скайпа. Ако не беше разбирала всичко щеше да си върви като по вода и гаранция че е нямало да ти изневери, просто мъже, кво да ги правим, искат да се закачат и с други, но вероятно е щял да има мярка.. така че, айде отпусни се и му отпусни въжето около врата!

явно си ме разбрала доста грешно... да уточня нещо.. аз не му натяквам за това което е направил.. само веднаж се скарахме за това и то беше когато го прочетох.. повече и дума не съм му казала за това. А ти ме изкараш няква супер голяма скандалджийка... вярно че преди бях таква но се промених заради него.. и вече се здаржам и за нищо не му викам... Не го даржа и изкъсо... Пускам го да си излиза с други момичета и т.н... останала си с доста грешно впечатление за мен.... да вярно че го ревнувам супер много но не го показвам.. защото знам че няма смисал... но все пак мисля че е нормално да го ревнувам... и защо си мислиш че го "мача и тровя" .. аз споделих една случка с вас която ме измачва.. как тай от нея си прайш толкова много изводи за мен...

jghgh
11-07-2008, 14:59
ама аз изказвам само предположение бе, моме, що си се засегнала толкова не разбирам 8-)

като имам предвид че го "мъчиш и тровиш" имам предвид че му се сърдиш и т.н. и тва го измъчва...


Но мен това всичко пак ме грезе. Дразнят ме и тези малки безразлични целувки който им праща. Права ли сам да се дразня толкова много или просто наистина да забравя всичко това и да продалжа напред

Заради това направих такива предположения ;) Защото издребняваш.. или поне така ми се стори.
В крайна сметка не си права да се дразниш и на най-малкото, забрави всичко тва - ето ти резюмиран вариант на по-горния ми пост 8-)

vikitu
11-07-2008, 15:36
По принцип и аз много се дразня от такива неща,но в крайна сметка щом е с теб значи държи на теб :) Това че прави такива номерца е нормално все пак е момче..а много момчета го правят :) Но все пак имай му доверие :)

UnBelievable
11-07-2008, 17:56
Чак да навлизаш в личното му пространство си е доста нахално - все едно е някоя вещ, с която разполагаш и можеш да правиш с нея каквото си пойскаш. Остави момчето да си пише каквото си пойска, все пак е по скайп, не на живо - нали? Не вярвам и на теб да ти стане приятно някой да почне да ти рови в пространството и да ти прави забележки за щяло и нещяло. 8) :P

slav4et0o0o
11-07-2008, 18:18
Поисках ви един прост савет а не да ми се карате що съм му навлизала в личното пространство или пък да ми казват че съм била неграмотна... кво ви барка дали аз сам грамотна или не... Просто исках да знам дали със основание се чуствам толкова гадно и тва е..

glezan4e
11-07-2008, 19:44
..Права ли сам да се дразня толкова много или просто наистина да забравя всичко това и да продалжа напред
и двете ...
права си, да се чустваш засегната, но щом сте така щастливи гледай напред.. всеки прави грешки ... и все пак внимавай..

п.с. помисли как се е почуставал той като е разбрал, че си му проверявала скайп... кофти а? :?

buffalo88
11-07-2008, 19:58
Имам си приятел с когото сме от доста време заедно и много го обичам. Той осмисля живота ми. Само мисалта аз него ме прави адцки щастлива. По неговите думи мисля че и той изпитва сащото кам мен. Караме се мн рядко и той ми удисва за всичко на акала. С една дума с много щастливи. Чак не ми се варва. Но веднаж му влязах в скайпа и видях че си е писал с други момичета. То няма нищо лошо в тва.. ама той ги беше зарибявал.. пращал им целувки.. оговаряли си срещи и т.н. Когато разбрах му дигнал голям скандал. Той мина с предтекста че те са от други градове който са мн далече от нашия и че просто се ебава с тях и ми обеща че повече няма да го прави. От тогава насам наистина повече не го е правил.. Или по точно пращал си е с някой само приятелски целувки от сорта лека нощ и целувка след него ама няма никакви зарибявки и т.н. Но мен това всичко пак ме грезе. Дразнят ме и тези малки безразлични целувки който им праща. Права ли сам да се дразня толкова много или просто наистина да забравя всичко това и да продалжа напред

