PDA

View Full Version : Ехх тази любов



lovemusic
11-07-2008, 10:54
Здравейтее значии сега ще ви разкажа моята история и искам да ме посъветвате какво да правя... Всичко започна миналото лято когато една късна вечер седях на компа и си търсех някой да ми обясни как се работи с една програма ии така намерих този някои той ми обясни запознахме се и така започнахме да си пишем всеки ден той е живее близо до моя град иии така след дългите писаници една вечер той ме включи в общ чат с неговия най-добър фр.от там започнахме всяка вечер конферентен разговор въпросното момче беше започнало да ме харесва аз обаче започнах да харесвам приятелят му но никой не казваше на никой постепенно спрях да си пиша с момчето и започнах с фр-то му аз започнах много да го харесвам и една вечер отидох при тях и се запознахме на живо после продължихме да си пишем обаче момчето което аз харесвах изведнъж спря да ми пише даже ме блокна аз наистина много го харесвах и ми беше много кофти а той си имаше сериозно гадже постоянно говореше за нея не питайте какво ми беше както и да е с неговия фр продължихме да си пишем и до днес но през времето което той ме беше блокнал минаха около 5 месеца ако не и повече аз бях с мн други момчета почти го бях забравила докато една вечер към 1 се прибирам и гледам някой ме адднал и ми пише че това е той има нов скайп прибавих го и цяла вечер до 5 си писахме той ми каза защо е спрял да ми пише каза ми че е почнал да ме харесва че вместо неговия фр да бъде с мен (той се опитваше да ни урежда) той много е искал но си е имал гадже и за това е спрял да ми пише аз му казах че и аз супер мн съм го харесвала и ми беше мн гадно тогава ии така разбрахме се да си останем фр обаче той започна да ми звъни всеки ден по 8 пъти по цяла нощ си говорехме пишехме си непрекъснато в скайп и дойде учебната година в даскало се виждахме всеки ден всяко междучасие бяхме заедно всички ме питаха "ама вие ходите ли"? "мн си отивате" и е такива и аз казвах за съжаление не ;( все още бяхме приятели поне така той твърдеше пък и още ходеше с оная но от ден на ден започнахме да се сближаваме той ме гушкаше и после ми пишеше как е искал да ме целуне но не е знаел как ще реагирам аз му казах че искам той не намираше и на следващия ден смелост и после ми каза че ме обича аз също му казах а пак продължаваше да ходи с нея казваше ми че само се карат и така един ден ме целуна след това ме попита дали искам да сме нещо повече от фр (аз го обичах повече от всичко бях се вманиачила по него и искам да кажа също че за 1 път се влюбих и обичах някой толкова много) казах му че искам но започнахме да се караме много той както винаги спря д ами пише спря да ми звъни а мен сърцето ми се късаше след това една вечер му написах че не мога повече че го обичам а той не разбира и той ми каза че пак се бил събрал с оная (понеже се били разделили) и каза че решил да сме само фр защото ако имало нещо по-сериозно щял да омаже нещата аз му казах че е страхливец и го попитах защо ми го причини тва даде ми тъпи надежди че може да има нещо м/у нас след това той ми каза че 2г я обича не можело просто ей така да я остави да си тръгне той ми каза че и мен обича и аз го напсувах помоли ме да бъдем фр но аз отказах казах му че няма смисъл и така се приключи след 1 седмица рев аз му писах и той пак ме пита дали иска да сме фр и аз му казах да не можах да издържа просто и през тази една седмица в даскало нито го поздравявах нито даже го поглеждах мн ми е гадно да загубя първата си любов аз го обичах а той се подигра с чувствата ми осъзнах че съм му била само ей така когато е скаран с нея да тича при мен ;(

soul1199
11-07-2008, 11:03
toi spored men te e izpolzval i si igrae s 4yvstvata ti,nqma smisal da produljavate,ostavi go i si nameri dryg

blackvelvet
11-07-2008, 13:24
Охх имам чувството,че той е на принципа иде ми-дойде ми...с една дума не знаем какво иска.В един момент ти предлага,казва че ще скъса с другата...а после че не може да я остави след 2 години....според мен не си заслужава.По-добре си останете приятели....

HONDA
11-07-2008, 15:29
Ммм да. Наистина е постъпил доста гадно. Просто се е изгаврил с теб. Не се занимавай с него. Приятели не можете да бъдете, предполагам няма смислъл изобщо да го споменавам. Не бъди слаба и не му позволявай да се утешава с теб, когато е скаран с момичето си. Казва, че я обича, но и теб също те обичал... Дано сама да си се сетила вече, че това не е така. Обича само нея, а за теб го е казал, колкото да си остави една отворена вратичка, през която да се промъкне към теб, когато се скара с приятелката си. Не му позволявай да се подиграва с теб по подобен начин.

vikitu
11-07-2008, 15:56
Аз мисля че той наистина е имал някакво увличане по теб и за това е искал да бъде с теб.Защото до колкото разбирам той ходи доста време с приятелката си и е видял нещо по-интересно в теб и това го е залъгало,но когато вече сте били заедно той е осъзнал че държи мн повече на приятелката си и както сам ти е казал не може ей така да заебе всичко.Един вид той те е използвал за да разбере че обича приятелката си..Сега явно е пообъркан за това остави нещата на времето :)

MoHuTo
11-07-2008, 16:20
Ммм да. Наистина е постъпил доста гадно. Просто се е изгаврил с теб. Не се занимавай с него. Приятели не можете да бъдете, предполагам няма смислъл изобщо да го споменавам. Не бъди слаба и не му позволявай да се утешава с теб, когато е скаран с момичето си. Казва, че я обича, но и теб също те обичал... Дано сама да си се сетила вече, че това не е така. Обича само нея, а за теб го е казал, колкото да си остави една отворена вратичка, през която да се промъкне към теб, когато се скара с приятелката си. Не му позволявай да се подиграва с теб по подобен начин.
Подкрепям с две ръце 8)

slunchiceto0
11-08-2008, 05:18
Ммм да. Наистина е постъпил доста гадно. Просто се е изгаврил с теб. Не се занимавай с него. Приятели не можете да бъдете, предполагам няма смислъл изобщо да го споменавам. Не бъди слаба и не му позволявай да се утешава с теб, когато е скаран с момичето си. Казва, че я обича, но и теб също те обичал... Дано сама да си се сетила вече, че това не е така. Обича само нея, а за теб го е казал, колкото да си остави една отворена вратичка, през която да се промъкне към теб, когато се скара с приятелката си. Не му позволявай да се подиграва с теб по подобен начин.

Аз съм на същото мнение :)