PDA

View Full Version : Какво да правя??? Проблем с оценка



Barbie777
11-07-2008, 11:20
Ами проблемът е следния..В момента уча в училище , в което има много малко ученици а подготовката в него е много слаба.. Та преди 2 дни получих 2 по български език без никаква причина.Защото може би на госпожата не съм и "симпатична",а тази година ми е много важна тъй като съм 7ми клас, а тя си търси кой да остави на поправка за да остане в т'ва училище..А ако кажа на нашите ще ме накажат много лошо защото държат много на оценките ми :( Има ли начин да я поправя без нашите да разберат за нея .. и как да се държа с тази учителка вече се отчаях.. :smt089


shadow4e
Заглавията трябва да са по-описателни.

TheGirlNextDoor
11-07-2008, 11:58
говори с вашите...обясни им всичко.ТЕ трябва да са наясно..наистина е важно :)

taNcheto93
11-07-2008, 12:00
Стани да те изпита пожелание няколко пъти и 2-ката ще стане 6-ца :) , а също така се опитай да се държиш по-добре с учителите, едва ли няма никаква причина да ти е написала 2 :?

sasha_90
11-07-2008, 12:18
И в моето училище даскалката по български не ме харесва.
Вашите ще разберат за двойката-рано или късно.Защо ли?Тя не е невидима.По-добре ще е да им обясниш ситуацията.Като криеш от тях,после ще е по-зле.

verdjitO
11-23-2008, 17:34
ем кажи на вашите, че двойката е без причина, обясни че г-жата си търси кой да остави на поправка, за да остане в даскалото ... трябва да те разберат :) И моя съвет е: Остава ти само 1 година, премести се в друго даскало, защото както ти каза в това подготовката е слаба и може да не те приемат там където искаш след 7клас :)