Според мен си напълно права.И аз винаги ще се дразня на такива неща,пък смятай че ако гаджето ми зарибява друг няма да го понеса.. Това значи ,че вече няма чувства към теб,за да се занимава със другa ;)

slunchiceto0
11-08-2008, 04:56
Наистина е дразнещо,но не мисля че има за какво да се тормозиш след като си е доказал любовта си към теб не веджнъж,а и ако наистина ходите от мн време той има нуждата,просот ей така дет се вика на тъшак да се позарибява с някое др момиче :)
имай му доверие;]

hooliganka89
11-08-2008, 06:25
Ех,този интернет колкото е полезен толкова и е вреден.

slav4et0o0o
11-08-2008, 08:41
..Права ли сам да се дразня толкова много или просто наистина да забравя всичко това и да продалжа напред
и двете ...
права си, да се чустваш засегната, но щом сте така щастливи гледай напред.. всеки прави грешки ... и все пак внимавай..

п.с. помисли как се е почуставал той като е разбрал, че си му проверявала скайп... кофти а? :?

е аз вече бях казала че не съм му ровичкала из скайпа без негово знание... бяхме вкащи и той си влезе в скайпа и му викам... мило може ли да видя нещо и той ми каза гледай каквото искаш и така....

NaNa_SladuRana
11-08-2008, 09:18
Боже,ква е тая мания да влизате в скаиповете на гаджетата си,нямате ли им доверие?!:shock: ако бях на негово място,щях аз на теб да ти ввдигна скандал,че влизаш в личното ми пространство и си бъркаш носа,където не ти е работа :? Казваш,че го обичаш,е да те светна в любовта се включва и доверието:)

slav4et0o0o
11-08-2008, 09:43
Боже,ква е тая мания да влизате в скаиповете на гаджетата си,нямате ли им доверие?!:shock: ако бях на негово място,щях аз на теб да ти ввдигна скандал,че влизаш в личното ми пространство и си бъркаш носа,където не ти е работа :? Казваш,че го обичаш,е да те светна в любовта се включва и доверието:)

чети останалите коментари преди да си даваш мнението...

Neftochimic
11-08-2008, 09:44
ей неграмотницо, научи се първо да пишеш грамотно и тогава пиши във форуми. :-x

slav4et0o0o
11-08-2008, 09:46
ей неграмотницо, научи се първо да пишеш грамотно и тогава пиши във форуми. :-x

а ти спри да спамиш

NaNa_SladuRana
11-08-2008, 09:47
Боже,ква е тая мания да влизате в скаиповете на гаджетата си,нямате ли им доверие?!:shock: ако бях на негово място,щях аз на теб да ти ввдигна скандал,че влизаш в личното ми пространство и си бъркаш носа,където не ти е работа :? Казваш,че го обичаш,е да те светна в любовта се включва и доверието:)

чети останалите коментари преди да си даваш мнението...
не пускай тъпи теми,за да не получаваш мнението ми,неграмотничке:lol:

Drebs
11-08-2008, 09:48
Aбе кво обвинявате нея?? :shock:
Тя да не влиза всеки ден по 3 пъти в скайпа му и в телефона му.
А и прочетете,че тя е казала,че е влизала по негово ЗНАНИЕ.
Кво навлизане в личното пространство ви гони??
Значи,ако например той се плющи с други и я направи на шматка,и тя ако научи по такъв начин,че навлиза в личното му пространство Е ВИНОВНА ТЯ,НЕ ТОЙ?????? :shock:

slav4et0o0o
11-08-2008, 09:49
Aбе кво обвинявате нея?? :shock:
Тя да не влиза всеки ден по 3 пъти в скайпа му и в телефона му.
А и прочетете,че тя е казала,че е влизала по негово ЗНАНИЕ.
Кво навлизане в личното пространство ви гони??
Значи,ако например той се плющи с други и я направи на шматка,и тя ако научи по такъв начин,че навлиза в личното му пространство Е ВИНОВНА ТЯ,НЕ ТОЙ?????? :shock:

ЕЕЕ най сетне се намери един човек да ме разбере